z

Katowice

Wyniki

Bieg 3

18.12.2016 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 2 PASEK DAMIAN Bytom TEAM PASEK 1985 M30 00:16:18 00:16:18
2 855 KOTYLA SZYMON Warszawa KU AZS UMED ŁÓDŹ 1992 M20 00:16:50 00:16:50
3 3 WŁOSTOWSKI MATEUSZ Bytom TEAM PASEK 1995 M20 00:16:53 00:16:53
4 907 CZAPLA KAMIL Rybnik INŻYNIERIA BIEGANIA 1989 M20 00:17:00 00:17:00
5 106 MRACHACZ PIOTR Bytom TEAM PASEK 1997 M16 00:17:35 00:17:35
6 103 MUTWIL OLIWIER Wodzisław Śląski FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ ODWAŻNIE 1999 M16 00:17:48 00:17:48
7 837 BODORA JACEK Tarnowskie Góry 1984 M30 00:17:52 00:17:54
8 362 CZYŻ ŁUKASZ Sosnowiec SKLEPBIEGACZA.PL 1982 M30 00:18:08 00:18:08
9 185 DROŻDŻ DAMIAN Rybnik GET RUN 1987 M20 00:18:16 00:18:16
10 563 ROSIŃSKI ARTUR Ruda Śląska PARKRUN KATOWICE 1993 M20 00:18:20 00:18:22
11 511 LYSKO JAKUB Dąbrowa Górnicza DOLINIARZE 1985 M30 00:18:23 00:18:23
12 773 RYSZKA KAROL Katowice KOSTUCHNA BIEGA 1987 M20 00:18:24 00:18:26
13 162 SZAFARCZYK MARCIN Ochaby Małe LKS POGÓRZE/ RUNSZ-TEAM/ FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ OD 1990 M20 00:18:27 00:18:28
14 838 BEDNORZ KAMIL Rybnik NIGHT RUNNERS 1995 M20 00:18:33 00:18:34
15 397 SEWERYN JACEK Mysłowice LIGA NIEZWYKŁYCH DŻENTELMENÓW 1978 M30 00:18:36 00:18:38
16 266 GADOMSKI KAMIL Katowice 1998 M16 00:18:39 00:18:39
17 342 WILK DAWID Zabrze NIGHT RUNNERS 1989 M20 00:18:38 00:18:40
18 858 GOŚCINIEWICZ PAWEŁ Katowice ZIEMOWIT TEAM 1975 M40 00:18:41 00:18:43
19 498 GRUSZCZYŃSKI ARTUR Katowice 1977 M30 00:18:45 00:18:45
20 235 CEREMUGA MATEUSZ Orzesze SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM KATOWICE 1991 M20 00:18:47 00:18:49
21 853 GŁOWIAK LECH Katowice DOLINIARZE.COM 1985 M30 00:18:48 00:18:50
22 171 LIZAK WOJCIECH Jastrzębie-Zdrój 1980 M30 00:18:50 00:18:50
23 601 ŚLĘZAK SYLWIA Częstochowa 1995 K20 00:18:52 00:18:52
24 745 DORIGHI WOJCIECH Żory OLZA CIESZYN 1987 M20 00:18:52 00:18:54
25 902 HAŁASA MONIKA Zabrze BRAND NEW TEAM 1992 K20 00:18:58 00:18:58
26 503 SZYMCZAK ARKADIUSZ Siemianowice Śląskie TS AKS CHORZÓW 1992 M20 00:19:04 00:19:05
27 20 WOTA ROBERT Kraków PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1966 M50 00:19:20 00:19:20
28 572 SOBÓR KRZYSZTOF Dąbrowa Górnicza VIACON POLSKA 1971 M40 00:19:20 00:19:22
29 631 MYKAŁA RAFAŁ Katowice 1973 M40 00:19:24 00:19:27
30 494 IWANYSZYN TOMASZ Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1982 M30 00:19:34 00:19:34
31 689 GAŁUSZKA DAWID Świętochłowice HAZOKI 1990 M20 00:19:34 00:19:36
32 12 MENDECKA-ZEJDLER MICHALINA Łaziska Górne MOSIR ŁAZISKA GÓRNE 1992 K20 00:19:36 00:19:38
33 676 BUJNOWSKI ARTUR Knurów ENDURANCE/SOKÓŁ KNURÓW 1987 M20 00:19:40 00:19:42
34 203 SZAFRON ŁUKASZ Chorzów SKLEPBIEGACZA.PL 1988 M20 00:19:41 00:19:44
35 771 SŁONKA PIOTR Czernica UKS 5 PLUS RYDUŁTOWY 1999 M16 00:19:45 00:19:48
36 59 ADAMSKI ROBERT Bieruń BRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWA 1985 M30 00:19:51 00:19:53
37 537 GAJDA MARCIN Tychy 1978 M30 00:19:54 00:19:54
38 641 KUBAT KAMIL Świerklaniec 1993 M20 00:19:53 00:19:54
39 298 MORDARSKI PIOTR katowice 1973 M40 00:19:55 00:19:56
40 625 PYTEL JANUSZ Sosnowiec T.G.SOKÓŁ ZAKOPANE SOSNOWIEC 1958 M50 00:19:56 00:19:58
41 301 DZIDOWSKI ALEKSANDER Zawiercie BIEGAJ RAZEM Z NAMI ZAWIERCIE 1981 M30 00:20:01 00:20:01
42 356 ANONIMOWY ANONIM Katowice PARKRUN KATOWICE 1993 M20 00:20:01 00:20:03
43 51 MENCEWICZ PAWEŁ Gołkowice FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 1972 M40 00:20:03 00:20:03
44 786 MOTYL PIOTR KATOWICE 1965 M50 00:20:03 00:20:06
45 23 SZMUKIER MARCIN KOZIEGŁOWY PARKRUN KATOWICE 1995 M20 00:20:05 00:20:06
46 281 ŻELIŃSKI MICHAŁ Chorzów 1998 M16 00:20:04 00:20:08
47 717 ŻELICHOWSKI ARTUR Kęty KĘCKIE HARPAGANY 1973 M40 00:20:06 00:20:09
48 831 WARCHOLIK MAREK Katowice 1979 M30 00:20:03 00:20:09
49 918
522*
ZIECINA MACIEJ katowice AS MASNA KRYTYCZNA 1977 M30 00:20:03 00:20:09
50 441 MLECZKO MARIAN Zabrze AKTYWNE ZABRZE 1962 M50 00:20:09 00:20:11
51 917 STACHOWIAK KAMIL Katowice 1999 M16 00:19:50 00:20:50
52 595 BEŁC PAWEŁ Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1999 M16 00:20:10 00:20:11
53 685 GAŁUSZKA RAFAŁ Łaziska Górne SOKÓŁ KNURÓW/ŁAZISKA GÓRNE 1984 M30 00:20:11 00:20:16
54 243 BRZDĄK ŁUKASZ Katowice NIGHT RUNNERS 1981 M30 00:20:13 00:20:17
55 776 SIEDLECKI PIOTR KATOWICE WITOSA 1983 M30 00:20:14 00:20:18
56 366 BROL PIOTR siemianowice ENDURANCE TEAM 1985 M30 00:20:15 00:20:19
57 313 GÓRNIK IRENEUSZ Rydułtowy (WWW.PERSONALBEST.PL) ELEKTRONICZNY POMIAR CZASU 1989 M20 00:20:16 00:20:16
58 396 MIKOŁAJCZYK RAFAŁ Siemianowice PARKRUN KATOWICE 1981 M30 00:20:16 00:20:18
59 536 LUBNAU MAREK SOSNOWIEC HARPAGAN SOSNOWIEC 1962 M50 00:20:16 00:20:17
60 697 KWIECIAK JAROSŁAW Dąbrowa Górnicza STOWARZYSZENIE POGORIA BIEGA 1954 M60 00:20:17 00:20:19
61 610 PALCZEWSKI PRZEMEK Mysłowice LIGA NIEZWYKŁYCH DŻENTELMENÓW 1975 M40 00:20:17 00:20:22
62 428 KOBEL RADOSŁAW Mikołów BODY MIND EXPERTS KATOWICE 1977 M30 00:20:21 00:20:24
63 416 SIEDLECKI PAWEŁ Katowice UKS SPRINT KATOWICE 1981 M30 00:20:21 00:20:25
64 827 BIES MARIUSZ Kęty KĘCKIE HARPAGANY 1978 M30 00:20:22 00:20:25
65 83 DUDZIK ZENON katowice NIEZRZESZONY 1962 M50 00:20:28 00:20:31
66 316 JANOCHA PIOTR Żarki Letnisko LIBERO MYSZKÓW 1979 M30 00:20:30 00:20:33
67 141 ŻUK ANDRZEJ KATOWICE NFZ WYDZIAŁ BIEGOWY 1970 M40 00:20:35 00:20:38
68 905
876*
FROŚ KAROL Żarki Letnisko 1983 M30 00:20:41 00:20:45
69 747 LENART ANDRZEJ Bytom BTM RUNNERS 1994 M20 00:20:43 00:20:51
70 774 PUSCHHAUS MARTYNA ruda slaska MKS MOS PLOMIEN SOSNOWIEC 1993 K20 00:20:43 00:20:43
71 18 ŚWIDER MARIUSZ Sosnowiec #CZELADZBIEGA 1981 M30 00:20:48 00:20:54
72 198 SZĘDZIELORZ KRYSTIAN Siemianowice Śląskie SILESIA RUNNERS CLUB 1982 M30 00:20:49 00:20:53
73 312 BOREK BOGUSŁAW Strzebiń O CO BIEGA W KALETACH 1975 M40 00:20:52 00:20:55
74 481 SPRYCHA SŁAWOMIR Czeladź #CZELADZBIEGA 1983 M30 00:20:53 00:20:59
75 903 KWAŚKIEWICZ OLIWIA DĄBROWA GÓRNICZA 1998 K16 00:20:55 00:21:00
76 449 JODŁOWIEC CZESŁAW imielin 1965 M50 00:20:56 00:20:59
77 480 STRUMIŃSKI EMIL Czeladź MOVEMAN.PL 1988 M20 00:20:57 00:21:00
78 710 TERECH TOMASZ Radzionkow TOURSPORT RUNNING TEAM 1974 M40 00:20:58 00:20:58
79 910 HASIK ZBIGNIEW SOSNOWIEC 1969 M40 00:20:59 00:21:00
80 486 ZIELONKA ROMAN Dąbrowa Górnicza BREMBO POLAND 1973 M40 00:21:02 00:21:58
81 791 SURMAN JULIA Katowice 1999 K16 00:21:03 00:21:05
82 135 GROCKI MIROSŁAW Chorzów HAZOKI 1988 M20 00:21:04 00:21:07
83 514 JACHYM ARKADIUSZ Bielsko-Biała 1976 M40 00:21:09 00:21:11
84 819 LAMPARSKI ŁUKASZ Gorki Wielkie 1988 M20 00:21:09 00:22:03
85 562 THAMM MARIUSZ KATOWICE 5M 1976 M40 00:21:11 00:21:15
86 916 ĆMOK DAWID MIKOŁÓW 1992 M20 00:21:19 00:21:24
87 351 BOGUCKI JACEK Katowice 1991 M20 00:21:22 00:22:16
88 148 GAMZA ANDRZEJ Siemianowice Śl. 1967 M40 00:21:22 00:21:25
89 295 BROL DOMINIKA siemianowice śląskie ENDURANCE TEAM 1986 K30 00:21:25 00:21:28
90 311 KUKUCZ BARTŁOMIEJ Skoczów LKS POGÓRZE / OLZA CIESZYN 1986 M30 00:21:27 00:21:33
91 637 KANIA DAMIAN MYSŁOWICE 1980 M30 00:21:31 00:21:36
92 333 WOJTASZCZYK PAWEŁ Katowice 1983 M30 00:21:31 00:22:27
93 581 JÓZEF TOMASZ Dąbrowa Górnicza RUNDOMATO 1983 M30 00:21:32 00:21:36
94 326 KINEL JACEK Siemianowice Slaskie ADS MASNA KRYTYCZNA 1982 M30 00:21:36 00:21:39
95 192 KOZIEŁ GRZEGORZ Chorzów SILESIA RUNNERS CLUB 1982 M30 00:21:37 00:21:43
96 370 FONFEREK MAREK Chorzów 1973 M40 00:21:38 00:21:42
97 288 CHROBOK ŁUKASZ ZABRZE NIGHT RUNNERS 1983 M30 00:21:41 00:22:38
98 684 ĆMIEL ADAM Siemianowice Śląskie KOCHAM TO ROBIĆ 1972 M40 00:21:43 00:21:49
99 310 GONIWIECHA RAFAŁ Katowice ENDURANCE TEAM 1979 M30 00:21:48 00:21:52
100 100 GÓRSKI MARIUSZ Tychy 1982 M30 00:21:49 00:21:54
101 525 SEGIET PAWEŁ Bytom SILESIA RUNNERS CLUB 1979 M30 00:21:53 00:21:59
102 635 WROŃSKA BEATA Jasło 1980 K30 00:21:53 00:21:55
103 440 WOLNY MIROSŁAW Katowice 1976 M40 00:21:56 00:22:50
104 46 FIREK RAFAŁ Brzezinka 1975 M40 00:21:56 00:22:02
105 733 BUJAK MAREK Czeladź #CZELADZBIEGA 1977 M30 00:21:56 00:22:01
106 371 DZIDA TOMASZ Ruda Śląska BIEG Z CHRYSTUSEM 1975 M40 00:21:56 00:22:03
107 448 JODŁOWIEC MICHAŁ Imielin 1999 M16 00:22:02 00:22:05
108 467 STACHOWIAK SEBASTIAN Katowice 1971 M40 00:22:03 00:23:03
109 165 SOLECKI TOMASZ Bieruń GOMOLA TRANS AIRCO 1979 M30 00:22:05 00:23:00
110 317 JANOCHA AGNIESZKA Żarki Letnisko AMBITNI AMATORZY MYSZKÓW 1979 K30 00:22:07 00:22:09
111 414 MACHOWIAK ADAM Katowice 1984 M30 00:22:08 00:23:07
112 390 STARY DAMIAN Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1976 M40 00:22:10 00:23:05
113 859 SZCZEPAŃSKI RAFAŁ Bytom OPEL ACTIVE TEAM 1976 M40 00:22:10 00:22:17
114 65 NOWAK EWA Mysłowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1973 K40 00:22:16 00:22:21
115 844 LISOWSKI MARCIN Mysłowice 1981 M30 00:22:16 00:23:14
116 270 POTĘGA GRZEGORZ Dąbrowa Górnicza 1968 M40 00:22:19 00:22:25
117 329 TUREK RAFAŁ Będzin NIEZRZESZONY 1977 M30 00:22:21 00:22:26
118 596 DYDUCH STANISŁAW Katowice PPNBB 1988 M20 00:22:27 00:23:22
119 252 SOWA ANDRZEJ Chorzow 1972 M40 00:22:36 00:22:42
120 355 KURZ MAREK Katowice 1976 M40 00:22:36 00:23:31
121 299 RUS MICHAŁ Ruda Śląska 1983 M30 00:22:37 00:22:43
122 497 KORNATOWSKI TOMASZ Katowice NIGHT RUNNERS 1977 M30 00:22:37 00:22:42
123 420 BEDNARSKI MARIUSZ Toporowice 1976 M40 00:22:39 00:22:45
124 602 WANIEK ADAM Knurów 1982 M30 00:22:43 00:23:43
125 70 ZIOŁA SEBASTIAN Tychy NEXTEER 1977 M30 00:22:43 00:22:48
126 914 MIKOŁAJCZYK SANDRA Siemianowice Śląskie SILESIA RUNNERS CLUB 1987 K20 00:22:44 00:24:28
127 677 KRAWCZYK ŁUKASZ Będzin 1979 M30 00:22:45 00:22:51
128 233 PIETRYSIAK STEFAN Zabrze S.A.S ZABRZE 1960 M50 00:22:50 00:22:53
129 260 GAŃCZAK WALDEMAR Chorzów SILESIA RUNNERS CLUB 1978 M30 00:22:50 00:22:56
130 54 FRANKIEWICZ MARIUSZ Katowice 1980 M30 00:22:51 00:23:47
131 399 BAGIŃSKA WERONIKA Katowice 2000 K16 00:22:57 00:24:50
132 345 WOWER BARTŁOMIEJ Chorzów CSC ADVENTURE ACADEMY 1982 M30 00:22:58 00:24:51
133 734 DANIELCZUK DOMINIK LUBLIN DOMAN 1984 M30 00:22:59 00:24:00
134 524 FIGIEL HENRYK katowice 1965 M50 00:23:00 00:23:16
135 222 SAGANOWSKI MARCIN TYCHY ADS MASNA KRYTYCZNA 1971 M40 00:23:00 00:23:05
136 116 STAJER TOMASZ Siemianowice Śląskie ENDURANCE TEAM 1978 M30 00:23:00 00:23:57
137 201 DZIWAK DARIUSZ Katowice TIMOTHY 1985 M30 00:23:03 00:24:02
138 42 SCHMIDT MARIUSZ SOSNOWIEC POWER SILESIA 1972 M40 00:23:03 00:23:59
139 724 STYRNA BOGUSŁAW Świętochłowice 6300 1957 M50 00:23:05 00:23:11
140 29 HOROWSKI TOMASZ Tychy URODZENI BIEGACZE 1972 M40 00:23:07 00:23:13
141 585 HUMPA FILIP Katowice GALEN TEAM 1986 M30 00:23:07 00:24:03
142 512 DYRCZ ANNA Knurów 1972 K40 00:23:10 00:23:17
143 337 DULIAN MICHAŁ RUDA ŚLĄSKA BIEG Z CHRYSTUSEM 1982 M30 00:23:11 00:23:17
144 60 PISZCZEK KRZYSZTOF Katowice PROFI AUTO TEAM 1980 M30 00:23:12 00:24:58
145 289 GAŁĄZKA ADRIAN Świętochłowice 1984 M30 00:23:13 00:24:10
146 153 FILAPEK BARTOSZ Brzeszcze 1982 M30 00:23:14 00:23:21
147 339 NITKA ARTUR Ruda Ruda 1980 M30 00:23:17 00:23:24
148 40 POTOCZNY MIROSŁAW JAWORZNO 1974 M40 00:23:17 00:24:18
149 117 WALASZCZYK PIOTR Chorzów ENDURANCE TEAM 1978 M30 00:23:18 00:24:16
150 149 MOTOWIDŁO TOMASZ Jastrzębie-Zdrój 1979 M30 00:23:19 00:24:16
151 627 LAZAR GRAŻYNA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE CSC ADVENTURE ACADEMY 1974 K40 00:23:22 00:24:25
152 160 SZAFARCZYK KINGA Ochaby Małe LKS POGÓRZE/ RUNSZ-TEAM/FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ ODW 1992 K20 00:23:27 00:24:21
153 115 ŻERO SEBASTIAN Będzin WŚCIEKŁE KRÓLIKI 1981 M30 00:23:28 00:24:22
154 216 LASSOTA-BUJAK MARIOLA Czeladź #CZELADŹBIEGA 1978 K30 00:23:29 00:23:34
155 221 MORCINEK MARCIN Katowice BLUSZCZA 1978 M30 00:23:29 00:23:40
156 189 JARAWKA NATALIA Sosnowiec DODAM PÓŹNIEJ 1986 K30 00:23:30 00:24:24
157 363 FURICH DARIUSZ Siemianowice Śląskie 1971 M40 00:23:32 00:24:36
158 101 LEŚNIAK TOMASZ Dąbrowa Górnicza KRZYWDA TEAM 1984 M30 00:23:34 00:23:38
159 73 GWÓŹDŹ MICHAŁ Czeladź #CZELADZBIEGA 1976 M40 00:23:36 00:24:32
160 533 PIATEK JACEK Knurów GRUPA DBK 1976 M40 00:23:38 00:25:19
161 105 MIKA ŁUKASZ Rydułtowy FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ ODWAŻNIE 1981 M30 00:23:38 00:23:42
162 104 MUTWIL OLIWIA Wodzisław Śląski FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ ODWAŻNIE 1997 K16 00:23:39 00:23:42
163 830 ROGALA JUSTYNA Dąbrowa Górnicza 2000 K16 00:23:41 00:23:45
164 459 ZIELONKA KAROLINA Dąbrowa Górnicza 1999 K16 00:23:43 00:24:39
165 828 NAWALIŃSKI MIROSŁAW Ruda Śląska KRUPNIOK 1982 M30 00:23:43 00:24:38
166 290 CHROBOK MATEUSZ Zabrze NIGHT RUNNERS 1988 M20 00:23:45 00:24:41
167 505 SIKORA ARKADIUSZ Chorzów ŚLĄSKI WYDZIAŁ BIEGOWY NFZ 1976 M40 00:23:46 00:25:33
168 120 KUCZBORSKI JAROSŁAW Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1974 M40 00:23:50 00:24:48
169 468 STACHOWIAK DAMIAN Katowice 1996 M20 00:23:50 00:26:43
170 431 PLICH ANDRZEJ Mysłowice LIGA NIEZWYKŁYCH DZENTELMENÓW 1977 M30 00:23:50 00:24:46
171 474 JÓZEF MATEUSZ Katowice RUNDOMATO 1993 M20 00:23:51 00:24:48
172 175 SUŁKOWSKI OLEK Katowice WUJEK BIEGA 1979 M30 00:23:53 00:25:43
173 66 BĄK TADEUSZ bieruń SAMOTNY BIEGACZ 1955 M60 00:23:53 00:24:50
174 833 MOĆKOWSKI ADAM Chełmek 1976 M40 00:23:53 00:25:41
175 218 ZIELIŃSKI MARCIN Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1977 M30 00:23:54 00:24:53
176 559 ŚWIERCZEK ŁUKASZ Sosnowiec GALEN TEAM 1977 M30 00:23:54 00:24:58
177 309 HELBIN JAKUB Dąbrowa górnicza MACROLOGIC RUNTIME 1982 M30 00:23:56 00:25:38
178 82 OLEKSY KRZYSZTOF Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1970 M40 00:23:56 00:26:53
179 359 JASKÓLSKI PIOTR Chorzów BRAK 1980 M30 00:23:56 00:24:58
180 636 WOSK MATEUSZ Mysłowice 1987 M20 00:23:57 00:24:54
181 41 GOŁĄBEK PIOTR Sosnowiec 1983 M30 00:23:58 00:25:01
182 469 TERLIKOWSKI KACPER Będzin 1993 M20 00:24:00 00:25:00
183 365 SOWIŃSKA AGATA Katowice #JANADALTYMZYJE 1985 K30 00:24:04 00:25:00
184 368 JÓZEF MAREK Katowice RUNDOMATO 1978 M30 00:24:04 00:25:01
185 177 BIAŁEK MARIUSZ Katowice ENDURANCE TEAM 1984 M30 00:24:06 00:25:02
186 58 SZCZYGIEŁ DAMIAN Katowice PROFI AUTO TEAM 1986 M30 00:24:07 00:25:53
187 240 KUŚ DAWID Katowice RUCH AUTONOMII ŚLĄSKA 1987 M20 00:24:09 00:25:04
188 658 PIETRZYK BEATA Ruda Śląska 1986 K30 00:24:09 00:25:05
189 227 SITEK JAKUB Skrzyszów RAIFFEISEN POLBANK SPORT TEAM 1990 M20 00:24:10 00:25:12
190 691 LIS MARIUSZ Sosnowiec MAGNETI MARELLI POLAND 1974 M40 00:24:10 00:24:15
191 570 NUSBAUM IRENEUSZ Jaworzno GRUPA DBK 1979 M30 00:24:12 00:25:14
192 375 KUCHARCZYK ROBERT Chorzów SILESIA RUNNERS CLUB 1979 M30 00:24:12 00:25:11
193 27 DUDEK PAWEŁ Katowice MORDERCZE PTAKI 1978 M30 00:24:12 00:25:07
194 571 SZYDŁO MACIEJ Katowice OPEL ACTIVE TEAM 1973 M40 00:24:13 00:25:13
195 161 SZAFARCZYK EUGENIA Ochaby Małe RUNSZ-TEAM 1962 K50 00:24:13 00:25:08
196 283 PINKAWA GRZEGORZ Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1979 M30 00:24:15 00:25:10
197 118 KULIKÓW SŁAWOMIR Mysłowice 1978 M30 00:24:16 00:25:12
198 423 KMERA TOMASZ Sosnowiec SAINT-GOBAIN-SQUAD 1978 M30 00:24:16 00:24:20
199 57 PELC ADAM Katowice DLABIEGACZY.PL 1982 M30 00:24:17 00:25:57
200 857 MIELCAREK LESZEK Bytom NIERZESZONY 1955 M60 00:24:17 00:25:18
201 618 IWAŃCZAK STANISŁAW Katowice 1966 M50 00:24:19 00:25:16
202 409 SITARZ GRZEGORZ Ostrów Wielkopolski LEROY MERLIN KATOWICE 1986 M30 00:24:20 00:24:26
203 231 STANKOWIAK MACIEJ Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW 1978 M30 00:24:21 00:26:02
204 756 KUBICIUS PIOTR Kaczyce OLZA CIESZYN 1980 M30 00:24:22 00:25:22
205 261 GROMADZKI KAMIL Katowice 1986 M30 00:24:25 00:25:24
206 174 SZYNAWA ADRIAN Siemianowice Śląskie RAIFFEISEN POLBANK SPORT TEAM 1987 M20 00:24:28 00:25:31
207 302 WIECZOREK KRZYSZTOF Katowice TRUCHTACZ MYSŁOWICE 1968 M40 00:24:31 00:26:14
208 401 SUŚLIK SOBIESŁAW Mysłowice 1974 M40 00:24:31 00:26:14
209 851 ZIEMIAŃSKI ALBIN Katowice 1994 M20 00:24:32 00:25:34
210 510 BORCZ TOMASZ SOSNOWIEC 1973 M40 00:24:32 00:25:30
211 621 BZDYK KATARZYNA Katowice 1984 K30 00:24:34 00:26:15
212 808 ŻUKOWSKI GRZEGORZ Siemianowice Śląskie ENDURANCE TEAM 1970 M40 00:24:38 00:25:35
213 911 KLA JACEK KATOWICE 1969 M40 00:24:39 00:25:42
214 90 ŁUKASZEWSKI PRZEMYSŁAW Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW 1975 M40 00:24:40 00:24:48
215 21 WOTA ZANETA Kraków PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 K30 00:24:43 00:25:42
216 482 KIEŁBUSIEWICZ MAREK Bytom 1980 M30 00:24:45 00:25:42
217 500 OBUCHOWSKI ROBERT Dąbrowa Górnicza WŚCIEKŁE KRÓLIKI 1972 M40 00:24:48 00:27:30
218 286 SEWERA SEBASTIAN Katowice KOSTUCHNA BIEGA 1983 M30 00:24:51 00:25:55
219 393 STRUMIEN JACEK Katowice 1962 M50 00:24:51 00:26:35
220 71 JANKO KAMIL Chorzów 1996 M20 00:24:53 00:25:47
221 597 KRAJECKA-SOLARZ ALINA Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1972 K40 00:24:55 00:25:54
222 904 DANAWSKI KAMIL KNURÓW SOKÓŁ KNURÓW 1998 M16 00:24:56 00:24:59
223 274 ROLNIK REMIGIUSZ Mikołów 1967 M40 00:24:57 00:26:00
224 136 PIWOWAR JAROSŁAW Sosnowiec PARKRUN KATOWICE 1985 M30 00:25:00 00:25:58
225 28 KRZESIAK MICHAŁ Katowice 3SOFT S.A. 1977 M30 00:25:00 00:25:59
226 77 DZIAMSKI RYSZARD Chorzów FUNDACJA ISKIERKA - BIEGAM DLA MIRKI 1976 M40 00:25:02 00:26:04
227 432 BARON EUGENIUSZ Gostyń USNB 1964 M50 00:25:03 00:26:14
228 626 HORA GRZEGORZ Ruda Śląska 1980 M30 00:25:04 00:26:45
229 157 GRELA DARIUSZ Katowice WUJEK BIEGA 1977 M30 00:25:06 00:26:55
230 294 GAŁĄZKA MAREK Świętochłowice 1961 M50 00:25:06 00:26:05
231 675 PANEK PAWEŁ Dąbrowa Górnicza GRUPA DBK 1979 M30 00:25:11 00:26:16
232 112 KONARSKI MICHAŁ Piekary Śląskie 1982 M30 00:25:12 00:26:10
233 568 JĘDRUCH JACEK Katowice JJ PRODUCTION 1983 M30 00:25:13 00:26:08
234 87 RONER PRZEMYSŁAW Siemianowice Śląskie 1979 M30 00:25:15 00:27:00
235 132 RYKALSKI DAMIAN Jaworzno EPKT SPOTTERS 1981 M30 00:25:18 00:26:15
236 419 KOWAL LESZEK Zabrze 1966 M50 00:25:18 00:27:00
237 705 MAZUREK GRZEGORZ Ustroń 1977 M30 00:25:18 00:26:18
238 822 WIRKUS ŁUKASZ Zabrze KOCHAMTOROBIĆ 1980 M30 00:25:21 00:27:08
239 908
946*
BOSOŃ TOMASZ CZELADŹ LEROY MERLIN KATOWICE 1973 M40 00:25:23 00:25:30
240 542 BIESZCZAD DAWID Świętochłowice KLUB MORSÓW TERMOKLINA ŚWIĘTOCHŁOWICE 2000 M16 00:25:23 00:26:21
241 130 NIŹNIK MARCIN Siemianowice Śląskie 1985 M30 00:25:25 00:26:24
242 651 WILK TOMASZ Mikołów MOMNATOCAŁEŻYCIE 1978 M30 00:25:26 00:27:12
243 711 KOBYLEWSKI MARCIN Bytom BTM RUNNERS 1976 M40 00:25:26 00:27:11
244 55 BUCHOWICZ AGNIESZKA JAWORZNO MK BIKE 1981 K30 00:25:28 00:27:12
245 584 WAWOCZNY MONIKA Katowice GALEN TEAM 1988 K20 00:25:28 00:26:27
246 237 ŻMIJEWSKI MACIEJ Zabrze TOMTOM SPORTS 1985 M30 00:25:29 00:27:24
247 909 SMYK ROBERT Gliwice NIGHT RUNNERS GLIWICE 1971 M40 00:25:31 00:27:25
248 606 BARCHANOWSKI WOJCIECH Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1973 M40 00:25:31 00:26:30
249 915 MIKOŁAJCZYK BRYGIDA KATOWICE SILESIA RUNNERS CLUB 1967 K40 00:25:35 00:27:18
250 661 DYBOWSKI SEWERYN Chorzów 1977 M30 00:25:35 00:27:20
251 183 KUBERA ANDRZEJ Katowice BIEGAMY DALEJ KATOWICE 1968 M40 00:25:37 00:26:35
252 443 BŁASZCZYK CZESŁAW Katowice 1955 M60 00:25:38 00:27:18
253 704 PIETRZYK AGNIESZKA Pyskowice HUSARIA RACE TEAM 1982 K30 00:25:41 00:27:25
254 199 MAJER BŁAŻEJ Kietrz 1994 M20 00:25:43 00:27:24
255 373 GIERSZEWSKI KAROL Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 2000 M16 00:25:45 00:26:40
256 430 CHRZANOWSKI CZESŁAW SOSNOWIEC HDK PCK BASIA PRZY KWK MYSŁOWICE WESOŁA 1960 M50 00:25:46 00:27:28
257 839 SCHUETZ PIOTR Siemianowice Śląskie 1988 M20 00:25:48 00:26:51
258 67 BIENIEK ADAM Zabrze NIGHT RUNNERS 1979 M30 00:25:48 00:27:45
259 408 URBANOWICZ DAMIAN Czerwionka-Leszczyny 1985 M30 00:25:48 00:27:37
260 613 WISEŁKA ANDRZEJ Rybnik 1979 M30 00:25:49 00:26:48
261 492 KAMALA SYLWIA Mysłowice 1980 K30 00:25:50 00:27:32
262 344 MROCZKA ANNA Katowice 1978 K30 00:25:51 00:26:47
263 217 LASKA RAFAŁ Katowice 1975 M40 00:25:52 00:27:35
264 210 BIENIEK MAŁGORZATA Chorzów SKLEP BIEGACZA KATOWICE 1983 K30 00:25:58 00:26:59
265 489 MAJDA TOMASZ Katowice LEROY MERLIN KATOWICE 1986 M30 00:25:58 00:26:05
266 138 BUGAJ GRZEGORZ Mysłowice TRAVOIS 1974 M40 00:25:59 00:26:54
267 139 KANIA WIOLETTA Trzebinia 1975 K40 00:26:01 00:26:08
268 455 PUCEK TOMASZ Chorzów 1979 M30 00:26:01 00:27:46
269 400 HAJNRICH MACIEJ Katowice 1981 M30 00:26:04 00:27:03
270 98 KOSOBUDZKA MONIKA Sosnowiec WIKOSS-SPORT 1976 K40 00:26:05 00:27:06
271 97 KOSOBUDZKI SEBASTIAN Sosnowiec WIKOSS-SPORT 1975 M40 00:26:05 00:27:06
272 652 WITEK JACEK Gliwice OPEL ACTIVE TEAM 1977 M30 00:26:05 00:27:50
273 460 SNOPEK KRZYSZTOF Sosnowiec DĘBÓWKA 1980 M30 00:26:06 00:26:10
274 668 PYZIK TOMASZ Gliwice DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL 1975 M40 00:26:09 00:27:58
275 111 DURA MAGDALENA siemianowice śląskie DUROSKI 1979 K30 00:26:09 00:27:08
276 463 KOŚNIAK SŁAWOMIR Kalety O CO BIEGA W KALETACH 1984 M30 00:26:10 00:27:06
277 248 HORZELA ADAM Katowice 1986 M30 00:26:11 00:27:07
278 125 WOSIEK PIOTR Katowice PROFI AUTO TEAM 1986 M30 00:26:12 00:28:55
279 277 HAŃCZUR JOZEF Bytom B T M RUNNERS 1961 M50 00:26:12 00:27:55
280 425 DZIUBDZIELA MARCIN Katowice GALEN TEAM 1981 M30 00:26:13 00:27:55
281 513 JASIŃSKI JULIAN Mikołów 1970 M40 00:26:13 00:27:59
282 167 WĘGOREK MONIKA Bytom BTM RUNNERS 1980 K30 00:26:13 00:27:59
283 152 BERESKA BARTŁOMIEJ Gliwice 1985 M30 00:26:14 00:27:58
284 179 WYROBIEC GRZEGORZ Jaworzno 1972 M40 00:26:17 00:28:02
285 303 PAWŁOWSKI CZESŁAW nowy sącz 1956 M60 00:26:17 00:26:22
286 660 SZEWERDA HANNA BYTOM BTM RUNNERS 1978 K30 00:26:17 00:28:01
287 593 NOWAK DAWID Czerwionka-Leszczyny PIORUNY 1987 M20 00:26:20 00:29:06
288 147 GAMZA-BŁASZCZYK BOGUSŁAWA Siemianowice Śl. 1978 K30 00:26:20 00:28:06
289 598 WYPYCH KLAUDIA Wieruszow 1989 K20 00:26:21 00:27:22
290 95 KOZIARZ MARTA Katowice 1983 K30 00:26:21 00:27:23
291 96 KOZIARZ ARTUR Katowice SILESIA SKATING 1983 M30 00:26:22 00:27:24
292 205 POCIENNIK JUSTYNA Bieruń BRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWA 1972 K40 00:26:23 00:28:04
293 62 PALENTA MAREK Katowice 1971 M40 00:26:23 00:28:12
294 143 ĆWIKLIŃSKI JAKUB Sosnowiec 1977 M30 00:26:24 00:28:07
295 491 WLODKOWSKI KRZYSZTOF Tychy ARMADA 1979 M30 00:26:24 00:26:32
296 472 ZARĘBA AGNIESZKA Mysłowice 1977 K30 00:26:26 00:29:03
297 272 KOTAS AREK Katowice 1975 M40 00:26:27 00:28:14
298 860 WANIEK KATARZYNA Knurów 1980 K30 00:26:27 00:28:20
299 716 ŻELICHOWSKA IZABELA KĘTY KĘCKIE HARPAGANY 1972 K40 00:26:32 00:28:13
300 181 PIETRZYK MARCIN Tychy 1976 M40 00:26:32 00:27:32
301 667 RAMOS FILIPE Katowice 1971 M40 00:26:32 00:28:18
302 490 BARCZYK ŁUKASZ Klucze ARMADA 1981 M30 00:26:33 00:28:16
303 729 LENART ADRIAN Bytom BTM RUNNERS 1981 M30 00:26:35 00:28:19
304 230 MISZCZAK ANNA Imielin 1975 K40 00:26:36 00:27:36
305 670 WYLEŻAŁEK IREK Kalety O CO BIEGA W KALETACH 1973 M40 00:26:36 00:27:33
306 751 SZULC TOMASZ Siemianowice Śląskie 1979 M30 00:26:36 00:28:20
307 906 MIKA MAREK Tychy 1975 M40 00:26:37 00:29:16
308 680 BZDYK IWONA Katowice PARKRUN KATOWICE 1987 K20 00:26:38 00:28:19
309 528 DZIUBDZIELA JAROSŁAW Katowice GALEN TEAM 1957 M50 00:26:39 00:28:22
310 156 GRELA BOŻENA Katowice WURTH POLSKA 1978 K30 00:26:41 00:28:30
311 180 STĘPIEŃ-WYROBIEC OLGA Jaworzno 1974 K40 00:26:44 00:28:29
312 406 BIENIEK ADRIAN Chorzow 1983 M30 00:26:45 00:27:47
313 251 JASNOCH BOGUMIŁA MIKOŁÓW 1958 K50 00:26:45 00:28:27
314 336 PIETREK DARIUSZ Ruda Sląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1985 M30 00:26:48 00:29:24
315 538 ROGALA KLAUDIA Zabrze 1979 K30 00:26:49 00:29:33
316 746 BIEŃKOWSKI DAWID Bytom BTMRUNNERS 1984 M30 00:26:49 00:28:33
317 85 PAJĄCZEK DOMINIKA Tychy 1981 K30 00:26:49 00:28:35
318 276 ROLNIK MARLENA Mikołów 1992 K20 00:26:50 00:27:53
319 99 MORITZ KATARZYNA Katowice 1975 K40 00:26:53 00:28:36
320 847 STUDZIŃSKI TOMASZ Bytom 1988 M20 00:26:54 00:28:40
321 560 ZIĘBA ADAM Bytom 1974 M40 00:26:55 00:27:57
322 530 WRONECKA EMILIA TORUŃ SPORT W WIELKIM MIEŚCIE 1992 K20 00:26:59 00:28:41
323 589 BRZDĘK SEBASTIAN Zawiercie 1982 M30 00:27:01 00:29:50
324 273 KUREK BEATA Siemianowice Śląskie SILESIA RUNNERS CLUB 1981 K30 00:27:03 00:28:51
325 848 KONIECZKO TOMASZ Dobieszowice 1980 M30 00:27:03 00:28:51
326 225 NOWIŃSKI WOJTEK Zabrze NIGHT RUNNERS 1984 M30 00:27:03 00:28:58
327 304 CHODZIDŁO RAFAŁ Chorzów 1981 M30 00:27:04 00:28:53
328 575 POLAK KRZYSZTOF Ruda Śląska OPEL ACTIVE TEAM 1973 M40 00:27:08 00:28:52
329 772 HULOK MAGDA Ruda Śląska 1984 K30 00:27:09 00:28:52
330 470 HAAS NATALIA Zawiercie KS VICTORIA ZAWIERCIE 2000 K16 00:27:12 00:29:00
331 332 WYSOTA MICHAŁ Sosnowiec GALEN TEAM 1978 M30 00:27:13 00:28:15
332 142 NAWIAS ALBIN Katowice 1961 M50 00:27:15 00:28:13
333 113 DURA KAMIL Katowice DUROSKI 1986 M30 00:27:16 00:29:08
334 327 SZATNIEWSKA AGNIESZKA Będzin NIEZRZESZONA 1978 K30 00:27:17 00:28:17
335 308 BADURA RYSZARD Katowice - 1959 M50 00:27:18 00:29:10
336 854 CHABUZ DOMINIKA Jędrzejów 1995 K20 00:27:23 00:29:07
337 692 MAJDA ROBERT ORZESZE ROMB 1976 M40 00:27:23 00:28:22
338 913 SZALA MARCIN Łaziska Górne 1980 M30 00:27:27 00:30:11
339 607 SOBCZAK MARIUSZ Sosnowiec TFATFADRATFA 1974 M40 00:27:29 00:29:20
340 686 ŻAK ELŻBIETA Zabrze RAIFFEISEN POLBANK RUNNING TEAM 1982 K30 00:27:29 00:30:10
341 424 SZAJBEL JOANNA KATOWICE PARKRUN KATOWICE 1979 K30 00:27:30 00:29:13
342 487 KUMÓR JADWIGA KATOWICE 1973 K40 00:27:32 00:30:11
343 534 SIARKA JAREK Ruda Śl. 1983 M30 00:27:33 00:29:23
344 250 JĘDRULOK AGNIESZKA Chorzów 1994 K20 00:27:34 00:29:17
345 247 SOBSTEL PRZEMYSŁAW Siemianowice Slaskie 1982 M30 00:27:37 00:30:24
346 721 MAŁECKA - SMYK BEATA Katowice 1984 K30 00:27:37 00:29:19
347 719 RUBINIEC MARIAN Piekary Śląskie 1984 M30 00:27:38 00:29:20
348 554 BEDLICKA JOANNA Katowice TS SOKÓŁ ŚLĄSK 1973 K40 00:27:40 00:29:31
349 817 MAŁEK SZYMON Wyry RAIFFEISEN POLBANK SPORT TEAM 1990 M20 00:27:42 00:28:45
350 502 OBUCHOWSKA KINGA Dąbrowa Górnicza WŚCIEKŁE KRÓLIKI 1998 K16 00:27:43 00:30:24
351 254 WILCZEK MONIKA KATOWICE MARSZALIKI&WILCZKI 1959 K50 00:27:43 00:28:45
352 640 GORUS ANNA zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE 1983 K30 00:27:44 00:30:21
353 131 BELC SEBASTIAN Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1973 M40 00:27:47 00:29:33
354 702 KOWACZ MATEUSZ Sosnowiec 1984 M30 00:27:49 00:29:43
355 19 GOŁĄBEK JOANNA Sosnowiec SAINT-GOBAIN SQUAD 1983 K30 00:27:49 00:30:30
356 422 FLAK HENRYK Katowice 1956 M60 00:27:50 00:30:40
357 224 OSTROWSKA MONIKA Katowice 1979 K30 00:27:51 00:28:53
358 429 KOBEL ANIA Mikołów BODY MIND EXPERTS KATOWICE 1978 K30 00:27:51 00:29:34
359 47 PYTEL MAREK Katowice 1975 M40 00:27:53 00:29:40
360 566 GOŁDA DOROTA Katowice RUNDOMATO 1993 K20 00:27:55 00:29:49
361 258 TIEBLER MARLENA Łaziska Górne STS BIEGATON MIKOŁÓW 1987 K20 00:27:56 00:28:56
362 471 MĘTLAK MAŁGORZATA Zawiercie KS.VICTORIA ZAWIERCIE 2000 K16 00:27:58 00:29:47
363 350 GOGOLIN JERZY Zabrze 1947 M60 00:27:59 00:28:05
364 444 MAJCHRZYK DOROTA Czeladz #CZELADZBIEGA 1978 K30 00:27:59 00:30:42
365 824 RUSEK WERONIKA Katowice 1997 K16 00:28:00 00:30:40
366 24 BORUTA MARCIN Czeladź #CZELADZBIEGA 1976 M40 00:28:02 00:30:45
367 438 NOWAK ŁUKASZ Czeladź #CZELADZBIEGA 1986 M30 00:28:03 00:30:45
368 291 KRAWCZYK KAMIL Tychy 1989 M20 00:28:04 00:29:54
369 220 MATUNIN ALINA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1984 K30 00:28:04 00:29:04
370 219 ZIELIŃSKA ANNA BYTOM MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1981 K30 00:28:04 00:29:04
371 44 ZYCH WIOLETA Preczów 1973 K40 00:28:04 00:30:46
372 163 SZALA JANUSZ Łaziska Górne GŮRNY ŚLŮNSK 1952 M60 00:28:04 00:30:48
373 849 KACZMAREK LUKASZ Katowice 1976 M40 00:28:08 00:30:47
374 550 SITKO-MAJKA ANASTAZJA Żywiec 1986 K30 00:28:14 00:30:53
375 617 NIECZYPOR ROLAND Katowice 1956 M60 00:28:15 00:30:03
376 176 KUŚ MAŁGORZATA Katowice 1978 K30 00:28:15 00:30:59
377 236 DZIUBEK-MATUSIK KATARZYNA Siemianowice Śląskie BRAK 1984 K30 00:28:16 00:30:55
378 754 WIESIOŁEK PAWEŁ Katowice BAGNO 1981 M30 00:28:16 00:30:04
379 262 SNOCHOWSKA GABRIELA Katowice SKLEPBIEGACZA.PL 1988 K20 00:28:19 00:30:05
380 433 BARON ANIELA Gostyń 1964 K50 00:28:22 00:30:04
381 551 URBAŃSKI GRZEGORZ Żywiec 1984 M30 00:28:23 00:31:02
382 707 TUSIŃSKI MIROSŁAW Oświęcim 1974 M40 00:28:24 00:30:12
383 284 KOS ŁUKASZ Katowice 1979 M30 00:28:26 00:31:08
384 458 WOJTYCZKA TOMASZ Jaworzno 1984 M30 00:28:30 00:30:18
385 197 MALCZAK MATEUSZ Katowice THE PIRATE CAT 1982 M30 00:28:30 00:31:17
386 810 ORZECHOWSKI ADAM Katowice 1979 M30 00:28:31 00:29:30
387 656 KORCZAK OLIWIA Czeladź #CZELADZBIEGA 1987 K20 00:28:36 00:30:18
388 256 JARASZ ALEKSANDER Zabrze 1977 M30 00:28:38 00:30:31
389 39 KOZOK MAŁGORZATA Łaziska Górne STS BIEGATON MIKOŁÓW 1976 K40 00:28:39 00:29:39
390 421 JAKSIK MAGDALENA Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1990 K20 00:28:41 00:30:32
391 850 MONETA PIOTR Sosnowiec PRZAŚNY BAMBUS WŚCIEKŁYCH PAND Z MOLIBDENU 1989 M20 00:28:42 00:30:32
392 110 KOZIOŁ KRZYSZTOF Siemianowice Śląskie MATNER RUNNING TEAM 1976 M40 00:28:45 00:29:43
393 348 WITMAN EWA Katowice 1975 K40 00:28:45 00:31:23
394 172 PAWELEC SEBASTIAN Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1973 M40 00:28:47 00:30:38
395 213 ŻMUDA ROKSANA Jaworzno 1992 K20 00:28:51 00:29:49
396 547 STAWOWY KRZYSZTOF Rybnik PIORUNY 1989 M20 00:28:54 00:31:41
397 114 ŻERO DAGMARA Będzin WŚCIEKŁE KRÓLIKI 1985 K30 00:28:56 00:31:38
398 151 WOŁUJEWICZ PAWEŁ Mysłowice 1988 M20 00:28:57 00:30:46
399 654 MIKETA MAREK Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 1973 M40 00:28:57 00:31:48
400 696 OLESZEK MAGDALENA Czeladź 1985 K30 00:28:59 00:30:42
401 325 MACZEK-GĄDEK MONIKA Sosnowiec 1976 K40 00:29:00 00:30:49
402 604 STARZYŃSKA BARBARA Czeladź #CZELADŹBIEGA 1982 K30 00:29:03 00:30:45
403 821 POPCZYK EWELINA Sosnowiec 1976 K40 00:29:03 00:30:50
404 816 SMYŁĄ KASIA Siemianowice 1978 K30 00:29:03 00:31:45
405 259 MARSZALIK ANNA KATOWICE MARSZALIKI&WILCZKI 1980 K30 00:29:12 00:30:57
406 706 LETOCHA-TERECH KAROLINA Radzionków 1983 K30 00:29:18 00:31:04
407 662 CHMIEL BEATA Bilcza NORDIC SCYZORYKI 1973 K40 00:29:19 00:31:57
408 45 SITKO SYLWESTER Preczów 1972 M40 00:29:20 00:32:02
409 244 KUBISTY ANNA Oświęcim - 1970 K40 00:29:22 00:31:08
410 768 ZARZYCKA EWA Jastrzębie Zdrój SALTUS SPORT TEAM 1980 K30 00:29:22 00:31:14
411 720 STEFANI MAGDALENA Katowice 1976 K40 00:29:27 00:31:14
412 330 STRUZIK AGATA Sosnowiec 1974 K40 00:29:28 00:32:06
413 361 SZUSTER-KURZ EWA Katowice 1976 K40 00:29:29 00:31:21
414 341 ŻYŁKA AGNIESZKA Zabrze 1980 K30 00:29:35 00:31:30
415 435 KINEL AGNIESZKA Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1982 K30 00:29:36 00:32:12
416 335 PIETREK EWELINA Ruda Sląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1985 K30 00:29:36 00:32:12
417 200 PAŁKA ALEKSANDRA Rzeszów 1992 K20 00:29:42 00:32:20
418 388 LIPMAN WIEŃCZYSŁAW Katowice 1965 M50 00:29:46 00:32:26
419 279 ŚLIWA GRZEGORZ Chorzów 1969 M40 00:29:48 00:32:28
420 69 ŻYCHOŃ ADAM Katowice PROFI AUTO TEAM 1986 M30 00:29:48 00:32:31
421 700 SUKIENIK BARTŁOMIEJ Radzionków 1983 M30 00:29:52 00:32:32
422 798 STARZYK JOANNA Katowice TS SOKÓŁ ŚLĄSK 1972 K40 00:29:53 00:31:43
423 735 SŁOWIK ANNA Katowice 1981 K30 00:29:54 00:31:36
424 155 ZABOROWSKI JAKUB Katowice 1980 M30 00:29:54 00:32:47
425 169 KLIMEK SYLWIA Katowice RISE&SHINE 1987 K20 00:29:56 00:32:36
426 145 ORMANIEC ELZBIETA Pszczyna NIGHT RUNNERS ŚLONSK 1989 K20 00:30:01 00:31:44
427 815 KOS MAGDALENA Katowice 1985 K30 00:30:03 00:32:45
428 813 HAJDA OLGA Bytom 1978 K30 00:30:04 00:32:52
429 84 SZELUGA JERZY Zabrze 1975 M40 00:30:05 00:32:43
430 379 BARDOSZ RENATA Zabrze NIGHT RUNNERS 1973 K40 00:30:06 00:32:43
431 26 DELEWSKA DOROTA Zabrze NIGHT RUNNERS 1970 K40 00:30:07 00:32:43
432 453 OCZKOWICZ MARTA Sosnowiec 1991 K20 00:30:08 00:31:09
433 517 SMYK EWA Katowice 1971 K40 00:30:09 00:31:56
434 508 BARTOSIK MONIKA Czeladź #CZELADŹBIEGA 1980 K30 00:30:11 00:32:54
435 825 JASNY AGATA Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1988 K20 00:30:13 00:32:49
436 845 ZAREMBA WOJCIECH JAWORZNO GRUPA DBK 1990 M20 00:30:14 00:33:00
437 763 DUDEK DONATA Chorzów NIEWYMIĘKACZE 1982 K30 00:30:15 00:32:59
438 578 SERAFIN MARCIN Katowice GRUPA DBK 1987 M20 00:30:16 00:32:13
439 426 KUCHARCZYK KASIA Świętochłowice SILESIA RUNNERS CLUB 1983 K30 00:30:17 00:32:05
440 195 PAWEŁEK KRZYSZTOF Świętochłowice 1972 M40 00:30:19 00:33:07
441 592 TERKA-NOWAK ANNA Czerwionka-Leszczyny PIORUNY 1989 K20 00:30:21 00:33:06
442 852 HAJDA KLAUDIUSZ Bytom 1967 M40 00:30:26 00:33:13
443 321 ŁUKASIK MAGDALENA Poręba 1984 K30 00:30:28 00:32:15
444 76 BŁOŃSKA-POLAK EWA Tarnowskie Góry BTM RUNNERS 1978 K30 00:30:42 00:33:19
445 257 SYPUŁA DANUTA Mikołów 1960 K50 00:30:43 00:32:24
446 215 NALEWAJKO JOANNA Katowice PARKRUN KATOWICE 1979 K30 00:30:46 00:33:26
447 80 SOLARZ MARIOLA Katowice 1977 K30 00:30:49 00:33:34
448 37 DZIERŻANOWSKA BLANKA Zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE 1990 K20 00:30:49 00:32:43
449 832 GAPIŃSKI PAWEŁ Katowice 1973 M40 00:30:50 00:33:34
450 194 KOPIECKA JOANNA Zabrze NIGHT RUNNERS 1985 K30 00:30:50 00:32:44
451 464 PŁONKA JOANNA Katowice 1972 K40 00:30:50 00:31:51
452 454 SZMAJDUCH JUSTYNA Siemianowice Śląskie 1978 K30 00:30:59 00:32:00
453 577 HALEMBA ANNA Siemianowice ŚLąskie GRUPA DBK 1984 K30 00:31:00 00:32:56
454 107 PARSZEWSKA ALEKSANDRA bytom BTM RUNNERS 1991 K20 00:31:04 00:33:41
455 223 IMIOŁCZYK IZABELA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1977 K30 00:31:05 00:33:46
456 912 PIGAN AGATA MYSŁOWICE 1978 K30 00:31:10 00:33:48
457 544 SOBCZYK AGNIESZKA rybnik GRUPA DBK 1978 K30 00:31:19 00:34:03
458 146 PILARSKI RADEK Katowice - 1976 M40 00:31:20 00:34:04
459 778 ROSA AGNIESZKA Tychy 1978 K30 00:31:22 00:33:07
460 81 TRZCIONKA MIROSŁAW Katowice PROFI AUTO TEAM 1986 M30 00:31:27 00:34:10
461 546 STAWOWA AGNIESZKA Rybnik PIORUNY 1989 K20 00:31:30 00:34:17
462 709 JAMA RADOSŁAW Bytom 1985 M30 00:31:44 00:33:41
463 264 MACHAJSKA PATRYCJA Katowice 1995 K20 00:31:48 00:34:36
464 765 GOŁASZCZYK KRZYSZTOF Katowice 1980 M30 00:31:48 00:34:36
465 383 ORZECHOWSKA IWONA Katowice 1979 K30 00:32:07 00:33:05
466 671 SIEWNIAK MARCIN Katowice GRUPA DBK 1976 M40 00:32:11 00:34:57
467 450 NOWAK MONIKA Katowice 1976 K40 00:32:19 00:35:01
468 451 NOWAK ŁUKASZ Katowice 1978 M30 00:32:21 00:35:01
469 410 KOSMALA MARTYNA Swietochłowice 1991 K20 00:32:22 00:34:06
470 269 KAMROWSKI ŁUKASZ Katowice PAE GOGGLE TEAM 1978 M30 00:32:27 00:33:30
471 718 SOBIERAJ WOJCIECH Imielin STM32 1981 M30 00:32:29 00:35:18
472 552 WINKLER AGNIESZKA Katowice 1973 K40 00:32:29 00:35:13
473 526 KLIMASARA MAGDALENA Katowice 1976 K40 00:32:31 00:35:15
474 650 CICHY AGNIESZKA Ruda Śląska 1983 K30 00:32:34 00:35:13
475 841 MATULA REMIGIUSZ Ruda Śląska GRUPA DBK 1982 M30 00:32:49 00:35:51
476 714 OLCZAK ANNA Ruda Śląska 1993 K20 00:32:49 00:35:32
477 437 PODLEWSKA KAROLINA Katowice 1982 K30 00:32:50 00:35:26
478 434 GOLECZKO MARIUSZ Ruda Śląska 1993 M20 00:32:50 00:35:26
479 523 MÓL WIOLETTA Czeladź #CZELADŹ BIEGA 1971 K40 00:33:00 00:35:42
480 384 KOSMALA KATARZYNA Świetochłowice 1966 K50 00:33:01 00:34:46
481 49 PAWLICZEK MARIUSZ Jastrzębie-Zdrój 1979 M30 00:33:01 00:34:53
482 50 PAWLICZEK DAGMARA Jastrzębie-Zdrój 1981 K30 00:33:01 00:34:53
483 285 OMYŁA ANNA Siemianowice 1990 K20 00:33:02 00:35:50
484 475 JÓZEF EDWARD Katowice RUNDOMATO 1954 M60 00:33:04 00:35:43
485 541 GAŁĄZKA JOANNA Świętochłowice 1987 K20 00:33:07 00:35:59
486 543 KACZMAREK DAWID Jastrzębie Zdrój 1988 M20 00:33:08 00:36:00
487 722 WALISZAK DAMIAN Malinowice 1975 M40 00:33:09 00:35:57
488 749 KASPERCZYK MICHAŁ RUDA ŚLĄSKA GRUPA DBK 1979 M30 00:33:09 00:35:53
489 829 KOWALSKA EDYTA Katowice 1978 K30 00:33:12 00:36:04
490 834 ZWIROWICZ PAWEŁ Gliwice GRUPA DBK 1988 M20 00:33:13 00:35:58
491 499 ZYCH KATARZYNA Preczów 1995 K20 00:33:14 00:35:55
492 234 PAŁYS ŁUKASZ Katowice 1983 M30 00:33:17 00:36:12
493 820 SZWED ANNA BYTOM MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1981 K30 00:33:21 00:36:02
494 624 MRACHACZ DOROTA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1969 K40 00:33:21 00:36:02
495 803 JAWORSKI JANUSZ tychy 1969 M40 00:33:23 00:35:13
496 835 GRZYWOCZ BERNARD Bytom PROFIT SPORT TEAM 1949 M60 00:33:28 00:36:22
497 739 WAŚCIŃSKI RAFAŁ Mikołów GRUPA DBK 1992 M20 00:33:35 00:36:18
498 569 WAŚCIŃSKA DOMINIKA Ruda Śląska GRUPA DBK 1984 K30 00:33:35 00:36:19
499 520 WYDRA BOGUMIŁA Katowice 1981 K30 00:33:56 00:36:43
500 378 GRZYŚKA PIOTR Zabrze NIGHT RUNNERS 1982 M30 00:34:01 00:36:41
501 380 KOTOWICZ-GRZYŚKA MAŁGORZATA Zabrze NIGHT RUNNERS 1984 K30 00:34:02 00:36:41
502 56 NOWAK ZBIGNIEW JAWORZNO MK BIKE 1964 M50 00:34:03 00:36:55
503 496 MOŻDŻEŃ ADAM Katowice X 1978 M30 00:34:06 00:36:47
504 462 KOŚNIAK BEATA Kalety O CO BIEGA W KALETACH 1985 K30 00:34:51 00:37:31
505 781 KUREK EDWARD KATOWICE MOSIR CZELADZ 1939 M60 00:35:10 00:37:46
506 823 KUCHARZEWSKI MARCIN Katowice 1975 M40 00:35:13 00:38:05
507 196 PAWEŁEK BARBARA Świętochłowice 1972 K40 00:35:17 00:38:05
508 127 RADZIEJEWSKI ZENON Jaworzno 1971 M40 00:35:39 00:38:35
509 347 GORAUS-GŁOWANIA DARIA Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1990 K20 00:35:44 00:38:22
510 715 RUDNIK KLAUDIA Piekary Śląskie 1993 K20 00:35:46 00:38:27
511 861 SZYMROSZCZYK IZABELLA Ruda Śląska RAIFFEISEN RUNNING TEAM 1992 K20 00:35:47 00:38:26
512 16 MICHALIK MARCIN Katowice 1977 M30 00:35:56 00:35:56
513 328 RÓŻYC BARBARA Zabrze NIGHT RUNNERS 1975 K40 00:36:01 00:38:40
514 842 ŁUCZKIEWICZ EWA Sosnowiec GRUPA DBK 1976 K40 00:36:06 00:39:00
515 840 POLAK TOMASZ Będzin GRUPA DBK 1980 M30 00:36:06 00:39:00
516 750 KRZYKAWSKI ARKADIUSZ Malinowce 1979 M30 00:36:08 00:38:57
517 744 KURAŚ DAMIAN KATOWICE ADS MASNA KRYTYCZNA 1972 M40 00:36:08 00:38:54
518 809 GRABOWSKA-SOPNIEWSKA AGATA Chorzów NIEWYMIĘKACZE 1982 K30 00:36:15 00:39:01
519 94 AUGUSTYN ANNA Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1981 K30 00:36:16 00:38:54
520 743 CZAJKOWSKA AGNIESZKA Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1977 K30 00:36:16 00:38:54
521 300 MAŁEK ALEKSANDRA Katowice KOSTUCHNA BIEGA 1974 K40 00:36:23 00:39:09
522 591 BRZDĘK ANITA Zawiercie GRUPA JURA PL, ZAWIERCIE BIEGA 1980 K30 00:36:26 00:39:15
523 34 SZWEDA LESZEK Katowice-Murcki 1958 M50 00:36:36 00:39:21
524 25 SZWEDA MIRKA Katowice-Murcki 1959 K50 00:36:36 00:39:21
525 682 SZCZOTKA AGNIESZKA Bytom TAXERKI 1981 K30 00:36:56 00:39:40
526 674 KŁOS PATRYCJA Zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE 1999 K16 00:36:58 00:39:36
527 673 PYTEL KLAUDIA Zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE 1974 K40 00:36:58 00:39:36
528 812 GRZYWOCZ IRENA Bytom PROFIT SPORT TEAM 1951 K60 00:37:40 00:40:31
529 204 MAKOWSKA LUCY Ruda Śląska SBRT 1983 K30 00:37:53 00:39:54
530 292 SZAŁAŃSKI ŁUKASZ Piekary Śląskie PROMILKI Z PIEKAR 1991 M20 00:38:27 00:38:27
531 605 BARCHANOWSKA LUCYNA Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1973 K40 00:38:39 00:41:37
532 693 KAWULAK KAZIMIERZ Jaworzno MKBIKE KAZ 1963 M50 00:39:08 00:41:58
533 265 WABNIC KLAUDIA Zabrze NIGHT RUNNERS 1994 K20 00:39:17 00:41:58
534 770 STARY NATALIA Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1979 K30 00:39:36 00:42:13
535 391 STARY MATEUSZ Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1997 M16 00:39:36 00:42:13
536 615 THOMALLA BOGDAN Zabrze OBR TOMCHEM, ZABRZE 1942 M60 00:43:21 00:46:16
537 268 GĘBSKA ELŻBIETA Będzin KSR TKKF OMEGA 1959 K50 00:43:48 00:46:30
538 616 JANICZEK TADEUSZ Bytom-Łagiewniki TKKF MOSIR CZELADŹ 1940 M60 00:45:00 00:48:00
539 338 KADŁUBEK MAGDALENA Chorzów 1974 K40 00:48:22 00:51:20

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni