z

Katowice

Klasyfikacja drużynowa 2019/2020

Pobierz wyniki PDF:

Drużyny sklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
1 Inżynieria Biegania TEAM I 4 / 12 47.7748
152 Drożdż Damian Rybnik 1987 M30222139 5 6.0000
1349 Mrachacz Piotr Bytom 1997 M20443 3 11.0000
1201 Sikora Adam Katowice 1986 M3044126 4 14.0000
214 Griman Joanna Rybnik 1980 K303
5.50
3
5.44
3
5.83
3 16.7748
2 CKS Budowlani Częstochowa I 4 / 12 55.0000
2 Mutwil Oliwier Wodzisław Śląski 1999 M201111 4 3.0000
182 Pałka Piotr Częstochowa 1984 M303352 4 8.0000
195 Grabowski Karol Częstochowa 1989 M305664 4 15.0000
1116 Karaś Grzegorz Częstochowa 1999 M201110817 4 29.0000
3 Never Too Late I 4 / 12 188.6314
10 Gortel-Maciuk Agnieszka Chorzów 1977 K403
6.18
1
1.83
2
3.63
2
3.89
4 9.3499
57 Szymczak Arkadiusz Siemianowice Śląskie 1992 M201891815 4 42.0000
1332 Bzdyk Katarzyna Katowice 1984 K307
14.41
11
20.17
7
12.70
11
21.38
4 47.2815
1403 Klimas Kamil Katowice 1982 M30313326 3 90.0000
4 Jaworzno Runners I 4 / 12 254.6032
1015 Gaj Paulina Jaworzno 1993 K205
10.29
4
7.33
4
7.26
4
7.77
4 22.3664
1013 Starzycki Przemek Jaworzno 1990 M2021301230 4 63.0000
1142 Szczyrba Jessica Jaworzno 1993 K208
16.66
12
24.71
13
23.59
18
34.98
4 64.9588
106 Stępień-Wyrobiec Olga Jaworzno 1974 K4012
24.99
20
41.18
23
42.17
21
38.11
4 104.2780
5 parkrun Katowice I 4 / 12 258.0000
191 Pstraś Leszek Katowice 1983 M30819102127 5 37.0000
1183 Rosiński Artur Ruda Śląska 1993 M20111911 3 41.0000
1174 Bizoń Tomasz Lędziny 1974 M40232633 3 82.0000
202 Sarat Tomasz Katowice 1989 M302845254845 5 98.0000
6 Niewybiegani 4 / 12 259.0525
1127 Janko Anna Żory 1991 K205
10.41
14
28.82
13
23.83
10
18.15
9
17.49
5 46.0525
1144 Poręba Grzegorz Żory 1983 M30152216 3 53.0000
1126 Kokot Krzysztof Żory 1974 M40222235 3 79.0000
1125 Walczyński Mariusz Żory 1981 M30331731 3 81.0000
7 Inżynieria Biegania TEAM II 4 / 12 284.1925
1219 Rencz Małgorzata Orzesze 1974 K403
6.25
4
8.24
5
9.17
3 23.6495
1176 Laskowska Katarzyna Gliwice 1976 K404
8.33
18
37.06
12
22.00
12
21.78
10
19.44
5 49.5430
187 Olejnik Franciszek Imielin 1995 M20303824 3 92.0000
1275 Pieniążek Krzysztof Gliwice 1976 M4054304742 4 119.0000
8 Zabrzańskie Parkowe Bieganie I 4 / 12 330.6815
1136 Czapla Piotr Zabrze 1990 M206919 3 34.0000
1109 Szostak Anna Zabrze 1990 K206
12.50
6
12.35
7
12.83
23
41.74
7
13.60
5 37.6815
147 Matlok Marek Zabrze 1976 M4031484449 4 123.0000
94 Zwolak Tomasz Zabrze 1978 M4033653866 4 136.0000
9 BYLE DO PRZODU I 4 / 12 447.6775
217 Kukowka Adam Kalety 1982 M30131710 3 40.0000
1308 Jaskóła Dominika Pszów 1997 K2015
30.88
15
27.50
20
36.30
3 94.6775
218 Napiórkowski Adam Gliwice 1982 M3064414953 4 143.0000
201 Biedroń Dariusz Paniówki 1978 M405277586360 5 170.0000
10 Tri team I 4 / 12 519.0921
1173 GAJDA MARCIN Tychy 1978 M4016149 3 39.0000
1171 Janicka-Jawor Asia Mysłowice 1978 K4011
22.91
18
32.67
21
40.81
3 96.3885
1214 Lucka Judyta Bielsko Biała 1978 K4018
37.49
27
55.59
29
52.63
3 145.7036
1175 Jawor Marcin Mysłowice 1976 M40741137985 4 238.0000
11 Klub Biegacza Fartlek I 4 / 12 585.8960
1292 Krowiak Jacek Pawłowice 1977 M4037233532 4 90.0000
209 Adamczewski Waldemar Jastrzębie Zdrój 1965 M5060475255 4 154.0000
1282 Kiepiela Dawid Jastrzębie-Zdrój 1981 M3073525657 4 165.0000
1437 Sobina Roksana Jastrzębie-Zdrój 1982 K3034
62.33
31
56.26
30
58.31
3 176.8960
12 Jaworzno Runners II 4 / 12 656.3571
1052 Nogaj Paweł JAWORZNO 1970 M4038434640 4 121.0000
75 Wyrobiec Grzegorz Jaworzno 1972 M4048575359 4 158.0000
1018 Kaziród Kinga Sosnowiec 1985 K3039
80.29
35
64.17
27
49.00
32
62.19
4 175.3571
1082 WILCZEWSKI Rafał JAWORZNO 1993 M20511197378 4 202.0000
13 CoJaBiegne.pl TEAM I 4 / 12 657.1999
7 Kuciński Benjamin Katowice 1982 M30121473121 4 64.0000
1322 Skworc Grzegorz Siemianowice 1987 M3032182924 4 71.0000
1323 Skworc Betina Siemianowice Śląskie 1988 K3050
102.94
44
80.67
44
79.85
41
79.68
4 240.1999
1345 Kęsicki Robert Katowice 1982 M301251159176 4 282.0000
14 CIESZYNIOKI 4 / 12 743.7947
51 Franek Marcin Cieszyn 1977 M402556373941 5 101.0000
48 Kowalska Kinga Pogwizdów 1975 K4020
41.65
30
61.76
27
49.50
24
43.56
25
48.59
5 133.7947
69 Szczypka Krzysztof Cieszyn 1978 M4046128908499 5 220.0000
49 Kowalski Janusz Pogwizdów 1975 M409112697101119 5 289.0000
15 Inżynieria Biegania TEAM III 4 / 12 847.1680
220 Pasecka Sylwia Gliwice 1975 K4034
70.00
26
47.67
22
39.93
26
50.53
4 138.1224
1145 Madejczyk Tomasz Gliwice 1980 M30477221788 4 207.0000
1272 Faj Sylwia Katowice 1977 K4037
76.18
36
66.00
43
78.04
3 220.2108
1339 Mrachacz Dorota Bytom 1969 K5073
150.29
39
71.50
57
103.44
55
106.89
4 281.8348
16 ADS Masna I 4 / 12 942.1742
1139 Malejka Katarzyna Katowice 1971 K4010
20.83
17
35.00
17
31.17
15
27.22
16
31.10
5 79.1440
1118 Oleksy Krzysztof Katowice 1970 M4085565867 4 181.0000
134 Zoran Henryk Ruda Śląska 1968 M501115173 3 235.0000
91 Wieczorek Patrycja Katowice 1987 K3053
110.38
93
191.47
113
207.16
80
145.18
4 447.0302
17 Biegamy z Oszczepem I 4 / 12 973.5476
1357 Szelest Barbara Mysłowice 1978 K408
16.47
8
14.67
9
16.33
8
15.55
4 46.5476
24 Pogoda Janusz Katowice 1972 M402952283647 5 93.0000
1347 Łączniak Piotr Katowice 1994 M2012310080 3 303.0000
1346 WIESIOŁEK Paweł Katowice 1981 M30216154161 3 531.0000
18 Brembo I 4 / 12 1048.0000
178 Bazyl Adam Dąbrowa Górnicza 1983 M30763538 3 149.0000
192 Zielonka Roman Dąbrowa Górnicza 1973 M40934348 3 184.0000
163 Wypysiński Daniel Dąbrowa Górnicza 1986 M304019277 3 309.0000
167 Haładus Marcin Miłość 1981 M30164120122 3 406.0000
19 Zabrzańskie Parkowe Bieganie II 4 / 12 1074.0000
1249 Urban Wiktor Zabrze 1988 M3042656139 4 142.0000
160 Tabiś-Hubka Rafał Zabrze 1978 M407379100 3 252.0000
215 Lewandowski Jarosław Zabrze 1976 M401148410679 4 269.0000
1355 OPIELA KRZYSZTOF RUDA SLASKA 1964 M50198145130136 4 411.0000
20 Californication Team I 4 / 12 1313.7472
80 Jandzioł Marcin Bytom 1982 M3043794895 4 170.0000
41 Miecznikowski Jacek Katowice 1973 M40671179810596 5 261.0000
34 Konieczny Izabella Mikołów 1978 K4061
127.04
92
168.66
103
186.92
70
136.05
4 431.7472
36 Giel Wojciech Katowice 1987 M30110190151 3 451.0000
21 Jaworzno Runners III 4 / 12 1366.8306
1028 Kacprzak Anna Jaworzno 1979 K4023
47.90
45
92.65
57
104.50
76
147.71
4 245.0439
1083 Szwedo Artur Jaworzno 1994 M206512971124 4 260.0000
46 kwaśniewski kamil jaworzno 1979 M40132201131154161 5 417.0000
1049 Dobosz Monika Jaworzno 1981 K3050
104.13
89
183.23
81
157.42
3 444.7867
22 Giszowiec Biega Razem I 4 / 12 1393.5292
56 Strączek Urszula Katowice 1981 K3047
97.88
78
160.59
63
115.50
48
93.29
4 306.6681
1215 Drożdż Kinga Katowice 1984 K3060
124.96
113
232.64
43
78.83
59
107.07
4 310.8611
1102 Pinkawa Grzegorz Katowice 1979 M40155119121122 4 362.0000
1010 Koziarz Artur Katowice 1983 M30147204130137 4 414.0000
23 Leroy Merlin Katowice 3 Stawy 4 / 12 1423.0000
174 Cebula Mariusz Ruda Śląska 1973 M401129392 3 297.0000
173 Tracz Konrad Katowice 1986 M30106136116130 4 352.0000
171 Sroka Adam Katowice 1985 M30136168120106 4 362.0000
161 Majda Tomasz Katowice 1986 M30149227167145118 5 412.0000
24 ProfiAutoTeam I 4 / 12 1434.2136
31 Popczyk Ewelina Sosnowiec 1976 K4034
70.81
74
152.35
48
88.00
41
74.41
46
89.40
5 233.2136
137 Piszczek Krzysztof Katowice 1980 M301216671 3 258.0000
109 Ćmiel Adam Siemianowice Śląskie 1972 M40135221152168160 5 447.0000
37 Wirkus Łukasz Zabrze 1980 M30156175165178 4 496.0000
25 NIGHT RUNNERS I 4 / 12 1812.9435
132 Dzierżanowska Blanka Zabrze 1990 K2032
66.64
59
121.47
67
122.83
3 310.9435
1234 Kamieniak Milosz Zabrze 1986 M3015515392 3 400.0000
150 Jarasz Aleksander Zabrze 1977 M40170254180197 4 547.0000
228 Ratka Szymon Zabrze 1987 M30286178186191 4 555.0000
26 Giszowiec Biega Razem II 4 / 12 1867.8773
1055 Malkusz Damian Katowice 1984 M30198231148135144 5 427.0000
1041 SOLARZ MARIOLA Katowice 1977 K4057
118.71
102
210.00
69
125.22
3 453.9270
1057 Pinkawa Agnieszka Katowice 1980 K3075
156.20
107
220.29
89
163.16
79
153.54
4 472.8952
1044 kapuścik beata katowice 1969 K5070
145.78
130
267.64
91
166.83
111
201.44
4 514.0551
27 GRUPA DBK KATOWICE I 4 / 12 2112.0311
111 Nusbaum Ireneusz Jaworzno 1979 M4084117183 3 384.0000
128 Galecka Michał Zabrze 1991 M20152232228169 4 549.0000
1128 Halemba Anna Siemianowice ŚLąskie 1984 K3063
131.20
119
245.00
97
177.83
3 554.0311
1242 Zaremba Wojciech JAWORZNO 1990 M20194213218 3 625.0000
28 GRUPA DBK SOSNOWIEC I 4 / 12 2452.3115
130 Panek Paweł Dąbrowa Górnicza 1979 M40117152205141 4 410.0000
138 Broda Aneta Sosnowiec 1978 K40109
227.00
161
331.47
114
209.00
111
215.73
4 651.7281
133 Jacko Jacek Tychy 1974 M40168280204 3 652.0000
1369 Piejko Dagmara Katowice 1985 K30146
300.58
117
214.50
115
223.50
3 738.5834
29 GRUPA DBK KATOWICE II 4 / 12 2553.6207
105 Sobieski Mikołaj Tychy 2002 M16218196211237 4 625.0000
136 Siewniak Marcin Katowice 1976 M40208223203 3 634.0000
104 Sobieski Jacek Tychy 1974 M40213325211217 4 641.0000
1106 Łuczkiewicz Ewa Sosnowiec 1976 K40101
210.34
163
335.58
122
223.66
131
237.74
113
219.62
5 653.6207
30 GRUPA DBK KATOWICE III 4 / 12 2813.4540
101 Radwańska Magdalena Katowice 1987 K3099
206.18
155
319.11
123
225.50
117
227.39
4 659.0628
102 Górszczyk Artur Bytom 1983 M30221344227233 4 681.0000
127 Jurzysta Monika RUDA ŚLĄSKA 1986 K3097
202.01
150
308.82
114
221.56
3 732.3912
1124 KASPERCZYK MICHAŁ RUDA ŚLĄSKA 1979 M40316214211 3 741.0000
31 GRUPA DBK KATOWICE IV 4 / 12 3035.6979
1401 Białoń Kinga Rybnik 2003 K1698
204.09
152
312.94
120
233.22
3 750.2524
1111 Malczyk Mariusz Ruda Śląska 1991 M20334212212 3 758.0000
110 Gromala Monika Chorzów 1987 K30102
212.43
156
321.17
118
229.33
3 762.9310
1353 Radło Gabriela Bytom 1992 K20149
306.76
121
221.83
130
235.92
3 764.5145

Drużyny nieklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
32 CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 4 / 11 726.0000
1097 Ryszka Karol Katowice 1987 M309152014 4 38.0000
61 Ligocki Michał Siemianowice Śląskie 1978 M40395042 3 131.0000
77 Kuczyk Szymon SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1977 M4062928091 4 233.0000
172 Zober Marek Ruda Śląska 1985 M30196128 2 324.0000
33 parkrun Katowice II 4 / 10 483.0007
204 Sarat Bernadetta Katowice 1990 K2017
35.40
29
59.71
21
38.50
25
45.37
28
54.42
5 119.2735
1074 Więczkowski Piotr Katowice 1978 M4015011868102110 5 280.0000
1336 Muskała Mateusz Chorzów 1992 M202314 2 37.0000
1189 Hilaszek Agata Siemianowice Śląskie 1993 K2013
26.76
11
19.96
2 46.7272
34 GRUPA DBK KATOWICE V 4 / 10 2337.0000
1227 Białoń Maciej Rybnik 1978 M40219340232 3 791.0000
93 Polak Tomasz Będzin 1980 M30336222238 3 796.0000
1185 Waś Tomasz Świętochłowice 1991 M20159182 2 341.0000
157 Machulec Rafał Będzin 1987 M30160249 2 409.0000
35 BYLE DO PRZODU II 4 / 10 1409.2005
1252 Janiec Martyna Bytom 1995 K2066
135.88
56
102.66
61
110.70
3 349.2484
45 Świdzińska Milena Katowice 1987 K3048
99.96
81
147.00
71
137.99
3 384.9521
53 Żylak Marcin Woźnik 1982 M30167262193 3 622.0000
82 Żylak Sebastian Kalety 1986 M3053 1 53.0000
36 Jaworzno Runners IV 4 / 10 1725.4983
1031 Zymon Barbara Jaworzno 1968 K5082
168.82
119
218.16
44
85.51
3 472.4983
73 Bąk Grzegorz Jaworzno 1988 M30184284182187 4 553.0000
74 Bąk Kamil Jaworzno 1997 M20186299187192 4 565.0000
1251 Krawczyński Ksawery Jaworzno 1971 M40135 1 135.0000
37 ProfiAutoTeam II 4 / 10 1811.0000
108 Koenig Krzysztof Katowice 1983 M30269177164173 4 514.0000
1101 Trzcionka Mirosław Katowice 1986 M30137187197 3 521.0000
131 Pajak Damian Katowice 1979 M40161270193 3 624.0000
112 Wojdyło Patryk Chorzów 1986 M30152 1 152.0000
38 Never Too Late II 4 / 9 589.5001
33 Dudek Donata Chorzów 1982 K3068
140.00
65
119.16
52
94.37
36
69.97
4 283.5001
1132 Stopa Michał Tychy 1985 M301921 2 40.0000
1406 Mróz Grzegorz Tychy 1977 M407155 2 126.0000
1269 Bara Michał Mikołów 1984 M308060 2 140.0000
39 Zabrzańskie Parkowe Bieganie III 4 / 9 711.7924
1417 Wawrzyczek Grzegorz Zabrze 1968 M50181138158 3 477.0000
1149 Herman Anna Siemianowice Śląskie 1976 K4014
29.16
20
36.67
2 65.8224
1177 Masztalska Joanna Zabrze 1998 K2015
31.24
24
46.64
2 77.8830
1220 Michalec Marta Ruda Śląska 1985 K3021
43.73
23
47.35
2 91.0870
40 GRUPA DBK KATOWICE VI 4 / 8 2124.7626
1098 Tomaszewski Karol Miłomłyn 1992 M20169275 2 444.0000
1195 Gruchel Weronika Świętochłowice 1999 K20107
222.84
162
333.53
2 556.3638
1120 Łuczkiewicz dominika Ruda Śląska 1994 K20106
220.76
164
337.64
2 558.3988
1108 Dyminczuk Wojciech Gliwice 1991 M20335231 2 566.0000
41 Inżynieria Biegania TEAM IV 4 / 8 354.0000
1152 Marek Robert Rybnik 1974 M401467281 3 299.0000
156 Malina Dawid Rybnik 1991 M2021 2 3.0000
1159 Szczeciński Maciej Gliwice 1982 M301312 2 25.0000
120 Piskuń Piotr Katowice 1990 M2027 1 27.0000
42 GRUPA DBK SOSNOWIEC II 4 / 8 1891.7932
84 Sekuła Agata Będzin 1984 K30108
224.92
168
345.88
124
240.99
3 811.7932
139 Jarosz Wojciech Tychy 1983 M30176183 2 359.0000
1110 Gromala Krzysztof Chorzów 1990 M20212320 2 532.0000
1168 Smagacz Tomasz Ruda Śląska 1988 M30189 1 189.0000
43 Zabrzańskie Parkowe Bieganie IV 4 / 6 878.0000
1061 Dmowski Łukasz Zabrze 1984 M303270 2 102.0000
88 Zacher Dominik Zabrze 1983 M30175311 2 486.0000
1335 Kostrzewski Marcin Zabrze 1981 M30102 1 102.0000
1151 Mulewski Bogdan Zabrze 1973 M40188 1 188.0000
44 GRUPA DBK KATOWICE VII 4 / 5 1218.5044
1204 GRUCHEL DAMIAN RUDA ŚLĄSKA 1991 M20227349 2 576.0000
1105 sobczyk agnieszka rybnik 1978 K40102
187.00
1 186.9966
1225 Białoń Julia Rybnik 2001 K16103
214.51
1 214.5078
183 Matula Remigiusz Ruda Śląska 1982 M30241 1 241.0000
45 GRUPA DBK KATOWICE VIII 4 / 4 1249.3496
1320 Galos Paweł Chorzów 1991 M20287 1 287.0000
1431 Sprysak Angelika Bytom 1992 K20142
292.35
1 292.3496
158 Kokosiński Mateusz Ruda Śląska 1982 M30333 1 333.0000
1433 Jurasz Łukasz Węgierska Górka 1993 M20337 1 337.0000
46 GRUPA DBK SOSNOWIEC III 4 / 4 1361.9372
1413 Golec Kamil Będzin 1986 M30323 1 323.0000
1412 Rubik Maciej Sosnowiec 1988 M30341 1 341.0000
1414 Grech-Sikora Katarzyna Sosnowiec 1991 K20169
347.94
1 347.9372
1415 Sikora Lucjan Sosnowiec 1987 M30350 1 350.0000
47 Brembo II 3 / 8 1373.0041
165 Wojdyło Dominik Dąbrowa Górnicza 1978 M40222146138145 4 429.0000
164 Wypysińska Ewa DĄBROWA GÓRNICZA 1988 K3088
181.17
77
141.16
72
130.67
3 453.0041
184 Ciołek Łukasz Będzin 1983 M30305186 2 491.0000
48 NIGHT RUNNERS II 3 / 7 1482.6080
198 Czajka Edward Tarnowskie Góry 1969 M50229156175 3 560.0000
223 Sito Paweł Zabrze 1982 M30314208234 3 756.0000
1129 gorus anna zabrze 1983 K3080
166.61
1 166.6080
49 ADS Masna II 3 / 6 966.0000
86 Baranowicz Arkadiusz Ruda Śląska 1969 M50139212150 3 501.0000
19 Urbanowicz Damian ruda śląska 1985 M30143240 2 383.0000
1075 Kinel Jacek Siemianowice Slaskie 1982 M3082 1 82.0000
50 Biegający małżonkowie 2 / 6 1332.7969
68 Książek Iwona Cioch Sosnowiec 1978 K40105
218.67
154
317.06
115
210.83
128
232.29
4 661.7969
67 Książek Kamil Sosnowiec 1980 M30225339216230 4 671.0000
51 Klub Biegacza Fartlek II 2 / 6 1026.8486
1281 Dąbrowska Emilia Jastrzębie - Zdroj 1979 K4079
162.65
58
105.26
65
126.33
3 394.2311
1289 Sawicka Agnieszka Jastrzębie-Zdrój 1979 K40112
205.33
123
223.22
105
204.07
3 632.6175
52 Giszowiec Biega Razem III 2 / 5 724.0959
92 Pająk Anna Katowice 1978 K4076
158.28
126
259.41
106
192.37
93
180.75
4 531.3919
1079 Wasylowska Elżbieta Katowice 1981 K3046
94.70
54
98.00
2 192.7040
53 KMP 2 / 5 928.3308
1073 Nowak-Znyk Katarzyna Zabrze 1993 K2042
87.47
72
148.23
110
199.63
3 435.3308
1256 Znyk Marcin Zabrze 1992 M20266227 2 493.0000
54 Warchlaki Adelajdy 2 / 5 975.0000
1169 Augustyniak Kamil Libiąż 1992 M20235163149 3 547.0000
1170 Augustyniak Konrad Libiąż 2001 M16165263 2 428.0000
55 Zicherki 2 / 4 944.9652
1003 Płuciennik Agnieszka Chorzów 1977 K4082
170.77
134
275.88
2 446.6524
1002 Płuciennik Sabina Chorzów 1979 K4090
187.43
151
310.88
2 498.3128
56 Inżynieria Biegania TEAM V 2 / 2 139.3328
12 golba kasia Mielec 1989 K3036
65.33
1 65.3328
1294 Berezowski Tomasz Katowice 1983 M3074 1 74.0000
57 GRUPA DBK KATOWICE IX 2 / 2 686.8196
1267 FITAS BARBARA RUDA ŚLĄSKA 1989 K30167
343.82
1 343.8196
1351 Gwóźdź Grzegorz Mikołów 1984 M30343 1 343.0000
58 Harpagan Sosnowiec 1 / 3 43.0000
79 Klich Łukasz Sosnowiec 1985 M301024112223 5 43.0000
59 Biegamy z Oszczepem II 1 / 3 542.0000
1350 Kurek Mateusz Mysłowice 1989 M30267170188184 4 542.0000
60 CKS Budowlani Częstochowa II 1 / 3 132.9179
1089 Mutwil Oliwia Wodzisław Śląski 1997 K2016
33.32
21
43.23
29
56.36
3 132.9179
61 Californication Team II 1 / 3 572.0000
18 KRASKA WIESŁAW KATOWICE 1982 M30181243148 3 572.0000
62 Beboki 1 / 3 782.0000
188 Kamrowski Łukasz Katowice 1978 M40214327241 3 782.0000
63 Tri team II 1 / 2 45.0000
1187 Szmajduch Mariusz mysłowice 1986 M302025 2 45.0000
64 parkrun Katowice III 1 / 2 46.0000
1184 SZMUKIER Marcin KOZIEGŁOWY 1995 M201828 2 46.0000
65 CoJaBiegne.pl TEAM II 1 / 2 63.0000
1093 Błaszczyk Dominik Kalety 1988 M301746 2 63.0000
66 Grupa DBK Kraków 1 / 2 386.0000
1107 Balcarek Michał Tychy 1984 M30228158 2 386.0000
67 Never Too Late III 1 / 1 130.0000
1300 Banaś Mateusz Katowice 1986 M30130 1 130.0000
68 DBK 1 / 1 215.0000
1213 Korczak Piotr Sosnowiec 1967 M50215 1 215.0000

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni