z

Katowice

Klasyfikacja drużynowa 2014/2015

Drużyny sklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
1 NIGHT RUNNERS ŚLONSK I 4 / 4 245.2389
306 Bednorz Kamil Rybnik 1995 M166617129 5 33.0000
175 Kuciński Benjamin Katowice 1982 M308131012 4 43.0000
207 Brol Marcin Katowice 1984 M301322192725 5 79.0000
629 Wiensz Joanna Katowice 1977 K3010
20.00
11
20.93
20
38.13
17
31.77
11
17.54
5 90.2389
2 Miechowicka Grupa Biegowa I 4 / 6 273.2915
170 Laksa Dariusz Bytom 1984 M30244643 6 13.0000
20 Adamczyk-Nowak Beata Bytom 1974 K402
3.84
5
10.00
8
15.22
6
11.44
8
14.95
8
12.75
6 38.0360
104 MADEJA ALEKSANDRA Bytom 1976 K308
15.37
9
18.00
16
30.44
11
20.97
16
29.90
15
23.91
6 78.2555
42 ZIĘTEK GRZEGORZ BYTOM-MIECHOWICE 1975 M30373751373933 6 144.0000
3 Silesia Runners Club I 4 / 4 292.9149
355 Mikołajczyk Sandra Siemianowice Śląskie 1987 K201
1.92
1
2.00
2
3.81
3
5.61
2
3.19
5 10.9149
278 Kozieł Damian Mikołów 1983 M3014101714 4 55.0000
421 Szmajduch Mariusz mysłowice 1986 M201919261721 5 76.0000
262 Kozieł Grzegorz Chorzów 1982 M303950424030 5 151.0000
4 BiegamBoLubię Mikołów I 4 / 5 315.6784
12 Długosz Agata Tychy 1982 K302
4.00
1
1.90
1
1.91
1
1.87
3
4.78
5 9.6784
666 Wysztygiel Tomasz Katowice 1969 M401514152215 5 59.0000
65 Jasnoch Marcin Bytom 1980 M302527482532 5 109.0000
132 krosny Sebastian Mikołów 1982 M305438285022 5 138.0000
5 STS BIEGATON Mikołów I 4 / 4 528.0263
783 Wrzesiński Andrzej Tychy 1961 M5034323223 4 121.0000
584 Krybus Sylwia Mikołów 1968 K4020
40.00
13
24.74
24
44.86
10
15.94
4 125.5331
582 Franke Ilona Mikołów 1967 K4022
44.00
14
26.64
25
46.73
12
19.13
4 136.4932
440 Bożek Bogusław Mikołów 1973 M403541363341 5 145.0000
6 Harpagan Sosnowiec I 4 / 4 609.7614
69 Pająk Roch Sosnowiec 1978 M302625312427 5 102.0000
78 LUBNAU MAREK SOSNOWIEC 1962 M502828322228 5 106.0000
655 Szymański Krzysztof Sosnowiec 1979 M3057474153 4 198.0000
239 Jurek Magdalena Sosnowiec 1987 K2016
30.74
28
56.00
34
64.69
28
52.33
4 203.7614
7 Sklepbiegacza.pl I 4 / 4 621.3003
3 Kwieciński Michał Siemianowice Śląskie 1989 M201465 4 16.0000
513 Wilk Edyta Dąbrowa Górnicza 1987 K204
7.68
6
12.00
7
13.32
13
24.30
4 57.3003
511 Szafron Łukasz Chorzów 1988 M205963604352 5 214.0000
210 Płonka Mikołaj Sosnowiec 1992 M20876957121 4 334.0000
8 NIGHT RUNNERS ŚLONSK II 4 / 4 743.2430
387 PUCHAŁA Ewelina Katowice 1986 K209
17.29
12
24.00
15
28.54
13
24.79
14
26.17
5 92.2430
267 Pech Mateusz Katowice 1989 M204058534446 5 183.0000
110 Wieczorek Damian Katowice 1971 M404749781677754 6 227.0000
284 Skworc Grzegorz Siemianowice 1987 M2061626454 4 241.0000
9 Miechowicka Grupa Biegowa II 4 / 5 815.6246
186 Kandora Joanna Bytom 1975 K3018
34.58
24
48.00
24
45.66
20
37.38
115
183.33
5 165.6246
127 Leśniak Mariusz Bytom 1986 M204148458770 5 204.0000
84 Gorczycki Arkadiusz Chorzów 1984 M302406161528738 6 212.0000
705 SZKOPKOWSKI DAWID BYTOM 1994 M207459475573 5 234.0000
10 Night Runners Zabrze I 4 / 4 914.9711
283 Wilk Dawid Zabrze 1989 M20914182129 5 62.0000
540 Sokołowska Maja Zabrze 1988 K2025
48.03
11
22.00
8
15.25
10
18.69
4 103.9711
686 Bok Rafał Zabrze 1980 M30111917778 4 357.0000
525 Kaczmarek Robert Zabrze 1989 M20121958195 4 392.0000
11 BiegamBoLubię Mikołów II 4 / 4 1029.7974
286 Szala Krzysztof Łaziska Górne 1985 M20293011233 4 204.0000
129 Gołąbek Agnieszka Tychy 1984 K3031
59.55
30
60.00
31
58.98
18
34.32
31
57.94
5 210.7974
178 Wajda Piotr Ornontowice 1985 M2082685482 4 286.0000
145 Sojka Adam Mikołów 1980 M3067759295 4 329.0000
12 Biegaj Razem z Nami-Zawiercie I 4 / 4 1132.9901
762 Zwolan Małgorzata Zawiercie 1985 K2020
38.05
9
17.16
12
22.43
9
14.35
4 91.9901
446 Dzidowski Aleksander Zawiercie 1981 M30162644129 4 215.0000
759 Sadowski mieczysław zawiercie 1973 M40122669155 4 334.0000
651 Szczygieł WOJCIECH ŁAZY 1973 M4013913912688 4 492.0000
13 Pogoria Biega I 4 / 4 1137.3306
445 Sobór Krzysztof Dąbrowa Górnicza 1971 M4030272626 4 109.0000
663 STYCZEN GRZEGORZ BYTOM 1971 M4034564635 4 171.0000
165 Bijak Adriana Będzin 1973 K4021
40.34
47
94.00
54
102.75
51
97.24
95
177.56
5 334.3306
674 Pańkowski Bartłomiej Będzin 1976 M30149129117128 4 523.0000
14 Night Runners Gliwice I 4 / 4 1333.3869
10 Uszyńska Aldona Gliwice 1973 K403
5.76
7
14.00
4
7.63
7
13.08
4 40.4731
282 Smyk Robert Gliwice 1971 M4080507888 4 296.0000
54 Jendrysik Kinga Toszek 1983 K3056
112.00
66
125.58
58
110.59
63
117.75
4 465.9138
521 Stępień Wojciech Gliwice 1975 M3013712917293 4 531.0000
15 NIGHT RUNNERS ŚLONSK III 4 / 4 1354.9428
490 Konefał Adam Katowice 1989 M206879709356 5 273.0000
223 Jarczyk Patrycja MIKOŁÓW 1987 K2047
90.29
35
66.73
57
106.53
55
87.68
4 351.2402
208 Zaręba Agnieszka Mysłowice 1977 K3037
71.08
63
126.00
45
85.80
69
128.96
46
73.33
5 356.2154
209 Krupa Agnieszka Katowice 1977 K3036
69.16
64
128.00
42
80.08
61
97.25
4 374.4872
16 W pogoni za duchem I 4 / 4 1358.9338
429 Kołczyk Małgorzata Warszawa 1984 K3042
80.69
35
70.00
38
72.30
40
76.27
37
69.15
21
33.48
6 244.9338
438 Kowal Tomasz Będzin 1976 M305792876940 5 253.0000
162 Waszkiewicz Tomasz Dąbrowa Górnicza 1974 M407514411374 4 406.0000
532 Szczerba Łukasz Latchorzew 1985 M2091104153107 4 455.0000
17 UMKS Nadir Jędrzejów 4 / 4 1376.0000
602 Gawroński Tomasz Jędrzejów 1992 M2095554 5 19.0000
601 Pietrucha Krzysztof Jędrzejów 1996 M1635545953 4 201.0000
603 Bartosz Bartłomiej Jędrzejów 1983 M306810710580 4 360.0000
604 Strzała Andrzej Jędrzejów 1965 M40210263172151 4 796.0000
18 SMA Szybcy Młodzi Ambitni I 4 / 4 1485.0612
375 Jakubczyk Damian Zabrze 1971 M4031212816 4 96.0000
377 Latacz Jarosław Katowice 1965 M403843743846 5 165.0000
298 Przyłudzki Janusz Mikołów 1952 M60141182171149169106 6 565.0000
39 Janikowska Aleksandra Katowice 1968 K4094
180.58
100
200.00
106
201.69
80
152.54
130
242.97
79
125.94
6 659.0612
19 Miechowicka Grupa Biegowa III 4 / 5 1506.9669
631 Filipiak Hieronim Bytom 1974 M4095124828568 5 330.0000
29 Ciszak Zofia Bytom 1976 K3038
73.00
43
86.00
70
133.19
47
89.61
65
121.49
127
202.46
6 370.1017
26 Zamojska Iwona Bytom 1978 K3052
99.90
60
120.00
46
87.52
34
64.83
64
119.62
113
180.14
6 371.8652
80 Wróblewski Robert Bytom 1975 M3098130134103104 5 435.0000
20 GB Gwarek Tarnowskie Góry I 4 / 4 1522.2374
133 Badowiec Magdalena Tarnowskie Góry 1980 K3013
24.97
25
50.00
25
47.57
29
54.20
18
28.70
5 151.2374
147 Wiśniewski Damian Tarnowskie Gory 1977 M306664774860 5 238.0000
334 Janoszczyk Adam Tarnowskie Góry 1986 M2099192133127 4 551.0000
552 Kozicki Jacek Bytom 1979 M30130159128165 4 582.0000
21 Silesia Runners Club II 4 / 4 1594.0000
487 Paczkowski Robert Siemianowice Śląskie 1983 M3023374258 4 160.0000
548 Segiet Paweł Bytom 1979 M3073101111120 4 405.0000
279 Kucharczyk Robert Chorzów 1979 M30106162165107129 5 504.0000
263 Szędzielorz Krystian Siemianowice Śląskie 1982 M30109145143198128 5 525.0000
22 NIGHT RUNNERS ŚLONSK IV 4 / 4 1611.0000
403 Róg Marcin Mysłowice 1988 M201049715811657 5 374.0000
392 Kęsicki Robert Katowice 1982 M30701891329581 5 378.0000
240 Rauchfleisch Dawid Bytom 1981 M305416010971 4 394.0000
581 Kornatowski Tomasz Katowice 1977 M309913614783 4 465.0000
23 O.S.V TEAM Olkusz 4 / 4 1650.1893
541 Izdebska Dominika Olkusz 1995 K1626
49.95
38
76.00
26
49.47
23
42.99
13
20.72
5 163.1304
542 Mystek Aleksandra Olkusz 1993 K2030
57.63
70
140.00
29
55.18
49
91.58
23
36.67
5 241.0589
543 Mystek Bogdan Olkusz 1962 M50125170155130 4 580.0000
544 Izdebski Mariusz Olkusz 1970 M40169207218185105 5 666.0000
24 STS BIEGATON Mikołów II 4 / 4 1747.7585
773 Woźniak Adam Łaziska Górne 1971 M4080727051 4 273.0000
583 Franke Mirosław Mikołów 1965 M4073737552 4 273.0000
58 Stankowiak Maciej Mikołów 1978 M30120161148175170125 6 554.0000
688 Łukaszewska Agnieszka Mikołów 1978 K3093
186.00
111
211.20
127
242.15
88
164.47
54
86.09
5 647.7585
25 Masna Krytyczna I 4 / 5 1769.0000
119 Oleksy Krzysztof Katowice 1970 M4052819322717775 6 301.0000
257 Kinel Jacek Siemianowice Slaskie 1982 M3013613614510614077 6 455.0000
96 Kałuża Sławomir Siemianowice Śląskie 1972 M4011215818814774 5 491.0000
128 Kępa Krzysztof Katowice 1970 M4016219315712216681 6 522.0000
26 Miechowicka Grupa Biegowa IV 4 / 5 2029.9209
280 Kojda Marek Bytom 1988 M2015615312079103 5 455.0000
653 korczewska beata bytom 1973 K4072
144.00
51
97.04
46
87.71
75
140.18
114
181.74
5 468.9209
113 Matuć Dariusz Bytom 1972 M4092114125217220 5 548.0000
25 Zamojski Bartosz Bytom 1976 M30100127276225118213 6 558.0000
27 GRAMMI 4 / 5 2183.2198
36 Olejko Maciej Będzin 1988 M2064106989466 5 322.0000
205 Plewik Michał Mikołów 1970 M4079841038811376 6 327.0000
23 Bigos Grzegorz Jaworzno 1979 M3090154162115175 5 521.0000
116 Przyłucka Grażyna Preczow 1969 K40135
259.35
161
322.00
174
331.07
137
261.22
151
282.22
132
210.43
6 1013.2198
28 BiegamBoLubię Mikołów III 4 / 4 2326.8099
148 Krause Magdalena Mikołów 1979 K3066
126.79
57
108.45
76
142.04
51
81.30
4 458.5947
665 KUBACZKA Adam Katowice 1989 M208612717978 4 470.0000
159 Kmiecik Agata Mikołów 1980 K3070
134.48
94
188.00
94
178.85
76
121.16
4 622.4900
568 Korus Agata Mikołów 1979 K30111
213.24
102
204.00
113
215.01
90
143.48
4 775.7252
29 NIGHT RUNNERS ŚLONSK V 4 / 4 2356.0501
332 Gralikowski Marek Siemianowice Śląskie 1989 M2010589110194 4 498.0000
221 Ormaniec Elzbieta Pszczyna 1989 K2074
142.16
83
166.00
36
68.64
70
130.83
4 507.6326
52 Rarok Agnieszka Katowice 1992 K2075
144.08
84
168.00
125
233.63
50
79.71
4 625.4175
224 Jarczyk Wojciech Mikołów 1986 M20234167230185256143 6 725.0000
30 Night Runners Zabrze II 4 / 4 2382.6526
378 Piskor Karolina Zabrze 1983 K3063
121.03
52
104.00
73
138.90
43
81.99
52
97.19
5 404.2054
338 Zdeb Barbara Zabrze 1980 K3081
162.00
102
194.08
64
122.03
80
149.52
52
82.90
5 516.4472
593 Zacher Dominik Zabrze 1983 M3021320716097 4 677.0000
349 Grzyśka Piotr Zabrze 1982 M30195224204162 4 785.0000
31 Harpagan Sosnowiec II 4 / 4 2411.9017
137 Gajewska Isabela Sosnowiec 1975 K3034
65.32
58
116.00
33
62.92
45
84.11
4 328.3435
135 Gajewski Irek Sosnowiec 1973 M408285142114250 5 423.0000
391 Warwas Paweł Sosnowiec 1968 M40170191161166 4 688.0000
341 Jabłońska Marzena Sosnowiec 1980 K30113
217.08
133
266.00
137
260.67
120
228.80
4 972.5582
32 Rise and Shine I 4 / 4 2648.7417
277 Copa Ryszard Chorzów 1980 M3011110911890 4 428.0000
276 Majda Krystian Katowice 1987 M20143164153131 4 591.0000
198 Klimek Sylwia Katowice 1987 K20100
192.11
115
230.00
103
196.39
102
190.64
39
62.17
5 641.3119
117 Białek Johanka Chorzów 1980 K30177
336.78
129
245.96
142
265.40
88
140.29
4 988.4298
33 Miechowicka Grupa Biegowa V 4 / 4 2706.0928
41 Kowal Beata Bytom 1970 K4080
153.69
73
146.00
84
159.83
72
137.28
87
162.60
130
207.25
6 596.7972
630 Lepich Katarzyna Bytom 1982 K3095
190.00
90
171.24
71
135.38
106
198.11
122
194.49
5 691.1111
32 Michalik Małgorzata Bytom 1972 K4085
170.00
91
173.15
81
154.44
125
199.28
4 696.8634
106 Dobosz Katarzyna Bytom 1974 K4090
172.90
101
192.17
84
160.16
122
228.02
123
196.09
5 721.3211
34 KOMBO KURCZAKI I 4 / 4 2710.0000
19 Cichy Andrzej Gliwice 1987 M208117296100 4 449.0000
57 Pokryszka Wojciech Żernica 1992 M20157198159208 4 722.0000
358 Pokryszka Bartosz Gliwice 1986 M20158261154156 4 729.0000
120 Grabski Michał Gliwice 1986 M20225231227180178 5 810.0000
35 Miechowicka Grupa Biegowa VI 4 / 4 3003.7151
696 Orzażewski Marek Bytom 1982 M30238201208164160 5 733.0000
126 Niedziela Kamil Sosnowiec 1990 M20178165217176214 5 733.0000
632 Filipiak Beata bytom 1976 K3087
174.00
129
245.45
94
179.23
114
213.07
121
192.90
5 759.1940
81 piskorz Aleksandra Bytom 1978 K3088
169.06
106
212.00
105
199.78
124
197.68
4 778.5211
36 Miechowicka Grupa Biegowa VII 4 / 4 3146.1290
152 Haber Katarzyna Bytom 1970 K4089
170.98
134
254.96
89
169.70
128
239.23
126
200.87
5 780.7754
638 SZYMAŃSKA EWA BYTOM 1979 K3071
142.00
114
216.91
104
198.30
121
226.15
4 783.3536
71 Zieliński Marcin Bytom 1977 M30253241226199121 5 787.0000
546 piskorz Krzys bytom 1973 M40268174194159 4 795.0000
37 Miechowicka Grupa Biegowa VIII 4 / 4 3279.3741
754 Maryniak Piotr Bytom 1977 M30248196222149 4 815.0000
354 Piskorz Jarosław Bytom 1978 M30147175282216 4 820.0000
50 Matuć Aleksandra Bytom 1974 K40106
203.64
112
224.00
112
213.10
105
200.20
128
204.06
5 821.0001
82 stania alicja Bytom 1965 K4097
186.35
109
218.00
124
235.93
109
207.83
113
211.20
5 823.3740
38 Silesia Runners Club III 4 / 4 3294.3779
305 Gańczak Waldemar Chorzów 1978 M306210234272 4 578.0000
493 krzywda WOJCIECH gliwice 1985 M20187172243135112 5 606.0000
494 Dańczak Justyna Świętochłowice 1987 K20138
265.11
157
314.00
123
234.52
136
216.81
4 1030.4471
496 Mazur Marta świętochłowice 1983 K30137
263.19
146
292.00
161
306.33
137
218.41
4 1079.9308
39 Miechowicka Grupa Biegowa IX 4 / 4 3472.5129
229 Rybitw Łukasz Bytom 1977 M30185226240203270217 6 831.0000
94 Kaleta Paweł Bytom 1985 M20208284205161 4 858.0000
656 ZIELIŃSKA ANNA BYTOM 1981 K30139
278.00
147
279.70
115
219.27
109
203.72
117
186.52
5 887.5129
134 Międzik Jacek Bytom 1980 M30101237267291 4 896.0000
40 NIGHT RUNNERS ŚLONSK VI 4 / 4 3620.6103
343 Szustak Marek Chorzów 1983 M30227211204237 4 879.0000
405 Bober-Ogon Betina Siemianowice Śląskie 1988 K20145
278.56
164
328.00
170
323.46
124
236.43
118
220.54
97
154.64
6 890.1697
130 Stary Damian Ruda Śląska 1976 M30252270297250257148 6 907.0000
102 Krzyżowska Marta Siemianowice Śląskie 1986 K20134
257.43
153
306.00
176
334.88
144
274.56
155
289.70
77
122.75
6 944.4406
41 Biegaj Razem z Nami-Zawiercie II 4 / 4 3810.8230
607 Dziwiński Krzysztof Skałka 1977 M3015013820014284 5 514.0000
679 Spyra Krzysztof Zawiercie 1975 M30271307267178 4 1023.0000
669 Lipka Sylwia Zawiercie 1979 K30162
324.00
172
327.26
165
308.39
108
172.17
4 1131.8230
612 Królikiewicz Tomasz Zawiercie 1974 M40321325297199 4 1142.0000
42 Miechowicka Grupa Biegowa X 4 / 5 3900.7652
40 Nalepka Katarzyna Bytom 1976 K30122
234.37
130
260.00
166
315.85
132
246.71
120
191.30
5 932.3862
550 Matyjasek Grzegorz Bytom 1985 M20258282255253211 5 977.0000
353 Piskorz Małgorzata Ruda Śląska 1978 K30125
240.14
175
332.97
139
265.03
153
285.96
119
189.71
5 980.8356
232 Zachłod Joanna Bytom 1980 K30141
270.88
147
294.00
135
257.40
148
276.61
129
205.65
5 1010.5434
43 BiegamBoLubię Mikołów IV 4 / 4 3943.7707
143 Danielczyk Szymon Tychy 1980 M30199214215189 4 817.0000
241 Kowalczyk Patrycja Mikołów 1977 K30124
248.00
141
268.28
90
171.60
123
229.89
4 917.7707
105 Lipiecki Jacek Łaziska Górne 1980 M30301273251269 4 1094.0000
144 Gołąbek Dariusz Tychy 1963 M50277323307208 4 1115.0000
44 Miechowicka Grupa Biegowa XI 4 / 4 4241.0000
21 NOWAK ADAM Bytom 1975 M30244287279215 4 1025.0000
83 Szymański Sebastian Bytom 1981 M30260266285218 4 1029.0000
526 Gębski Andrzej Bytom 1975 M30267270241281 4 1059.0000
99 Nitecki Damian Bytom 1980 M30243285311289 4 1128.0000

Drużyny nieklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
45 Miechowicka Grupa Biegowa XIII 4 / 2 1870.7833
187 Kandora Piotr Bytom 1972 M40189242 2 431.0000
34 Staniszewski Michał Bytom 1986 M20202232 2 434.0000
56 Rubiński Przemysław Bytom 1977 M30212286 2 498.0000
91 ZIÓŁKOWSKA Kasia Bytom 1978 K3065
124.87
104
197.88
99
185.03
3 507.7833
46 GRYFNE KATOBABKI 4 / 2 2413.8207
46 Achtelik Anna Katowice 1981 K30103
197.87
91
182.00
96
182.66
61
116.31
4 678.8412
88 Jańczyk Aleksandra Katowice 1988 K20110
211.32
104
208.00
77
146.82
92
146.67
4 712.8033
261 Drąg Anna Katowice 1984 K30104
199.79
108
216.00
125
237.84
87
165.88
4 819.5148
318 Urbańska Joanna Katowice 1982 K3053
101.82
53
100.84
2 202.6614
47 W pogoni za duchem II 4 / 2 2667.5426
366 Kułakowski Grzegorz Dąbrowa Górnicza 1979 M30168176208141 4 693.0000
463 Szczęśniak Katarzyna Będzin 1989 K20121
232.45
132
264.00
160
304.43
150
280.35
96
153.04
5 929.8463
18 Świerczewski Krzysztof Sosnowiec 1976 M30262308259288188 5 997.0000
13 Trzeja-Zdanowska Dorota BĘDZIN 1973 K407
13.45
18
34.25
2 47.6963
48 Rise and Shine II 4 / 1 921.4752
462 Pajka Małgorzata Katowice 1983 K3032
61.48
1 61.4752
464 pajka piotr Katowice 1983 M30145 1 145.0000
185 Muszyński Marek Katowice 1974 M4012412498 3 346.0000
394 Wrona Dominik Katowice 1982 M30135234 2 369.0000
49 Harpagan Sosnowiec III 4 / 1 1302.0000
115 Kuczborski Jarosław Sosnowiec 1974 M40255310270300 4 1135.0000
238 Czyż Łukasz Sosnowiec 1982 M3055 2 10.0000
215 WIDAWSKI PAWEŁ Sosnowiec 1983 M3015 1 15.0000
309 Najda Patryk Katowice 1981 M30142 1 142.0000
50 Miechowicka Grupa Biegowa XII 4 / 1 1583.4220
108 KALETA TOMASZ BYTOM 1977 M30285333271295 4 1184.0000
183 Michalik Aleksandra Bytom 1992 K2020
38.42
1 38.4220
652 Kazimierczak Michał Bytom 1986 M2083 1 83.0000
312 Gawinek Adam Tarnowskie Góry 1987 M20278 1 278.0000
51 NIGHT RUNNERS ŚLONSK VII 4 / 1 1670.1471
235 Szweda Beata Siemianowice Śląskie 1986 K20133
255.51
178
338.68
145
276.47
156
291.56
4 1162.2224
400 Felis Magdalena Katowice 1978 K3077
147.92
1 147.9247
520 Amborski Rafał Katowice 1989 M20504066 3 156.0000
554 Beberok Szymon Katowice 1985 M2086118 2 204.0000
52 Night Runners Gliwice II 4 / 1 2089.8365
70 Walczyńska-Dragon Karolina Gliwice 1984 K3079
151.77
86
172.00
88
167.79
120
224.28
4 715.8365
345 Buczyński Radosław Gliwice 1986 M20216228222199193 5 830.0000
634 Skubis Barbara Gliwice 1979 K30116
232.00
1 232.0000
626 Chwaliszewski Jarosław Gliwice 1975 M30312 1 312.0000
53 Night Runners Zabrze III 3 / 4 2739.3188
468 Nalepa Marcin Zabrze 1980 M30233254272232227139 6 831.0000
616 Różyc Barbara Zabrze 1975 K30117
234.00
123
234.03
108
205.92
111
207.46
4 881.4147
466 Węgierska Agnieszka Zabrze 1987 K20131
251.66
121
242.00
159
302.53
121
230.71
4 1026.9041
54 STS BIEGATON Mikołów III 3 / 2 1009.9567
689 Łukaszewski Przemysław Mikołów 1975 M30251294210245152 5 858.0000
596 Masoń Justyna Mikołów 1974 K4015
30.00
21
39.96
2 69.9567
597 Masoń Jacek Mikołów 1973 M404240 2 82.0000
55 NIGHT RUNNERS ŚLONSK VIII 3 / 2 1470.0000
443 Stanek Piotr Siemianowice Śląskie 1982 M30186186 2 372.0000
482 Banaś Mateusz Katowice 1986 M20103189125 3 417.0000
85 Kunert Krzysztof Katowice 1982 M30176310195 3 681.0000
56 BiegamBoLubię Mikołów V 3 / 1 557.0000
179 Wajda Aleksandra Ornontowice 1986 K2042
84.00
1 84.0000
242 Kowalczyk Adam Mikołów 1972 M40918349 3 223.0000
573 Kuszka Michal Mikołów 1981 M30141109 2 250.0000
57 Harpagan Sosnowiec IV 3 / 1 893.0000
412 Kic Łukasz Sosnowiec 1986 M20100106 2 206.0000
657 Szczepaniak Paweł Sosnowiec 1977 M30262 1 262.0000
501 Leśniewski Artur Czeladź 1987 M20150152123 3 425.0000
58 Miechowicka Grupa Biegowa XIV 2 / 2 1295.1398
792 Belc Sebastian Bytom 1973 M40293252 2 545.0000
121 MATUĆ Karolina Bytom 1997 K16129
247.82
171
325.36
111
176.96
3 750.1398
59 KOMBO KURCZAKI II 2 / 2 1386.0000
742 Stefaniuk Piotr Ruda Śląska 1986 M20307316 2 623.0000
324 Ploch Tomasz Gliwice 1987 M20237292234 3 763.0000
60 Pogoria Biega II 2 / 2 1457.0000
44 Prymas Marek Będzin 1963 M50282328349278 4 1237.0000
790 Brzózka Norbert Dąbrowa Górnicza 1974 M4012892 2 220.0000
61 Sklepbiegacza.pl II 2 / 1 248.0000
510 Rolnik Robert Gliwice 1984 M30117 1 117.0000
512 Mięsopust Artur Chorzów 1988 M20131 1 131.0000
62 Masna Krytyczna II 2 / 1 417.0000
268 Ursoń Adam Ruda Śląska 1980 M30160 1 160.0000
33 Zoran Henryk Ruda Śląska 1968 M401038965 3 257.0000
63 GB Gwarek Tarnowskie Góry II 1 / 4 888.0000
578 Duda Radosław Ożarowice 1990 M20206242219221 4 888.0000
64 W pogoni za duchem III 1 / 3 195.0932
348 Kułakowska Monika Dąbrowa Górnicza 1983 K3027
51.87
35
66.59
41
76.63
3 195.0932
65 SMA Szybcy Młodzi Ambitni II 1 / 3 408.0000
424 Feodorów Wojciech Zabrze 1969 M40123148137 3 408.0000
66 Rise and Shine III 1 / 2 449.0000
395 Polak Marcin Katowice 1987 M20171278 2 449.0000
67 Biegaj Razem z Nami-Zawiercie III 1 / 1 157.9241
764 Kurzak Anna Zawiercie 1976 K3083
157.92
1 157.9241

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni