z

Katowice

Wyniki

Bieg 2

04.11.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 214 MUTWIL OLIWIER Wodzisław Śląski FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ ODWAŻNIE 1999 M16 00:16:13 00:16:13
2 119 MRACHACZ PIOTR Bytom 1997 M20 00:16:19 00:16:19
3 1044 DROŻDŻ DAMIAN Rybnik 1987 M30 00:16:34 00:16:35
4 425
14*
GOLENIEWSKI MATEUSZ Toruń KAMIL LEŚNIAK FANPAGE TEAM 1992 M20 00:16:43 00:16:43
5 3 WŁOSTOWSKI MATEUSZ Bytom TEAM PASEK 1995 M20 00:16:48 00:16:48
6 322 KOŻDOŃ JAREK Żory INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1984 M30 00:16:51 00:16:51
7 408 LYSKO JAKUB Dąbrowa Górnicza WKB META LUBLINIEC 1985 M30 00:17:13 00:17:15
8 58 BEDNORZ KAMIL Rybnik NIGHT RUNNERS 1995 M20 00:17:23 00:17:23
9 353 ROSIŃSKI ARTUR Ruda Śląska PARKRUN KATOWICE 1993 M20 00:17:28 00:17:28
10 181 BUKAŁA DAWID Bieruń SPLA TYCHY 1994 M20 00:17:28 00:17:28
11 1147 SZYMAŃSKI BARTOSZ Katowice NIEWYMIĘKACZE 1981 M30 00:17:36 00:17:37
12 127 SZAFARCZYK MARCIN Ochaby Małe RUNSZ-TEAM 1990 M20 00:17:41 00:17:43
13 217 KUKOWKA ADAM Kalety BO CIĘ PÓŁNOC ŚCIGNIE! 1982 M30 00:17:58 00:17:59
14 429 GOŚCINIEWICZ PAWEŁ Katowice 1975 M40 00:18:01 00:18:03
15 11 ŚLĘZAK SYLWIA Częstochowa CKS BUDOWLANI/ 1 SECOND TEAM 1995 K20 00:18:06 00:18:07
16 182 GORTEL-MACIUK AGNIESZKA Chorzów NIEWYMIĘKACZE 1977 K40 00:18:11 00:18:13
17 271 GAJDA MARCIN Tychy 1978 M30 00:18:21 00:18:21
18 16 WALCZYŃSKI MARIUSZ Żory NIEWYBIEGANI 1981 M30 00:18:21 00:18:22
19 24 DZIĘGIELOWSKI PAWEŁ Żory NIEWYBIEGANI 1980 M30 00:18:23 00:18:23
20 244 PSTRAŚ LESZEK Katowice PARKRUN KATOWICE 1983 M30 00:18:28 00:18:30
21 313 GRUSZCZYŃSKI ARTUR Katowice 1977 M40 00:18:34 00:18:34
22 9 MENDECKA-ZEJDLER MICHALINA Łaziska Górne GALEN TEAM/MOSIR ŁAZISKA GÓRNE 1992 K20 00:18:38 00:18:39
23 1112 SZAFRON ŁUKASZ Chorzów 1988 M20 00:18:39 00:18:41
24 135 ADAMSKI ROBERT Bieruń BRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWA 1985 M30 00:18:44 00:18:45
25 1149 GOLBA KASIA Mielec 1SECOND TEAM /AZS AWF KATOWICE 1989 K20 00:18:45 00:18:47
26 166 BROL MARCIN Katowice INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1984 M30 00:18:45 00:18:47
27 1075 ANONIMOWY ANONIM Katowice PARKRUN KATOWICE 1993 M20 00:18:49 00:18:51
28 1165 ODRÓBKA STANISŁAW Siemianowice Śląskie CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 1979 M30 00:18:55 00:18:57
29 134 OBOZ PAWEL Andrychów BREMBO 1981 M30 00:18:58 00:18:58
30 1152 KLIMAS KAMIL Katowice 1982 M30 00:18:57 00:19:00
31 8 WOŹNICZKA MAREK Siemianowice Śląskie NOSTOR ADVENTURE 1979 M30 00:19:04 00:19:07
32 1055 SZMUKIER MARCIN KOZIEGŁOWY PARKRUN KATOWICE 1995 M20 00:19:08 00:19:10
33 7 KUCIŃSKI BENJAMIN Katowice NIGHT RUNNERS SUPERBOHATEROWIE 1982 M30 00:19:16 00:19:18
34 40 KOKOT KRZYSZTOF Żory NIEWYBIEGANI 1974 M40 00:19:18 00:19:20
35 439 PYTEL JANUSZ Sosnowiec SOKÓŁ ZAKOPANE 1958 M50 00:19:21 00:19:23
36 137 IWANYSZYN TOMASZ Katowice PARKRUN KATOWICE 1982 M30 00:19:23 00:19:26
37 1106 PODSIADŁO ŁUKASZ DĄBROWA GÓRNICZA BREMBO 1984 M30 00:19:26 00:19:29
38 1172 LAMPARSKI ŁUKASZ Gorki Wielkie 1988 M20 00:19:30 00:19:33
39 437 MROWIEC KACPER Żywiec 1997 M20 00:19:33 00:19:36
40 438 KRAWCZYK MAGDALENA Gliwice PIAST GLIWICE 1992 K20 00:19:34 00:19:37
41 1102 ZIELONKA ROMAN Dąbrowa Górnicza BREMBO 1973 M40 00:19:37 00:19:41
42 176 BOREK BOGUSŁAW Strzebiń O CO BIEGA W KALETACH 1975 M40 00:19:39 00:19:41
43 1043 URBAN WIKTOR Zabrze NIGHT RUNNERS - SUPERBOHATEROWIE 1988 M20 00:19:44 00:19:44
44 81 LIGOCKI MICHAŁ Siemianowice Śląskie CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 1978 M30 00:19:43 00:19:45
45 317 MATYL PIOTR KATOWICE 1965 M50 00:19:42 00:19:45
46 61 DUDZIK ZENON katowice NIEZRZESZONY 1962 M50 00:19:54 00:19:57
47 51 SKWORC GRZEGORZ Siemianowice 1987 M30 00:19:58 00:19:58
48 1141 JODŁOWIEC CZESŁAW imielin 1965 M50 00:19:59 00:20:01
49 1036 MENCEWICZ PAWEŁ Gołkowice FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 1972 M40 00:19:59 00:20:02
50 92 ŻUK ANDRZEJ KATOWICE 1970 M40 00:20:13 00:20:18
51 426 KORSZEŃ ADRIAN Katowice 1987 M30 00:20:01 00:21:05
52 1151 ŻELIŃSKI MICHAŁ Chorzów CSC ADVENTURE ACADEMY 1998 M16 00:20:17 00:20:21
53 399 BŁASZCZYK DOMINIK Kalety NIGHT RUNNERS - SUPERBOHATEROWIE 1988 M20 00:20:21 00:20:24
54 1015 WYROBIEC GRZEGORZ Jaworzno JKLA JAWOR JAWORZNO 1972 M40 00:20:22 00:20:30
55 141 NOGAJ PAWEŁ JAWORZNO JAWORZNO RUNNERS PL 1970 M40 00:20:22 00:20:30
56 296 KOZIOŁ KRZYSZTOF Gorzów 1971 M40 00:20:26 00:20:29
57 183 GAJ PAULINA Jaworzno 1993 K20 00:20:28 00:20:31
58 1082 FONFEREK MAREK Chorzów 1973 M40 00:20:29 00:20:32
59 50 DZIDA TOMASZ Ruda Śląska BIEG Z CHRYSTUSEM 1975 M40 00:20:30 00:20:35
60 430 THAMM MARIUSZ KATOWICE 5M 1976 M40 00:20:32 00:20:37
61 397 KOMANIECKI ŁUKASZ Rybnik INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1983 M30 00:20:36 00:20:39
62 22 JANKO ANNA Żory NIEWYBIEGANI 1991 K20 00:20:38 00:20:44
63 1052 BEDNARSKI MARIUSZ Toporowice 1976 M40 00:20:42 00:20:46
64 403 URBAŃSKI DAWID Chorzów CSC ADVENTURE ACADEMY 1998 M16 00:20:48 00:20:52
65 307 KAPELA MARIUSZ Bytom CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 1977 M40 00:20:51 00:20:55
66 221 GROCKI MIROSŁAW Chorzów HAZOKI 1988 M20 00:20:54 00:20:57
67 432 PLICH ANDRZEJ Mysłowice NAMBERŁAN NO.1 1977 M40 00:21:11 00:22:13
68 1125 STASIERSKI MACIEJ Katowice 1983 M30 00:21:15 00:21:20
69 125 ĆMIEL ADAM Siemianowice Śląskie KOCHAM TO ROBIĆ 1972 M40 00:21:16 00:21:21
70 186 GÓRSKI MARIUSZ Tychy 1982 M30 00:21:16 00:21:20
71 107 GOLF KRYSTIAN Chorzów NIEZRZESZONY 1986 M30 00:21:18 00:21:23
72 1034 PIETRZAK FILIP Ożarów Mazowiecki 1995 M20 00:21:27 00:22:28
73 436 CZERNIK ARTUR Bieruń 1986 M30 00:21:28 00:21:32
74 374 MADEJCZYK TOMASZ Gliwice 1980 M30 00:21:29 00:22:32
75 52 KORUS KARINA Piekary Śląskie CIDRY LOTAJOM 1984 K30 00:21:31 00:22:33
76 129 SZAFARCZYK KINGA Ochaby Małe RUNSZ-TEAM 1992 K20 00:21:32 00:22:32
77 158 KĘSICKI ROBERT Katowice SUPERBOHATER 1982 M30 00:21:32 00:21:35
78 48 WIĘCZKOWSKI PIOTR Katowice PARKRUN KATOWICE / W POGONI ZA DUCHEM 1978 M30 00:21:34 00:21:41
79 415 PYKA MAREK Siemianowice CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 1977 M40 00:21:35 00:21:38
80 287 GAGAT BARTŁOMIEJ Chorzów 1999 M16 00:21:36 00:22:41
81 1017 PAŁCZYK JAROSŁAW CZĘSTOCHOWA 1982 M30 00:21:37 00:21:40
82 62 NITKA ARTUR Ruda Ruda 1980 M30 00:21:38 00:21:43
83 111 WOLNY MIROSŁAW Katowice 1976 M40 00:21:44 00:22:47
84 235 KUCZYK SZYMON SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 1977 M40 00:21:49 00:21:53
85 444 SORGIN ARTUR TYCHY 1991 M20 00:21:52 00:21:59
86 285 BUJAK MAREK Czeladź #CZELADZBIEGA 1977 M40 00:21:53 00:22:01
87 370 ŻOK FILIP Siemianowice Śląskie 1987 M30 00:21:54 00:22:02
88 334 MAZURCZAK ŁUKASZ Chorzów GERDA BROKER 1987 M30 00:21:56 00:22:05
89 149 HILASZEK AGATA Siemianowice Śląskie PARKRUN KATOWICE 1993 K20 00:22:01 00:22:07
90 363 FERDEK IGOR Chorzów 2001 M16 00:22:02 00:23:07
91 109 BUJOK TOMASZ SOSNOWIEC 1986 M30 00:22:03 00:22:08
92 194 STANASZEK WOJCIECH Mikołów 1989 M20 00:22:05 00:22:12
93 377 BŁASZCZYSZYN ŁUKASZ Sosnowiec 1986 M30 00:22:10 00:22:15
94 151 TRACZ KONRAD Katowice LEROY MERLIN KATOWICE 1986 M30 00:22:12 00:22:18
95 54 NENKO BARBARA Ruda Slaska 1980 K30 00:22:15 00:22:20
96 131 BZDYK KATARZYNA Katowice PARKRUN KATOWICE 1984 K30 00:22:15 00:25:18
97 366 KORUS PIOTR Piekary Śląskie CIDRY LOTAJOM 1985 M30 00:22:16 00:23:18
98 163 KOŚCIÓŁKIEWICZ PIOTR Katowice PARKRUN KATOWICE 1982 M30 00:22:16 00:23:18
99 1104 STYRNA BOGUSŁAW Świętochłowice 6300 1957 M60 00:22:19 00:22:27
100 1023 LEŚNIAK TOMASZ Dąbrowa Górnicza THE FLASH IS COMING 1984 M30 00:22:21 00:22:24
101 1084 KOENIG KRZYSZTOF Katowice PROFIAUTO.PL 1983 M30 00:22:22 00:22:27
102 1053 WILK TOMASZ Mikołów MOMNATOCAŁEŻYCIE 1978 M30 00:22:23 00:22:36
103 142 WYSOTA MICHAŁ Sosnowiec GALEN TEAM 1978 M30 00:22:23 00:23:24
104 303 KURCZYNA PRZEMYSŁAW Dąbrowa Górnicza 1982 M30 00:22:24 00:23:26
105 209 FIGIEL HENRYK katowice 1965 M50 00:22:25 00:23:27
106 102 SITARZ GRZEGORZ Ostrów Wielkopolski LEROY MERLIN KATOWICE 1986 M30 00:22:26 00:22:32
107 1048 KRAWCZYK ŁUKASZ Będzin 1979 M30 00:22:27 00:23:28
108 396 GRĄDALSKI JAN Zabrze FITNESS CLUB COLOSEUM ZABRZE 1955 M60 00:22:29 00:22:31
109 1178 RATAJ ARTUR Mysłowice 1979 M30 00:22:37 00:23:39
110 126 CEBULA MARIUSZ Ruda Śląska LEROY MERLIN KATOWICE 1973 M40 00:22:38 00:22:45
111 167 PANEK PAWEŁ Dąbrowa Górnicza GRUPA DBK KATOWICE 1979 M30 00:22:39 00:22:43
112 270 JARAWKA NATALIA Sosnowiec 1986 K30 00:22:39 00:22:43
113 1145 ŚWIERCZEK ŁUKASZ Sosnowiec GALEN TEAM 1977 M40 00:22:39 00:23:41
114 249 ŻYCHOŃ KRZYSZTOF Katowice KOCHAMTOROBIĆ 1985 M30 00:22:40 00:23:44
115 82 TOMCZYK KRZYSZTOF Łaziska Górne SHADOW DREAM 1983 M30 00:22:41 00:23:44
116 1095 SUSKA ANNA Bielsko-Biała 1978 K30 00:22:42 00:23:46
117 441 LORON PIERRE KATOWICE 1987 M30 00:22:44 00:22:52
118 1037 DZWINCZYK ZBIGNIEW Ruda Śląska 1972 M40 00:22:44 00:23:46
119 38 NOWAK DAWID Czerwionka-Leszczyny PIORUNY 1987 M30 00:22:46 00:24:53
120 290 DANIELCZUK DOMINIK LUBLIN DOMAN 1984 M30 00:22:48 00:23:50
121 113 OLEKSY KRZYSZTOF Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1970 M40 00:22:49 00:25:01
122 1105 STODOLSKI MATEUSZ Chełm Śląski BREMBO 1984 M30 00:22:50 00:23:55
123 160 HUMPA FILIP Katowice GALEN TEAM 1986 M30 00:22:51 00:23:53
124 49 DULIAN MICHAŁ RUDA ŚLĄSKA BIEG Z CHRYSTUSEM 1982 M30 00:22:52 00:23:02
125 1005 HORA GRZEGORZ Ruda Śląska 1980 M30 00:22:54 00:23:00
126 219 LECZKOWSKI SYLWESTER Katowice LEROY MERLIN KATOWICE 1979 M30 00:22:54 00:23:00
127 1110 WILK RAFAŁ Częstochowa BREMBO 1978 M30 00:22:55 00:24:02
128 1129 GNIZA MARCIN Czechowice-Dziedzice DO PORZYGU OCR TEAM 1984 M30 00:22:55 00:23:56
129 1032 LECH PAWEŁ Zabrze 1983 M30 00:22:56 00:24:05
130 1159 KURZ MAREK Katowice 1976 M40 00:22:58 00:25:02
131 220 PISZCZEK KRZYSZTOF Katowice KOCHAMTOROBIC 1980 M30 00:23:00 00:24:04
132 401 GAJOWSKI MAREK Katowice 1986 M30 00:23:02 00:23:13
133 427 GIEL WOJCIECH Katowice 1987 M30 00:23:04 00:24:07
134 1115 BOGACZ MONIKA Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1988 K20 00:23:04 00:24:07
135 45 GAŁĄZKA ADRIAN Świętochłowice 1984 M30 00:23:05 00:24:08
136 128 SZAFARCZYK EUGENIA Ochaby Małe RUNSZ-TEAM 1962 K50 00:23:06 00:24:07
137 96 ŻERO SEBASTIAN Będzin GHOSTBIKERS 1981 M30 00:23:07 00:24:08
138 354 GROBORZ KINGA Rybnik INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1999 K16 00:23:08 00:24:10
139 356 NOS ŁUKASZ Siemianowice RUN AND TRAVEL 1983 M30 00:23:09 00:24:17
140 1130 CHWILA TOMASZ GASZOWICE PRIVATE 1973 M40 00:23:13 00:24:15
141 170 NOWAK SEBASTIAN Nowe Chechło 1978 M30 00:23:14 00:24:15
142 1003 MAREK FRANCISZEK Katowice ENERGOPROJEKT KATOWICE 1982 M30 00:23:19 00:24:23
143 394 HELBIG FILIP Katowice 1979 M30 00:23:19 00:24:23
144 210 SZCZYGIEŁ DAMIAN Katowice KOCHAMTOROBIC 1986 M30 00:23:21 00:24:22
145 66 BUCHOWICZ AGNIESZKA JAWORZNO JAWORZNO RUNNERS 1981 K30 00:23:25 00:25:30
146 1050 KACZMAREK LUKASZ Katowice 1976 M40 00:23:28 00:24:32
147 232 STUŁA FILIP KAtowice LEROY MERLIN KATOWICE 1993 M20 00:23:35 00:23:42
148 1016 RUBINIEC MARIAN Piekary Śląskie 1984 M30 00:23:36 00:24:42
149 369 KUJAŃSKA ALEKSANDRA Rybnik INŻYNIERIA BIEGANIA 1988 K20 00:23:38 00:24:41
150 278 STAJER TOMASZ Siemianowice Śląskie ENDURANCE TEAM 1978 M30 00:23:38 00:25:42
151 250 JANDZIOŁ MARCIN Bytom 1982 M30 00:23:39 00:24:46
152 27 KRASKA WIESŁAW KATOWICE CALIFORNICATION TEAM 1982 M30 00:23:39 00:24:46
153 1179 SUŚLIK SOBIESŁAW Mysłowice 1974 M40 00:23:40 00:25:44
154 1062 STANKOWIAK MACIEJ Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW 1978 M30 00:23:44 00:25:47
155 1103 HAŁADUS MARCIN Miłość BREMBO 1981 M30 00:23:46 00:24:50
156 375 RIM MARCIN Łaziska Górne BBL MIKOŁÓW 1985 M30 00:23:47 00:24:53
157 1144 LASKA RAFAŁ Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1975 M40 00:23:47 00:24:52
158 1019 BĄK TADEUSZ bieruń SAMOTNY BIEGACZ 1955 M60 00:23:49 00:24:53
159 273 PRZYŁUDZKI JANUSZ Mikołów 1952 M60 00:23:50 00:24:54
160 124 PIWOWAR JAROSŁAW Sosnowiec PARKRUN KATOWICE 1985 M30 00:23:53 00:24:00
161 46 GAŁĄZKA MAREK Świętochłowice 1961 M50 00:23:59 00:26:02
162 1026 KANDORA PIOTR Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1972 M40 00:24:00 00:25:04
163 359 CHMIELNICKI PATRYK Mikołów NIEZRZESZONY 1993 M20 00:24:00 00:25:02
164 159 BALCAREK MICHAŁ Tychy GRUPA DBK KATOWICE 1984 M30 00:24:02 00:26:11
165 165 BIESZCZAD DAWID Świętochłowice SEKCJA MORSOWANIA I LODOWEGO PŁYWANIA TERMOKLINA 2000 M16 00:24:04 00:25:09
166 291 HADRYAN ANDRZEJ Imielin 1975 M40 00:24:04 00:26:10
167 1066 STĘPIEŃ GRZEGORZ Opole 1977 M40 00:24:05 00:25:11
168 308 ŁABA MIROSŁAW Bytom 1978 M30 00:24:06 00:25:12
169 442 REKIEĆ KAJA Dąbrowa Górnicza 1993 K20 00:24:08 00:24:13
170 144 HERMAN ANNA Siemianowice Śląskie RUNONLINE TEAM 1976 K40 00:24:10 00:25:13
171 435 DZIANO ŁUKASZ SIEMIANOWICE MK TEAM 1983 M30 00:24:10 00:27:22
172 1133 WIECZOREK KRZYSZTOF Katowice TRUCHTACZ MYSŁOWICE 1968 M40 00:24:11 00:26:15
173 384 SIKORA ARKADIUSZ Chorzów ŚLĄSKI WYDZIAŁ BIEGOWY NFZ 1976 M40 00:24:12 00:25:15
174 71 WILCZEK BOGUSŁAWA Mikołów BBL MIKOŁÓW 1966 K50 00:24:14 00:24:18
175 98 OBUCHOWSKI ROBERT Dąbrowa Górnicza LEADER FOX MTB TEAM 1972 M40 00:24:17 00:25:20
176 5
223*
KOCUR PATRYK Katowice 1978 M30 00:24:21 00:25:26
177 1024 ĆWIKLIŃSKI JAKUB Sosnowiec 1977 M40 00:24:22 00:25:28
178 330 GRZYBOWSKI MAREK Chorzów NIGHT RUNNERS - SUPERBOHATEROWIE 1990 M20 00:24:23 00:26:30
179 72 KWAŚNIEWSKI KAMIL jaworzno 1979 M30 00:24:23 00:25:28
180 416 KOWAL LESZEK Zabrze 1966 M50 00:24:28 00:26:31
181 277 IWASZKIEWICZ DOMINIK Katowice GALEN TEAM 1995 M20 00:24:29 00:25:30
182 156 WAWOCZNY MONIKA Katowice GALEN TEAM 1988 K20 00:24:30 00:25:32
183 254 FILEC WIKTORIA rybnik INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1999 K16 00:24:30 00:25:30
184 395 KANDORA JOANNA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1975 K40 00:24:32 00:25:36
185 26 TRZCIONKA MIROSŁAW Katowice KOCHAMTOROBIĆ 1986 M30 00:24:33 00:26:42
186 106 NUSBAUM IRENEUSZ Jaworzno GRUPA DBK KATOWICE 1979 M30 00:24:33 00:24:33
187 100 HAWEŁKA EDWARD Kończyce Małe RUNSZ-TEAM 1971 M40 00:24:34 00:25:40
188 266 WIESIOŁEK PAWEŁ Katowice BAGNO 1981 M30 00:24:34 00:25:37
189 1117 KRAWCZYK KAMIL Tychy 1989 M20 00:24:36 00:25:43
190 1162 KUCZEK KRZYSZTOF Mikołów MOMNATOCAŁEŻYCIE 1969 M40 00:24:42 00:25:45
191 6 DZIUBDZIELA MARCIN Katowice 1981 M30 00:24:43 00:26:47
192 385 JANICKA-JAWOR ASIA Mysłowice EMJOT TRI TEAM 1978 K30 00:24:45 00:26:52
193 376 JAWOR MARCIN Mysłowice EMJOT TRI TEAM 1976 M40 00:24:47 00:26:53
194 305 MUTWIL WIKTORIA Wodzisław Śląski FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ ODWAŻNIE 1999 K16 00:24:49 00:25:53
195 405 MAGIERA ADAM Imielin 1982 M30 00:24:50 00:26:54
196 311 MIKULSKA AGNIESZKA Nowa Wieś UKL ÓSEMKA POLICE 1983 K30 00:24:51 00:25:53
197 389 WILCZYŃSKA ANETA Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1974 K40 00:24:53 00:25:57
198 83 HAJNRICH MACIEJ Katowice 1981 M30 00:24:56 00:27:01
199 173 BUGAJ GRZEGORZ Mysłowice TRAVOIS 1974 M40 00:24:57 00:27:00
200 276 ULCZOK TOMASZ Łaziska Górne ASIA EWA STAŚ 1980 M30 00:24:59 00:26:07
201 411 KOŁODZIEJ JACEK Gliwice NIGHT RUNNERS 1973 M40 00:25:01 00:27:04
202 414 BEDNARSKI IGOR Toporowice 2001 M16 00:25:02 00:27:07
203 413 HANF KRZYSZTOF Bieruń 1986 M30 00:25:02 00:26:18
204 1008 BRYŚ KRZYSZTOF Katowice 1986 M30 00:25:02 00:26:07
205 361 CZAPLA TOMEK Kleszczów 1976 M40 00:25:08 00:27:11
206 33 MACHARZYŃSKI PIOTR Jastrzębie-Zdrój KB FARTLEK 1975 M40 00:25:09 00:26:16
207 1010 MAŁEK KRZYSZTOF Katowice KOSTUCHNA BIEGA 1975 M40 00:25:12 00:26:17
208 171 GALECKA MICHAŁ Zabrze GRUPA DBK KATOWICE 1991 M20 00:25:14 00:27:28
209 1158 STRUMIEN JACEK Katowice 1962 M50 00:25:14 00:26:17
210 1098 PAJDA DARIUSZ DĄBROWA GÓRNICZA BREMBO 1966 M50 00:25:17 00:27:22
211 364 JURECZKO MONIKA Katowice PARKRUN KATOWICE 1977 K40 00:25:23 00:26:27
212 1148 GALANT DARIA Chorzów NIEWYMIĘKACZE 1985 K30 00:25:25 00:26:31
213 1097 MIERZEJEWSKI MAREK Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK 1960 M50 00:25:28 00:26:31
214 1004 KONARSKI MICHAŁ Piekary Śląskie TARNOGÓRSKI KLUB TATERNICTWA JASKINIOWEGO 1982 M30 00:25:30 00:27:37
215 30 MENŻYK JOANNA Mysłowice SPARTAN RACE TRAINING GROUP KATOWICE 1974 K40 00:25:32 00:26:39
216 116 KOZIARZ MARTA Katowice 1983 K30 00:25:34 00:26:40
217 264 CZERNIEWSKI GRZEGORZ Sosnowiec WAKE ZONE STAWIKI 1974 M40 00:25:35 00:26:42
218 1074 NIECZYPOR ROLAND Katowice 1956 M60 00:25:38 00:27:42
219 63 KOZIARZ ARTUR Katowice SILESIA SKATING 1983 M30 00:25:39 00:26:45
220 1120 SCHMIDT MARIUSZ SOSNOWIEC POWER SILESIA 1972 M40 00:25:40 00:27:47
221 1107 ZIELONKA KAROLINA Dąbrowa Górnicza BREMBO 1999 K16 00:25:44 00:26:47
222 35 ŚLĘK ANETA Siemianowice Śląskie 1985 K30 00:25:47 00:27:56
223 445 WOJTASIEWICZ MATEUSZ CHORZÓW 1988 M20 00:25:49 00:28:58
224 443 DZIUBDZIELA JAROSŁAW Katowice 1957 M60 00:25:50 00:27:54
225 1007 TERLIKOWSKI KACPER Będzin 1993 M20 00:25:53 00:28:01
226 86 SIARKA JAREK Ruda Śl. 1983 M30 00:25:53 00:28:02
227 418 OKRASKA GRZEGORZ Będzin 1989 M20 00:25:55 00:29:03
228 1013 MORITZ KATARZYNA Katowice 1975 K40 00:25:55 00:26:59
229 188 WASYLOWSKA ELŻBIETA Katowice 1981 K30 00:25:57 00:29:01
230 70 KOTAS AREK Katowice 1975 M40 00:25:59 00:28:08
231 91 KUMÓR JADWIGA KATOWICE 1973 K40 00:26:00 00:28:04
232 10
316*
POCIENNIK JUSTYNA Bieruń BRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWA 1972 K40 00:26:02 00:28:10
233 199 ZAMOJSKI BARTOSZ Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1976 M40 00:26:02 00:29:06
234 1099 WOJDYŁO DOMINIK Dąbrowa Górnicza BREMBO 1978 M30 00:26:03 00:28:09
235 198 ZAMOJSKA IWONA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1978 K30 00:26:04 00:29:07
236 208 BOROŃ TOMASZ Czeladź LEROY MERLIN KATOWICE 1973 M40 00:26:09 00:27:15
237 69 BOJARSKI KRZYSZTOF Tychy BBL MIKOŁÓW 1962 M50 00:26:09 00:27:18
238 1131 CHWILA IWONA GASZOWICE PRIVATE 1975 K40 00:26:10 00:28:18
239 381 ZARĘBA AGNIESZKA Mysłowice 1977 K40 00:26:10 00:28:18
240 302 AUGUSTYN GRZEGORZ Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1978 M30 00:26:11 00:27:17
241 423 BOBA TYMOTEUSZ Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 2001 M16 00:26:12 00:27:17
242 1056 PAŁYGA AGNIESZKA Sosnowiec PARKRUN KATOWICE 1986 K30 00:26:19 00:27:23
243 358 GOLIWĄS FRANCISZEK Zabrze 2001 M16 00:26:19 00:27:25
244 419 JĘDRZEJCZAK ANNA Jaworzno MAVERICK 1972 K40 00:26:21 00:28:25
245 417 KUŚ GABRIELA JAWORZNO MAVERICK 1973 K40 00:26:21 00:28:25
246 37 WILCZEK MONIKA KATOWICE PARKRUN 1959 K50 00:26:23 00:27:28
247 1087 SITKO SYLWESTER Preczów 1972 M40 00:26:24 00:28:31
248 1128 BUDKA AGATA Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1971 K40 00:26:24 00:27:27
249 337 LUCKA JUDYTA Bielsko Biała 1978 K30 00:26:26 00:28:32
250 15 JANIK ILONA CHYBIE ŚWIRY STELA 1973 K40 00:26:28 00:27:36
251 282 WOŹNICZKA KRZYSZTOF Katowice 1969 M40 00:26:34 00:28:39
252 1086 ZYCH WIOLETA Preczów 1973 K40 00:26:39 00:28:47
253 139 KUREK BEATA Siemianowice Śląskie SILESIA RUNNERS CLUB 1981 K30 00:26:39 00:29:47
254 207 MAJDA TOMASZ Katowice LEROY MERLIN KATOWICE 1986 M30 00:26:40 00:26:50
255 312 MIKULSKA GABRIELA Nowa Wieś UKL ÓSEMKA POLICE 2001 K16 00:26:42 00:27:43
256 1132 CHWILA BARTOSZ GASZOWICE PRIVATE 2000 M16 00:26:42 00:28:50
257 360 SYLWESTER-CZAPLA ANNA Kleszczów 1983 K30 00:26:45 00:28:48
258 1134 ŻELIŃSKI MAREK Chorzów 8 PIĘTRO 1968 M40 00:26:54 00:30:04
259 434 KOSZELA PIOTR Katowice 1978 M30 00:26:54 00:30:00
260 284 PREJS BEATA MARTA Siemianowice Sl. NIGHT RUNNERS -SUPERBOHATEROWIE 1983 K30 00:26:58 00:29:01
261 422 KLUSKA PIOTR Katowice 1967 M50 00:26:58 00:29:04
262 227 PYTEL MAREK Katowice 1975 M40 00:27:00 00:29:10
263 1164 STĘPIEŃ-WYROBIEC OLGA Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1974 K40 00:27:01 00:29:06
264 1069 BIAŁECKI ALEKSANDER Mysłowice 1975 M40 00:27:01 00:29:17
265 380 MUCHA KASJAN Bytom 2000 M16 00:27:01 00:30:15
266 1014 WIRKUS ŁUKASZ Zabrze KOCHAMTOROBIĆ 1980 M30 00:27:02 00:29:10
267 87 MILLER NATALIA Tychy GRUPA DBK KATOWICE 1987 K30 00:27:04 00:30:10
268 175 POPIELEWICZ KAROLINA Mikołów METAL SERWIS SPORT TEAM 2000 K16 00:27:07 00:30:15
269 174 POPIELEWICZ MAREK Katowice METAL SERWIS SPORT TEAM 1961 M50 00:27:08 00:30:15
270 39 TERKA-NOWAK ANNA Czerwionka-Leszczyny PIORUNY 1989 K20 00:27:12 00:29:25
271 29 NOWAK ŁUKASZ Katowice 1978 M30 00:27:17 00:29:22
272 240 ZAREMBA WOJCIECH JAWORZNO GRUPA DBK KATOWICE 1990 M20 00:27:17 00:30:21
273 236 BERESZKO WALDEMAR Sosnowiec TKKF SATURN CZELADŹ 1952 M60 00:27:21 00:32:05
274 1085 OSMULSKA ANNA Katowice RATS 1986 K30 00:27:24 00:29:33
275 1170 RYBAK REMIGIUSZ Ruda Śląśka 1985 M30 00:27:26 00:30:35
276 357 JARUBAS BARTOSZ Sosnowiec LEROY MERLIN KATOWICE 1989 M20 00:27:39 00:27:49
277 1114 MACZEK-GĄDEK MONIKA Sosnowiec 1976 K40 00:27:48 00:30:56
278 1142 BARANOWICZ ARKADIUSZ Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1969 M40 00:27:50 00:29:57
279 1124 GARNEK ANDRZEJ Dąbrowa Górnicza BREMBO 1980 M30 00:27:57 00:30:03
280 79 ADAMCZEWSKI DARIUSZ Chorzów 1988 M20 00:28:00 00:31:10
281 245 WAŻNA MAGDALENA katowice 1982 K30 00:28:02 00:31:07
282 47 RADZIEJEWSKI ZENON Jaworzno 1971 M40 00:28:06 00:31:12
283 234 STRUZIK AGATA Sosnowiec 1974 K40 00:28:08 00:30:14
284 59 MARSZALIK ANNA KATOWICE PARKRUN 1980 K30 00:28:12 00:30:16
285 95 ŻERO DAGMARA Będzin GHOSTBIKERS 1985 K30 00:28:15 00:29:23
286 1093 WYDRA ANDRZEJ Katowice 1980 M30 00:28:16 00:31:28
287 1154 NOWAK KRZYSZTOF Sosnowiec 8 PIĘTRO 1962 M50 00:28:17 00:31:27
288 433 JASKÓLSKI SZYMON Katowice 1990 M20 00:28:22 00:30:27
289 1113 BĄK GRZEGORZ Jaworzno 1988 M20 00:28:27 00:30:41
290 112 PAWEŁEK KRZYSZTOF Świętochłowice 1972 M40 00:28:28 00:31:36
291 75 SOLARZ MARIOLA Katowice 1977 K40 00:28:29 00:30:39
292 257 WOJTYCZKA TOMASZ Jaworzno 1984 M30 00:28:31 00:31:38
293 57 SZELĄG OLGA Czeladź 1983 K30 00:28:33 00:30:40
294 1090 NAWIAS ALBIN Katowice 1961 M50 00:28:40 00:31:47
295 1176 SOBCZAK JACEK Katowice 1978 M30 00:28:41 00:30:47
296 21 NOWAK MONIKA Katowice 1976 K40 00:28:43 00:30:48
297 355 SZALA JANUSZ Łaziska Górne GŮRNY ŚLŮNSK 1952 M60 00:28:44 00:31:53
298 372 SWOSZOWSKI PAWEŁ Tarnów 1996 M20 00:28:45 00:29:53
299 184 PAJĄCZEK DOMINIKA Tychy 1981 K30 00:28:47 00:30:55
300 242 ZARAŃSKA IZABELA Bytom MGB 1970 K40 00:28:50 00:31:01
301 1059 TATUŚ SEBASTIAN Chorzów 1972 M40 00:28:53 00:31:59
302 450 MALCZYK MARIUSZ Ruda Śląska GRUPA DBK 1991 M20 00:28:56 00:32:09
303 68 DOMAN RADOSŁAW Katowice 1972 M40 00:28:56 00:31:05
304 431
324*
KISIECKI DAMIAN KATOWICE NOVA TRADING - STALE BIEGAM 1982 M30 00:28:58 00:32:04
305 1177 FROSZTEGA ARTUR Katowice UKS JUDO MYSŁOWICE 1976 M40 00:29:00 00:30:07
306 260 SZYMAŃSKI KAMIL Chorzów 1989 M20 00:29:01 00:32:16
307 32 SZULC TOMASZ Siemianowice Śląskie INNOTEAM 1979 M30 00:29:03 00:32:17
308 269 SMOCZYŃSKI MACIEJ Mikołów SAINT-GOBAIN SQUAD 1984 M30 00:29:08 00:31:14
309 268 WAŚ TOMASZ Świętochłowice GRUPA DBK KATOWICE 1991 M20 00:29:09 00:32:23
310 267 SLOMIAN MONIKA Mikołów KSK KAMIONKA LUZNO TEAM 1984 K30 00:29:10 00:31:16
311 104 MATULA REMIGIUSZ Ruda Śląska GRUPA DBK KATOWICE 1982 M30 00:29:10 00:32:24
312 161 PILARSKI RADEK Katowice - 1976 M40 00:29:12 00:32:17
313 25 JANICZEK JUSTYNA Zabrze 1964 K50 00:29:15 00:30:23
314 1081 LANDAU JAKUB Katowice NIEWYMIĘKACZE / UKS ORZEŁ KATOWICE 1984 M30 00:29:15 00:31:21
315 410 STEFANI MAGDALENA Katowice 1976 K40 00:29:16 00:31:19
316 387 MILCZARCZYK BEATA Tychy 1973 K40 00:29:18 00:32:24
317 65 KOBEL ANIA Mikołów BODY MIND EXPERTS KATOWICE 1978 K30 00:29:18 00:31:26
318 1057 JĘDRULOK AGNIESZKA Chorzów 1994 K20 00:29:20 00:32:36
319 152 KAMROWSKI ŁUKASZ Katowice PAE GOGGLE TEAM 1978 M30 00:29:23 00:31:33
320 1143 ŻYŁKA AGNIESZKA Zabrze 1980 K30 00:29:23 00:30:32
321 196 HERMAN ROBERT Sosnowiec 1988 M20 00:29:30 00:32:40
322 1022 KUŚ MAŁGORZATA Katowice 1978 K30 00:29:35 00:32:41
323 178 ŚWIĄTEK EDYTA Katowice 1984 K30 00:29:35 00:32:41
324 177 STAWOWCZYK AGNIESZKA Czechowice-Dziedzice DO PORZYGU - OCR TEAM 1991 K20 00:29:36 00:31:40
325 1157 PASZEK BARBARA Katowice BBL MIKOŁÓW 1967 K50 00:29:36 00:31:54
326 1167 GIZA PATRYCJA Katowice 1992 K20 00:29:37 00:32:46
327 246 LATA BEATA Siemianowice Śląskie 1973 K40 00:29:38 00:32:49
328 110 KAPUŚCIK BEATA katowice 1969 K40 00:29:47 00:31:56
329 440 KARPIŃSKA KINGA KATOWICE 1987 K30 00:29:47 00:32:58
330 1122 MAŁECKA - SMYK BEATA Katowice 1984 K30 00:29:47 00:31:51
331 1096 ŻYREK DANIEL Tychy GRUPA DBK KATOWICE 1985 M30 00:29:48 00:33:02
332 136 BOBA MONIKA Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1975 K40 00:29:51 00:31:56
333 1135 DAMPS MARIA Katowice KIRIBATI 1982 K30 00:29:51 00:33:00
334 20 MALCZYK ANNA Sosnowiec 1977 K40 00:29:59 00:32:15
335 373 GONIWIECHA AGNIESZKA Katowice 1983 K30 00:30:02 00:31:10
336 1071 TOKARSKA-SOBSTEL AGNIESZKA Siemianowice śląskie 1985 K30 00:30:03 00:33:10
337 304 WITKOWSKA MARIA Katowice KLUB KRÓLIKA STEFANA 1953 K60 00:30:03 00:33:17
338 1061 SOBSTEL PRZEMYSŁAW Siemianowice Slaskie 1982 M30 00:30:03 00:33:10
339 88 HALEMBA ANNA Siemianowice ŚLąskie GRUPA DBK KATOWICE 1984 K30 00:30:04 00:33:09
340 1089 PAJĄK ANNA Katowice 1978 K30 00:30:07 00:32:12
341 309 BIAŁOŃ MACIEJ Rybnik 1978 M30 00:30:09 00:33:17
342 398 TOMYS ALEKSANDRA Katowice 1978 K30 00:30:09 00:33:25
343 204 ODROBINA PATRYCJA Sosnowiec 1989 K20 00:30:14 00:33:22
344 280 LOSSA AGATA Tychy 1980 K30 00:30:16 00:33:30
345 1091 KAŁUŻA ALICJA Katowice 1985 K30 00:30:17 00:32:21
346 248 LOSSA WOJCIECH Tychy 1982 M30 00:30:19 00:33:30
347 76 KUBISTY ANNA Oświęcim PARKRUN 1970 K40 00:30:22 00:32:25
348 1079 SIEWNIAK MARCIN Katowice GRUPA DBK 1976 M40 00:30:35 00:33:48
349 1072 MOŻDŻEŃ ADAM Katowice X 1978 M30 00:30:38 00:33:43
350 31 KOZOK MAŁGORZATA Łaziska Górne STS BIEGATON MIKOŁÓW 1976 K40 00:30:39 00:31:47
351 140 RUDNIK KLAUDIA Piekary Śląskie PROMILKI 1993 K20 00:30:40 00:33:45
352 101 NOWAK MAGDALENA Czeladź 1982 K30 00:30:41 00:32:49
353 365 GŁOWA MAREK Mysłowice LEROY MERLIN KATOWICE 1991 M20 00:30:41 00:33:55
354 233 NOWAK MARCIN Katowice LEROY MERLIN KATOWICE 1990 M20 00:30:56 00:34:10
355 1146 GOROL MAREK Mysłowice TRAVOIS 1959 M50 00:31:04 00:34:12
356 1042 MADEJ MARCIN Czeladź 1980 M30 00:31:05 00:34:13
357 292 WAŚCIŃSKA DOMINIKA Ruda Śląska GRUPA DBK KATOWICE 1984 K30 00:31:06 00:34:19
358 225 BERESKA DAWID Naklo sl LEROY MERLIN KATOWICE 1984 M30 00:31:11 00:31:17
359 400 DĄDELA MICHAŁ BYTOM MK TEAM 1987 M30 00:31:14 00:34:27
360 388 STOMPEL EWELINA Siemianowice Śląskie 1990 K20 00:31:23 00:34:29
361 108 KAWULAK KAZIMIERZ Jaworzno MK BIKE 1963 M50 00:31:24 00:34:27
362 446 KUREK KATARZYNA CHORZÓW 1987 K30 00:31:29 00:34:37
363 97 PIENIĄŻEK KATARZYNA Czeladź 1983 K30 00:31:30 00:33:36
364 333 KUREK ANNA Siemianowice Śląskie GERDA BROKER 1988 K20 00:31:30 00:34:38
365 404 MAGIERA EWELINA Imielin 1982 K30 00:31:31 00:34:37
366 1156 KOŚCIELNIAK ANIA Sosnowiec 1980 K30 00:31:31 00:34:36
367 412 HANF ANNA Bieruń 1987 K30 00:31:31 00:34:38
368 391 DERWIAŃSKI PAWEŁ Zabrze 1976 M40 00:31:31 00:34:45
369 1155 KOŚCIELNIAK ARTUR Sosnowiec 1978 M30 00:31:32 00:34:36
370 1173 SPORYSZ DARIUSZ Świętochłowice 1984 M30 00:31:34 00:34:44
371 262 GAJEK JUSTYNA Sosnowiec WAKE ZONE STAWIKI 1974 K40 00:31:35 00:34:50
372 1033 LECH MARTA Zabrze 1988 K20 00:31:36 00:34:48
373 43 KUREK ADAM Siemianowice Śląskie 1982 M30 00:31:36 00:34:44
374 146 MARCINKOWSKA BEATA Czeladź #CZELADZBIEGA 1970 K40 00:31:43 00:34:56
375 150 WILK AGNIESZKA Łazy GALEN TEAM 1986 K30 00:31:43 00:34:53
376 168 RUDY MALWINA Łazy GALEN TEAM 1986 K30 00:31:43 00:34:53
377 371 DERWIAŃSKA ALEKSANDRA Zabrze 2000 K16 00:31:49 00:35:01
378 203 MACKIEWICZ MARTYNA Sosnowiec FIT STORY 1988 K20 00:31:51 00:34:59
379 74 KWIECIŃSKI MARIUSZ Katowice BRAK 1976 M40 00:31:57 00:35:14
380 187 JÓZEF EDWARD Katowice RUNDOMATO 1954 M60 00:32:00 00:35:09
381 114 PAWEŁEK BARBARA Świętochłowice 1972 K40 00:32:10 00:35:17
382 1092 ZYCH KATARZYNA Preczów 1995 K20 00:32:11 00:34:19
383 386 SZOJDA ELŻBIETA Tychy 1978 K30 00:32:18 00:35:24
384 89 JAROMIN JOANNA Jaworzno 1980 K30 00:32:18 00:35:22
385 379 WÓJCIAK MAGDA Katowice 1980 K30 00:32:20 00:35:30
386 231 ZALEJSKI BARTŁOMIEJ Katowice LEROY MERLIN KATOWICE 1973 M40 00:32:33 00:32:40
387 105 BEDNAREK KATARZYNA Chorzów 1984 K30 00:32:37 00:34:44
388 447 BANAS JOANNA KATOWICE 1974 K40 00:32:56 00:36:11
389 193 SEKTA SYLWIA Siemianowice Śląskie 1983 K30 00:33:00 00:36:09
390 1029 SZWEDA MIRKA Katowice-Murcki 1959 K50 00:33:12 00:36:18
391 428 FERTAKOWSKI ZDZISŁAW KATOWICE 1937 M60 00:33:17 00:36:24
392 1138 UCIAKIEWICZ MAGDALENA Mysłowice 1988 K20 00:33:22 00:36:29
393 261 JANIKOWSKA ALEKSANDRA Katowice 1968 K40 00:33:29 00:36:41
394 402 PABIAŃCZYK MAŁGORZATA Myslenice 1979 K30 00:33:40 00:33:40
395 421 KLUSKA SYLWIA Katowice 1967 K50 00:33:40 00:36:55
396 406 JANIK ANETA Pogórze ŚWIRY STELA 1985 K30 00:33:46 00:36:50
397 1174 SPYT-POWROŹNIK AGNIESZKA Katowice 1983 K30 00:33:57 00:37:02
398 1040 KWINTA JOANNA Katowice SZWAGIER BIEGA 1969 K40 00:34:00 00:37:11
399 1068 POLAK TOMASZ Będzin GRUPA DBK KATOWICE 1980 M30 00:34:16 00:37:31
400 73 ŁUCZKIEWICZ EWA Sosnowiec GRUPA DBK KATOWICE 1976 K40 00:34:25 00:37:40
401 409 KAPICA KLAUDIA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE MK TEAN 1983 K30 00:34:25 00:37:36
402 392 ŻOK JOANNA Siemianowice Śląskie 1987 K30 00:34:34 00:37:44
403 1116 KMIECIAK MIROSŁAW Łódź 87 DRUŻYNA HARCERSKA MROCZNA PUSZCZA 1962 M50 00:34:54 00:38:01
404 228 MAŁAGA JAROSŁAW Katowice 1966 M50 00:34:56 00:37:59
405 378 SZCZYGIEŁ AGNIESZKA Katowice 1980 K30 00:35:04 00:38:14
406 390 DERWIAŃSKA ANNA Zabrze 1978 K30 00:35:04 00:38:16
407 206 MAJCHRZAK MONIKA Mysłowice FIT STORY 1989 K20 00:35:10 00:38:19
408 367 KNOL AGNIESZKA Sosnowiec 1973 K40 00:35:13 00:38:19
409 420 WYJADŁOWSKA ANNA Sosnowiec 1973 K40 00:35:14 00:38:19
410 1041 KWINTA TOMASZ Katowice SZWAGIER BIEGA 1966 M50 00:35:22 00:38:32
411 407 MORAWIEC MARZENA BYTOM MK TEAM 1987 K30 00:35:34 00:38:46
412 448 KAPICA MAŁGORZATA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE MK TEAM 1957 K60 00:35:34 00:38:46
413 1139 CZARNY WERONIKA Mysłowice 1985 K30 00:35:37 00:38:45
414 155 SEGET MONIKA Piekary Śląskie PROMILKI 1992 K20 00:35:48 00:38:53
415 60 AUGUSTYN ANNA Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1981 K30 00:35:51 00:39:03
416 19 HRABAŃSKA-RACZAK BEATA Katowice 1982 K30 00:35:58 00:39:13
417 335 BOBA PIOTR Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1972 M40 00:36:03 00:39:12
418 1009 MAŁEK ALEKSANDRA Katowice KOSTUCHNA BIEGA 1974 K40 00:36:12 00:39:24
419 251 RADŁO GABRIELA Bytom GRUPA DBK KATOWICE 1992 K20 00:36:51 00:40:04
420 1054 SZOŁTYS KAROLINA Katowice BLOK AKTYWNI RAZEM/87 DH MROCZNA PUSZCZA 1975 K40 00:37:11 00:40:18
421 195 BOBER-OGON BETINA Siemianowice Śląskie MK TEAM 1988 K20 00:37:28 00:40:40
422 1161 SZUŁCZYŃSKA BEATA Mikołów 1969 K40 00:37:55 00:41:04
423 224 DWORACZYK DOMINIKA Chorzów GRUPA DBK KATOWICE 1994 K20 00:38:11 00:41:21
424 1051 KRYSTEK BOŻENA Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1973 K40 00:38:17 00:41:25
425 243 SZĘDZIELORZ KRYSTIAN Siemianowice Śląskie SILESIA RUNNERS CLUB 1982 M30 00:40:58 00:44:15
426 78 POLACZEK MARTA Dąbrowa Górnicza 1977 K40 00:43:29 00:46:45
427 1127 STACHYRA MARZENA Sosnowiec 1988 K20 00:43:43 00:43:43
428 147 GĘBSKA ELŻBIETA Będzin #CZELADZBIEGA 1959 K50 00:44:33 00:47:47
429 1038 SOBCZYK RAFAŁ Katowice 1992 M20 00:45:05 00:48:22
430 1001 KADŁUBEK MAGDALENA Chorzów 1974 K40 00:45:45 00:49:01
431 1168 DZIAD MONIKA Katowice 8 PIĘTRO 1983 K30 00:46:15 00:49:24

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni