z

Katowice

Klasyfikacja drużynowa 2017/2018

Drużyny sklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
1 Inżynieria Biegania TEAM I 4 / 16 133.0000
4 Malina Dawid Rybnik 1991 M201111 4 4.0000
281 Czapla Kamil Rybnik 1989 M202336 4 14.0000
322 Kożdoń Jarek Żory 1984 M306664 4 22.0000
166 Brol Marcin Katowice 1984 M3027222123 4 93.0000
2 NIGHT RUNNERS - SUPERBOHATEROWIE I 4 / 16 261.0000
58 Bednorz Kamil Rybnik 1995 M2098564 5 23.0000
315 Szmajduch Mariusz mysłowice 1986 M301471420 4 55.0000
7 Kuciński Benjamin Katowice 1982 M30299221317 5 61.0000
1172 Lamparski Łukasz Gorki Wielkie 1988 M2034203632 4 122.0000
3 parkrun Katowice I 4 / 16 284.0839
353 Rosiński Artur Ruda Śląska 1993 M209671112 5 33.0000
131 Bzdyk Katarzyna Katowice 1984 K3014
26.73
12
20.73
7
13.36
12
24.24
10
20.30
7
13.69
6 68.0839
244 Pstraś Leszek Katowice 1983 M30211816394521 6 76.0000
137 Iwanyszyn Tomasz Katowice 1982 M30393232272226 6 107.0000
4 Niewybiegani 4 / 16 284.7760
22 Janko Anna Żory 1991 K204
7.64
7
12.09
7
14.14
6
12.18
3
5.87
5 37.7760
24 Dzięgielowski Paweł Żory 1980 M301717771213 5 59.0000
16 Walczyński Mariusz Żory 1981 M302016241518 5 69.0000
40 Kokot Krzysztof Żory 1974 M4034303520 4 119.0000
5 CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM I 4 / 16 494.0000
226 Ryszka Karol Katowice 1987 M301611153316 5 58.0000
1165 Odróbka Stanisław Siemianowice Śląskie 1979 M301824102616 5 68.0000
81 Ligocki Michał Siemianowice Śląskie 1978 M304639273728 5 131.0000
307 Kapela Mariusz Bytom 1977 M406758427097 5 237.0000
6 BREMBO I 4 / 16 519.0000
134 Oboz Pawel Andrychów 1981 M3011251385 5 37.0000
1102 Zielonka Roman Dąbrowa Górnicza 1973 M403336253725 5 119.0000
1123 Wypysiński Daniel Dąbrowa Górnicza 1986 M3052433635 4 166.0000
1109 Świędrych Marek CZERMNA 1987 M3053396342 4 197.0000
7 Niewymiękacze I 4 / 16 696.9705
182 Gortel-Maciuk Agnieszka Chorzów 1977 K403
5.73
2
3.46
2
3.82
2
4.04
1
2.03
5 13.3436
1148 Galant Daria Chorzów 1985 K3040
76.36
31
53.56
18
34.36
21
42.42
23
46.68
19
37.16
6 160.6269
1147 Szymański Bartosz Katowice 1981 M30121117213127 5 181.0000
269 Smoczyński Maciej Mikołów 1984 M30282394134 4 342.0000
8 runSZ -Team 4 / 16 705.4073
127 Szafarczyk Marcin Ochaby Małe 1990 M2071217910 5 38.0000
129 Szafarczyk Kinga Ochaby Małe 1992 K208
15.27
9
15.55
6
11.45
11
22.22
12
24.36
9
17.60
6 59.8798
128 Szafarczyk Eugenia Ochaby Małe 1962 K5015
28.64
16
27.64
12
22.91
15
30.30
16
32.47
15
29.34
6 108.5275
100 Hawełka Edward Kończyce Małe 1971 M40172162109140143107 6 499.0000
9 Jaworzno Runners I 4 / 16 810.0902
66 BUCHOWICZ AGNIESZKA JAWORZNO 1981 K3019
36.27
18
31.10
17
34.34
18
36.53
12
23.47
5 125.1846
141 Nogaj Paweł JAWORZNO 1970 M4051504753 4 201.0000
389 Wilczyńska Aneta Jaworzno 1974 K4029
50.11
26
52.52
36
73.07
25
48.90
4 224.5894
1128 Budka Agata Jaworzno 1971 K4038
72.55
47
81.21
30
60.60
40
81.18
23
44.98
5 259.3162
10 NIGHT RUNNERS - SUPERBOHATEROWIE II 4 / 16 839.0000
399 Błaszczyk Dominik Kalety 1988 M204860452529 5 147.0000
51 Skworc Grzegorz Siemianowice 1987 M3040423839 4 159.0000
1043 Urban Wiktor Zabrze 1988 M2047381895150 5 186.0000
158 Kęsicki Robert Katowice 1982 M30796895116105 5 347.0000
11 BYLE DO PRZODU I 4 / 16 927.8094
217 Kukowka Adam Kalety 1982 M3019135101011 6 36.0000
176 Borek Bogusław Strzebiń 1975 M40383731484033 6 139.0000
188 Wasylowska Elżbieta Katowice 1981 K3039
74.45
37
63.93
55
111.11
60
121.78
38
74.32
5 323.8094
1077 Frankiewicz Mariusz Katowice 1980 M309510613890 4 429.0000
12 Galen Team I 4 / 16 1082.7829
9 MENDECKA-ZEJDLER Michalina Łaziska Górne 1992 K202
3.82
3
5.18
4
8.08
2
4.06
4 21.1412
156 Wawoczny Monika Katowice 1988 K2022
42.00
23
39.74
20
40.40
22
44.65
4 166.7928
142 Wysota Michał Sosnowiec 1978 M3010391629258 5 303.0000
150 Wilk Agnieszka Łazy 1986 K30113
195.24
72
137.46
67
135.35
61
123.81
4 591.8489
13 parkrun Katowice II 4 / 16 1178.4353
1055 SZMUKIER Marcin KOZIEGŁOWY 1995 M2032283035 4 125.0000
1056 Pałyga Agnieszka Sosnowiec 1986 K3051
97.36
43
74.30
29
58.58
39
79.15
4 309.3968
163 Kościółkiewicz Piotr Katowice 1982 M301018610778 4 372.0000
279 SZAJBEL JOANNA KATOWICE 1979 K3056
106.91
44
84.00
49
98.98
42
82.14
4 372.0385
14 KochamToRobić I 4 / 16 1277.0546
125 Ćmiel Adam Siemianowice Śląskie 1972 M4062681538943 5 262.0000
220 Piszczek Krzysztof Katowice 1980 M30881176110954 5 312.0000
249 Żychoń Krzysztof Katowice 1985 M3087101649970 5 320.0000
1088 Popczyk Ewelina Sosnowiec 1976 K4080
152.73
43
82.09
63
127.27
48
97.42
39
76.28
5 383.0546
15 BREMBO II 4 / 16 1279.7931
1107 Zielonka Karolina Dąbrowa Górnicza 1999 K1634
58.75
15
28.64
37
74.74
38
77.12
29
56.72
5 218.8436
1108 Pajda Arleta Dąbrowa Górnicza 1988 K2034
64.91
26
49.64
43
86.86
52
105.54
4 306.9495
1105 Stodolski Mateusz Chełm Śląski 1984 M301061088459 4 357.0000
1110 Wilk Rafał Częstochowa 1978 M301101137896 4 397.0000
16 Leroy Merlin Katowice I 4 / 16 1282.0000
151 Tracz Konrad Katowice 1986 M30938455655887 6 262.0000
102 Sitarz Grzegorz Ostrów Wielkopolski 1986 M308494817379 5 317.0000
219 Leczkowski Sylwester Katowice 1979 M301051125210568 5 330.0000
126 Cebula Mariusz Ruda Śląska 1973 M40102987514412898 6 373.0000
17 Grupa DBK Katowice I 4 / 16 1572.0950
1136 Kasprzyk Barbara Czerwionka-Leszczyny 1986 K3029
55.36
20
38.18
27
54.54
34
69.01
109
213.18
5 217.0950
167 Panek Paweł Dąbrowa Górnicza 1979 M30115998610899 5 392.0000
106 Nusbaum Ireneusz Jaworzno 1979 M3016110513512391 5 454.0000
171 Galecka Michał Zabrze 1991 M2016117922111752 5 509.0000
18 Miechowicka Grupa Biegowa I 4 / 16 1684.6517
41 Gorczycki Arkadiusz Chorzów 1984 M3043434041 4 167.0000
198 Zamojska Iwona Bytom 1978 K3042
80.18
40
69.11
47
89.73
50
101.01
31
60.63
5 299.6517
1026 Kandora Piotr Bytom 1972 M40154143145136 4 578.0000
199 Zamojski Bartosz Bytom 1976 M40136194148162 4 640.0000
19 Jaworzno Runners II 4 / 16 2122.7582
1119 POTOCZNY MIROSŁAW JAWORZNO 1974 M40761109373 4 352.0000
130 PIECZARA KRZYSZTOF Jaworzno 1981 M308114114094 4 456.0000
89 JAROMIN JOANNA Jaworzno 1980 K3099
189.00
120
207.34
88
168.00
94
189.89
81
164.40
66
129.08
6 650.4821
136 Boba Monika Jaworzno 1975 K40100
190.91
86
148.59
93
187.87
70
136.91
4 664.2761
20 ADS Masna Krytyczna I 4 / 16 2151.1539
1115 Bogacz Monika Ruda Śląska 1988 K2013
24.82
15
25.92
13
24.82
47
95.39
22
43.03
5 118.5812
113 Oleksy Krzysztof Katowice 1970 M40971076990155 5 363.0000
1142 Baranowicz Arkadiusz Ruda Śląska 1969 M40207218186229156 5 767.0000
60 Augustyn Anna Katowice 1981 K30123
234.82
145
250.53
112
213.82
134
270.69
126
255.73
104
203.40
6 902.5727
21 KochamToRobić II 4 / 16 2155.0000
1084 Koenig Krzysztof Katowice 1983 M301088977118115 5 389.0000
210 Szczygieł Damian Katowice 1986 M309812792123111 5 424.0000
26 Trzcionka Mirosław Katowice 1986 M30151160122159157 5 589.0000
1014 Wirkus Łukasz Zabrze 1980 M30197211187245158 5 753.0000
22 Leroy Merlin Katowice II 4 / 16 2262.4224
232 Stuła Filip KAtowice 1993 M20129185136106 4 556.0000
222 Kowalska Ewelina Czeladź 1992 K2082
156.55
55
105.00
87
175.75
65
127.13
4 564.4224
208 Boroń Tomasz Czeladź 1973 M4016819615716615097 6 570.0000
207 Majda Tomasz Katowice 1986 M3016920318522514969 6 572.0000
23 BREMBO III 4 / 16 2284.0000
1111 Stacchetti Luca Siewierz 1975 M407180112148 4 411.0000
1103 Haładus Marcin Miłość 1981 M30118136123142157111 6 488.0000
1098 PAJDA DARIUSZ DĄBROWA GÓRNICZA 1966 M50175181118196169 5 643.0000
1099 Wojdyło Dominik Dąbrowa Górnicza 1978 M30195154203190 4 742.0000
24 NIGHT RUNNERS - SUPERBOHATEROWIE III 4 / 16 2458.9809
17 KOPIECKA JOANNA Zabrze 1985 K3073
139.36
45
85.91
55
111.63
36
70.41
4 407.3106
284 Prejs Beata Marta Siemianowice Sl. 1983 K3062
118.36
54
93.30
62
125.25
54
105.61
4 442.5248
1137 Czajka Edward Tarnowskie Góry 1969 M40162215180137 4 694.0000
195 Bober-Ogon Betina Siemianowice Śląskie 1988 K20131
250.09
150
259.17
139
280.79
120
243.55
83
162.33
5 915.1455
25 8 PIĘTRO I 4 / 16 2734.9256
35 Ślęk Aneta Siemianowice Śląskie 1985 K3045
85.91
35
60.47
47
94.94
54
109.60
4 350.9256
1134 Żeliński Marek Chorzów 1968 M40224205149224177127 6 658.0000
70 Kotas Arek Katowice 1975 M40159193228186 4 766.0000
1154 Nowak Krzysztof Sosnowiec 1962 M50230223266241 4 960.0000
26 Grupa DBK Katowice II 4 / 16 2754.1788
159 Balcarek Michał Tychy 1984 M30139145129205213 5 618.0000
88 Halemba Anna Siemianowice ŚLąskie 1984 K3070
133.64
92
158.96
89
169.91
147
296.95
108
211.23
5 673.7309
292 Waścińska Dominika Ruda Śląska 1984 K30102
176.24
74
141.27
83
167.67
107
209.27
4 694.4479
240 Zaremba Wojciech JAWORZNO 1990 M20202214184237245168 6 768.0000
27 Grupa DBK Katowice III 4 / 16 3313.0474
157 Miliczek Marek Gliwice 1990 M20206233196149 4 784.0000
73 Łuczkiewicz Ewa Sosnowiec 1976 K40116
221.46
133
229.80
102
194.73
121
244.43
116
235.43
89
174.07
6 820.0474
268 Waś Tomasz Świętochłowice 1991 M20209240192231215 5 847.0000
1096 Żyrek Daniel Tychy 1985 M30246200257242174 5 862.0000
28 Jaworzno Runners III 4 / 16 3657.0000
1113 Bąk Grzegorz Jaworzno 1988 M20210225202250179 5 816.0000
67 NOWAK ZBIGNIEW JAWORZNO 1964 M50234214282244199 5 891.0000
108 Kawulak Kazimierz Jaworzno 1963 M50239258218278257209 6 923.0000
335 Boba Piotr Jaworzno 1972 M40252271292212 4 1027.0000
29 Grupa DBK Katowice IV 4 / 16 3730.0478
224 Dworaczyk Dominika Chorzów 1994 K20126
240.55
152
262.63
101
192.82
133
268.67
128
259.79
113
221.01
6 914.1599
309 Białoń Maciej Rybnik 1978 M30243248205219 4 915.0000
1079 Siewniak Marcin Katowice 1976 M40250256243196 4 945.0000
251 Radło Gabriela Bytom 1992 K20117
223.36
148
255.71
127
257.76
112
219.05
4 955.8879

Drużyny nieklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
30 Grupa DBK Katowice V 4 / 13 2989.1465
1068 Polak Tomasz Będzin 1980 M30246267290258207 5 978.0000
87 Miller Natalia Tychy 1987 K3061
116.46
56
96.76
146
294.93
3 508.1465
104 Matula Remigiusz Ruda Śląska 1982 M30241263212 3 716.0000
506 Górszczyk Artur Bytom 1983 M30298272217 3 787.0000
31 Galen Team II 4 / 12 883.7067
168 Rudy Malwina Łazy 1986 K30114
196.97
71
135.55
66
133.33
63
127.86
4 593.7067
1163 Berencz Radosław Katowice 1991 M20171918 3 54.0000
53 Wawoczny Mateusz Bieruń 1992 M20221320 3 55.0000
1145 Świerczek Łukasz Sosnowiec 1977 M4010081 2 181.0000
32 8 PIĘTRO II 4 / 11 2749.8004
68 Doman Radosław Katowice 1972 M40216234275253 4 978.0000
1173 Sporysz Dariusz Świętochłowice 1984 M30261223284237 4 1005.0000
1161 Szułczyńska Beata Mikołów 1969 K40122
232.91
151
260.90
2 493.8080
1168 Dziad Monika Katowice 1983 K30158
272.99
1 272.9924
33 parkrun Katowice III 4 / 10 612.3736
48 Więczkowski Piotr Katowice 1978 M30786916579 4 391.0000
149 Hilaszek Agata Siemianowice Śląskie 1993 K2010
19.09
10
17.28
2 36.3690
1075 Anonimowy Anonim Katowice 1993 M202322 2 45.0000
468 Stachurska Anna Katowice 1993 K2034
64.91
37
75.10
2 140.0046
34 Leroy Merlin Katowice III 4 / 10 1948.0000
225 Bereska Dawid Naklo sl 1984 M30235256209269261 5 961.0000
133 Prawdzic Michał Katowice 1974 M406646 2 112.0000
357 Jarubas Bartosz Sosnowiec 1989 M20217198 2 415.0000
231 Zalejski Bartłomiej Katowice 1973 M40195265 2 460.0000
35 Inżynieria Biegania TEAM II 4 / 10 511.6198
397 Komaniecki Łukasz Rybnik 1983 M3055647167 4 257.0000
254 filec wiktoria rybnik 1999 K1624
45.82
24
41.47
33
64.54
3 151.8270
369 Kujańska Aleksandra Rybnik 1988 K2019
32.83
20
40.59
2 73.4202
354 Groborz Kinga Rybnik 1999 K1617
29.37
1 29.3726
36 Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich 4 / 7 162.4548
313 Gruszczyński Artur Katowice 1977 M4025191221 4 77.0000
2 pasek damian Bytom 1985 M308 1 8.0000
122 Małyszek Leszek Siemianowice Śląskie 1981 M3024 1 24.0000
216 Małyszek Magdalena Siemianowice Śląskie 1983 K3028
53.45
1 53.4548
37 1 SECOND TEAM 3 / 12 48.1298
11 Ślęzak Sylwia Częstochowa 1995 K201
1.91
1
1.73
1
1.91
1
2.02
4 7.5661
119 Mrachacz Piotr Bytom 1997 M2042857 5 18.0000
1149 golba kasia Mielec 1989 K204
6.91
4
7.64
3
6.06
1
1.96
4 22.5637
38 CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM II 3 / 9 901.0000
235 Kuczyk Szymon SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1977 M4075828937 4 283.0000
154 Zober Marek Ruda Śląska 1985 M30122132206164130 5 548.0000
415 Pyka Marek Siemianowice 1977 M4070 1 70.0000
39 Jaworzno Runners IV 3 / 8 931.7704
1015 Wyrobiec Grzegorz Jaworzno 1972 M40634953 3 165.0000
1164 Stępień-Wyrobiec Olga Jaworzno 1974 K4050
95.46
55
95.03
64
129.29
3 319.7704
423 Boba Tymoteusz Jaworzno 2001 M16199248 2 447.0000
40 BYLE DO PRZODU II 3 / 8 774.5651
245 ważna magdalena katowice 1982 K3059
112.64
61
105.40
65
124.09
60
121.21
59
119.75
49
95.83
6 433.6133
469 Biedroń Dariusz Paniówki 1978 M30679044 3 201.0000
1167 Giza Patrycja Katowice 1992 K2081
139.95
1 139.9518
41 Grupa DBK Katowice VI 3 / 5 1166.9112
310 Białoń Julia Rybnik 2001 K16125
238.64
107
204.27
2 442.9112
383 Nusbaum Bartosz JAWORZNO 1984 M30269215 2 484.0000
272 Jurasz Łukasz Węgierska Górka 1993 M20240 1 240.0000
42 CSC Adventure Academy 2 / 8 210.7851
323 Bagińska Weronika Katowice 2000 K166
11.45
9
18.18
17
34.50
8
15.65
4 79.7851
1151 Żeliński Michał Chorzów 1998 M16414724344632 6 131.0000
43 BREMBO IV 2 / 6 905.0000
1124 Garnek Andrzej Dąbrowa Górnicza 1980 M30219194261169 4 843.0000
1106 PODSIADŁO ŁUKASZ DĄBROWA GÓRNICZA 1984 M303329 2 62.0000
44 NIGHT RUNNERS - SUPERBOHATEROWIE IV 2 / 5 817.0000
1063 Zacher Dominik Zabrze 1983 M30213199229 3 641.0000
1017 Pałczyk Jarosław CZĘSTOCHOWA 1982 M3010472 2 176.0000
45 Nienajedzeni 2 / 5 239.4615
1011 Gracz Natalia Katowice 1993 K209
17.18
8
16.16
7
14.21
2
3.91
4 51.4615
1012 Rura Marcin Rejowiec Fabryczny 1990 M20188 1 188.0000
46 Leroy Merlin Katowice IV 2 / 3 728.0000
233 Nowak Marcin Katowice 1990 M20223253 2 476.0000
365 Głowa Marek Mysłowice 1991 M20252 1 252.0000
47 Inżynieria Biegania TEAM III 2 / 2 128.0912
331 Gudz Beata Katowice 1986 K3032
61.09
1 61.0912
374 Madejczyk Tomasz Gliwice 1980 M3067 1 67.0000
48 ADS Masna Krytyczna II 2 / 2 192.0000
253 ziecina maciej katowice 1977 M4013 1 13.0000
1076 Urbanowicz Damian ruda śląska 1985 M30179 1 179.0000
49 Fit Story 1 / 4 624.0585
204 ODROBINA Patrycja Sosnowiec 1989 K2091
173.73
95
164.14
70
133.64
90
181.81
96
194.84
78
152.55
6 624.0585
50 DOPORZYGUOCRTEAM 1 / 4 535.9240
177 Stawowczyk Agnieszka Czechowice-Dziedzice 1991 K2085
162.27
79
136.50
73
139.36
91
183.83
50
97.79
5 535.9240
51 Niewymiękacze II 1 / 4 388.5783
1058 Dudek Donata Chorzów 1982 K3036
68.73
49
93.55
52
105.05
62
121.26
4 388.5783
52 promilki 1 / 4 933.6451
155 Seget Monika Piekary Śląskie 1992 K20144
248.80
115
219.55
130
263.85
103
201.45
4 933.6451
53 NN KATOWICE 1 / 3 650.0000
152 Kamrowski Łukasz Katowice 1978 M30244206200 3 650.0000
54 Galen Team III 1 / 2 197.0000
160 Humpa Filip Katowice 1986 M3010988 2 197.0000
55 Miechowicka Grupa Biegowa II 1 / 1 43.1950
395 Kandora Joanna Bytom 1975 K4025
43.20
1 43.1950
56 parkrun Katowice IV 1 / 1 103.0000
451 Wywiał Łukasz Wojkowice 1984 M30103 1 103.0000

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni