z

Katowice

Wyniki

Bieg 6

04.03.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 4 MALINA DAWID Rybnik INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1991 M20 00:16:25 00:16:25
2 214 MUTWIL OLIWIER Wodzisław Śląski FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ ODWAŻNIE 1999 M16 00:16:27 00:16:27
3 1044 DROŻDŻ DAMIAN Rybnik 1987 M30 00:16:46 00:16:46
4 58 BEDNORZ KAMIL Rybnik NIGHT RUNNERS - SUPERBOHATEROWIE 1995 M20 00:17:12 00:17:13
5 134 OBOZ PAWEL Andrychów BREMBO 1981 M30 00:17:25 00:17:26
6 281 CZAPLA KAMIL Rybnik INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1989 M20 00:17:36 00:17:36
7 119 MRACHACZ PIOTR Bytom 1 SECOND TEAM 1997 M20 00:17:38 00:17:38
8 619 VALLEJO EDUARDO Kraków JACEKBIEGA RUNNING TEAM 1985 M30 00:17:40 00:17:42
9 3 WŁOSTOWSKI MATEUSZ Bytom TEAM PASEK 1995 M20 00:17:49 00:17:51
10 127 SZAFARCZYK MARCIN Ochaby Małe RUNSZ-TEAM 1990 M20 00:17:53 00:17:53
11 217 KUKOWKA ADAM Kalety BYLE DO PRZODU 1982 M30 00:17:59 00:17:59
12 353 ROSIŃSKI ARTUR Ruda Śląska PARKRUN KATOWICE 1993 M20 00:18:07 00:18:07
13 24 DZIĘGIELOWSKI PAWEŁ Żory NIEWYBIEGANI 1980 M30 00:18:10 00:18:10
14 429 GOŚCINIEWICZ PAWEŁ Katowice ZIEMOWIT TEAM 1975 M40 00:18:13 00:18:15
15 610 KAMPA RAFAL Gliwice PIAST GLIWICE 1991 M20 00:18:33 00:18:34
16 226 RYSZKA KAROL Katowice CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 1987 M30 00:18:39 00:18:40
17 7 KUCIŃSKI BENJAMIN Katowice NIGHT RUNNERS SUPERBOHATEROWIE 1982 M30 00:18:43 00:18:43
18 16 WALCZYŃSKI MARIUSZ Żory NIEWYBIEGANI 1981 M30 00:18:45 00:18:46
19 271 GAJDA MARCIN Tychy 1978 M30 00:18:48 00:18:49
20 315 SZMAJDUCH MARIUSZ mysłowice NIGHT RUNNERS - SUPERBOHATEROWIE 1986 M30 00:18:49 00:18:51
21 244 PSTRAŚ LESZEK Katowice PARKRUN KATOWICE 1983 M30 00:18:50 00:18:51
22 135 ADAMSKI ROBERT Bieruń BRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWA 1985 M30 00:18:51 00:18:53
23 1149 GOLBA KASIA Mielec 1 SECOND TEAM 1989 K20 00:18:54 00:18:54
24 166 BROL MARCIN Katowice INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1984 M30 00:18:55 00:18:56
25 1112 SZAFRON ŁUKASZ Chorzów 1988 M20 00:18:55 00:18:56
26 1102 ZIELONKA ROMAN Dąbrowa Górnicza BREMBO 1973 M40 00:18:56 00:18:58
27 137 IWANYSZYN TOMASZ Katowice PARKRUN KATOWICE 1982 M30 00:19:09 00:19:12
28 1147 SZYMAŃSKI BARTOSZ Katowice NIEWYMIĘKACZE 1981 M30 00:19:13 00:19:16
29 590 MYKAŁA RAFAŁ Katowice 1973 M40 00:19:20 00:19:22
30 399 BŁASZCZYK DOMINIK Kalety NIGHT RUNNERS - SUPERBOHATEROWIE 1988 M20 00:19:29 00:19:31
31 1045 SZYMCZAK ARKADIUSZ Siemianowice Śląskie 1992 M20 00:19:34 00:19:36
32 1036 MENCEWICZ PAWEŁ Gołkowice FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 1972 M40 00:19:48 00:19:51
33 1151 ŻELIŃSKI MICHAŁ Chorzów CSC ADVENTURE ACADEMY 1998 M16 00:20:20 00:20:23
34 176 BOREK BOGUSŁAW Strzebiń O CO BIEGA W KALETACH/BYLE DO PRZODU 1975 M40 00:20:21 00:20:24
35 1011 GRACZ NATALIA Katowice HERNIK TEAM 1993 K20 00:20:26 00:20:28
36 92 ŻUK ANDRZEJ KATOWICE 1970 M40 00:20:34 00:20:37
37 1123 WYPYSIŃSKI DANIEL Dąbrowa Górnicza BREMBO 1986 M30 00:20:54 00:20:58
38 22 JANKO ANNA Żory NIEWYBIEGANI 1991 K20 00:21:26 00:21:29
39 61 DUDZIK ZENON katowice NIEZRZESZONY 1962 M50 00:21:37 00:21:40
40 235 KUCZYK SZYMON SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 1977 M40 00:21:43 00:21:46
41 1121 STACHOWIAK SEBASTIAN Katowice 1971 M40 00:21:45 00:21:51
42 453 DUDA TOMASZ Tychy KS ŚCINKA 1985 M30 00:21:48 00:21:52
43 588 ŁUGOWSKI AREK Tychy KIETA.PL 1982 M30 00:21:50 00:21:54
44 230 MOĆKOWSKI ADAM Chełmek 1976 M40 00:21:51 00:21:54
45 490 ZWOLAK TOMASZ Zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE / WWW.BEATABRONNY.COM 1978 M30 00:21:53 00:21:58
46 125 ĆMIEL ADAM Siemianowice Śląskie PROFIAUTOTEAM 1972 M40 00:21:57 00:22:01
47 469 BIEDROŃ DARIUSZ Paniówki BYLE DO PRZODU 1978 M30 00:21:58 00:22:03
48 1159 KURZ MAREK Katowice 1976 M40 00:21:56 00:22:04
49 1180 BUJOCZEK WOJCIECH Orzech 1979 M30 00:22:04 00:22:08
50 270 JARAWKA NATALIA Sosnowiec 1986 K30 00:22:07 00:22:11
51 488 NOSZCZYK SEBASTIAN Tychy TGB LAKE RUNNERS 1978 M30 00:21:40 00:22:30
52 52 KORUS KARINA Piekary Śląskie CIDRY LOTAJOM 1984 K30 00:22:05 00:22:52
53 616 TYTKO BARTEK Tychy 1979 M30 00:22:08 00:22:12
54 221 GROCKI MIROSŁAW Chorzów HAZOKI 1988 M20 00:22:09 00:22:56
55 334 MAZURCZAK ŁUKASZ Chorzów GERDA BROKER 1987 M30 00:22:09 00:22:14
56 1005 HORA GRZEGORZ Ruda Śląska 1980 M30 00:22:09 00:22:15
57 241 ZIELIŃSKA MALWINA Katowice 1994 K20 00:22:11 00:22:15
58 171 GALECKA MICHAŁ Zabrze GRUPA DBK KATOWICE 1991 M20 00:22:14 00:23:04
59 613
584*
HAUFA DARIUSZ Katowice 1993 M20 00:22:16 00:23:03
60 220 PISZCZEK KRZYSZTOF Katowice PROFIAUTOTEAM 1980 M30 00:22:18 00:22:22
61 131 BZDYK KATARZYNA Katowice PARKRUN KATOWICE 1984 K30 00:22:19 00:23:06
62 258 SZYDŁO MACIEJ Katowice OPEL ACTIVE TEAM 1973 M40 00:22:21 00:23:13
63 107 GOLF KRYSTIAN Chorzów NIEZRZESZONY 1986 M30 00:22:23 00:22:26
64 455 MIKOLAJCZYK LUKASZ Czeladź 1982 M30 00:22:35 00:22:40
65 323 BAGIŃSKA WERONIKA Katowice CSC ADVENTURE ACADEMY 2000 K16 00:22:37 00:22:39
66 142 WYSOTA MICHAŁ Sosnowiec GALEN TEAM 1978 M30 00:22:39 00:23:27
67 475 URBANEK PIOTR Lędziny 1985 M30 00:22:40 00:23:30
68 1178 RATAJ ARTUR Mysłowice 1979 M30 00:22:43 00:23:30
69 478 KOTAS ADAM Katowice PARKRUN KATOWICE 1989 M20 00:22:43 00:23:32
70 194 STANASZEK WOJCIECH Mikołów 1989 M20 00:22:47 00:22:52
71 111 WOLNY MIROSŁAW Katowice 1976 M40 00:22:49 00:23:40
72 366 KORUS PIOTR Piekary Śląskie CIDRY LOTAJOM 1985 M30 00:22:51 00:23:38
73 1073 KRZESIAK MICHAŁ Katowice 3SOFT S.A. 1977 M40 00:22:52 00:23:40
74 129 SZAFARCZYK KINGA Ochaby Małe RUNSZ-TEAM 1992 K20 00:22:57 00:23:45
75 1003 MAREK FRANCISZEK Katowice ENERGOPROJEKT KATOWICE 1982 M30 00:22:58 00:23:03
76 397 KOMANIECKI ŁUKASZ Rybnik INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1983 M30 00:22:58 00:23:02
77 219 LECZKOWSKI SYLWESTER Katowice LEROY MERLIN KATOWICE 1979 M30 00:22:59 00:23:04
78 207 MAJDA TOMASZ Katowice LEROY MERLIN KATOWICE 1986 M30 00:23:01 00:23:09
79 249 ŻYCHOŃ KRZYSZTOF Katowice PROFIAUTOTEAM 1985 M30 00:23:01 00:23:06
80 1104 STYRNA BOGUSŁAW Świętochłowice 6300 1957 M60 00:23:02 00:23:08
81 359 CHMIELNICKI PATRYK Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW 1993 M20 00:23:06 00:23:08
82 1119 POTOCZNY MIROSŁAW JAWORZNO TRAIL RUNNERS JAWORZNO 1974 M40 00:23:09 00:23:57
83 485 GŁOS MAREK Oświęcim 1985 M30 00:23:10 00:23:58
84 211 MENCEL ADRIAN Baborów 1996 M20 00:23:11 00:23:58
85 82 TOMCZYK KRZYSZTOF Łaziska Górne SILESIA OIL TEAM 1983 M30 00:23:11 00:24:00
86 405 MAGIERA ADAM Imielin CHWALISZ CZY NIE CHWALISZ - LOTEJ Z NAMI 1982 M30 00:23:16 00:23:22
87 312 MIKULSKA GABRIELA Nowa Wieś 2001 K16 00:23:17 00:24:04
88 163 KOŚCIÓŁKIEWICZ PIOTR Katowice PARKRUN KATOWICE 1982 M30 00:23:23 00:24:10
89 48 WIĘCZKOWSKI PIOTR Katowice PARKRUN KATOWICE / W POGONI ZA DUCHEM 1978 M30 00:23:26 00:25:04
90 1130 CHWILA TOMASZ GASZOWICE PRIVATE 1973 M40 00:23:26 00:24:15
91 1066 STĘPIEŃ GRZEGORZ Opole 1977 M40 00:23:31 00:24:20
92 537 STOLORZ KATARZYNA Tychy 1985 K30 00:23:32 00:24:20
93 209 FIGIEL HENRYK katowice 1965 M50 00:23:33 00:24:19
94 66 BUCHOWICZ AGNIESZKA JAWORZNO JAWORZNO RUNNERS 1981 K30 00:23:34 00:24:24
95 94 BOŻEK ARKADIUSZ Zawiercie 2000 M16 00:23:34 00:24:22
96 1078 SKOMOROWSKI PAWEŁ Katowice 1980 M30 00:23:35 00:24:24
97 93 SZCZYGIEŁ JULIA Zawiercie 2000 K16 00:23:36 00:24:23
98 484 KANIA GRZEGORZ Katowice 1972 M40 00:23:38 00:24:29
99 290 DANIELCZUK DOMINIK LUBLIN DOMAN 1984 M30 00:23:42 00:26:15
100 151 TRACZ KONRAD Katowice LEROY MERLIN KATOWICE 1986 M30 00:23:42 00:23:47
101 303 KURCZYNA PRZEMYSŁAW Dąbrowa Górnicza 1982 M30 00:23:43 00:24:33
102 273 PRZYŁUDZKI JANUSZ Mikołów 1952 M60 00:23:43 00:23:50
103 1077 FRANKIEWICZ MARIUSZ Katowice BYLE DO PRZODU 1980 M30 00:23:44 00:24:35
104 106 NUSBAUM IRENEUSZ Jaworzno GRUPA DBK KATOWICE 1979 M30 00:23:45 00:24:37
105 612 KOSTRZEWA BARTOSZ Chorzów GRUPA DBK KATOWICE 1988 M20 00:23:45 00:24:36
106 1095 SUSKA ANNA Bielsko-Biała 1978 K30 00:23:46 00:24:35
107 164 PINKAWA GRZEGORZ Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1979 M30 00:23:47 00:24:38
108 130 PIECZARA KRZYSZTOF Jaworzno KB MCKIS JAWORZNO 1981 M30 00:23:49 00:24:41
109 173 BUGAJ GRZEGORZ Mysłowice TRAVOIS 1974 M40 00:23:49 00:24:38
110 45 GAŁĄZKA ADRIAN Świętochłowice 1984 M30 00:23:51 00:24:42
111 128 SZAFARCZYK EUGENIA Ochaby Małe RUNSZ-TEAM 1962 K50 00:23:53 00:24:41
112 208 BOROŃ TOMASZ Czeladź LEROY MERLIN KATOWICE 1973 M40 00:23:54 00:24:46
113 126 CEBULA MARIUSZ Ruda Śląska LEROY MERLIN KATOWICE 1973 M40 00:23:55 00:24:00
114 167 PANEK PAWEŁ Dąbrowa Górnicza GRUPA DBK WROCŁAW 1979 M30 00:23:59 00:25:41
115 477 JANKOWICZ JERZY Jaworzno SAINT-GOBAIN SQUAD 1986 M30 00:24:02 00:24:50
116 1133 WIECZOREK KRZYSZTOF Katowice TRUCHTACZ MYSŁOWICE 1968 M40 00:24:03 00:25:42
117 30 MENŻYK JOANNA Mysłowice SPARTAN RACE TRAINING GROUP KATOWICE 1974 K40 00:24:10 00:24:56
118 1070 OLSZENKO ANDRZEJ Będzin ABB 1983 M30 00:24:11 00:25:48
119 1144 LASKA RAFAŁ Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1975 M40 00:24:12 00:25:48
120 46 GAŁĄZKA MAREK Świętochłowice 1961 M50 00:24:16 00:25:53
121 510 PAWLIKOWSKI MARCIN Katowice PARKRUN KATOWICE 1992 M20 00:24:17 00:25:57
122 311 MIKULSKA AGNIESZKA Nowa Wieś KĘCKIE HARPAGANY 1983 K30 00:24:17 00:25:05
123 232 STUŁA FILIP KAtowice LEROY MERLIN KATOWICE 1993 M20 00:24:18 00:24:26
124 100 HAWEŁKA EDWARD Kończyce Małe RUNSZ-TEAM 1971 M40 00:24:18 00:25:07
125 411 KOŁODZIEJ JACEK Gliwice NIGHT RUNNERS 1973 M40 00:24:23 00:25:12
126 96 ŻERO SEBASTIAN Będzin GHOSTBIKERS 1981 M30 00:24:29 00:25:17
127 1083 ZORYCHTA PATRYK Bytom 1988 M20 00:24:30 00:26:10
128 1103 HAŁADUS MARCIN Miłość BREMBO 1981 M30 00:24:30 00:25:20
129 375 RIM MARCIN Łaziska Górne BBL MIKOŁÓW 1985 M30 00:24:33 00:25:23
130 384 SIKORA ARKADIUSZ Chorzów ŚLĄSKI WYDZIAŁ BIEGOWY NFZ 1976 M40 00:24:34 00:25:23
131 72 KWAŚNIEWSKI KAMIL jaworzno 1979 M30 00:24:34 00:25:27
132 527 ŁUGOWSKA MARZENA Tychy KIETA 1980 K30 00:24:35 00:25:28
133 1148 GALANT DARIA Chorzów NIEWYMIĘKACZE 1985 K30 00:24:35 00:24:42
134 603 LICHOTA WOJCIECH Skoczów LICHOTA TEAM 1984 M30 00:24:38 00:26:15
135 602 KAFKA EWELINA Skoczów LICHOTA TEAM 1978 K30 00:24:39 00:26:16
136 1050 KACZMAREK LUKASZ Katowice 1976 M40 00:24:39 00:25:26
137 1004 KONARSKI MICHAŁ Piekary Śląskie LECYMY DURŚ 1982 M30 00:24:42 00:25:34
138 467 GARDYŃSKI PAWEŁ Będzin W POGONI ZA DUCHEM 2000 M16 00:24:42 00:26:18
139 1002 KLEJSZTA GRZEGORZ Mysłowice #CZELADŹ BIEGA 1974 M40 00:24:42 00:26:24
140 473 KOZIARSKI MACIEJ Katowice DRUŻYNA SZPIKU 1979 M30 00:24:42 00:26:18
141 305 MUTWIL WIKTORIA Wodzisław Śląski FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ ODWAŻNIE 1999 K16 00:24:44 00:24:58
142 55 GROMADZKI KAMIL Katowice 1986 M30 00:24:46 00:26:26
143 266 WIESIOŁEK PAWEŁ Katowice BAGNO 1981 M30 00:24:48 00:25:37
144 539 WYDRA SZYMON Czechowice-Dziedzice 1994 M20 00:24:49 00:26:25
145 85 KOŁAJEWICZ PATRYK Zabrze 1992 M20 00:24:50 00:26:30
146 236 BERESZKO WALDEMAR Sosnowiec TKKF SATURN CZELADŹ 1952 M60 00:24:51 00:25:44
147 573 JAKUBOWSKI BOLESŁAW Katowice 1987 M30 00:24:53 00:26:33
148 1134 ŻELIŃSKI MAREK Chorzów 8 PIĘTRO 1968 M40 00:24:54 00:26:32
149 308 ŁABA MIROSŁAW Bytom 1978 M30 00:24:54 00:26:33
150 1069 BIAŁECKI ALEKSANDER Mysłowice 1975 M40 00:24:57 00:25:49
151 154 ZOBER MAREK Ruda Śląska CHOP ŻE ZELAZA TRI TEAM 1985 M30 00:25:00 00:25:52
152 1024 ĆWIKLIŃSKI JAKUB Sosnowiec 1977 M40 00:25:02 00:25:54
153 1117 KRAWCZYK KAMIL Tychy 1989 M20 00:25:05 00:26:44
154 165 BIESZCZAD DAWID Świętochłowice SEKCJA MORSOWANIA I LODOWEGO PŁYWANIA TERMOKLINA 2000 M16 00:25:06 00:25:56
155 1115 BOGACZ MONIKA Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1988 K20 00:25:06 00:25:52
156 1129 GNIZA MARCIN Czechowice-Dziedzice DO PORZYGU OCR TEAM 1984 M30 00:25:09 00:25:55
157 6 DZIUBDZIELA MARCIN Katowice 1981 M30 00:25:11 00:26:48
158 1128 BUDKA AGATA Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1971 K40 00:25:12 00:27:44
159 138 PIATEK JACEK Knurów GRUPA DBK KATOWICE 1976 M40 00:25:13 00:26:03
160 1137 CZAJKA EDWARD Tarnowskie Góry NIGHT RUNNERS 1969 M40 00:25:18 00:26:56
161 576 ZAPART SEBASTIAN Katowice 1986 M30 00:25:21 00:26:11
162 69 BOJARSKI KRZYSZTOF Tychy BBL MIKOŁÓW 1962 M50 00:25:22 00:26:13
163 1132 CHWILA BARTOSZ GASZOWICE PRIVATE 2000 M16 00:25:22 00:27:04
164 385 JANICKA-JAWOR ASIA Mysłowice EMJOT TRI TEAM 1978 K30 00:25:25 00:27:00
165 1097 MIERZEJEWSKI MAREK Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK 1960 M50 00:25:27 00:27:03
166 538 GRODOŃ PIOTR Mysłowice 1988 M20 00:25:31 00:26:25
167 389 WILCZYŃSKA ANETA Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1974 K40 00:25:31 00:27:15
168 614 KOZA KRYSTIAN Katowice 1992 M20 00:25:32 00:27:12
169 416 KOWAL LESZEK Zabrze 1966 M50 00:25:39 00:27:13
170 1067 STĘPIEŃ KAMILA Opole 1987 K30 00:25:43 00:26:31
171 196 HERMAN ROBERT Sosnowiec 1988 M20 00:25:45 00:27:22
172 418 OKRASKA GRZEGORZ Będzin 1989 M20 00:25:46 00:27:30
173 1131 CHWILA IWONA GASZOWICE PRIVATE 1975 K40 00:25:48 00:27:29
174 1008 BRYŚ KRZYSZTOF Katowice 1986 M30 00:25:49 00:26:38
175 1118 MARKOWICZ EWELINA Katowice 1993 K20 00:25:51 00:27:30
176 1039 BOGUSZ DAMIAN Zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE 1985 M30 00:25:55 00:27:34
177 157 MILICZEK MAREK Gliwice GRUPA DBK KATOWICE 1990 M20 00:26:02 00:27:45
178 1107 ZIELONKA KAROLINA Dąbrowa Górnicza BREMBO 1999 K16 00:26:03 00:26:54
179 29 NOWAK ŁUKASZ Katowice PORAŻENI SPORTEM 1978 M30 00:26:17 00:28:03
180 143 PŁONKA MIKOŁAJ Sosnowiec 1992 M20 00:26:18 00:28:49
181 324 KISIECKI DAMIAN KATOWICE NOVA TRADING - STALE BIEGAM 1982 M30 00:26:19 00:27:55
182 302 AUGUSTYN GRZEGORZ Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1978 M30 00:26:20 00:28:06
183 605 LACHERA KAMILA Katowice W POGONI ZA DUCHEM 1981 K30 00:26:30 00:28:07
184 615 CZAJA KRZYSZTOF Świętochłowice FOKA TEAM 1999 M16 00:26:34 00:28:22
185 113 OLEKSY KRZYSZTOF Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1970 M40 00:26:35 00:27:26
186 1142 BARANOWICZ ARKADIUSZ Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1969 M40 00:26:35 00:27:26
187 26 TRZCIONKA MIROSŁAW Katowice PROFIAUTOTEAM 1986 M30 00:26:40 00:27:34
188 1014 WIRKUS ŁUKASZ Zabrze PROFIAUTOTEAM 1980 M30 00:26:41 00:27:35
189 124 PIWOWAR JAROSŁAW Sosnowiec PARKRUN KATOWICE 1985 M30 00:26:47 00:27:38
190 413 HANF KRZYSZTOF Bieruń 1986 M30 00:26:48 00:28:27
191 198 ZAMOJSKA IWONA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1978 K30 00:26:50 00:28:29
192 600 IŻAAK ROBERT SOSNOWIEC DBK KATOWICE 1999 M16 00:26:50 00:27:38
193 199 ZAMOJSKI BARTOSZ Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1976 M40 00:26:51 00:28:29
194 316 POCIENNIK JUSTYNA Bieruń BRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWA 1972 K40 00:26:55 00:28:35
195 599 BANAŚ DAWID Bytom TROPICIELE 1984 M30 00:26:56 00:28:36
196 443 DZIUBDZIELA JAROSŁAW Katowice GALEN TEAM 1957 M60 00:27:00 00:28:38
197 254 FILEC WIKTORIA rybnik INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1999 K16 00:27:04 00:27:53
198 434 KOSZELA PIOTR Katowice 1978 M30 00:27:06 00:28:51
199 91 KUMÓR JADWIGA KATOWICE 1973 K40 00:27:08 00:28:48
200 83 HAJNRICH MACIEJ Katowice 1981 M30 00:27:08 00:29:40
201 71 WILCZEK BOGUSŁAWA Mikołów BBL MIKOŁÓW 1966 K50 00:27:11 00:27:58
202 355 SZALA JANUSZ Łaziska Górne GŮRNY ŚLŮNSK 1952 M60 00:27:13 00:29:47
203 17 KOPIECKA JOANNA Zabrze NIGHT RUNNERS - SUPERBOHATEROWIE 1985 K30 00:27:21 00:29:09
204 153 MRACHACZ DOROTA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1969 K40 00:27:27 00:29:05
205 188 WASYLOWSKA ELŻBIETA Katowice BYLE DO PRZODU 1981 K30 00:27:27 00:29:59
206 240 ZAREMBA WOJCIECH JAWORZNO GRUPA DBK KATOWICE 1990 M20 00:27:28 00:29:10
207 1124 GARNEK ANDRZEJ Dąbrowa Górnicza BREMBO 1980 M30 00:27:28 00:29:06
208 1088 POPCZYK EWELINA Sosnowiec PROFIAUTOTEAM 1976 K40 00:27:28 00:29:08
209 480 JAROSZ WOJCIECH Tychy GRUPA DBK WROCŁAW 1983 M30 00:27:29 00:29:11
210 95 ŻERO DAGMARA Będzin GHOSTBIKERS 1985 K30 00:27:30 00:28:19
211 459 BZDYK IWONA Katowice PARKRUN KATOWICE 1987 K30 00:27:35 00:29:15
212 279 SZAJBEL JOANNA KATOWICE PARKRUN KATOWICE 1979 K30 00:27:35 00:29:15
213 1074 NIECZYPOR ROLAND Katowice 3 STAWY I 1956 M60 00:27:44 00:29:27
214 1060 MAZUREK GRZEGORZ Ustroń 1977 M40 00:27:52 00:29:37
215 175 POPIELEWICZ KAROLINA Mikołów METAL SERWIS SPORT TEAM 2000 K16 00:27:53 00:30:25
216 174 POPIELEWICZ MAREK Katowice METAL SERWIS SPORT TEAM 1961 M50 00:27:53 00:30:25
217 1096 ŻYREK DANIEL Tychy GRUPA DBK KATOWICE 1985 M30 00:27:54 00:30:33
218 598 BUJAKIEWICZ MAREK Katowice 1973 M40 00:28:03 00:30:37
219 520 GOGOLIN ANNA Zabrze PARKRUN KATOWICE 1979 K30 00:28:04 00:29:47
220 1013 MORITZ KATARZYNA Katowice 1975 K40 00:28:06 00:29:53
221 56 HAAS NATALIA Zawiercie 2000 K16 00:28:12 00:29:48
222 32 SZULC TOMASZ Siemianowice Śląskie INNOTEAM 1979 M30 00:28:30 00:30:18
223 1027 WOŁUJEWICZ PAWEŁ Mysłowice 1988 M20 00:28:36 00:30:22
224 1087 SITKO SYLWESTER Preczów 1972 M40 00:28:39 00:30:17
225 1113 BĄK GRZEGORZ Jaworzno 1988 M20 00:28:41 00:29:33
226 57 SZELĄG OLGA Czeladź 1983 K30 00:28:41 00:30:23
227 526 KUREK AGATA Katowice 1991 K20 00:28:47 00:31:22
228 257 WOJTYCZKA TOMASZ Jaworzno 1984 M30 00:28:47 00:31:21
229 245 WAŻNA MAGDALENA katowice 1982 K30 00:28:48 00:30:36
230 112 PAWEŁEK KRZYSZTOF Świętochłowice 1972 M40 00:28:59 00:31:31
231 260 SZYMAŃSKI KAMIL Chorzów 1989 M20 00:28:59 00:30:49
232 63 KOZIARZ ARTUR Katowice SILESIA SKATING 1983 M30 00:28:59 00:31:36
233 1162 KUCZEK KRZYSZTOF Mikołów MOMNATOCAŁEŻYCIE 1969 M40 00:29:03 00:29:03
234 1072 MOŻDŻEŃ ADAM Katowice X 1978 M30 00:29:03 00:31:38
235 177 STAWOWCZYK AGNIESZKA Czechowice-Dziedzice DO PORZYGU - OCR TEAM 1991 K20 00:29:06 00:30:53
236 1166 SNOCHOWSKA GABRIELA Katowice SKLEPBIEGACZA.PL 1988 K20 00:29:09 00:30:57
237 70 KOTAS AREK Katowice 8 PIĘTRO 1975 M40 00:29:13 00:30:57
238 489 WĄTROBA TOMASZ Jaworzno AT THE SPEED OF LIFE 1992 M20 00:29:35 00:32:11
239 465 ŁUKAJCZYK KAMIL Jaworzno KPRM 1992 M20 00:29:35 00:32:12
240 404 MAGIERA EWELINA Imielin 1982 K30 00:29:38 00:31:17
241 101 NOWAK MAGDALENA Czeladź 1982 K30 00:29:41 00:31:23
242 1035 BADURA RYSZARD Katowice - 1959 M50 00:29:42 00:31:34
243 523 GOGOLIN JERZY Zabrze PARKRUN KATOWICE 1947 M60 00:29:54 00:30:43
244 284 PREJS BEATA MARTA Siemianowice Sl. NIGHT RUNNERS -SUPERBOHATEROWIE 1983 K30 00:29:55 00:31:32
245 1177 FROSZTEGA ARTUR Katowice UKS JUDO MYSŁOWICE 1976 M40 00:29:55 00:31:34
246 568 KLIMCZAK KAROLINA GLIWICE 1989 K20 00:29:58 00:31:34
247 1057 JĘDRULOK AGNIESZKA Chorzów 1994 K20 00:30:08 00:32:47
248 595 JACKO JACEK Tychy GRUPA DBK WROCŁAW 1974 M40 00:30:08 00:31:50
249 548 FORYŚ PIOTR Siemianowice śląskie 1981 M30 00:30:13 00:32:45
250 387 MILCZARCZYK BEATA Tychy 1973 K40 00:30:15 00:32:06
251 381 ZARĘBA AGNIESZKA Mysłowice 1977 K40 00:30:21 00:32:56
252 382 KRUPA AGNIESZKA Katowice 1977 K40 00:30:22 00:32:56
253 123 WITMAN EWA Katowice NIGHT RUNNERS 1975 K40 00:30:26 00:32:57
254 304 WITKOWSKA MARIA Katowice KLUB KRÓLIKA STEFANA 1953 K60 00:30:28 00:32:14
255 1146 GOROL MAREK Mysłowice TRAVOIS 1959 M50 00:30:38 00:32:25
256 1058 DUDEK DONATA Chorzów NIEWYMIĘKACZE / UKS ORZEŁ KATOWICE 1982 K30 00:30:43 00:32:34
257 47 RADZIEJEWSKI ZENON Jaworzno 1971 M40 00:30:44 00:32:27
258 75 SOLARZ MARIOLA Katowice 1977 K40 00:30:44 00:32:34
259 1022 KUŚ MAŁGORZATA Katowice 1978 K30 00:30:55 00:33:31
260 1079 SIEWNIAK MARCIN Katowice GRUPA DBK KATOWICE 1976 M40 00:30:59 00:33:38
261 222 KOWALSKA EWELINA Czeladź LEROY MERLIN KATOWICE 1992 K20 00:31:11 00:33:00
262 89 JAROMIN JOANNA Jaworzno 1980 K30 00:31:22 00:33:01
263 161 PILARSKI RADEK Katowice - 1976 M40 00:31:30 00:33:17
264 246 LATA BEATA Siemianowice Śląskie 1973 K40 00:31:33 00:33:20
265 379 WÓJCIAK MAGDA Katowice 1980 K30 00:31:33 00:33:12
266 1176 SOBCZAK JACEK Katowice 1978 M30 00:31:40 00:34:13
267 67 NOWAK ZBIGNIEW JAWORZNO MK BIKE 1964 M50 00:32:23 00:35:05
268 20 MALCZYK ANNA Sosnowiec 1977 K40 00:32:27 00:34:13
269 136 BOBA MONIKA Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1975 K40 00:32:33 00:35:06
270 116 KOZIARZ MARTA Katowice 1983 K30 00:32:35 00:35:13
271 620 CZAJKA KASIA Katowice 1968 K40 00:32:36 00:35:13
272 1091 KAŁUŻA ALICJA Katowice 1985 K30 00:32:46 00:34:34
273 1089 PAJĄK ANNA Katowice 1978 K30 00:32:46 00:34:34
274 110 KAPUŚCIK BEATA katowice 1969 K40 00:32:50 00:34:41
275 152 KAMROWSKI ŁUKASZ Katowice PAE GOGGLE TEAM 1978 M30 00:32:56 00:34:43
276 625 SZCZEŚNIAK SYLWIA CZELADŹ #CZELADŹ BIEGA 2001 K16 00:32:58 00:34:45
277 265 DERELA MONIKA Sosnowiec 1974 K40 00:32:58 00:35:34
278 204 ODROBINA PATRYCJA Sosnowiec FIT STORY 1989 K20 00:33:11 00:35:43
279 140 RUDNIK KLAUDIA Piekary Śląskie PROMILKI 1993 K20 00:33:11 00:34:50
280 203 MACKIEWICZ MARTYNA Sosnowiec FIT STORY 1988 K20 00:33:19 00:35:52
281 515 MAGOSZ DOROTA Katowice 1968 K40 00:33:20 00:35:55
282 145 SZCZĘŚNIAK MAŁGORZATA CZELADŹ #CZELADZBIEGA 1975 K40 00:33:24 00:35:11
283 627 KORCZAK PIOTR Sosnowiec DBIX WROCŁAW 1967 M50 00:33:28 00:35:12
284 1081 LANDAU JAKUB Katowice NIEWYMIĘKACZE / UKS ORZEŁ KATOWICE 1984 M30 00:33:33 00:35:24
285 617 JOCHYMEK ADAM Jaworzno GRUPA DBK WRPCŁAW 1977 M40 00:33:33 00:35:15
286 618 ŻAAK MARCIN Sosnowiec GRUPA DBK KATOWICE 1975 M40 00:33:45 00:35:26
287 195 BOBER-OGON BETINA Siemianowice Śląskie MK TEAM 1988 K20 00:33:48 00:36:21
288 213 LASKA IZABELA Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1979 K30 00:33:52 00:35:42
289 388 STOMPEL EWELINA Siemianowice Śląskie 1990 K20 00:33:54 00:36:28
290 193 SEKTA SYLWIA Siemianowice Śląskie 1983 K30 00:33:58 00:36:34
291 1032 LECH PAWEŁ Zabrze 1983 M30 00:34:16 00:36:49
292 1033 LECH MARTA Zabrze 1988 K20 00:34:16 00:36:49
293 261 JANIKOWSKA ALEKSANDRA Katowice 1968 K40 00:34:17 00:36:06
294 73 ŁUCZKIEWICZ EWA Sosnowiec GRUPA DBK KATOWICE 1976 K40 00:34:27 00:36:09
295 420 WYJADŁOWSKA ANNA Sosnowiec 1973 K40 00:34:31 00:37:09
296 367 KNOL AGNIESZKA Sosnowiec 1973 K40 00:34:31 00:37:09
297 578 BROŚ MAGDALENA Katowice 1991 K20 00:34:32 00:37:07
298 1042 MADEJ MARCIN Czeladź 1980 M30 00:34:37 00:37:13
299 1068 POLAK TOMASZ Będzin GRUPA DBK KATOWICE 1980 M30 00:34:47 00:36:29
300 1160 HERDUŚ LUCYNA Jastrzębie-Zdrój --- 1987 K30 00:34:48 00:36:36
301 114 PAWEŁEK BARBARA Świętochłowice 1972 K40 00:34:51 00:37:23
302 274 JAWORSKI JANUSZ tychy PALESTYNA 1969 M40 00:34:53 00:37:28
303 1049 GRABOWSKA - MYNARSKA SYLWIA Katowice UKS ORZEŁ KATOWICE 1985 K30 00:35:04 00:36:56
304 105 BEDNAREK KATARZYNA Chorzów 1984 K30 00:35:23 00:38:00
305 386 SZOJDA ELŻBIETA Tychy 1978 K30 00:35:32 00:37:21
306 259 SZABŁOWICZ PATRYCJA Jaworzno 1986 K30 00:35:32 00:36:23
307 132 POLAKOWICZ ALEKSANDRA Chorzów 1977 K40 00:36:16 00:38:07
308 108 KAWULAK KAZIMIERZ Jaworzno MK BIKE 1963 M50 00:36:18 00:37:58
309 187 JÓZEF EDWARD Katowice RUNDOMATO 1954 M60 00:36:23 00:38:57
310 448 KAPICA MAŁGORZATA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE MK TEAM 1957 K60 00:36:24 00:38:57
311 162 PINKAWA AGNIESZKA Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1980 K30 00:36:30 00:39:06
312 301 KUREK EDWARD KATOWICE M0SIR CZELADZ 1939 M60 00:36:48 00:38:38
313 1085 OSMULSKA ANNA Katowice RATS 1986 K30 00:36:56 00:36:56
314 335 BOBA PIOTR Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1972 M40 00:37:00 00:39:39
315 300 SIMKA ŁUKASZ Chorzów PROMILKI 1979 M30 00:38:27 00:40:06
316 155 SEGET MONIKA Piekary Śląskie PROMILKI 1992 K20 00:38:27 00:40:06
317 60 AUGUSTYN ANNA Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1981 K30 00:38:45 00:41:21
318 1047 SŁODKIEWICZ GRZEGORZ Gliwice 1975 M40 00:40:32 00:43:10
319 383 NUSBAUM BARTOSZ JAWORZNO GRUPA DBK KATOWICE 1984 M30 00:42:02 00:44:41
320 624 GRUCHEL DAMIAN RUDA ŚLĄSKA GRUPA DBK KATOWICE 1991 M20 00:42:06 00:44:43
321 506 GÓRSZCZYK ARTUR Bytom GRUPA DBK KATOWICE 1983 M30 00:42:19 00:44:56
322 299 THOMALLA BOGDAN Zabrze OBR TOMCHEM, ZABRZE 1942 M60 00:42:32 00:45:15
323 1051 KRYSTEK BOŻENA Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1973 K40 00:42:42 00:45:18
324 178 ŚWIĄTEK EDYTA Katowice 1984 K30 00:44:43 00:47:24
325 292 WAŚCIŃSKA DOMINIKA Ruda Śląska GRUPA DBK KATOWICE 1984 K30 00:45:47 00:48:25
326 88 HALEMBA ANNA Siemianowice ŚLąskie GRUPA DBK KATOWICE 1984 K30 00:45:47 00:48:25
327 1136 KASPRZYK BARBARA Czerwionka-Leszczyny GRUPA DBK KATOWICE 1986 K30 00:46:20 00:48:06
328 309 BIAŁOŃ MACIEJ Rybnik 1978 M30 00:46:21 00:48:06
329 621 BĘDKOWSKI KRYSTIAN Wojkowice GRUPA DBK WROCŁAW 1988 M20 00:47:56 00:50:30
330 622 GRACA KAROLINA Mikołów 1992 K20 00:47:58 00:50:31
331 626 JEŻOWSKI RAFAŁ Sosnowiec GRUPA DBK WROCŁAW 1982 M30 00:48:52 00:50:35
332 494 SEKUŁA AGATA Będzin GRUPA DBK WROCŁAW 1984 K30 00:48:52 00:50:35
333 251 RADŁO GABRIELA Bytom GRUPA DBK KATOWICE 1992 K20 00:53:13 00:55:00
334 224 DWORACZYK DOMINIKA Chorzów GRUPA DBK KATOWICE 1994 K20 00:53:18 00:55:03

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni