z

Katowice

Wyniki

Bieg 5

26.02.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 2 PASEK DAMIAN Bytom TEAM PASEK 1985 M30 00:16:09 00:16:09
2 855 KOTYLA SZYMON Warszawa KU AZS UMED ŁÓDŹ 1992 M20 00:16:25 00:16:26
3 3 WŁOSTOWSKI MATEUSZ Bytom TEAM PASEK 1995 M20 00:16:33 00:16:33
4 507 KAWIK TOMASZ Brenna KAWIK TEAM/RUNSPIRATION 1991 M20 00:16:44 00:16:44
5 106 MRACHACZ PIOTR Bytom TEAM PASEK 1997 M16 00:16:48 00:16:48
6 628 BEZNER KAMIL Bytom TEAM PASEK 1984 M30 00:16:51 00:16:52
7 103 MUTWIL OLIWIER Wodzisław Śląski FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ ODWAŻNIE 1999 M16 00:17:01 00:17:01
8 185 DROŻDŻ DAMIAN Rybnik GET RUN 1987 M20 00:17:20 00:17:20
9 133 CZERNEK WOJCIECH Katowice AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA 1992 M20 00:17:40 00:17:40
10 563 ROSIŃSKI ARTUR Ruda Śląska PARKRUN KATOWICE 1993 M20 00:17:42 00:17:42
11 162 SZAFARCZYK MARCIN Ochaby Małe LKS POGÓRZE/ RUNSZ-TEAM/ FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ OD 1990 M20 00:17:43 00:17:45
12 537 GAJDA MARCIN Tychy 1978 M30 00:17:56 00:17:56
13 773 RYSZKA KAROL Katowice KOSTUCHNA BIEGA 1987 M20 00:18:07 00:18:08
14 522 ZIECINA MACIEJ katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1977 M30 00:18:11 00:18:13
15 601 ŚLĘZAK SYLWIA Częstochowa 1995 K20 00:18:18 00:18:19
16 745 DORIGHI WOJCIECH Żory OLZA CIESZYN 1987 M20 00:18:21 00:18:22
17 764 ANTOŃCZYK DENNIS Rydułtowy UKS 5 PLUS RYDUŁTOWY 2000 M16 00:18:22 00:18:24
18 7 KUCIŃSKI BENJAMIN Katowice NIGHT RUNNERS 1982 M30 00:18:26 00:18:26
19 12 MENDECKA-ZEJDLER MICHALINA Łaziska Górne ADS MASNA KRYTYCZNA / MOSIR ŁAZISKA GÓRNE 1992 K20 00:18:27 00:18:27
20 838 BEDNORZ KAMIL Rybnik NIGHT RUNNERS 1995 M20 00:18:33 00:18:33
21 397 SEWERYN JACEK Mysłowice LIGA NIEZWYKŁYCH DŻENTELMENÓW 1978 M30 00:18:34 00:18:36
22 23 SZMUKIER MARCIN KOZIEGŁOWY PARKRUN KATOWICE 1995 M20 00:18:40 00:18:42
23 18 ŚWIDER MARIUSZ Sosnowiec #CZELADZBIEGA 1981 M30 00:18:40 00:18:42
24 263 SNOCHOWSKI RAFAŁ Katowice SKLEPBIEGACZA.PL 1983 M30 00:18:46 00:18:47
25 572 SOBÓR KRZYSZTOF Dąbrowa Górnicza VIACON POLSKA 1971 M40 00:18:46 00:18:49
26 503 SZYMCZAK ARKADIUSZ Siemianowice Śląskie TS AKS CHORZÓW 1992 M20 00:18:48 00:18:50
27 929
953*
WAWOCZNY MATEUSZ Bieruń 1992 M20 00:18:50 00:18:52
28 203 SZAFRON ŁUKASZ Chorzów SKLEPBIEGACZA.PL 1988 M20 00:18:54 00:18:56
29 20 WOTA ROBERT Kraków PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1966 M50 00:18:56 00:18:57
30 494 IWANYSZYN TOMASZ Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1982 M30 00:19:02 00:19:04
31 717 ŻELICHOWSKI ARTUR Kęty KĘCKIE HARPAGANY 1973 M40 00:19:09 00:19:11
32 641 KUBAT KAMIL Świerklaniec TEAM PASEK 1993 M20 00:19:13 00:19:15
33 876 FROŚ KAROL Żarki Letnisko 1983 M30 00:19:14 00:19:17
34 588 CZADO ARTUR Sosnowiec 1991 M20 00:19:21 00:19:23
35 819 LAMPARSKI ŁUKASZ Gorki Wielkie 1988 M20 00:19:21 00:19:24
36 631 MYKAŁA RAFAŁ Katowice 1973 M40 00:19:25 00:19:28
37 518 SZALA KRZYSZTOF Łaziska Górne BIEGAMGDZIECHCE.PL 1985 M30 00:19:27 00:19:28
38 316 JANOCHA PIOTR Żarki Letnisko LIBERO MYSZKÓW 1979 M30 00:19:37 00:19:39
39 771 SŁONKA PIOTR Czernica UKS 5 PLUS RYDUŁTOWY 1999 M16 00:19:39 00:19:41
40 441 MLECZKO MARIAN Zabrze AKTYWNE ZABRZE 1962 M50 00:19:42 00:19:45
41 356 ANONIMOWY ANONIM Katowice PARKRUN KATOWICE 1993 M20 00:19:44 00:19:47
42 486 ZIELONKA ROMAN Dąbrowa Górnicza BREMBO POLAND 1973 M40 00:19:46 00:19:49
43 281 ŻELIŃSKI MICHAŁ Chorzów 1998 M16 00:19:49 00:19:51
44 776 SIEDLECKI PIOTR KATOWICE WITOSA 1983 M30 00:19:48 00:19:53
45 396 MIKOŁAJCZYK RAFAŁ Siemianowice PARKRUN KATOWICE 1981 M30 00:19:52 00:19:54
46 920 PACZKA MICHAŁ GLIWICE GLIWICE 1967 M40 00:19:58 00:20:01
47 243 BRZDĄK ŁUKASZ Katowice NIGHT RUNNERS 1981 M30 00:20:00 00:20:03
48 481 SPRYCHA SŁAWOMIR Czeladź #CZELADZBIEGA 1983 M30 00:20:07 00:20:11
49 141 ŻUK ANDRZEJ KATOWICE NFZ WYDZIAŁ BIEGOWY 1970 M40 00:20:09 00:20:12
50 742 BOK RAFAŁ Zabrze NIGHT RUNNERS 1980 M30 00:20:16 00:20:19
51 710 TERECH TOMASZ Radzionkow TOURSPORT RUNNING TEAM 1974 M40 00:20:27 00:20:28
52 311 KUKUCZ BARTŁOMIEJ Skoczów LKS POGÓRZE / OLZA CIESZYN 1986 M30 00:20:28 00:20:31
53 827 BIES MARIUSZ Kęty KĘCKIE HARPAGANY 1978 M30 00:20:32 00:20:34
54 51 MENCEWICZ PAWEŁ Gołkowice FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 1972 M40 00:20:33 00:20:35
55 416 SIEDLECKI PAWEŁ Katowice UKS SPRINT KATOWICE 1981 M30 00:20:37 00:20:42
56 449 JODŁOWIEC CZESŁAW imielin 1965 M50 00:20:38 00:20:41
57 298 MORDARSKI PIOTR katowice 1973 M40 00:20:38 00:20:41
58 497 KORNATOWSKI TOMASZ Katowice NIGHT RUNNERS 1977 M30 00:20:40 00:20:44
59 923 KĘSICKI ROBERT Katowice NIGHT RUNNERS ŚLONSK 1982 M30 00:20:43 00:20:47
60 288 CHROBOK ŁUKASZ ZABRZE NIGHT RUNNERS 1983 M30 00:20:45 00:20:50
61 514 JACHYM ARKADIUSZ Bielsko-Biała 1976 M40 00:20:46 00:20:48
62 312 BOREK BOGUSŁAW Strzebiń O CO BIEGA W KALETACH 1975 M40 00:20:47 00:20:51
63 791 SURMAN JULIA Katowice 1999 K16 00:20:54 00:20:56
64 677 KRAWCZYK ŁUKASZ Będzin 1979 M30 00:20:58 00:21:02
65 428 KOBEL RADOSŁAW Mikołów BODY MIND EXPERTS KATOWICE 1977 M30 00:21:00 00:21:04
66 100 GÓRSKI MARIUSZ Tychy 1982 M30 00:21:02 00:21:07
67 135 GROCKI MIROSŁAW Chorzów HAZOKI 1988 M20 00:21:06 00:21:08
68 420 BEDNARSKI MARIUSZ Toporowice 1976 M40 00:21:07 00:21:09
69 370 FONFEREK MAREK Chorzów 1973 M40 00:21:07 00:21:11
70 931 GĄGAŁKA DARIUSZ KATOWICE 1973 M40 00:21:08 00:21:58
71 921 KUDIO DARIA Rybnik 1984 K30 00:21:11 00:21:13
72 317 JANOCHA AGNIESZKA Żarki Letnisko AMBITNI AMATORZY MYSZKÓW 1979 K30 00:21:14 00:21:15
73 82 OLEKSY KRZYSZTOF Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1970 M40 00:21:22 00:22:57
74 869 KAMIENIAK MILOSZ Zabrze MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 1986 M30 00:21:22 00:21:26
75 371 DZIDA TOMASZ Ruda Śląska BIEG Z CHRYSTUSEM 1975 M40 00:21:23 00:21:28
76 418 KAPICA RAFAŁ Katowice PARKRUN KATOWICE 1975 M40 00:21:23 00:21:26
77 148 GAMZA ANDRZEJ Siemianowice Śl. 1967 M40 00:21:26 00:21:30
78 684 ĆMIEL ADAM Siemianowice Śląskie KOCHAM TO ROBIĆ 1972 M40 00:21:27 00:21:32
79 833 MOĆKOWSKI ADAM Chełmek 1976 M40 00:21:32 00:22:24
80 290 CHROBOK MATEUSZ Zabrze NIGHT RUNNERS 1988 M20 00:21:32 00:22:22
81 65 NOWAK EWA Mysłowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1973 K40 00:21:33 00:21:39
82 46 FIREK RAFAŁ Brzezinka 1975 M40 00:21:34 00:21:42
83 399 BAGIŃSKA WERONIKA Katowice CSC ADVENTURE ACADEMY 2000 K16 00:21:36 00:21:41
84 440 WOLNY MIROSŁAW Katowice 1976 M40 00:21:36 00:22:26
85 918 LEITNER RAFAŁ Rybnik 1990 M20 00:21:37 00:22:30
86 581 JÓZEF TOMASZ Dąbrowa Górnicza RUNDOMATO 1983 M30 00:21:39 00:21:45
87 409 SITARZ GRZEGORZ Ostrów Wielkopolski LEROY MERLIN KATOWICE 1986 M30 00:21:41 00:21:46
88 540 STAŃCZYK TOMASZ Kalety O CO BIEGA W KALETACH 1972 M40 00:21:41 00:22:31
89 562 THAMM MARIUSZ KATOWICE 5M 1976 M40 00:21:44 00:21:50
90 299 RUS MICHAŁ Ruda Śląska 1983 M30 00:21:48 00:21:53
91 329 TUREK RAFAŁ Będzin NIEZRZESZONY 1977 M30 00:21:49 00:22:38
92 657 KALUZNY MARCIN Katowice 1975 M40 00:21:52 00:21:57
93 635 WROŃSKA BEATA Jasło 1980 K30 00:21:53 00:21:54
94 144 KAŁUŻA ARKADIUSZ Bierun SPORTRUN TYCHY 1973 M40 00:21:54 00:22:01
95 38 ŻYCHOŃ KRZYSZTOF Katowice PROFI AUTO TEAM 1985 M30 00:21:54 00:22:00
96 333 WOJTASZCZYK PAWEŁ Katowice 1983 M30 00:21:55 00:22:46
97 733 BUJAK MAREK Czeladź #CZELADZBIEGA 1977 M30 00:21:57 00:22:03
98 60 PISZCZEK KRZYSZTOF Katowice PROFI AUTO TEAM 1980 M30 00:21:58 00:22:04
99 355 KURZ MAREK Katowice 1976 M40 00:21:58 00:22:48
100 844 LISOWSKI MARCIN Mysłowice 1981 M30 00:21:59 00:22:50
101 58 SZCZYGIEŁ DAMIAN Katowice PROFI AUTO TEAM 1986 M30 00:22:07 00:22:58
102 627 LAZAR GRAŻYNA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE CSC ADVENTURE ACADEMY 1974 K40 00:22:10 00:22:15
103 201 DZIWAK DARIUSZ Katowice TIMOTHY 1985 M30 00:22:10 00:23:01
104 870 JAWIEŃ ANNA Olkusz 1986 K30 00:22:13 00:22:21
105 448 JODŁOWIEC MICHAŁ Imielin 1999 M16 00:22:14 00:22:18
106 683 KOENIG KRZYSZTOF Katowice 1983 M30 00:22:17 00:22:20
107 116 STAJER TOMASZ Siemianowice Śląskie ENDURANCE TEAM 1978 M30 00:22:29 00:23:19
108 431 PLICH ANDRZEJ Mysłowice LIGA NIEZWYKŁYCH DZENTELMENÓW 1977 M30 00:22:30 00:24:04
109 938 LORON PIERRE KATOWICE 1987 M20 00:22:32 00:23:28
110 539 STAŃCZYK AGNIESZKA Kalety O CO BIEGA W KALETACH 1978 K30 00:22:36 00:23:25
111 375 KUCHARCZYK ROBERT Chorzów SILESIA RUNNERS CLUB 1979 M30 00:22:38 00:23:27
112 40 POTOCZNY MIROSŁAW JAWORZNO 1974 M40 00:22:40 00:24:17
113 218 ZIELIŃSKI MARCIN Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1977 M30 00:22:40 00:23:29
114 189 JARAWKA NATALIA Sosnowiec DODAM PÓŹNIEJ 1986 K30 00:22:44 00:23:33
115 240 KUŚ DAWID Katowice RUCH AUTONOMII ŚLĄSKA 1987 M20 00:22:46 00:22:50
116 289 GAŁĄZKA ADRIAN Świętochłowice 1984 M30 00:22:46 00:23:35
117 31 KĘPA KRZYSZTOF Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1970 M40 00:22:47 00:23:36
118 54 FRANKIEWICZ MARIUSZ Katowice 1980 M30 00:22:48 00:23:40
119 651 WILK TOMASZ Mikołów MOMNATOCAŁEŻYCIE 1978 M30 00:22:48 00:22:55
120 734 DANIELCZUK DOMINIK LUBLIN DOMAN 1984 M30 00:22:51 00:23:41
121 659 ZWOLAK TOMASZ Zabrze NIGHT RUNNERS 1978 M30 00:22:51 00:22:56
122 241 LOSKA WALDEMAR Katowice KOSTUCHNA BIEGA 1974 M40 00:22:53 00:23:45
123 216 LASSOTA-BUJAK MARIOLA Czeladź #CZELADŹBIEGA 1978 K30 00:22:53 00:22:59
124 468 STACHOWIAK DAMIAN Katowice 1996 M20 00:22:58 00:23:50
125 337 DULIAN MICHAŁ RUDA ŚLĄSKA BIEG Z CHRYSTUSEM 1982 M30 00:22:59 00:23:05
126 101 LEŚNIAK TOMASZ Dąbrowa Górnicza KRZYWDA TEAM 1984 M30 00:22:59 00:23:03
127 512 DYRCZ ANNA Knurów 1972 K40 00:23:00 00:23:10
128 227 SITEK JAKUB Skrzyszów RAIFFEISEN POLBANK SPORT TEAM 1990 M20 00:23:01 00:23:51
129 339 NITKA ARTUR Ruda Ruda 1980 M30 00:23:05 00:23:10
130 621 BZDYK KATARZYNA Katowice 1984 K30 00:23:05 00:24:39
131 668 PYZIK TOMASZ Gliwice DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL 1975 M40 00:23:09 00:24:03
132 149 MOTOWIDŁO TOMASZ Jastrzębie-Zdrój 1979 M30 00:23:10 00:24:00
133 459 ZIELONKA KAROLINA Dąbrowa Górnicza 1999 K16 00:23:12 00:23:15
134 675 PANEK PAWEŁ Dąbrowa Górnicza GRUPA DBK 1979 M30 00:23:13 00:24:02
135 57 PELC ADAM Katowice DLABIEGACZY.PL 1982 M30 00:23:13 00:24:05
136 332 WYSOTA MICHAŁ Sosnowiec GALEN TEAM 1978 M30 00:23:15 00:23:22
137 474 JÓZEF MATEUSZ Katowice RUNDOMATO 1993 M20 00:23:18 00:24:11
138 504 CEBULA MARIUSZ Ruda Śląska LEROY MERLIN KATOWICE 1973 M40 00:23:19 00:23:24
139 61 WIĘCZKOWSKI PIOTR Katowice PARTNER 2000 1978 M40 00:23:24 00:25:01
140 524 FIGIEL HENRYK katowice 1965 M50 00:23:26 00:24:15
141 283 PINKAWA GRZEGORZ Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1979 M30 00:23:27 00:24:17
142 724 STYRNA BOGUSŁAW Świętochłowice 6300 1957 M50 00:23:28 00:24:18
143 736 SYGUŁA ŁUKASZ Dąbrowa Górnicza HARPAGAN SOSNOWIEC 1982 M30 00:23:29 00:24:24
144 439 ĆWIKLIŃSKI PIOTR Dąbrowa Górnicza KLUB ŻEGLARSKI ZAGŁĘBIE 1980 M30 00:23:31 00:24:23
145 505 SIKORA ARKADIUSZ Chorzów ŚLĄSKI WYDZIAŁ BIEGOWY NFZ 1976 M40 00:23:33 00:24:24
146 575 POLAK KRZYSZTOF Ruda Śląska OPEL ACTIVE TEAM 1973 M40 00:23:34 00:24:29
147 175 SUŁKOWSKI OLEK Katowice WUJEK BIEGA 1979 M30 00:23:36 00:25:27
148 895 PIOTROWSKI MACIEJ Będzin SAINT-GOBAIN SQUAD 1990 M20 00:23:36 00:24:34
149 937
880*
MAZURCZAK ŁUKASZ Chorzów 1987 M20 00:23:36 00:24:33
150 500 OBUCHOWSKI ROBERT Dąbrowa Górnicza WŚCIEKŁE KRÓLIKI 1972 M40 00:23:43 00:24:38
151 117 WALASZCZYK PIOTR Chorzów ENDURANCE TEAM 1978 M30 00:23:48 00:24:41
152 430 CHRZANOWSKI CZESŁAW SOSNOWIEC HDK PCK BASIA PRZY KWK MYSŁOWICE WESOŁA 1960 M50 00:23:48 00:24:38
153 922 KANIA GRZEGORZ Katowice 1972 M40 00:23:49 00:25:40
154 652 WITEK JACEK Gliwice OPEL ACTIVE TEAM 1977 M30 00:23:51 00:24:46
155 564 SŁOMSKI MAKSYM Katowice PPNBB 1988 M20 00:23:52 00:25:26
156 66 BĄK TADEUSZ bieruń SAMOTNY BIEGACZ 1955 M60 00:23:54 00:24:45
157 359 JASKÓLSKI PIOTR Chorzów BRAK 1980 M30 00:23:56 00:24:47
158 322 KAPA TOMASZ Czeladź #CZELADZBIEGA 1981 M30 00:23:57 00:25:31
159 24 BORUTA MARCIN Czeladź #CZELADZBIEGA 1976 M40 00:23:57 00:25:31
160 661 DYBOWSKI SEWERYN Chorzów 1977 M30 00:24:01 00:25:02
161 584 WAWOCZNY MONIKA Katowice GALEN TEAM 1988 K20 00:24:07 00:24:58
162 119 ADAMCZYK MIROSŁAW Siemianowice Śląskie CSC ADVENTURE ACADEMY 1970 M40 00:24:08 00:24:58
163 390 STARY DAMIAN Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1976 M40 00:24:09 00:24:57
164 319 JANDZIOŁ MARCIN Bytom 1982 M30 00:24:09 00:25:04
165 42 SCHMIDT MARIUSZ SOSNOWIEC POWER SILESIA 1972 M40 00:24:10 00:25:04
166 737 MIKOLAJCZYK LUKASZ Czeladź 1982 M30 00:24:12 00:25:46
167 847 STUDZIŃSKI TOMASZ Bytom 1988 M20 00:24:12 00:24:18
168 900 STOWSKI MICHAŁ Katowic 1986 M30 00:24:12 00:24:19
169 157 GRELA DARIUSZ Katowice WUJEK BIEGA 1977 M30 00:24:17 00:26:38
170 87 RONER PRZEMYSŁAW Siemianowice Śląskie 1979 M30 00:24:19 00:25:14
171 274 ROLNIK REMIGIUSZ Mikołów 1967 M40 00:24:20 00:25:10
172 165 SOLECKI TOMASZ Bieruń GOMOLA TRANS AIRCO 1979 M30 00:24:21 00:25:14
173 365 SOWIŃSKA AGATA Katowice #JANADALTYMZYJE 1985 K30 00:24:21 00:25:14
174 618 IWAŃCZAK STANISŁAW Katowice 1966 M50 00:24:23 00:25:15
175 344 MROCZKA ANNA Katowice 1978 K30 00:24:25 00:25:16
176 225 NOWIŃSKI WOJTEK Zabrze NIGHT RUNNERS 1984 M30 00:24:31 00:26:10
177 669 BOGACZ MONIKA Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1988 K20 00:24:32 00:25:24
178 570 NUSBAUM IRENEUSZ Jaworzno GRUPA DBK 1979 M30 00:24:33 00:25:33
179 368 JÓZEF MAREK Katowice RUNDOMATO 1978 M30 00:24:34 00:25:27
180 199 MAJER BŁAŻEJ Kietrz 1994 M20 00:24:35 00:26:10
181 613 WISEŁKA ANDRZEJ Rybnik 1979 M30 00:24:36 00:25:31
182 908 BOROŃ TOMASZ Czeladź LEROY MERLIN KATOWICE 1973 M40 00:24:41 00:24:49
183 857 MIELCAREK LESZEK Bytom NIERZESZONY 1955 M60 00:24:41 00:25:32
184 576 AUGUSTYN GRZEGORZ Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1978 M30 00:24:46 00:25:39
185 822 WIRKUS ŁUKASZ Zabrze KOCHAMTOROBIĆ 1980 M30 00:24:47 00:25:40
186 530 WRONECKA EMILIA TORUŃ SPORT W WIELKIM MIEŚCIE 1992 K20 00:24:48 00:25:47
187 125 WOSIEK PIOTR Katowice PROFI AUTO TEAM 1986 M30 00:24:48 00:25:41
188 71 JANKO KAMIL Chorzów 1996 M20 00:24:49 00:25:40
189 654 MIKETA MAREK Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 1973 M40 00:24:53 00:26:29
190 53 BRYŚ KRZYSZTOF Katowice 1986 M30 00:24:56 00:26:31
191 590 JAGLARZ JAROSŁAW Bobrowniki VILAMALIA 1964 M50 00:24:58 00:26:39
192 470 HAAS NATALIA Zawiercie KS VICTORIA ZAWIERCIE 2000 K16 00:25:02 00:25:51
193 26 DELEWSKA DOROTA Zabrze NIGHT RUNNERS 1970 K40 00:25:03 00:25:57
194 67 BIENIEK ADAM Zabrze NIGHT RUNNERS 1979 M30 00:25:04 00:25:57
195 443 BŁASZCZYK CZESŁAW Katowice 1955 M60 00:25:07 00:26:03
196 323 FLOREK IREK Mysłowice 1983 M30 00:25:08 00:26:08
197 147 GAMZA-BŁASZCZYK BOGUSŁAWA Siemianowice Śl. 1978 K30 00:25:08 00:26:03
198 118 KULIKÓW SŁAWOMIR Mysłowice 1978 M30 00:25:09 00:26:01
199 188 SOKOŁOWSKA MAJA Zabrze NIGHT RUNNERS 1988 K20 00:25:09 00:26:49
200 881 IWASZKIEWICZ DOMINIK Katowice GALEN TEAM 1995 M20 00:25:13 00:25:21
201 489 MAJDA TOMASZ Katowice LEROY MERLIN KATOWICE 1986 M30 00:25:13 00:25:21
202 408 URBANOWICZ DAMIAN ruda śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1985 M30 00:25:15 00:26:53
203 217 LASKA RAFAŁ Katowice 1975 M40 00:25:16 00:26:51
204 17 ADAMCZEWSKI DARIUSZ Chorzów 1988 M20 00:25:19 00:27:01
205 183 KUBERA ANDRZEJ Katowice BIEGAMY DALEJ KATOWICE 1968 M40 00:25:22 00:26:13
206 28 KRZESIAK MICHAŁ Katowice 3SOFT S.A. 1977 M30 00:25:23 00:26:24
207 277 HAŃCZUR JOZEF Bytom B T M RUNNERS 1961 M50 00:25:27 00:26:19
208 55 BUCHOWICZ AGNIESZKA JAWORZNO MK BIKE 1981 K30 00:25:28 00:27:05
209 839 SCHUETZ PIOTR Siemianowice Śląskie 1988 M20 00:25:29 00:26:25
210 294 GAŁĄZKA MAREK Świętochłowice 1961 M50 00:25:32 00:27:06
211 469 TERLIKOWSKI KACPER Będzin 1993 M20 00:25:33 00:26:23
212 756 KUBICIUS PIOTR Kaczyce OLZA CIESZYN 1980 M30 00:25:33 00:27:10
213 139 KANIA WIOLETTA Trzebinia 1975 K40 00:25:35 00:25:43
214 667 RAMOS FILIPE Katowice 1971 M40 00:25:39 00:26:36
215 848 KONIECZKO TOMASZ Dobieszowice 1980 M30 00:25:47 00:27:23
216 97 KOSOBUDZKI SEBASTIAN Sosnowiec WIKOSS-SPORT 1975 M40 00:25:48 00:26:42
217 759 CZAJKA EDWARD Tarnowskie Góry NIGHT RUNNERS 1969 M40 00:25:48 00:27:28
218 276 ROLNIK MARLENA Mikołów 1992 K20 00:25:50 00:26:41
219 487 KUMÓR JADWIGA KATOWICE 1973 K40 00:25:52 00:27:28
220 30 MISZCZYK AGNIESZKA KATOWICE 1978 K30 00:25:52 00:26:51
221 580 HERMAN ROBERT Sosnowiec 1988 M20 00:25:52 00:27:34
222 690 JAGLARZ DANIEL Czarnochowice 1976 M40 00:25:52 00:27:34
223 533 PIATEK JACEK Knurów GRUPA DBK 1976 M40 00:25:52 00:26:53
224 438 NOWAK ŁUKASZ Czeladź #CZELADZBIEGA 1986 M30 00:25:52 00:27:34
225 740 WINKLER AGNIESZKA Katowice NIGHT RUNNER ŚLĄSK 1981 K30 00:25:54 00:26:46
226 560 ZIĘBA ADAM Bytom 1974 M40 00:25:56 00:26:48
227 465 SZCZYGIEŁ JULIA Zawiercie KS VICTORIA ZAWIERCIE 2000 K16 00:25:57 00:26:49
228 98 KOSOBUDZKA MONIKA Sosnowiec WIKOSS-SPORT 1976 K40 00:25:58 00:26:52
229 136 PIWOWAR JAROSŁAW Sosnowiec PARKRUN KATOWICE 1985 M30 00:26:00 00:26:54
230 254 WILCZEK MONIKA KATOWICE MARSZALIKI&WILCZKI 1959 K50 00:26:02 00:26:54
231 626 HORA GRZEGORZ Ruda Śląska 1980 M30 00:26:02 00:26:58
232 392 KAŁUSKI KUBA Katowice 1985 M30 00:26:04 00:27:48
233 472 ZARĘBA AGNIESZKA Mysłowice 1977 K30 00:26:04 00:27:42
234 167 WĘGOREK MONIKA Bytom BTM RUNNERS 1980 K30 00:26:05 00:27:41
235 331 BĘDKOWSKA ANNA Sosnowiec KOSTUCHNA BIEGA 1972 K40 00:26:06 00:26:59
236 407 MOCNY MICHAŁ Kraków DUROSKI 1987 M20 00:26:06 00:26:59
237 927 WOLNY MATEUSZ Wolbrom 1988 M20 00:26:08 00:27:05
238 35 MAŁKOWSKI TOMASZ Zabrze NIGHT RUNNERS 1982 M30 00:26:09 00:27:49
239 617 NIECZYPOR ROLAND Katowice 1956 M60 00:26:09 00:27:44
240 111 DURA MAGDALENA siemianowice śląskie DUROSKI 1979 K30 00:26:09 00:27:02
241 194 KOPIECKA JOANNA Zabrze NIGHT RUNNERS 1985 K30 00:26:10 00:27:50
242 62 PALENTA MAREK Katowice 1971 M40 00:26:12 00:28:33
243 568 JĘDRUCH JACEK Katowice JJ PRODUCTION 1983 M30 00:26:12 00:27:02
244 282 SUCHANEK ALEKSANDRA Pyskowice NIGHT RUNNERS 1988 K20 00:26:13 00:27:53
245 303 PAWŁOWSKI CZESŁAW nowy sącz 1956 M60 00:26:13 00:27:07
246 96 KOZIARZ ARTUR Katowice SILESIA SKATING 1983 M30 00:26:14 00:27:09
247 95 KOZIARZ MARTA Katowice 1983 K30 00:26:16 00:27:10
248 152 BERESKA BARTŁOMIEJ Gliwice 1985 M30 00:26:17 00:27:59
249 705 MAZUREK GRZEGORZ Ustroń 1977 M30 00:26:17 00:27:15
250 896 PIOTROWSKA MAGDALENA Dąbrowa Górnicza 1992 K20 00:26:21 00:27:21
251 419 KOWAL LESZEK Zabrze 1966 M50 00:26:23 00:28:09
252 492 KAMALA SYLWIA Mysłowice 1980 K30 00:26:27 00:28:48
253 587 DĄBEK ARTUR Piła Kościelecka PARKRUN CHRZANÓW 1985 M30 00:26:32 00:27:26
254 754 WIESIOŁEK PAWEŁ Katowice BAGNO 1981 M30 00:26:35 00:27:28
255 224 OSTROWSKA MONIKA Katowice 1979 K30 00:26:36 00:28:14
256 751 SZULC TOMASZ Siemianowice Śląskie 1979 M30 00:26:38 00:28:24
257 143 ĆWIKLIŃSKI JAKUB Sosnowiec 1977 M30 00:26:41 00:28:20
258 538 ROGALA KLAUDIA Zabrze 1979 K30 00:26:42 00:28:21
259 210 BIENIEK MAŁGORZATA Chorzów SKLEP BIEGACZA KATOWICE 1983 K30 00:26:42 00:29:32
260 245 KAMIŃSKI RAFAŁ Gliwice NIGHT RUNNERS 1984 M30 00:26:42 00:28:21
261 930 GOWIN GRZEGORZ Łodygowice DRUŻYNA SZPIKU 1993 M20 00:26:44 00:28:19
262 593 NOWAK DAWID Czerwionka-Leszczyny PIORUNY 1987 M20 00:26:44 00:29:11
263 85 PAJĄCZEK DOMINIKA Tychy 1981 K30 00:26:45 00:28:19
264 850 MONETA PIOTR Sosnowiec PRZAŚNY BAMBUS WŚCIEKŁYCH PAND Z MOLIBDENU 1989 M20 00:26:47 00:27:43
265 99 MORITZ KATARZYNA Katowice 1975 K40 00:26:48 00:28:24
266 495 DEPTA MARTYNA Mikołów 1993 K20 00:26:51 00:28:34
267 113 DURA KAMIL Katowice DUROSKI 1986 M30 00:26:54 00:27:49
268 702 KOWACZ MATEUSZ Sosnowiec 1984 M30 00:26:56 00:28:33
269 670 WYLEŻAŁEK IREK Kalety O CO BIEGA W KALETACH 1973 M40 00:26:58 00:27:48
270 794 MAŁEK KRZYSZTOF Katowice KOSTUCHNA BIEGA 1975 M40 00:27:00 00:28:38
271 256 JARASZ ALEKSANDER Zabrze 1977 M30 00:27:02 00:29:22
272 226 MADEJ NATALIA Tychy ADS MASNA KRYTYCZNA 1985 K30 00:27:05 00:28:43
273 692 MAJDA ROBERT ORZESZE ROMB 1976 M40 00:27:08 00:28:44
274 350 GOGOLIN JERZY Zabrze PARKRUN KATOWICE 1947 M60 00:27:09 00:27:14
275 327 SZATNIEWSKA AGNIESZKA Będzin NIEZRZESZONA 1978 K30 00:27:09 00:28:03
276 273 KUREK BEATA Siemianowice Śląskie SILESIA RUNNERS CLUB 1981 K30 00:27:09 00:28:06
277 763 DUDEK DONATA Chorzów NIEWYMIĘKACZE 1982 K30 00:27:10 00:28:49
278 925 RZEPKA MAGDALENA Katowice 1984 K30 00:27:12 00:28:57
279 933 MARKOWICZ EWELINA Katowice 1993 K20 00:27:13 00:28:12
280 424 SZAJBEL JOANNA KATOWICE PARKRUN KATOWICE 1979 K30 00:27:14 00:28:49
281 527 BALCAREK MICHAŁ Tychy GRUPA DBK 1984 M30 00:27:16 00:29:40
282 686 ŻAK ELŻBIETA Zabrze RAIFFEISEN POLBANK RUNNING TEAM 1982 K30 00:27:20 00:28:11
283 37 DZIERŻANOWSKA BLANKA Zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE 1990 K20 00:27:20 00:29:41
284 875 KONIECZNY MICHAŁ Studzionka SPŁAKANI.PL 1992 M20 00:27:22 00:29:05
285 44 ZYCH WIOLETA Preczów 1973 K40 00:27:24 00:29:00
286 453 OCZKOWICZ MARTA Sosnowiec 1991 K20 00:27:25 00:28:21
287 291 KRAWCZYK KAMIL Tychy 1989 M20 00:27:26 00:28:27
288 49 PAWLICZEK MARIUSZ Jastrzębie-Zdrój 1979 M30 00:27:28 00:29:06
289 810 ORZECHOWSKI ADAM Katowice 1979 M30 00:27:28 00:29:12
290 50 PAWLICZEK DAGMARA Jastrzębie-Zdrój 1981 K30 00:27:28 00:29:06
291 45 SITKO SYLWESTER Preczów 1972 M40 00:27:31 00:29:08
292 534 SIARKA JAREK Ruda Śl. 1983 M30 00:27:31 00:29:11
293 402 GRUSZKA EWA Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW 1978 K30 00:27:34 00:28:31
294 491 WLODKOWSKI KRZYSZTOF Tychy ARMADA 1979 M30 00:27:36 00:28:34
295 272 KOTAS AREK Katowice 1975 M40 00:27:39 00:29:15
296 102 KUBICA DARIUSZ Mysłowice 1972 M40 00:27:39 00:28:34
297 897 KASPRZYK BARBARA Czerwionka-Leszczyny GRUPA DBK 1986 K30 00:27:39 00:30:02
298 284 KOS ŁUKASZ Katowice 1979 M30 00:27:39 00:29:20
299 444 MAJCHRZYK DOROTA Czeladz #CZELADZBIEGA 1978 K30 00:27:40 00:29:18
300 16 MICHALIK MARCIN Katowice 1977 M30 00:27:41 00:29:17
301 32 KRUPA-SZCZĘSNY IZABELA Czeladź #CZELADZBIEGA 1973 K40 00:27:43 00:29:21
302 706 LETOCHA-TERECH KAROLINA Radzionków 1983 K30 00:27:43 00:29:19
303 928 KOWALSKI MICHAŁ CHORZÓW 1980 M30 00:27:49 00:28:43
304 364 GAIM JACEK Katowice 1975 M40 00:27:51 00:29:32
305 566 GOŁDA DOROTA Katowice RUNDOMATO 1993 K20 00:27:53 00:29:30
306 935 GRODZKI KORNEL KATOWICE 1992 M20 00:27:54 00:29:38
307 422 FLAK HENRYK Katowice 1956 M60 00:27:54 00:29:30
308 259 MARSZALIK ANNA KATOWICE MARSZALIKI&WILCZKI 1980 K30 00:27:55 00:28:54
309 334 OSMULSKA ANNA Katowice 1986 K30 00:27:56 00:29:40
310 186 MICHALCEWICZ KATARZYNA ZABRZE JA ICH NIE ZNAM 1989 K20 00:27:58 00:28:51
311 898 GRZEGORCZYK MONIKA Zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE 1980 K30 00:27:59 00:30:20
312 936
845*
ZAREMBA WOJCIECH JAWORZNO GRUPA DBK 1990 M20 00:28:01 00:30:25
313 151 WOŁUJEWICZ PAWEŁ Mysłowice 1988 M20 00:28:02 00:29:41
314 926 FIGIEL LUKASZ Katowice 1978 M30 00:28:03 00:29:49
315 600 DOMŻOŁ RADOSŁAW Mysłowice PPNBB 1995 M20 00:28:03 00:29:38
316 508 BARTOSIK MONIKA Czeladź #CZELADŹBIEGA 1980 K30 00:28:13 00:29:51
317 181 PIETRZYK MARCIN Tychy 1976 M40 00:28:14 00:29:04
318 86 RONER AGNIESZKA Siemianowice Śląskie 1979 K30 00:28:14 00:29:50
319 650 CICHY AGNIESZKA Ruda Śląska 1983 K30 00:28:14 00:29:51
320 200 PAŁKA ALEKSANDRA Rzeszów 1992 K20 00:28:15 00:30:38
321 348 WITMAN EWA Katowice NIGHT RUNNERS 1975 K40 00:28:15 00:30:00
322 156 GRELA BOŻENA Katowice WURTH POLSKA 1978 K30 00:28:15 00:30:41
323 521 WYDRA ANDRZEJ Katowice 1980 M30 00:28:18 00:30:47
324 264 MACHAJSKA PATRYCJA Katowice 1995 K20 00:28:20 00:29:16
325 429 KOBEL ANIA Mikołów BODY MIND EXPERTS KATOWICE 1978 K30 00:28:21 00:29:58
326 471 MĘTLAK MAŁGORZATA Zawiercie KS.VICTORIA ZAWIERCIE 2000 K16 00:28:21 00:29:14
327 656 KORCZAK OLIWIA Czeladź #CZELADZBIEGA 1987 K20 00:28:21 00:30:02
328 43 PARCHENIAK JACEK Katowice ARMADA 1968 M40 00:28:22 00:29:21
329 758 MALCZYK MARIUSZ Ruda Śląska GRUPA DBK 1991 M20 00:28:23 00:30:11
330 821 POPCZYK EWELINA Sosnowiec 1976 K40 00:28:27 00:29:26
331 213 ŻMUDA ROKSANA Jaworzno 1992 K20 00:28:30 00:29:21
332 688 JANKOWSKA AGATA Imielin 1989 K20 00:28:38 00:31:00
333 388 LIPMAN WIEŃCZYSŁAW Katowice 1965 M50 00:28:42 00:29:41
334 107 PARSZEWSKA ALEKSANDRA bytom BTM RUNNERS 1991 K20 00:28:48 00:30:30
335 478 LACHERA MARYSIA Zabrze NIGHT RUNNERS 1960 K50 00:28:48 00:30:28
336 476 LACHERA BOGUSŁAW Zabrze NIGHT RUNNERS 1959 M50 00:28:49 00:30:29
337 435 KINEL AGNIESZKA Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1982 K30 00:28:53 00:30:30
338 624 MRACHACZ DOROTA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1969 K40 00:28:53 00:31:14
339 825 JASNY AGATA Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1988 K20 00:28:57 00:30:36
340 544 SOBCZYK AGNIESZKA rybnik GRUPA DBK 1978 K30 00:29:06 00:30:46
341 696 OLESZEK MAGDALENA Czeladź #CZELADŹBIEGA 1985 K30 00:29:09 00:30:51
342 219 ZIELIŃSKA ANNA BYTOM MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1981 K30 00:29:13 00:30:51
343 223 IMIOŁCZYK IZABELA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1977 K30 00:29:13 00:30:52
344 220 MATUNIN ALINA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1984 K30 00:29:13 00:30:52
345 473 KRUPA AGNIESZKA Katowice 1977 K30 00:29:13 00:31:36
346 426 KUCHARCZYK KASIA Świętochłowice SILESIA RUNNERS CLUB 1983 K30 00:29:15 00:30:56
347 523 MÓL WIOLETTA Czeladź #CZELADŹ BIEGA 1971 K40 00:29:18 00:30:59
348 279 ŚLIWA GRZEGORZ Chorzów 1969 M40 00:29:18 00:30:57
349 195 PAWEŁEK KRZYSZTOF Świętochłowice 1972 M40 00:29:20 00:31:42
350 546 STAWOWA AGNIESZKA Rybnik PIORUNY 1989 K20 00:29:21 00:31:48
351 315 KOWALSKI SŁAWOMIR Bytom BIEGAM OD WCZORAJ 1983 M30 00:29:25 00:31:47
352 69 ŻYCHOŃ ADAM Katowice PROFI AUTO TEAM 1986 M30 00:29:26 00:31:06
353 47 PYTEL MAREK Katowice 1975 M40 00:29:31 00:31:05
354 244 KUBISTY ANNA Oświęcim - 1970 K40 00:29:31 00:30:30
355 884 FROSZTEGA ARTUR Katowice UKS JUDO MYSŁOWICE 1976 M40 00:29:33 00:30:34
356 720 STEFANI MAGDALENA Katowice 1976 K40 00:29:34 00:30:34
357 80 SOLARZ MARIOLA Katowice 1977 K30 00:29:37 00:31:16
358 411 PIELOK WOJCIECH Chorzów 1981 M30 00:29:38 00:31:17
359 230 MISZCZAK ANNA Imielin 1975 K40 00:29:43 00:32:04
360 700 SUKIENIK BARTŁOMIEJ Radzionków 1983 M30 00:29:43 00:31:31
361 772 HULOK MAGDA Ruda Śląska 1984 K30 00:29:45 00:30:40
362 176 KUŚ MAŁGORZATA Katowice 1978 K30 00:29:47 00:32:12
363 114 ŻERO DAGMARA Będzin WŚCIEKŁE KRÓLIKI 1985 K30 00:30:01 00:31:38
364 496 MOŻDŻEŃ ADAM Katowice X 1978 M30 00:30:07 00:31:51
365 939 MAŁACIŃSKA BARBARA RUDA ŚLĄSKA 1988 K20 00:30:14 00:32:40
366 707 TUSIŃSKI MIROSŁAW Oświęcim 1974 M40 00:30:29 00:32:53
367 765 GOŁASZCZYK KRZYSZTOF Katowice 1980 M30 00:30:41 00:33:02
368 451 NOWAK ŁUKASZ Katowice 1978 M30 00:30:41 00:32:29
369 285 OMYŁA ANNA Siemianowice 1990 K20 00:30:45 00:32:30
370 569 WAŚCIŃSKA DOMINIKA Ruda Śląska GRUPA DBK 1984 K30 00:30:46 00:33:09
371 383 ORZECHOWSKA IWONA Katowice 1979 K30 00:30:54 00:32:37
372 699 SKÓRA KAROLINA Katowice 1982 K30 00:31:00 00:32:36
373 347 GORAUS-GŁOWANIA DARIA Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1990 K20 00:31:02 00:32:40
374 127 RADZIEJEWSKI ZENON Jaworzno 1971 M40 00:31:09 00:33:33
375 640 GORUS ANNA zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE 1983 K30 00:31:09 00:33:34
376 328 RÓŻYC BARBARA Zabrze NIGHT RUNNERS 1975 K40 00:31:12 00:33:35
377 123 ŚLĘCZKA RADKA Jaworzno RAIFFEISEN POLBANK SPORT TEAM 1980 K30 00:31:14 00:33:35
378 932 WARZECHA ADAM KATOWICE 1967 M40 00:31:16 00:33:02
379 722 WALISZAK DAMIAN Malinowice 1975 M40 00:31:19 00:33:43
380 146 PILARSKI RADEK Katowice - 1976 M40 00:31:24 00:33:14
381 592 TERKA-NOWAK ANNA Czerwionka-Leszczyny PIORUNY 1989 K20 00:31:28 00:33:54
382 517 SMYK EWA Katowice 1971 K40 00:31:40 00:32:40
383 577 HALEMBA ANNA Siemianowice ŚLąskie GRUPA DBK 1984 K30 00:31:45 00:33:33
384 798 STARZYK JOANNA Katowice TS SOKÓŁ ŚLĄSK 1972 K40 00:31:49 00:33:27
385 234 PAŁYS ŁUKASZ Katowice 1983 M30 00:31:54 00:34:24
386 671 SIEWNIAK MARCIN Katowice GRUPA DBK 1976 M40 00:32:03 00:33:52
387 447 GLINKA ANNA Sosnowiec 1985 K30 00:32:15 00:34:40
388 56 NOWAK ZBIGNIEW JAWORZNO MK BIKE 1964 M50 00:32:18 00:34:40
389 820 SZWED ANNA BYTOM MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1981 K30 00:32:20 00:34:42
390 919 KRAWCZYK MARCIN Katowice 1991 M20 00:32:31 00:35:00
391 318 DYMANUS KAROLINA Mysłowice TIC 1988 K20 00:32:41 00:34:24
392 76 BŁOŃSKA-POLAK EWA Tarnowskie Góry BTM RUNNERS 1978 K30 00:32:42 00:34:24
393 565 NIEDZIELSKI MICHAŁ Łaziska Górne 1974 M40 00:32:45 00:34:34
394 882 SEKTA SYLWIA Siemianowice Śląskie 1983 K30 00:32:46 00:34:22
395 462 KOŚNIAK BEATA Kalety O CO BIEGA W KALETACH 1985 K30 00:32:47 00:35:07
396 437 PODLEWSKA KAROLINA Katowice 1982 K30 00:32:51 00:35:12
397 434 GOLECZKO MARIUSZ Ruda Śląska 1993 M20 00:32:51 00:35:12
398 715 RUDNIK KLAUDIA Piekary Śląskie 1993 K20 00:32:58 00:34:42
399 475 JÓZEF EDWARD Katowice RUNDOMATO 1954 M60 00:32:58 00:35:21
400 739 WAŚCIŃSKI RAFAŁ Mikołów GRUPA DBK 1992 M20 00:33:13 00:35:36
401 450 NOWAK MONIKA Katowice 1976 K40 00:33:15 00:35:03
402 206 PINKAWA AGNIESZKA Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1980 K30 00:33:16 00:35:02
403 749 KASPERCZYK MICHAŁ RUDA ŚLĄSKA GRUPA DBK 1979 M30 00:33:17 00:35:39
404 520 WYDRA BOGUMIŁA Katowice 1981 K30 00:33:24 00:35:53
405 541 GAŁĄZKA JOANNA Świętochłowice 1987 K20 00:33:25 00:35:47
406 803 JAWORSKI JANUSZ tychy 1969 M40 00:33:35 00:35:15
407 781 KUREK EDWARD KATOWICE MOSIR CZELADZ 1939 M60 00:33:38 00:35:20
408 499 ZYCH KATARZYNA Preczów 1995 K20 00:33:43 00:35:20
409 34 SZWEDA LESZEK Katowice-Murcki 1958 M50 00:33:48 00:36:12
410 25 SZWEDA MIRKA Katowice-Murcki 1959 K50 00:33:49 00:36:12
411 159 KWINTA JOANNA Katowice SZWAGIER BIEGA 1969 K40 00:33:52 00:36:18
412 868 GRABOWSKA - MYNARSKA SYLWIA Katowice UKS ORZEŁ KATOWICE 1985 K30 00:34:04 00:35:42
413 609 DETKO ANNA Czeladź #CZELADŹBIEGA 1979 K30 00:34:09 00:35:51
414 748 MARCINKOWSKA BEATA Czeladź #CZELADZBIEGA 1970 K40 00:34:09 00:35:51
415 893 OLCZYK SANDRA Chorzow 1987 K20 00:34:46 00:35:41
416 196 PAWEŁEK BARBARA Świętochłowice 1972 K40 00:35:04 00:37:26
417 812 GRZYWOCZ IRENA Bytom PROFIT SPORT TEAM 1951 K60 00:35:11 00:37:38
418 693 KAWULAK KAZIMIERZ Jaworzno MKBIKE KAZ 1963 M50 00:35:30 00:37:52
419 300 MAŁEK ALEKSANDRA Katowice KOSTUCHNA BIEGA 1974 K40 00:35:31 00:37:57
420 501 OBUCHOWSKA MAŁGORZATA Dąbrowa Górnicza WŚCIEKŁE KRÓLIKI 1972 K40 00:36:01 00:38:28
421 842 ŁUCZKIEWICZ EWA Sosnowiec GRUPA DBK 1976 K40 00:36:08 00:38:33
422 840 POLAK TOMASZ Będzin GRUPA DBK 1980 M30 00:36:08 00:38:33
423 894 KUZAJ TOMASZ Sosnowiec GRUPA DBK 1971 M40 00:36:25 00:38:17
424 94 AUGUSTYN ANNA Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1981 K30 00:36:30 00:38:14
425 899 NUSBAUM BARTOSZ JAWORZNO GRUPA DBK 1984 M30 00:36:33 00:38:57
426 48 MAŁAGA JAROSŁAW Katowice 1966 M50 00:36:59 00:39:21
427 605 BARCHANOWSKA LUCYNA Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1973 K40 00:37:10 00:39:45
428 309 HELBIN JAKUB Dąbrowa górnicza MACROLOGIC RUNTIME 1982 M30 00:38:05 00:40:31
429 208 KMIECIAK MIROSŁAW Łódź 8 GZ "DZIELNE ORZEŁKI"/ 87 DH "MROCZNA PUSZCZ 1962 M50 00:38:06 00:39:02
430 695 SUKIENIK KATARZYNA Radzionków 1981 K30 00:38:10 00:40:40
431 594 BORZĘCKA ANNA Katowice PPNBB 1996 K20 00:38:12 00:40:38
432 615 THOMALLA BOGDAN Zabrze OBR TOMCHEM, ZABRZE 1942 M60 00:38:22 00:40:51
433 682 SZCZOTKA AGNIESZKA Bytom TAXERKI 1981 K30 00:38:46 00:41:10
434 674 KŁOS PATRYCJA Zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE 1999 K16 00:39:49 00:42:12
435 673 PYTEL KLAUDIA Zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE 1974 K40 00:39:49 00:42:12
436 207 SZOŁTYS KAROLINA Katowice 8GZ DZIELNE ORZEŁKI/87 DH MROCZNA PUSZCZA 1975 K40 00:41:34 00:44:01
437 306 PELCZAR BARBARA Sosnowiec 1994 K20 00:42:18 00:44:43
438 305 KRUMPHOLZ LAURA Dąbrowa Górnicza 1994 K20 00:42:32 00:44:58
439 582 WILCZEK KRYSTYNA Wieszowa 1964 K50 00:42:44 00:45:24
440 934 KUREK ADAM Siemianowice Śląskie 1982 M30 00:42:46 00:45:23
441 579 MLECZKO URSZULA Zabrze 1964 K50 00:42:50 00:45:30
442 338 KADŁUBEK MAGDALENA Chorzów 1974 K40 00:44:14 00:46:50
443 616 JANICZEK TADEUSZ Bytom-Łagiewniki TKKF MOSIR CZELADŹ 1940 M60 00:56:56 00:59:24

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni