z

Katowice

Wyniki

Bieg 3

18.12.2016 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 295 BROL DOMINIKA siemianowice śląskie ENDURANCE TEAM 1986 K30 00:21:25 00:21:28
2 635 WROŃSKA BEATA Jasło 1980 K30 00:21:53 00:21:55
3 317 JANOCHA AGNIESZKA Żarki Letnisko AMBITNI AMATORZY MYSZKÓW 1979 K30 00:22:07 00:22:09
4 216 LASSOTA-BUJAK MARIOLA Czeladź #CZELADŹBIEGA 1978 K30 00:23:29 00:23:34
5 189 JARAWKA NATALIA Sosnowiec DODAM PÓŹNIEJ 1986 K30 00:23:30 00:24:24
6 365 SOWIŃSKA AGATA Katowice #JANADALTYMZYJE 1985 K30 00:24:04 00:25:00
7 658 PIETRZYK BEATA Ruda Śląska 1986 K30 00:24:09 00:25:05
8 621 BZDYK KATARZYNA Katowice 1984 K30 00:24:34 00:26:15
9 21 WOTA ZANETA Kraków PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 K30 00:24:43 00:25:42
10 55 BUCHOWICZ AGNIESZKA JAWORZNO MK BIKE 1981 K30 00:25:28 00:27:12
11 704 PIETRZYK AGNIESZKA Pyskowice HUSARIA RACE TEAM 1982 K30 00:25:41 00:27:25
12 492 KAMALA SYLWIA Mysłowice 1980 K30 00:25:50 00:27:32
13 344 MROCZKA ANNA Katowice 1978 K30 00:25:51 00:26:47
14 210 BIENIEK MAŁGORZATA Chorzów SKLEP BIEGACZA KATOWICE 1983 K30 00:25:58 00:26:59
15 111 DURA MAGDALENA siemianowice śląskie DUROSKI 1979 K30 00:26:09 00:27:08
16 167 WĘGOREK MONIKA Bytom BTM RUNNERS 1980 K30 00:26:13 00:27:59
17 660 SZEWERDA HANNA BYTOM BTM RUNNERS 1978 K30 00:26:17 00:28:01
18 147 GAMZA-BŁASZCZYK BOGUSŁAWA Siemianowice Śl. 1978 K30 00:26:20 00:28:06
19 95 KOZIARZ MARTA Katowice 1983 K30 00:26:21 00:27:23
20 472 ZARĘBA AGNIESZKA Mysłowice 1977 K30 00:26:26 00:29:03
21 860 WANIEK KATARZYNA Knurów 1980 K30 00:26:27 00:28:20
22 156 GRELA BOŻENA Katowice WURTH POLSKA 1978 K30 00:26:41 00:28:30
23 538 ROGALA KLAUDIA Zabrze 1979 K30 00:26:49 00:29:33
24 85 PAJĄCZEK DOMINIKA Tychy 1981 K30 00:26:49 00:28:35
25 273 KUREK BEATA Siemianowice Śląskie SILESIA RUNNERS CLUB 1981 K30 00:27:03 00:28:51
26 772 HULOK MAGDA Ruda Śląska 1984 K30 00:27:09 00:28:52
27 327 SZATNIEWSKA AGNIESZKA Będzin NIEZRZESZONA 1978 K30 00:27:17 00:28:17
28 686 ŻAK ELŻBIETA Zabrze RAIFFEISEN POLBANK RUNNING TEAM 1982 K30 00:27:29 00:30:10
29 424 SZAJBEL JOANNA KATOWICE PARKRUN KATOWICE 1979 K30 00:27:30 00:29:13
30 721 MAŁECKA - SMYK BEATA Katowice 1984 K30 00:27:37 00:29:19
31 640 GORUS ANNA zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE 1983 K30 00:27:44 00:30:21
32 19 GOŁĄBEK JOANNA Sosnowiec SAINT-GOBAIN SQUAD 1983 K30 00:27:49 00:30:30
33 224 OSTROWSKA MONIKA Katowice 1979 K30 00:27:51 00:28:53
34 429 KOBEL ANIA Mikołów BODY MIND EXPERTS KATOWICE 1978 K30 00:27:51 00:29:34
35 444 MAJCHRZYK DOROTA Czeladz #CZELADZBIEGA 1978 K30 00:27:59 00:30:42
36 220 MATUNIN ALINA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1984 K30 00:28:04 00:29:04
37 219 ZIELIŃSKA ANNA BYTOM MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1981 K30 00:28:04 00:29:04
38 550 SITKO-MAJKA ANASTAZJA Żywiec 1986 K30 00:28:14 00:30:53
39 176 KUŚ MAŁGORZATA Katowice 1978 K30 00:28:15 00:30:59
40 236 DZIUBEK-MATUSIK KATARZYNA Siemianowice Śląskie BRAK 1984 K30 00:28:16 00:30:55
41 114 ŻERO DAGMARA Będzin WŚCIEKŁE KRÓLIKI 1985 K30 00:28:56 00:31:38
42 696 OLESZEK MAGDALENA Czeladź 1985 K30 00:28:59 00:30:42
43 604 STARZYŃSKA BARBARA Czeladź #CZELADŹBIEGA 1982 K30 00:29:03 00:30:45
44 816 SMYŁĄ KASIA Siemianowice 1978 K30 00:29:03 00:31:45
45 259 MARSZALIK ANNA KATOWICE MARSZALIKI&WILCZKI 1980 K30 00:29:12 00:30:57
46 706 LETOCHA-TERECH KAROLINA Radzionków 1983 K30 00:29:18 00:31:04
47 768 ZARZYCKA EWA Jastrzębie Zdrój SALTUS SPORT TEAM 1980 K30 00:29:22 00:31:14
48 341 ŻYŁKA AGNIESZKA Zabrze 1980 K30 00:29:35 00:31:30
49 435 KINEL AGNIESZKA Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1982 K30 00:29:36 00:32:12
50 335 PIETREK EWELINA Ruda Sląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1985 K30 00:29:36 00:32:12
51 735 SŁOWIK ANNA Katowice 1981 K30 00:29:54 00:31:36
52 815 KOS MAGDALENA Katowice 1985 K30 00:30:03 00:32:45
53 813 HAJDA OLGA Bytom 1978 K30 00:30:04 00:32:52
54 508 BARTOSIK MONIKA Czeladź #CZELADŹBIEGA 1980 K30 00:30:11 00:32:54
55 763 DUDEK DONATA Chorzów NIEWYMIĘKACZE 1982 K30 00:30:15 00:32:59
56 426 KUCHARCZYK KASIA Świętochłowice SILESIA RUNNERS CLUB 1983 K30 00:30:17 00:32:05
57 321 ŁUKASIK MAGDALENA Poręba 1984 K30 00:30:28 00:32:15
58 76 BŁOŃSKA-POLAK EWA Tarnowskie Góry BTM RUNNERS 1978 K30 00:30:42 00:33:19
59 215 NALEWAJKO JOANNA Katowice PARKRUN KATOWICE 1979 K30 00:30:46 00:33:26
60 80 SOLARZ MARIOLA Katowice 1977 K30 00:30:49 00:33:34
61 194 KOPIECKA JOANNA Zabrze NIGHT RUNNERS 1985 K30 00:30:50 00:32:44
62 454 SZMAJDUCH JUSTYNA Siemianowice Śląskie 1978 K30 00:30:59 00:32:00
63 577 HALEMBA ANNA Siemianowice ŚLąskie GRUPA DBK 1984 K30 00:31:00 00:32:56
64 223 IMIOŁCZYK IZABELA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1977 K30 00:31:05 00:33:46
65 912 PIGAN AGATA MYSŁOWICE 1978 K30 00:31:10 00:33:48
66 544 SOBCZYK AGNIESZKA rybnik GRUPA DBK 1978 K30 00:31:19 00:34:03
67 778 ROSA AGNIESZKA Tychy 1978 K30 00:31:22 00:33:07
68 383 ORZECHOWSKA IWONA Katowice 1979 K30 00:32:07 00:33:05
69 650 CICHY AGNIESZKA Ruda Śląska 1983 K30 00:32:34 00:35:13
70 437 PODLEWSKA KAROLINA Katowice 1982 K30 00:32:50 00:35:26
71 50 PAWLICZEK DAGMARA Jastrzębie-Zdrój 1981 K30 00:33:01 00:34:53
72 829 KOWALSKA EDYTA Katowice 1978 K30 00:33:12 00:36:04
73 820 SZWED ANNA BYTOM MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1981 K30 00:33:21 00:36:02
74 569 WAŚCIŃSKA DOMINIKA Ruda Śląska GRUPA DBK 1984 K30 00:33:35 00:36:19
75 520 WYDRA BOGUMIŁA Katowice 1981 K30 00:33:56 00:36:43
76 380 KOTOWICZ-GRZYŚKA MAŁGORZATA Zabrze NIGHT RUNNERS 1984 K30 00:34:02 00:36:41
77 462 KOŚNIAK BEATA Kalety O CO BIEGA W KALETACH 1985 K30 00:34:51 00:37:31
78 809 GRABOWSKA-SOPNIEWSKA AGATA Chorzów NIEWYMIĘKACZE 1982 K30 00:36:15 00:39:01
79 94 AUGUSTYN ANNA Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1981 K30 00:36:16 00:38:54
80 743 CZAJKOWSKA AGNIESZKA Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1977 K30 00:36:16 00:38:54
81 591 BRZDĘK ANITA Zawiercie GRUPA JURA PL, ZAWIERCIE BIEGA 1980 K30 00:36:26 00:39:15
82 682 SZCZOTKA AGNIESZKA Bytom TAXERKI 1981 K30 00:36:56 00:39:40
83 204 MAKOWSKA LUCY Ruda Śląska SBRT 1983 K30 00:37:53 00:39:54
84 770 STARY NATALIA Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1979 K30 00:39:36 00:42:13

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni