z

Katowice

Klasyfikacja drużynowa 2018/2019

Drużyny sklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
1 Inżynieria Biegania TEAM I 4 / 16 68.0000
403 Czapla Kamil Rybnik 1989 M203441 4 12.0000
128 Mrachacz Piotr Bytom 1997 M2045282 5 13.0000
416 Kożdoń Jarek Żory 1984 M3063763 5 18.0000
436 Kasprzak Radosław Rybnik 1991 M207459 4 25.0000
2 CoJaBiegne.pl TEAM I 4 / 16 187.7886
14 golba kasia Mielec 1989 K201
1.67
2
4.33
2
3.93
1
1.86
4 11.7886
7 Kuciński Benjamin Katowice 1982 M30710132310 5 40.0000
198 Bednorz Kamil Rybnik 1995 M203121215 4 42.0000
90 Skworc Grzegorz Siemianowice 1987 M3021163225 4 94.0000
3 Niewybiegani I 4 / 16 317.6653
449 Poręba Grzegorz Żory 1983 M30192181820 5 65.0000
121 Janko Anna Żory 1991 K209
16.71
15
32.46
13
26.09
12
23.56
5
9.30
5 75.6653
129 Dorighi Wojciech Żory 1987 M3014152134 4 84.0000
120 Walczyński Mariusz Żory 1981 M302520223926 5 93.0000
4 Inżynieria Biegania TEAM II 4 / 16 317.9192
504 Szczeciński Maciej Gliwice 1982 M30814115 4 38.0000
285 Laskowska Katarzyna Gliwice 1976 K406
11.14
10
21.64
10
20.07
11
21.59
7
13.02
5 65.8293
177 Maj-Dziubańska Izabela Pyskowice 1985 K3010
16.74
13
24.14
15
29.45
16
29.76
4 100.0899
239 Dziubański Grzegorz Pyskowice 1981 M301434374229 5 114.0000
5 Jaworzno Runners I 4 / 16 336.9769
386 Gaj Paulina Jaworzno 1993 K203
5.57
3
6.02
9
17.67
2
3.72
4 32.9804
387 Stańkowska Emilia Jaworzno 1992 K205
9.29
3
6.49
7
14.05
6
11.78
4
7.44
5 34.9965
137 Starzycki Przemek Jaworzno 1990 M20172936363818 6 100.0000
385 Lech Miłosz Jaworzno 1982 M303955494635 5 169.0000
6 Parkrun Katowice I 4 / 16 349.3701
1148 Pstraś Leszek Katowice 1983 M306157291616 6 44.0000
92 Bzdyk Katarzyna Katowice 1984 K309
15.07
7
13.00
7
15.15
11
22.08
10
19.63
11
20.46
6 62.8460
174 Gracz Natalia Katowice 1993 K203
5.02
9
19.48
18
35.33
14
26.04
4 85.8755
156 Hilaszek Agata Siemianowice Śląskie 1993 K2014
23.44
29
53.86
21
42.15
20
37.20
4 156.6486
7 Zabrzańskie Parkowe Bieganie I 4 / 16 463.0119
1123 Szostak Anna Zabrze 1990 K207
11.72
4
7.43
5
10.82
6
12.04
8
15.70
8
14.88
6 42.0119
1173 Urban Wiktor Zabrze 1988 M301532433524 5 106.0000
301 Niedziela Stefan Knurów 1959 M5019402664 4 149.0000
43 Zwolak Tomasz Zabrze 1978 M404645385337 5 166.0000
8 Galen Team I 4 / 16 637.6144
124 Wawoczny Mateusz Bieruń 1992 M2012101722 4 61.0000
204 Wawoczny Monika Katowice 1988 K3017
28.46
17
36.79
16
32.12
20
39.26
30
55.80
5 136.6279
98 Rudy Malwina Łazy 1986 K3029
48.55
27
58.43
20
40.15
26
51.04
4 198.1663
99 Wilk Agnieszka Łazy 1986 K3030
50.22
29
62.76
28
56.20
37
72.63
4 241.8202
9 Zapiekato Team I 4 / 16 686.6564
178 Szelest Barbara Mysłowice 1978 K404
6.70
11
20.43
12
25.97
8
16.06
7
13.74
6
11.16
6 47.6564
237 Idzikowski Adam Świętochłowice 1990 M201842314733 5 124.0000
182 Tymiec Przemysław Katowice 1981 M303670726871 5 245.0000
251 Piwowarczyk Adam Mysłowice 1974 M408760757461 5 270.0000
10 BYLE DO PRZODU I 4 / 16 799.0000
1064 Kukowka Adam Kalety 1982 M30292611131911 6 54.0000
83 Napiórkowski Adam Gliwice 1982 M30256456514840 6 164.0000
1058 Biedroń Dariusz Katowice 1978 M408081907050 5 281.0000
400 Łyczak Artur Knurów 1971 M4074807472 4 300.0000
11 Inżynieria Biegania TEAM III 4 / 16 894.0558
425 filec wiktoria rybnik 1999 K1620
37.14
19
38.14
24
47.11
31
57.66
4 180.0558
1192 Piskuń Piotr Katowice 1990 M2064654538 4 212.0000
431 Brol Marcin Katowice 1984 M307257725242 5 223.0000
123 Madejczyk Tomasz Gliwice 1980 M3074886651 4 279.0000
12 ADS Masna I 4 / 16 1031.5730
197 Bogacz Monika Ruda Śląska 1988 K3018
30.13
36
66.86
19
41.12
17
34.12
19
35.34
5 140.7196
1049 Milbrant Katarzyna Ruda Śląska 1983 K3034
63.14
30
64.93
26
52.19
23
45.15
4 225.4062
49 Oleksy Krzysztof Katowice 1970 M408397898369 5 324.0000
1043 KOBUS EWELINA KATOWICE 1992 K2051
85.38
63
117.00
45
97.39
37
74.27
43
84.41
5 341.4472
13 Drużyna Piersi i cienia. 4 / 16 1119.6411
100 Wilczyńska Katarzyna Sosnowiec 1979 K3025
41.85
35
65.00
22
47.61
24
48.18
27
53.00
5 190.6411
81 Podlejski Tadusz Olkusz 1977 M40698169848470 6 289.0000
1118 Kazek Sebastian Katowice 1980 M306491778799 5 319.0000
146 Bujok Tomasz SOSNOWIEC 1986 M3067921078874 5 321.0000
14 Parkrun Katowice II 4 / 16 1386.1773
1177 Sarat Tomasz Katowice 1989 M20535046446054 6 193.0000
1178 Sarat Bernadetta Katowice 1990 K2035
58.59
59
109.57
33
71.42
31
62.23
36
70.67
43
79.98
6 262.9064
47 SZAJBEL JOANNA KATOWICE 1979 K3050
83.71
47
87.28
60
129.85
40
80.29
4 381.1327
1017 Pałyga Agnieszka Sosnowiec 1986 K3038
63.62
58
125.52
106
212.77
75
147.23
4 549.1382
15 DO PORZYGU OCR TEAM I 4 / 16 1419.9335
157 FURCZYK SYLWIA CZECHOWICE-DZIEDZICE 1992 K2021
35.16
19
35.28
20
43.28
28
54.96
4 168.6890
1067 Zieliński Maciej Bielsko-Biała 1984 M30751099492 4 370.0000
1207 Puzoń Aleksandra Rudzica 1977 K4062
115.14
47
101.72
47
94.34
48
94.22
86
159.97
5 405.4247
1037 Stawowczyk Agnieszka Czechowice-Dziedzice 1991 K2054
90.40
72
133.71
62
134.18
72
144.53
60
117.78
72
133.93
6 475.8198
16 Jaworzno Runners II 4 / 16 1431.6704
165 BUCHOWICZ AGNIESZKA JAWORZNO 1981 K3024
44.57
25
54.11
102
204.74
35
68.71
29
53.94
5 221.3233
142 Kacprzak Anna Jaworzno 1979 K3032
53.57
42
78.00
28
60.60
45
88.34
47
87.42
5 279.5917
153 Zymon Barbara Jaworzno 1968 K5060
100.45
58
107.71
53
114.70
49
98.36
88
172.74
59
109.75
6 416.2614
281 Dobosz Monika Jaworzno 1981 K3061
102.12
76
141.14
69
135.45
73
135.79
4 514.4940
17 Leroy Merlin Katowice I 4 / 16 1455.0000
184 Leczkowski Sylwester Katowice 1979 M306811978819764 6 291.0000
1076 Majda Tomasz Katowice 1986 M305793100124168 5 374.0000
188 Sitarz Grzegorz Ostrów Wielkopolski 1986 M3010610210873 4 389.0000
180 Cebula Mariusz Ruda Śląska 1973 M408711898106110110 6 401.0000
18 NIGHT RUNNERS I 4 / 16 1857.8370
57 Dzierżanowska Blanka Zabrze 1990 K2058
97.10
51
94.71
52
112.54
42
82.45
4 386.7943
70 gorus anna zabrze 1983 K3057
95.42
49
106.05
53
106.39
73
143.30
63
117.19
5 425.0427
59 Kostrzewski Marcin Zabrze 1981 M30122112116107 4 457.0000
1127 Kamieniak Milosz Zabrze 1986 M3015622623511592 5 589.0000
19 BYLE DO PRZODU II 4 / 16 1957.6476
125 Wasylowska Elżbieta Katowice 1981 K3043
79.86
36
72.26
51
100.11
40
74.40
4 326.6351
134 ważna magdalena katowice 1982 K3063
105.47
54
108.39
52
102.08
56
104.17
4 420.1041
1057 Świdzińska Milena Katowice 1987 K3069
149.33
63
126.46
57
111.89
77
143.23
4 530.9084
1169 Żylak Marcin Woźnik 1982 M30160209198172189159 6 680.0000
20 Zabrzańskie Parkowe Bieganie II 4 / 16 2032.0000
349 pasternok marian ZABRZE 1978 M4052949631 4 273.0000
306 Tabiś-Hubka Rafał Zabrze 1978 M401051258052 4 362.0000
352 OPIELA KRZYSZTOF RUDA SLASKA 1964 M50214146167148 4 675.0000
453 Zwolak Rafał Zabrze 1986 M30216186192171173 5 722.0000
21 GRUPA DBK KATOWICE I 4 / 16 2201.3122
144 Sala Nela Gliwice 1986 K3034
56.92
46
99.55
42
84.31
46
90.30
39
72.54
5 304.0679
145 Nusbaum Ireneusz Jaworzno 1979 M30149127173114 4 563.0000
287 Balcarek Michał Tychy 1984 M30108179195224134 5 616.0000
152 Halemba Anna Siemianowice ŚLąskie 1984 K30116
194.20
109
202.42
81
175.30
82
164.60
99
184.15
5 718.2443
22 ADS Masna II 4 / 16 2555.0000
1048 Milbrant Kornel Ruda Śląska 1983 M30109979696 4 398.0000
1046 Baranowicz Arkadiusz Ruda Śląska 1969 M40126197209183152 5 658.0000
1068 Urbanowicz Damian Czerwionka-Leszczyny 1985 M30146193187203 4 729.0000
1047 Baranowicz Mateusz Ruda Śląska 2002 M1697263234211228 5 770.0000
23 NIGHT RUNNERS II 4 / 16 2846.5412
1181 Czajka Edward Tarnowskie Góry 1969 M40177157177156 4 667.0000
37 Witman Ewa Katowice 1975 K4089
165.28
77
166.64
83
166.61
100
186.01
4 684.5412
1125 Bąk Krzysztof Mysłowice 1980 M30159225188211161207 6 715.0000
45 Jarasz Aleksander Zabrze 1977 M40243221194181184 5 780.0000
24 GRUPA DBK KATOWICE II 4 / 16 3579.3610
140 Niewiński Michał Ruda Śląska 1992 M20197268245214236206 6 853.0000
1095 Matula Remigiusz Ruda Śląska 1982 M30208269190200 4 867.0000
1084 Łuczkiewicz Ewa Sosnowiec 1976 K40127
212.61
147
272.99
130
281.35
125
250.91
115
225.75
128
238.09
6 927.3610
304 KASPERCZYK MICHAŁ RUDA ŚLĄSKA 1979 M30184287232229 4 932.0000
25 GRUPA DBK KATOWICE III 4 / 16 3896.1394
255 Radwańska Magdalena Katowice 1987 K30129
215.96
159
295.28
126
272.69
132
264.96
128
251.26
129
239.95
6 972.1394
148 Sobieski Mikołaj Tychy 2002 M16223263231255 4 972.0000
147 Sobieski Jacek Tychy 1974 M40225286272264247237 6 973.0000
1083 Polak Tomasz Będzin 1980 M30214292262252251 5 979.0000

Drużyny nieklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
26 KUŹNIA TRIATHLONU 4 / 14 1640.0448
1110 Dobkowski Martin Chorzów 1992 M2060849011268 5 302.0000
110 Kozak Adam Siemianowice 1964 M50104132135137 4 508.0000
1122 Wodyński Wojciech Katowice 1977 M40140210217204 4 771.0000
108 Kozak Dominika Siemianowice 1993 K2012
20.09
18
38.96
2 59.0448
27 GRUPA DBK KATOWICE IV 4 / 14 3604.5395
311 Białoń Maciej Rybnik 1978 M40215286256261259 5 991.0000
200 Suchy Darek Chorzów 1990 M20224297289262 4 1072.0000
390 Jurzysta Monika RUDA ŚLĄSKA 1986 K30156
289.71
129
279.18
131
262.96
138
256.69
4 1088.5395
507 Malczyk Mariusz Ruda Śląska 1991 M20259194 2 453.0000
28 Leroy Merlin Katowice II 4 / 13 2461.2147
111 Tracz Konrad Katowice 1986 M305815893121142 5 414.0000
186 Górska Iwona Chorzów 1991 K20119
199.22
118
255.38
132
259.12
134
249.25
4 962.9629
232 Goraj Agnieszka Katowice 1989 K20114
246.72
116
232.85
131
257.15
132
245.53
4 982.2518
183 Chajdas Mateusz Katowice 1992 M20102 1 102.0000
29 Inżynieria Biegania TEAM IV 4 / 8 493.7401
1 Malina Dawid Rybnik 1991 M2011 2 2.0000
1121 Piecuch Agnieszka Tarnowskie Góry 1987 K3017
31.57
21
45.45
2 77.0189
450 Kałuża Arkadiusz Bierun 1973 M4010079 2 179.0000
372 Olczyk Dagmara Zabrze 1985 K3064
118.85
54
116.87
2 235.7212
30 Inżynieria Biegania TEAM V 4 / 4 186.1031
1008 Stolorz Katarzyna Tychy 1985 K308
13.39
1 13.3928
383 Gardulska-Botor Katarzyna Gliwice 1980 K3018
33.43
1 33.4278
225 Michalska Gosia Katowice 1989 K2027
50.14
1 50.1417
273 Kujańska Aleksandra Rybnik 1988 K3048
89.14
1 89.1408
31 GRUPA DBK KATOWICE V 4 / 4 849.7895
316 Jarzyński Bartosz Chorzów 2001 M16151 1 151.0000
314 Gwóźdź Grzegorz Mikołów 1984 M30212 1 212.0000
315 Jarzyńska Agnieszka Chorzów 1978 K40133
222.66
1 222.6553
502 Radło Gabriela Bytom 1992 K20142
264.13
1 264.1342
32 Miechowicka Grupa Biegowa 3 / 12 577.8417
84 Adamczyk-Nowak Beata Bytom 1974 K406
10.04
10
18.57
14
28.10
16
31.41
12
22.32
5 79.0390
67 Gorczycki Arkadiusz Chorzów 1984 M3020365767 4 180.0000
76 Mrachacz Dorota Bytom 1969 K4040
74.28
55
110.40
38
74.59
32
59.52
4 318.8027
33 i-Sport 3 / 12 1721.4655
143 Pich Janeta Rybnik 1978 K4062
103.79
92
184.67
71
139.37
67
124.63
4 552.4655
139 Dewor Marek Rybnik 1971 M40117154160146145 5 562.0000
1010 Mertas Dominik Babice 1977 M40100170165172 4 607.0000
34 Szymczakowie 3 / 12 2218.7887
1040 Szymczak Arkadiusz Siemianowice Śląskie 1992 M2011136392325 5 98.0000
395 Szymczak Irek Siemianowice Śl. 1970 M40284263255241 4 1043.0000
394 Szymczak Beata Siemianowice Slaskie 1970 K40158
293.42
124
268.36
127
254.93
133
261.08
4 1077.7887
35 Retro Runners 3 / 8 339.0000
117 Szafron Łukasz Chorzów 1988 M3030283430 4 122.0000
427 SNOCHOWSKI RAFAŁ Katowice 1983 M30131711 3 41.0000
116 Mięsopust Artur Chorzów 1988 M30176 1 176.0000
36 NIGHT RUNNERS III 3 / 8 1375.0000
74 Bogusz Damian Zabrze 1985 M30233227215221 4 896.0000
94 Kęsicki Robert Katowice 1982 M3083109104 3 296.0000
73 Mulewski Bogdan Zabrze 1973 M40183 1 183.0000
37 Jaworzno Runners III 3 / 6 1040.0000
187 Kawulak Kazimierz Jaworzno 1963 M50210289280261251249 6 971.0000
173 Lipka Krzysztof Jaworzno 1991 M2013 1 13.0000
194 Wolanin Maciej Jaworzno 1990 M2056 1 56.0000
38 Lecemy Durś 2 / 8 1862.3343
1153 Konarska Ewa Piekary Śląskie 1977 K40123
205.91
111
240.23
113
226.82
121
237.52
121
225.07
5 895.3343
1152 Konarski Michał Piekary Śląskie 1982 M30218276266240243 5 967.0000
39 ADS Masna III 2 / 7 1431.3444
205 Augustyn Anna Katowice 1981 K30155
287.85
131
283.51
129
258.94
134
263.04
4 1093.3444
51 Kępa Krzysztof Katowice 1970 M4097138103 3 338.0000
40 Parkrun Katowice III 2 / 5 557.4396
133 Więczkowski Piotr Katowice 1978 M4079107123 3 309.0000
1003 Załęcka Monika Katowice 1988 K3061
132.02
58
116.42
2 248.4396
41 Zapiekato Team II 1 / 4 287.0000
248 Barski Rafał MYSŁOWICE 1977 M40728667738975 6 287.0000
42 DO PORZYGU OCR TEAM II 1 / 4 575.0000
1143 Gniza Marcin Czechowice-Dziedzice 1984 M30111169182152159153 6 575.0000
43 CoJaBiegne.pl TEAM II 1 / 4 110.0000
28 Błaszczyk Dominik Kalety 1988 M3045252020 4 110.0000
44 Niewybiegani II 1 / 4 114.0000
122 Kokot Krzysztof Żory 1974 M4027323619 4 114.0000
45 Miechwicja Grupa Biegowa 1 / 4 253.9404
275 Nykiel Małgorzata Bytom 1973 K4033
55.25
38
70.57
34
66.74
33
61.38
4 253.9404
46 NOTUS FINANSE S.A. 1 / 4 303.0000
440 STARZYCKI PAWEŁ TYCHY 1980 M3075788565 4 303.0000
47 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1 / 4 363.3666
115 Bieniek Małgorzata Chorzów 1983 K3076
127.23
41
88.73
41
82.30
35
65.10
4 363.3666
48 BREMBO 1 / 4 760.0000
1145 PAJDA DARIUSZ DĄBROWA GÓRNICZA 1966 M50207181190182 4 760.0000
49 Wesołe Furiatki 1 / 4 793.5465
354 Kulik Dominika Siemianowice Śl. 1979 K30137
254.42
90
194.78
90
180.66
88
163.69
4 793.5465
50 Niewymiękacze 1 / 2 37.0000
1087 Szymański Bartosz Katowice 1981 M301126 2 37.0000
51 SBRT 1 / 1 52.0000
113 Czyż Łukasz Sosnowiec 1982 M3052 1 52.0000
52 Galen Team II 1 / 1 92.0000
138 Kończak Marcin Dabrowa Gornicza 1980 M3092 1 92.0000
53 Inżynieria Biegania TEAM VI 1 / 1 128.0000
1050 Stanaszek Wojciech Mikołów 1989 M20128 1 128.0000
54 wesołe 1 / 1 142.9967
355 Imiołczyk Małgorzata Siemianowice Śląskie 1986 K3077
143.00
1 142.9967
55 BYLE DO PRZODU III 1 / 1 177.4546
1071 Chrzan Sylwia Katowice 1986 K30106
177.45
1 177.4546
56 GRUPA DBK KATOWICE VI 1 / 1 283.0000
332 Jurasz Łukasz Węgierska Górka 1993 M20283 1 283.0000

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni