z

Katowice

Klasyfikacja drużynowa 2016/2017

Drużyny sklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
1 TEAM PASEK I 4 / 5 59.0000
2 pasek damian Bytom 1985 M3033112 5 7.0000
3 Włostowski Mateusz Bytom 1995 M20523333 6 11.0000
106 Mrachacz Piotr Bytom 1997 M16845454 6 17.0000
628 Bezner Kamil Bytom 1984 M3076567 5 24.0000
2 parkrun Katowice I 4 / 4 364.5491
563 Rosiński Artur Ruda Śląska 1993 M206101015 4 41.0000
23 SZMUKIER Marcin KOZIEGŁOWY 1995 M202042272020 5 87.0000
621 Bzdyk Katarzyna Katowice 1984 K308
13.49
14
24.77
24
46.69
21
36.05
15
27.87
12
25.41
6 91.5491
396 Mikołajczyk Rafał Siemianowice 1981 M303155354336 5 145.0000
3 ADS Masna Krytyczna I 4 / 4 402.3130
65 Nowak Ewa Mysłowice 1973 K406
10.62
10
19.45
9
15.45
6
11.15
3
6.35
5 43.5702
494 Iwanyszyn Tomasz Katowice 1982 M30354328212829 6 106.0000
522 ziecina maciej katowice 1977 M3018463014 4 108.0000
669 Bogacz Monika Ruda Śląska 1988 K2015
26.54
25
42.92
20
37.16
18
38.12
4 144.7428
4 Night Runners I 4 / 4 445.8796
7 Kuciński Benjamin Katowice 1982 M3015121718 4 62.0000
342 Wilk Dawid Zabrze 1989 M2019211725 4 82.0000
188 Sokołowska Maja Zabrze 1988 K207
11.81
7
12.39
25
46.45
19
40.23
4 110.8796
243 Brzdąk Łukasz Katowice 1981 M3061514534 4 191.0000
5 Night Runners II 4 / 4 1098.4916
26 Delewska Dorota Zabrze 1970 K4031
52.28
28
49.55
116
225.67
34
58.37
23
42.74
24
50.82
6 195.3890
288 CHROBOK ŁUKASZ ZABRZE 1983 M30707590585844 6 230.0000
290 Chrobok Mateusz Zabrze 1988 M2093113146857565 6 318.0000
282 Suchanek Aleksandra Pyskowice 1988 K2090
151.79
48
82.41
40
74.32
22
46.59
4 355.1026
6 Silesia Runners Club I 4 / 4 1273.3912
192 Kozieł Grzegorz Chorzów 1982 M3058608882 4 288.0000
198 Szędzielorz Krystian Siemianowice Śląskie 1982 M3061786891 4 298.0000
273 Kurek Beata Siemianowice Śląskie 1981 K3036
60.71
71
125.64
56
108.94
43
73.82
52
96.62
36
76.23
6 307.3912
260 Gańczak Waldemar Chorzów 1978 M30921187595 4 380.0000
7 #czeladzbiega I 4 / 4 1339.3529
18 Świder Mariusz Sosnowiec 1981 M30382667292135 6 111.0000
481 Sprycha Sławomir Czeladź 1983 M30836970344641 6 190.0000
444 Majchrzyk Dorota Czeladz 1978 K3076
134.49
76
147.85
61
104.72
64
118.92
4 505.9832
32 Krupa-Szczęsny Izabela Czeladź 1973 K4092
155.16
77
136.26
70
120.18
65
120.78
4 532.3697
8 ADS Masna Krytyczna II 4 / 4 1368.6185
326 Kinel Jacek Siemianowice Slaskie 1982 M3075728765 4 299.0000
82 Oleksy Krzysztof Katowice 1970 M4073901589968 5 330.0000
226 Madej Natalia Tychy 1985 K3047
79.27
44
77.86
50
92.91
56
118.59
4 368.6185
31 Kępa Krzysztof Katowice 1970 M407410010592 4 371.0000
9 O co biega w Kaletach I 4 / 4 1531.8328
539 Stańczyk Agnieszka Kalety 1978 K309
15.18
8
14.16
16
27.47
11
20.44
9
19.06
5 68.8328
312 Borek Bogusław Strzebiń 1975 M40728369526051 6 232.0000
540 Stańczyk Tomasz Kalety 1972 M4079190908185 5 335.0000
463 Kośniak Sławomir Kalety 1984 M30233242240181 4 896.0000
10 parkrun Katowice II 4 / 4 1546.5846
356 Anonimowy Anonim Katowice 1993 M203439463942 5 154.0000
418 Kapica Rafał Katowice 1975 M4071647168 4 274.0000
424 SZAJBEL JOANNA KATOWICE 1979 K3074
124.80
74
130.95
62
120.61
56
104.05
52
110.12
5 459.5846
136 Piwowar Jarosław Sosnowiec 1985 M30169158198196136 5 659.0000
11 Profi Auto Team I 4 / 5 1688.0000
60 Piszczek Krzysztof Katowice 1980 M306091131979077 6 318.0000
38 Żychoń Krzysztof Katowice 1985 M308594988778 5 344.0000
58 Szczygieł Damian Katowice 1986 M30801011659383 5 357.0000
125 Wosiek Piotr Katowice 1986 M30143180242180166181 6 669.0000
12 Kostuchna Biega I 4 / 4 1725.4597
773 Ryszka Karol Katowice 1987 M2014121113 4 50.0000
331 Będkowska Anna Sosnowiec 1972 K4025
42.16
37
65.48
37
63.52
37
68.75
4 239.9090
241 Loska Waldemar Katowice 1974 M40878881110 4 366.0000
300 Małek Aleksandra Katowice 1974 K40167
281.65
172
304.37
171
332.66
152
260.95
140
260.13
126
266.82
6 1069.5507
13 Sklep Biegacza Running Team I 4 / 5 1758.4843
203 Szafron Łukasz Chorzów 1988 M202831262622 5 102.0000
210 Bieniek Małgorzata Chorzów 1983 K3042
70.83
33
64.20
71
121.89
46
85.47
45
95.29
5 315.7958
262 Snochowska Gabriela Katowice 1988 K2072
121.43
68
120.33
84
163.41
57
97.86
38
80.47
5 420.0872
204 Makowska Lucy Ruda Śląska 1983 K30165
278.27
116
205.27
178
346.28
167
286.71
71
150.35
5 920.6013
14 RUNDOMATO I 4 / 4 1927.1262
581 Józef Tomasz Dąbrowa Górnicza 1983 M308174869479 5 320.0000
474 Józef Mateusz Katowice 1993 M20116154151121101 5 489.0000
566 Gołda Dorota Katowice 1993 K2065
109.62
73
142.01
67
124.49
68
144.00
4 520.1262
368 Józef Marek Katowice 1978 M30161166163134159144 6 598.0000
15 Galen team I 4 / 4 2058.8314
584 Wawoczny Monika Katowice 1988 K2029
48.91
36
63.71
28
54.47
20
34.34
17
31.59
17
36.00
6 150.8314
559 Świerczek Łukasz Sosnowiec 1977 M30120137156106102 5 465.0000
332 Wysota Michał Sosnowiec 1978 M30144273117120114 5 495.0000
528 Dziubdziela Jarosław Katowice 1957 M50223253262210 4 948.0000
16 STS BIEGATON MIKOŁÓW I 4 / 4 2097.4744
402 Gruszka Ewa Mikołów 1978 K3096
161.90
66
116.79
69
118.46
62
115.20
48
101.64
5 452.0998
258 Tiebler Marlena Łaziska Górne 1987 K2063
111.48
74
143.96
47
80.69
73
154.58
4 490.7188
231 Stankowiak Maciej Mikołów 1978 M30127142180136131 5 536.0000
39 Kozok Małgorzata Łaziska Górne 1976 K40108
182.14
87
153.96
87
169.25
66
113.31
4 618.6558
17 Night Runners III 4 / 4 2152.1458
194 KOPIECKA JOANNA Zabrze 1985 K3027
47.78
130
252.90
29
49.79
39
72.47
4 422.9343
348 Witman Ewa Katowice 1975 K4063
106.25
89
173.14
81
139.06
76
141.22
63
133.41
5 519.9347
37 Dzierżanowska Blanka Zabrze 1990 K2053
93.79
129
250.96
58
107.77
66
139.76
4 592.2768
225 Nowiński Wojtek Zabrze 1984 M30149151270157160 5 617.0000
18 Harpagan Sosnowiec I 4 / 4 2245.1340
597 Krajecka-Solarz Alina Sosnowiec 1972 K4016
26.98
17
30.08
26
50.58
23
39.49
4 147.1340
736 Syguła Łukasz Dąbrowa Górnicza 1982 M3094120127117 4 458.0000
120 Kuczborski Jarosław Sosnowiec 1974 M40122159148147 4 576.0000
172 Pawelec Sebastian Sosnowiec 1973 M40244291305224 4 1064.0000
19 Wściekłe króliki I 4 / 4 2393.5474
502 Obuchowska Kinga Dąbrowa Górnicza 1998 K1676
128.17
80
141.57
67
130.34
80
169.41
4 569.4918
500 Obuchowski Robert Dąbrowa Górnicza 1972 M40243243192122134133 6 581.0000
115 Żero Sebastian Będzin 1981 M30131122138225 4 616.0000
114 Żero Dagmara Będzin 1985 K3082
138.29
90
159.26
91
177.03
105
195.10
72
152.47
5 627.0556
20 ADS Masna Krytyczna III 4 / 4 2463.4650
390 Stary Damian Ruda Śląska 1976 M40151106103111146 5 466.0000
373 Gierszewski Karol Ruda Śląska 2000 M1610098225209 4 632.0000
335 Pietrek Ewelina Ruda Sląska 1985 K3043
72.52
108
191.12
107
208.16
101
173.40
4 645.1909
825 Jasny Agata Ruda Śląska 1988 K20120
233.45
112
192.28
89
165.37
61
129.17
4 720.2741
21 Blok Aktywni Razem I 4 / 5 2727.1130
283 Pinkawa Grzegorz Katowice 1979 M30114138173116125108 6 463.0000
576 Augustyn Grzegorz Katowice 1978 M30178233208164166 5 716.0000
217 Laska Rafał Katowice 1975 M40246231162178170 5 741.0000
80 SOLARZ MARIOLA Katowice 1977 K30129
217.56
133
235.36
128
249.01
97
166.53
101
187.67
5 807.1130
22 Grupa DBK I 4 / 5 2757.4032
533 Piatek Jacek Knurów 1976 M40180163143119193 5 605.0000
570 Nusbaum Ireneusz Jaworzno 1979 M30160183169281158154 6 641.0000
577 Halemba Anna Siemianowice ŚLąskie 1984 K3099
166.96
111
196.43
133
258.74
98
168.25
117
217.40
106
224.47
6 749.0332
569 Waścińska Dominika Ruda Śląska 1984 K30104
175.40
161
284.91
158
307.37
114
195.72
108
200.67
90
190.58
6 762.3700
23 BTM RUNNERS I 4 / 4 2781.0055
167 Węgorek Monika Bytom 1980 K3041
72.55
37
71.98
36
66.89
40
84.70
4 296.1290
277 Hańczur Jozef Bytom 1961 M50222200243164182222 6 768.0000
107 Parszewska Aleksandra bytom 1991 K20125
221.20
134
260.68
85
157.94
94
199.05
4 838.8765
729 Lenart Adrian Bytom 1981 M30228258199193 4 878.0000
24 ARMADA 4 / 5 2940.0000
46 Firek Rafał Brzezinka 1975 M40847996787671 6 304.0000
491 Wlodkowski Krzysztof Tychy 1979 M30145187253232183 5 747.0000
490 Barczyk Łukasz Klucze 1981 M30232245257230202 5 909.0000
43 Parcheniak Jacek Katowice 1968 M40236263260247237 5 980.0000
25 Duroski 4 / 4 3220.5982
111 Dura Magdalena siemianowice śląskie 1979 K3080
134.92
39
69.01
36
70.03
32
54.94
38
70.61
5 264.5942
407 Mocny Michał Kraków 1987 M20214224195199236 5 832.0000
113 Dura Kamil Katowice 1986 M30280273275226218238 6 955.0000
121 Mocny Agnieszka Katowice 1993 K20176
296.82
177
313.22
164
281.56
131
277.41
4 1169.0040
26 Night Runners IV 4 / 4 3243.0000
67 Bieniek Adam Zabrze 1979 M30201202228174171168 6 714.0000
759 Czajka Edward Tarnowskie Góry 1969 M40247190190194 4 821.0000
35 Małkowski Tomasz Zabrze 1982 M30125263201240 4 829.0000
245 Kamiński Rafał Gliwice 1984 M30235220214210 4 879.0000
27 #czeladzbiega II 4 / 4 3355.1389
508 Bartosik Monika Czeladź 1980 K30106
187.58
119
231.50
87
149.36
72
133.78
4 702.2250
523 Mól Wioletta Czeladź 1971 K4069
122.10
149
289.86
82
140.78
97
180.24
4 732.9803
438 Nowak Łukasz Czeladź 1986 M30230290194151 4 865.0000
748 Marcinkowska Beata Czeladź 1970 K40167
295.52
157
269.54
136
252.70
112
237.17
4 1054.9336
28 ADS Masna Krytyczna IV 4 / 4 3467.8485
435 Kinel Agnieszka Katowice 1982 K30120
202.38
109
192.89
106
206.21
102
175.11
87
161.65
5 732.0347
336 Pietrek Dariusz Ruda Sląska 1985 M30217171264160 4 812.0000
347 Goraus-Głowania Daria Ruda Śląska 1990 K20132
233.59
163
317.10
130
223.18
111
206.25
99
209.64
5 872.6627
94 Augustyn Anna Katowice 1981 K30148
249.60
169
328.77
153
262.67
143
265.71
129
273.17
5 1051.1511
29 Grupa DBK II 4 / 4 3710.4122
544 sobczyk agnieszka rybnik 1978 K30128
226.51
137
266.52
116
199.15
90
167.23
81
171.53
5 764.4122
527 Balcarek Michał Tychy 1984 M30187250252225200 5 862.0000
758 Malczyk Mariusz Ruda Śląska 1991 M20277265248232 4 1022.0000
845 Zaremba Wojciech JAWORZNO 1990 M20316250241255 4 1062.0000
30 Night Runners V 4 / 4 4475.4319
328 Różyc Barbara Zabrze 1975 K40100
168.65
166
322.94
123
211.17
113
209.97
4 912.7181
380 Kotowicz-Grzyśka Małgorzata Zabrze 1984 K30142
239.48
174
307.91
160
311.26
150
257.52
4 1116.1774
378 Grzyśka Piotr Zabrze 1982 M30283290341290 4 1204.0000
265 Wabnic Klaudia Zabrze 1994 K20172
290.08
180
318.53
180
350.17
134
283.76
4 1242.5364

Drużyny nieklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
31 PPNBB I 4 / 3 2129.5650
596 Dyduch Stanisław Katowice 1988 M20951089194 4 388.0000
564 Słomski Maksym Katowice 1988 M20155161156139 4 611.0000
600 Domżoł Radosław Mysłowice 1995 M20268267244208 4 987.0000
598 Wypych Klaudia Wieruszow 1989 K2018
30.36
20
35.39
40
77.82
3 143.5650
32 Silesia Runners Club II 4 / 3 2254.9218
375 Kucharczyk Robert Chorzów 1979 M30111280170100105 5 486.0000
426 Kucharczyk Kasia Świętochłowice 1983 K30101
170.34
89
157.49
122
237.34
96
178.38
53
112.23
5 618.4413
318 Dymanus Karolina Mysłowice 1988 K20127
224.74
127
218.03
121
224.83
101
213.88
4 881.4805
525 Segiet Paweł Bytom 1979 M30868994 3 269.0000
33 Endurance Team I 4 / 3 2286.8094
116 Stajer Tomasz Siemianowice Śląskie 1978 M301231248997 4 433.0000
117 Walaszczyk Piotr Chorzów 1978 M30144136138135103 5 512.0000
719 Rubiniec Marian Piekary Śląskie 1984 M30286282200147 4 915.0000
721 Małecka - Smyk Beata Katowice 1984 K3096
169.88
65
126.45
76
130.48
3 426.8094
34 parkrun Katowice III 4 / 3 2711.8760
215 Nalewajko Joanna Katowice 1979 K30126
212.50
122
215.89
127
247.07
120
206.02
91
192.70
5 827.1078
350 Gogolin Jerzy Zabrze 1947 M60224288212224 4 948.0000
680 Bzdyk Iwona Katowice 1987 K2045
79.63
47
91.43
74
156.70
3 327.7682
415 Bulak Witold Chorzów 1986 M30211210188 3 609.0000
35 BTM RUNNERS II 4 / 3 3173.5595
76 Błońska-Polak Ewa Tarnowskie Góry 1978 K30135
238.90
125
243.18
122
226.69
84
177.88
4 886.6376
746 Bieńkowski Dawid Bytom 1984 M30227265187207 4 886.0000
682 Szczotka Agnieszka Bytom 1981 K30179
316.76
174
338.50
147
273.14
132
279.52
4 1207.9219
747 Lenart Andrzej Bytom 1994 M20676660 3 193.0000
36 ADS Masna Krytyczna V 4 / 3 3570.8098
391 Stary Mateusz Ruda Śląska 1997 M16217354297220 4 1088.0000
743 Czajkowska Agnieszka Katowice 1977 K30171
302.60
170
330.72
160
274.69
133
281.64
4 1189.6484
770 Stary Natalia Ruda Śląska 1979 K30180
303.57
187
330.92
181
352.12
170
291.86
4 1278.4586
12 MENDECKA-ZEJDLER Michalina Łaziska Górne 1992 K203
5.84
3
5.15
2
3.72
3 14.7028
37 Grupa DBK III 4 / 3 4437.4328
671 Siewniak Marcin Katowice 1976 M40327325272268 4 1192.0000
749 KASPERCZYK MICHAŁ RUDA ŚLĄSKA 1979 M30323335277275 4 1210.0000
739 Waściński Rafał Mikołów 1992 M20326340274278 4 1218.0000
842 Łuczkiewicz Ewa Sosnowiec 1976 K40167
324.88
142
263.85
108
228.70
3 817.4328
38 Endurance Team II 4 / 2 735.0000
366 Brol Piotr siemianowice 1985 M305341 2 94.0000
310 Goniwiecha Rafał Katowice 1979 M307192 2 163.0000
728 Świderski Jacek Siemianowice Śląskie 1984 M3010888 2 196.0000
177 Białek Mariusz Katowice 1984 M30118164 2 282.0000
39 RockFit I 4 / 2 1428.0837
495 Depta Martyna Mikołów 1993 K2021
35.42
23
40.70
24
41.20
49
91.05
32
67.76
5 185.0837
555 Kardacz Mariusz Katowice 1977 M30131115110 3 356.0000
392 Kałuski Kuba Katowice 1985 M30162198 2 360.0000
611 Piętoń Paweł Katowice 1988 M20258269 2 527.0000
40 Galen team II 4 / 2 1448.0669
585 Humpa Filip Katowice 1986 M30130127129 3 386.0000
644 Szczeponik Klementyna Świętochłowice 1989 K2026
43.85
34
60.17
2 104.0154
425 Dziubdziela Marcin Katowice 1981 M30183244 2 427.0000
643 Kuszka Katarzyna Kołobrzeg 1992 K20147
247.92
160
283.14
2 531.0515
41 Raiffeisen Polbank Sport Team I 4 / 2 2456.3954
227 Sitek Jakub Skrzyszów 1990 M20167109114106 4 496.0000
174 Szynawa Adrian Siemianowice Śląskie 1987 M20181169183144141 5 635.0000
123 Ślęczka Radka Jaworzno 1980 K30130
230.05
129
221.47
114
211.82
105
222.35
4 885.6866
755 Szeja Joanna Siemianowice Śląskie 1980 K30134
237.13
118
202.58
2 439.7088
42 Grupa DBK IV 4 / 2 2929.0000
578 Serafin Marcin Katowice 1987 M20317253266 3 836.0000
840 Polak Tomasz Będzin 1980 M30348280277 3 905.0000
841 Matula Remigiusz Ruda Śląska 1982 M30329264 2 593.0000
834 Zwirowicz Paweł Gliwice 1988 M20336259 2 595.0000
43 Sklep Biegacza Running Team II 4 / 1 282.0000
263 SNOCHOWSKI RAFAŁ Katowice 1983 M30261622 3 64.0000
362 Czyż Łukasz Sosnowiec 1982 M30108 2 18.0000
235 Ceremuga Mateusz Orzesze 1991 M202022 2 42.0000
320 Lewandowski Tomasz Katowice 1989 M20158 1 158.0000
44 ADS Masna Krytyczna VI 4 / 1 585.6550
222 Saganowski Marcin TYCHY 1971 M4096123155 3 374.0000
307 Radczuk DARIA Katowice 1986 K304
6.75
5
8.58
2 15.3300
232 Szpek Barbara Goczałkowice Zdrój 1980 K3050
84.33
1 84.3250
352 Goraus Kamil Ruda Śląska 1984 M30112 1 112.0000
45 Night Runners VI 4 / 1 1167.8361
659 Zwolak Tomasz Zabrze 1978 M3084109107 3 300.0000
360 Kacan Sabina Zabrze 1977 K3089
150.10
98
173.42
126
216.32
3 539.8361
484 Rymaszewski Wojtek Zabrze 1982 M30119161 2 280.0000
389 Wieczorek Damian Katowice 1971 M4048 1 48.0000
46 STS BIEGATON MIKOŁÓW II 4 / 1 1703.5075
90 Łukaszewski Przemysław Mikołów 1975 M40185196190169 4 740.0000
89 Łukaszewska Agnieszka Mikołów 1978 K30123
207.44
105
185.81
105
180.26
85
180.00
4 753.5075
238 krosny Sebastian Mikołów 1982 M3045 1 45.0000
801 Wawrzeń Tomasz Łaziska Górne 1978 M30165 1 165.0000
47 Drużyna Leroy Merlin Katowice 3 / 5 1626.0000
409 Sitarz Grzegorz Ostrów Wielkopolski 1986 M301531791038090 5 426.0000
504 Cebula Mariusz Ruda Śląska 1973 M40103129113122116 5 454.0000
489 Majda Tomasz Katowice 1986 M30196214232170176204 6 746.0000
48 Olza Cieszyn 3 / 3 828.0000
745 Dorighi Wojciech Żory 1987 M2018231615 4 72.0000
311 Kukucz Bartłomiej Skoczów 1986 M305766834950 5 222.0000
756 Kubicius Piotr Kaczyce 1980 M30167181186 3 534.0000
49 RockFit II 3 / 1 376.3253
556 KARDACZ ANNA Katowice 1977 K3013
23.00
1 23.0048
483 Surzyn Michał Katowice 1984 M30156 1 156.0000
632 Zanoff Elena Katowice 1977 K30117
197.32
1 197.3205
50 Brykająca Grupa Biegowa 3 / 1 468.1620
205 Pociennik Justyna Bieruń 1972 K4040
67.46
42
74.32
42
81.71
40
68.67
4 292.1620
59 Adamski Robert Bieruń 1985 M303318 2 51.0000
193 Żerdka Michał Bieruń 1985 M30125 1 125.0000
51 Raiffeisen Polbank Sport Team II 3 / 1 565.4592
703 Lipińska Dorota Dąbrowa Górnicza 1985 K3095
168.11
1 168.1120
124 barańska Anna Łazy 1977 K30107
189.35
1 189.3472
280 Stelmaszyk Sebastian Katowice 1979 M30208 1 208.0000
52 BTM RUNNERS III 3 / 1 684.7092
660 SZEWERDA HANNA BYTOM 1978 K3040
70.78
38
73.93
2 144.7092
711 Kobylewski Marcin Bytom 1976 M40217 1 217.0000
709 Jama Radosław Bytom 1985 M30323 1 323.0000
53 Harpagan Sosnowiec II 3 / 1 1694.5024
605 Barchanowska Lucyna Sosnowiec 1973 K40185
327.38
179
348.23
165
283.27
144
267.57
130
275.29
5 1153.5024
606 Barchanowski Wojciech Sosnowiec 1973 M4018122084 3 485.0000
536 LUBNAU MAREK SOSNOWIEC 1962 M5056 1 56.0000
54 Profi Auto Team II 2 / 5 1834.0000
81 Trzcionka Mirosław Katowice 1986 M30200254322228195 5 877.0000
69 Żychoń Adam Katowice 1986 M30225312237254241 5 957.0000
55 Zakochani 2 / 5 1994.3021
437 Podlewska Karolina Katowice 1982 K30124
209.13
148
287.92
138
236.92
125
232.26
102
216.00
5 894.3021
434 Goleczko Mariusz Ruda Śląska 1993 M20279330284272265 5 1100.0000
56 O co biega w Kaletach II 2 / 4 1915.2153
462 Kośniak Beata Kalety 1985 K30141
237.80
147
260.13
161
313.21
124
212.88
124
230.40
5 941.2153
670 Wyleżałek Irek Kalety 1973 M40266259229220 4 974.0000
57 Kostuchna Biega II 2 / 2 918.5777
286 Sewera Sebastian Katowice 1983 M30105193 2 298.0000
246 Szczypka Sabina Katowice 1988 K20177
298.51
182
322.07
2 620.5777
58 Promilki z Piekar 2 / 2 1570.0000
173 Czempiel Mateusz Piekary Śląskie 1989 M20238260218197 4 913.0000
292 Szałański Łukasz Piekary Śląskie 1991 M20305352 2 657.0000
59 Endurance Team III 2 / 1 350.6178
808 Żukowski Grzegorz Siemianowice Śląskie 1970 M40188149 2 337.0000
295 Brol Dominika siemianowice śląskie 1986 K307
13.62
1 13.6178
60 Night Runners VII 2 / 1 411.0000
191 Mulewski Bogdan Zabrze 1973 M40147 1 147.0000
134 Nocoń Marek Zabrze 1992 M20264 1 264.0000
61 ADS Masna Krytyczna VII 2 / 1 447.7488
229 Bojdoł Marcin Katowice 1973 M40177 1 177.0000
372 Goraus Anna Ruda Śląska 1986 K30153
270.75
1 270.7488
62 Silesia Runners Club III 2 / 1 883.7103
367 Mazur-Gańczak Marta swietochlowice 1983 K30175
295.14
171
293.57
2 588.7103
369 Czapla Mateusz Mysłowicw 1987 M20295 1 295.0000
63 FUNDACJA Myśl POZYTYWNIE Działaj ODWAŻNIE 1 / 6 41.0000
162 Szafarczyk Marcin Ochaby Małe 1990 M201391391112 6 41.0000
64 RUNDOMATO II 1 / 6 1119.0000
475 Józef Edward Katowice 1954 M60285317332286273275 6 1119.0000
65 Gomola Trans Airco 1 / 5 560.0000
165 Solecki Tomasz Bieruń 1979 M30179173101131155 5 560.0000
66 Pioruny 1 / 5 783.0000
593 Nowak Dawid Czerwionka-Leszczyny 1987 M20194249182216191 5 783.0000
67 mkbike 1 / 5 1194.0000
693 Kawulak Kazimierz Jaworzno 1963 M50338353291279286 5 1194.0000
68 KAWIK TEAM 1 / 4 13.0000
507 Kawik Tomasz Brenna 1991 M202245 4 13.0000
69 TEAM PASEK II 1 / 4 140.0000
641 Kubat Kamil Świerklaniec 1993 M2035563019 4 140.0000
70 Liga Niezwykłych Dżentelmenów 1 / 4 388.0000
431 Plich Andrzej Mysłowice 1977 M30671509873 4 388.0000
71 Blok Aktywni Razem II 1 / 4 1035.9246
206 Pinkawa Agnieszka Katowice 1980 K30158
266.47
164
290.21
128
237.84
114
241.41
4 1035.9246
72 Wściekłe króliki II 1 / 4 1054.8013
501 Obuchowska Małgorzata Dąbrowa Górnicza 1972 K40156
263.09
163
279.84
141
261.99
118
249.88
4 1054.8013
73 Biegaj Razem z Nami Zawiercie 1 / 3 149.0000
301 Dzidowski Aleksander Zawiercie 1981 M30496238 3 149.0000
74 PPNBB II 1 / 3 878.0359
594 Borzęcka Anna Katowice 1996 K20173
291.76
178
314.99
146
271.28
3 878.0359
75 w pogoni za duchem 1 / 2 604.0000
509 Kubiczek Dominik Dąbrowa Górnicza 1982 M30288316 2 604.0000
76 NIGHTRUNNERS 1 / 1 45.5355
75 Gurok Bogusia Ruda ślaska 1980 K3027
45.54
1 45.5355
77 parkrun Katowice IV 1 / 1 57.1752
956 Stachurska Anna Katowice 1993 K2027
57.18
1 57.1752
78 Szkoła Pływania Lena 1 / 1 97.0000
672 Kwestorowski Bartosz Zabrze 1985 M3097 1 97.0000
79 Galen team III 1 / 1 192.2610
649 Kostarek Asia katowice 1989 K20114
192.26
1 192.2610

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni