z

Katowice

Wyniki

Bieg 2

13.11.2016 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 133 CZERNEK WOJCIECH Katowice AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA 1992 M20 00:16:30 00:16:30
2 3 WŁOSTOWSKI MATEUSZ Bytom TEAM PASEK 1995 M20 00:16:31 00:16:31
3 2 PASEK DAMIAN Bytom TEAM PASEK 1985 M30 00:16:34 00:16:36
4 106 MRACHACZ PIOTR Bytom TEAM PASEK 1997 M16 00:16:51 00:16:53
5 785 POŁEĆ ADRIAN Ruda Śląska 1992 M20 00:17:16 00:17:18
6 628 BEZNER KAMIL Bytom TEAM PASEK 1984 M30 00:17:24 00:17:25
7 266 GADOMSKI KAMIL Katowice 1998 M16 00:17:28 00:17:28
8 185 DROŻDŻ DAMIAN Rybnik GET RUN 1987 M20 00:17:37 00:17:38
9 162 SZAFARCZYK MARCIN Ochaby Małe LKS POGÓRZE/ RUNSZ-TEAM/ FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ OD 1990 M20 00:17:49 00:17:50
10 762 GORTEL-MACIUK AGNIESZKA Chorzów NIEWYMIĘKACZE :) 1977 K30 00:17:57 00:17:58
11 362 CZYŻ ŁUKASZ Sosnowiec SKLEPBIEGACZA.PL 1982 M30 00:18:00 00:18:01
12 445 BUKAŁA DAWID Bieruń 1994 M20 00:18:00 00:18:01
13 537 GAJDA MARCIN Tychy 1978 M30 00:18:10 00:18:13
14 727 PAJĄK ROCH Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1978 M30 00:18:18 00:18:19
15 773 RYSZKA KAROL Katowice KOSTUCHNA BIEGA 1987 M20 00:18:20 00:18:21
16 7 KUCIŃSKI BENJAMIN Katowice NIGHT RUNNERS 1982 M30 00:18:19 00:18:22
17 263 SNOCHOWSKI RAFAŁ Katowice SKLEPBIEGACZA.PL 1983 M30 00:18:25 00:18:25
18 689 GAŁUSZKA DAWID Świętochłowice HAZOKI 1990 M20 00:18:33 00:18:34
19 745 DORIGHI WOJCIECH Żory OLZA CIESZYN 1987 M20 00:18:37 00:18:38
20 20 WOTA ROBERT Kraków PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1966 M50 00:18:41 00:18:43
21 498 GRUSZCZYŃSKI ARTUR Katowice 1977 M30 00:18:44 00:18:45
22 342 WILK DAWID Zabrze NIGHT RUNNERS 1989 M20 00:18:46 00:18:47
23 313 GÓRNIK IRENEUSZ Rydułtowy (WWW.PERSONALBEST.PL) ELEKTRONICZNY POMIAR CZASU 1989 M20 00:18:48 00:18:50
24 503 SZYMCZAK ARKADIUSZ Siemianowice Śląskie TS AKS CHORZÓW 1992 M20 00:18:50 00:18:52
25 764 ANTOŃCZYK DENNIS Rydułtowy UKS 5 PLUS RYDUŁTOWY 2000 M16 00:18:53 00:18:53
26 11 GOLBA KASIA Mielec NIGTH RUNNERS/1SECOND 1989 K20 00:18:59 00:18:59
27 572 SOBÓR KRZYSZTOF Dąbrowa Górnicza VIACON POLSKA 1971 M40 00:19:10 00:19:12
28 18 ŚWIDER MARIUSZ Sosnowiec #CZELADZBIEGA 1981 M30 00:19:09 00:19:12
29 278 KLIMAS KAMIL Katowice 1982 M30 00:19:10 00:19:13
30 51 MENCEWICZ PAWEŁ Gołkowice FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 1972 M40 00:19:15 00:19:17
31 441 MLECZKO MARIAN Zabrze AKTYWNE ZABRZE 1962 M50 00:19:19 00:19:20
32 466 KISZEL SZYMON Zawiercie KS VICTORIA ZAWIERCIE 1998 M16 00:19:19 00:19:20
33 396 MIKOŁAJCZYK RAFAŁ Siemianowice PARKRUN KATOWICE 1981 M30 00:19:22 00:19:23
34 298 MORDARSKI PIOTR katowice 1973 M40 00:19:23 00:19:25
35 726 KLONOWSKI KAMIL ŁAZISKA GÓRNE MOSIR ŁAZISKA GÓRNE 1989 M20 00:19:25 00:19:27
36 356 ANONIMOWY ANONIM Katowice 1993 M20 00:19:30 00:19:30
37 676 BUJNOWSKI ARTUR Knurów ENDURANCE/SOKÓŁ KNURÓW 1987 M20 00:19:34 00:19:36
38 782 LISOWSKI ADAM Mysłowice SOCIOS GÓRNIK 1982 M30 00:19:36 00:19:37
39 119 ADAMCZYK MIROSŁAW Siemianowice Śląskie CSC ADVENTURE ACADEMY 1970 M40 00:19:41 00:19:42
40 795 KRÓL MICHAŁ PSZCZYNA 1989 M20 00:19:42 00:19:43
41 786 MOTYL PIOTR KATOWICE 1965 M50 00:19:41 00:19:43
42 788
631*
MYKAŁA RAFAŁ Katowice AUGUSTEAM 1973 M40 00:19:40 00:19:45
43 685 GAŁUSZKA RAFAŁ Łaziska Górne SOKÓŁ KNURÓW/ŁAZISKA GÓRNE 1984 M30 00:19:48 00:19:51
44 170 DOMAŃSKI JAROSŁAW Siemianowice Śląskie 1979 M30 00:19:47 00:19:52
45 494 IWANYSZYN TOMASZ Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1982 M30 00:19:52 00:19:53
46 697 KWIECIAK JAROSŁAW Dąbrowa Górnicza STOWARZYSZENIE POGORIA BIEGA 1954 M60 00:20:02 00:20:03
47 363 FURICH DARIUSZ Siemianowice Śląskie 1971 M40 00:20:13 00:20:16
48 416 SIEDLECKI PAWEŁ Katowice UKS SPRINT KATOWICE 1981 M30 00:20:10 00:20:18
49 783 OBOŃSKI ARTUR KNURÓW KB SOKÓŁ KNURÓW 1988 M20 00:20:20 00:20:22
50 141 ŻUK ANDRZEJ KATOWICE NFZ WYDZIAŁ BIEGOWY 1970 M40 00:20:20 00:20:23
51 486 ZIELONKA ROMAN Dąbrowa Górnicza BREMBO POLAND 1973 M40 00:20:18 00:21:05
52 742 BOK RAFAŁ Zabrze NIGHT RUNNERS 1980 M30 00:20:20 00:20:24
53 710 TERECH TOMASZ Radzionkow TOURSPORT RUNNING TEAM 1974 M40 00:20:24 00:20:25
54 281 ŻELIŃSKI MICHAŁ Chorzów 1998 M16 00:20:24 00:20:31
55 83 DUDZIK ZENON katowice NIEZRZESZONY 1962 M50 00:20:27 00:20:29
56 449 JODŁOWIEC CZESŁAW imielin 1965 M50 00:20:30 00:20:36
57 687 MAŁOLEPSZY ŁUKASZ Mysłowice 1983 1983 M30 00:20:30 00:20:36
58 518 SZALA KRZYSZTOF Łaziska Górne BIEGAMGDZIECHCE.PL 1985 M30 00:20:37 00:20:40
59 100 GÓRSKI MARIUSZ Tychy 1982 M30 00:20:43 00:20:46
60 776 SIEDLECKI PIOTR KATOWICE WITOSA 1983 M30 00:20:46 00:20:54
61 480 STRUMIŃSKI EMIL Czeladź MOVEMAN.PL 1988 M20 00:20:46 00:20:50
62 192 KOZIEŁ GRZEGORZ Chorzów SILESIA RUNNERS CLUB 1982 M30 00:20:48 00:20:51
63 243 BRZDĄK ŁUKASZ Katowice NIGHT RUNNERS 1981 M30 00:20:48 00:20:52
64 301 DZIDOWSKI ALEKSANDER Zawiercie BIEGAJ RAZEM Z NAMI ZAWIERCIE 1981 M30 00:20:49 00:20:49
65 135 GROCKI MIROSŁAW Chorzów HAZOKI 1988 M20 00:20:50 00:20:56
66 610 PALCZEWSKI PRZEMEK Mysłowice LIGA NIEZWYKŁYCH DŻENTELMENÓW 1975 M40 00:20:51 00:21:21
67 708 IMBOR WOJCIECH Sosnowiec TKKF CZELADZ 1982 M30 00:20:52 00:20:54
68 311 KUKUCZ BARTŁOMIEJ Skoczów LKS POGÓRZE / OLZA CIESZYN 1986 M30 00:20:54 00:20:59
69 747 LENART ANDRZEJ Bytom BTM RUNNERS 1994 M20 00:20:55 00:21:00
70 371 DZIDA TOMASZ Ruda Śląska BIEG Z CHRYSTUSEM 1975 M40 00:20:56 00:21:01
71 72 JANKO KAROLINA Chorzów UKS KARLIK CHORZÓW 2000 K16 00:20:56 00:20:57
72 481 SPRYCHA SŁAWOMIR Czeladź #CZELADZBIEGA 1983 M30 00:20:58 00:21:01
73 148 GAMZA ANDRZEJ Siemianowice Śl. 1967 M40 00:21:03 00:21:06
74 418 KAPICA RAFAŁ Katowice PARKRUN KATOWICE 1975 M40 00:21:04 00:21:07
75 326 KINEL JACEK Siemianowice Slaskie ADS MASNA KRYTYCZNA 1982 M30 00:21:04 00:21:08
76 684 ĆMIEL ADAM Siemianowice Śląskie 1972 M40 00:21:06 00:21:12
77 581 JÓZEF TOMASZ Dąbrowa Górnicza RUNDOMATO 1983 M30 00:21:10 00:21:17
78 317 JANOCHA AGNIESZKA Żarki Letnisko AMBITNI AMATORZY MYSZKÓW 1979 K30 00:21:11 00:21:13
79 288 CHROBOK ŁUKASZ ZABRZE NIGHT RUNNERS 1983 M30 00:21:13 00:21:18
80 228 HIRSZ TOMASZ Siemianowice Śląskie 1980 M30 00:21:16 00:21:22
81 775 KOTLARSKI MICHAŁ Chorzów 1990 M20 00:21:18 00:21:20
82 198 SZĘDZIELORZ KRYSTIAN Siemianowice Śląskie SILESIA RUNNERS CLUB 1982 M30 00:21:18 00:21:22
83 46 FIREK RAFAŁ Brzezinka 1975 M40 00:21:19 00:21:24
84 791 SURMAN JULIA Katowice 1999 K16 00:21:24 00:21:26
85 678 LISAK WOJCIECH Katowice 1980 M30 00:21:27 00:22:13
86 683 KOENIG KRZYSZTOF Katowice 1983 M30 00:21:28 00:21:36
87 733 BUJAK MAREK Czeladź #CZELADZBIEGA 1977 M30 00:21:30 00:21:34
88 312 BOREK BOGUSŁAW Strzebiń O CO BIEGA W KALETACH 1975 M40 00:21:33 00:21:45
89 659 ZWOLAK TOMASZ Zabrze NIGHT RUNNERS 1978 M30 00:21:36 00:22:29
90 370 FONFEREK MAREK Chorzów 1973 M40 00:21:37 00:22:24
91 440 WOLNY MIROSŁAW Katowice 1976 M40 00:21:40 00:22:27
92 61 WIĘCZKOWSKI PIOTR Katowice PARTNER 2000 1978 M40 00:21:45 00:23:17
93 241 LOSKA WALDEMAR Katowice KOSTUCHNA BIEGA 1974 M40 00:21:46 00:24:47
94 65 NOWAK EWA Mysłowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1973 K40 00:21:46 00:21:54
95 525 SEGIET PAWEŁ Bytom SILESIA RUNNERS CLUB 1979 M30 00:21:49 00:21:53
96 82 OLEKSY KRZYSZTOF Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1970 M40 00:21:52 00:24:23
97 60 PISZCZEK KRZYSZTOF Katowice PROFI AUTO TEAM 1980 M30 00:21:53 00:22:42
98 439 ĆWIKLIŃSKI PIOTR Dąbrowa Górnicza KLUB ŻEGLARSKI ZAGŁĘBIE 1980 M30 00:21:56 00:22:02
99 299 RUS MICHAŁ Ruda Śląska 1983 M30 00:21:58 00:22:45
100 38 ŻYCHOŃ KRZYSZTOF Katowice PROFI AUTO TEAM 1985 M30 00:21:59 00:22:46
101 596 DYDUCH STANISŁAW Katowice PPNMM 1988 M20 00:22:00 00:22:49
102 222 SAGANOWSKI MARCIN TYCHY ADS MASNA KRYTYCZNA 1971 M40 00:22:01 00:23:33
103 672 KWESTOROWSKI BARTOSZ Zabrze SZKOŁA PŁYWANIA LENA 1985 M30 00:22:02 00:22:10
104 373 GIERSZEWSKI KAROL Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 2000 M16 00:22:02 00:22:47
105 420 BEDNARSKI MARIUSZ Toporowice 1976 M40 00:22:05 00:22:09
106 42 SCHMIDT MARIUSZ SOSNOWIEC POWER SILESIA 1972 M40 00:22:10 00:22:56
107 58 SZCZYGIEŁ DAMIAN Katowice PROFI AUTO TEAM 1986 M30 00:22:13 00:23:00
108 201 DZIWAK DARIUSZ Katowice TIMOTHY 1985 M30 00:22:13 00:22:59
109 322 KAPA TOMASZ Czeladź #CZELADZBIEGA 1981 M30 00:22:14 00:22:18
110 800
623*
MISZCZAK DAMIAN Imielin IMIELIN-BIEGA /TAEM PAPRY 20 1974 M40 00:22:14 00:24:45
111 602 WANIEK ADAM Knurów 1982 M30 00:22:15 00:23:04
112 390 STARY DAMIAN Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1976 M40 00:22:16 00:23:19
113 355 KURZ MAREK Katowice 1976 M40 00:22:17 00:23:03
114 728 ŚWIDERSKI JACEK Siemianowice Śląskie ENDURANCE TEAM 1984 M30 00:22:27 00:23:15
115 805 MIKOS MARCIN Bytom NIGHT RUNNERS ŚLĄSK 1990 M20 00:22:30 00:23:23
116 524 FIGIEL HENRYK katowice 1965 M50 00:22:30 00:22:39
117 188 SOKOŁOWSKA MAJA Zabrze NIGHT RUNNERS 1988 K20 00:22:32 00:22:39
118 144 KAŁUŻA ARKADIUSZ Bierun 1973 M40 00:22:32 00:22:35
119 352 GORAUS KAMIL Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1984 M30 00:22:34 00:24:06
120 290 CHROBOK MATEUSZ Zabrze NIGHT RUNNERS 1988 M20 00:22:34 00:22:41
121 731 KRZYSTAŁA PAWEŁ Czerwionka 1999 M16 00:22:36 00:23:28
122 289 GAŁĄZKA ADRIAN Świętochłowice 1984 M30 00:22:37 00:23:27
123 724 STYRNA BOGUSŁAW Świętochłowice 6300 1957 M50 00:22:41 00:23:27
124 539 STAŃCZYK AGNIESZKA Kalety O CO BIEGA W KALETACH 1978 K30 00:22:43 00:23:29
125 337 DULIAN MICHAŁ RUDA ŚLĄSKA BIEG Z CHRYSTUSEM 1982 M30 00:22:44 00:22:50
126 177 BIAŁEK MARIUSZ Katowice ENDURANCE TEAM 1984 M30 00:22:45 00:23:33
127 270 POTĘGA GRZEGORZ Dąbrowa Górnicza 1968 M40 00:22:46 00:22:50
128 736 SYGUŁA ŁUKASZ Dąbrowa Górnicza HARPAGAN SOSNOWIEC 1982 M30 00:22:46 00:24:19
129 101 LEŚNIAK TOMASZ Dąbrowa Górnicza KRZYWDA TEAM 1984 M30 00:22:47 00:22:50
130 115 ŻERO SEBASTIAN Będzin WŚCIEKŁE KRÓLIKI 1981 M30 00:22:48 00:23:35
131 116 STAJER TOMASZ Siemianowice Śląskie 1978 M30 00:22:49 00:23:42
132 505 SIKORA ARKADIUSZ Chorzów ŚLĄSKI WYDZIAŁ BIEGOWY NFZ 1976 M40 00:22:49 00:23:31
133 323 FLOREK IREK Mysłowice 1983 M30 00:22:51 00:23:42
134 664 BUSZ RAFAŁ Ustroń SIEDEM ŻYCZEŃ TEAM 1977 M30 00:22:56 00:23:03
135 585 HUMPA FILIP Katowice GALEN TEAM 1986 M30 00:22:57 00:23:43
136 216 LASSOTA-BUJAK MARIOLA Czeladź #CZELADŹBIEGA 1978 K30 00:22:58 00:23:02
137 29 HOROWSKI TOMASZ Tychy URODZENI BIEGACZE 1972 M40 00:22:59 00:23:46
138 504 CEBULA MARIUSZ Ruda Śląska LEROY MERLIN KATOWICE 1973 M40 00:23:00 00:23:04
139 459 ZIELONKA KAROLINA Dąbrowa Górnicza 1999 K16 00:23:02 00:23:48
140 734 DANIELCZUK DOMINIK LUBLIN DOMAN 1984 M30 00:23:04 00:24:40
141 555 KARDACZ MARIUSZ Katowice ROCKFIT 1977 M30 00:23:06 00:23:54
142 233 PIETRYSIAK STEFAN Zabrze S.A.S ZABRZE 1960 M50 00:23:08 00:23:14
143 339 NITKA ARTUR Ruda Ruda 1980 M30 00:23:10 00:23:16
144 333 WOJTASZCZYK PAWEŁ Katowice 1983 M30 00:23:12 00:24:46
145 651 WILK TOMASZ Mikołów MOMNATOCAŁEŻYCIE 1978 M30 00:23:12 00:23:58
146 677 KRAWCZYK ŁUKASZ Będzin 1979 M30 00:23:13 00:24:04
147 559 ŚWIERCZEK ŁUKASZ Sosnowiec GALEN TEAM 1977 M30 00:23:14 00:24:48
148 283 PINKAWA GRZEGORZ Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1979 M30 00:23:18 00:24:52
149 41 GOŁĄBEK PIOTR Sosnowiec 1983 M30 00:23:18 00:24:09
150 73 GWÓŹDŹ MICHAŁ Czeladź #CZELADZBIEGA 1976 M40 00:23:18 00:24:05
151 40 POTOCZNY MIROSŁAW JAWORZNO 1974 M40 00:23:18 00:24:10
152 231 STANKOWIAK MACIEJ Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW 1978 M30 00:23:23 00:25:54
153 771 SŁONKA PIOTR Czernica UKS 5 PLUS RYDUŁTOWY 1999 M16 00:23:23 00:23:25
154 189 JARAWKA NATALIA Sosnowiec DODAM PÓŹNIEJ 1986 K30 00:23:23 00:23:34
155 117 WALASZCZYK PIOTR Chorzów 1978 M30 00:23:25 00:25:59
156 465 SZCZYGIEŁ JULIA Zawiercie KS VICTORIA ZAWIERCIE 2000 K16 00:23:29 00:24:16
157 705 MAZUREK GRZEGORZ Ustroń 1977 M30 00:23:29 00:23:36
158 71 JANKO KAMIL Chorzów 1996 M20 00:23:30 00:24:16
159 191 MULEWSKI BOGDAN Zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE 1973 M40 00:23:30 00:25:05
160 691 LIS MARIUSZ Sosnowiec MAGNETI MARELLI POLAND 1974 M40 00:23:32 00:23:40
161 780 KURASIŃSKI KONRAD 1989 M20 00:23:33 00:23:34
162 556 KARDACZ ANNA Katowice ROCKFIT 1977 K30 00:23:33 00:24:22
163 717 ŻELICHOWSKI ARTUR Kęty KĘCKIE HARPAGANY 1973 M40 00:23:35 00:23:38
164 225 NOWIŃSKI WOJTEK Zabrze NIGHT RUNNERS 1984 M30 00:23:36 00:23:43
165 28 KRZESIAK MICHAŁ Katowice 3SOFT S.A. 1977 M30 00:23:37 00:24:27
166 621 BZDYK KATARZYNA Katowice 1984 K30 00:23:38 00:23:45
167 669 BOGACZ MONIKA Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1988 K20 00:23:38 00:24:30
168 221 MORCINEK MARCIN Katowice BLUSZCZA 1978 M30 00:23:39 00:25:12
169 474 JÓZEF MATEUSZ Katowice RUNDOMATO 1993 M20 00:23:39 00:24:28
170 401 SUŚLIK SOBIESŁAW Mysłowice 1974 M40 00:23:39 00:25:12
171 512 DYRCZ ANNA Knurów 1972 K40 00:23:40 00:23:48
172 482 KIEŁBUSIEWICZ MAREK Bytom 1980 M30 00:23:41 00:24:29
173 461 CISŁO PRZEMEK Sosnowiec DĘBÓWKA 1979 M30 00:23:41 00:24:30
174 136 PIWOWAR JAROSŁAW Sosnowiec PARKRUN KATOWICE 1985 M30 00:23:42 00:24:30
175 597 KRAJECKA-SOLARZ ALINA Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1972 K40 00:23:43 00:24:31
176 120 KUCZBORSKI JAROSŁAW Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1974 M40 00:23:43 00:25:16
177 793 NENKO BARBARA Ruda Slaska 1980 K30 00:23:43 00:24:30
178 359 JASKÓLSKI PIOTR Chorzów BRAK 1980 M30 00:23:44 00:25:19
179 564 SŁOMSKI MAKSYM Katowice PPNBB 1988 M20 00:23:45 00:24:34
180 414 MACHOWIAK ADAM Katowice 1984 M30 00:23:45 00:24:42
181 533 PIATEK JACEK Knurów GRUPA DBK 1976 M40 00:23:46 00:26:17
182 675 PANEK PAWEŁ Dąbrowa Górnicza GRUPA DBK 1979 M30 00:23:46 00:24:36
183 801 WAWRZEŃ TOMASZ Łaziska Górne STS BIEGATON MIKOŁÓW 1978 M30 00:23:50 00:25:26
184 368 JÓZEF MAREK Katowice RUNDOMATO 1978 M30 00:23:51 00:24:41
185 756 KUBICIUS PIOTR Kaczyce OLZA CIESZYN 1980 M30 00:23:54 00:24:39
186 57 PELC ADAM Katowice DLABIEGACZY.PL 1982 M30 00:23:56 00:25:31
187 174 SZYNAWA ADRIAN Siemianowice Śląskie RAIFFEISEN POLBANK SPORT TEAM 1987 M20 00:23:57 00:24:51
188 510 BORCZ TOMASZ SOSNOWIEC 1973 M40 00:23:57 00:24:43
189 365 SOWIŃSKA AGATA Katowice #JANADALTYMZYJE 1985 K30 00:23:57 00:25:30
190 336 PIETREK DARIUSZ Ruda Sląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1985 M30 00:23:57 00:25:29
191 240 KUŚ DAWID Katowice RUCH AUTONOMII ŚLĄSKA 1987 M20 00:23:57 00:24:46
192 165 SOLECKI TOMASZ Bieruń GOMOLA TRANS AIRCO 1979 M30 00:23:58 00:25:31
193 294 GAŁĄZKA MAREK Świętochłowice 1961 M50 00:24:00 00:24:48
194 27 DUDEK PAWEŁ Katowice MORDERCZE PTAKI 1978 M30 00:24:00 00:24:50
195 613 WISEŁKA ANDRZEJ Rybnik VKP 1979 M30 00:24:01 00:24:53
196 590 JAGLARZ JAROSŁAW Bobrowniki VILAMALIA 1964 M50 00:24:02 00:26:36
197 598 WYPYCH KLAUDIA Wieruszow 1989 K20 00:24:03 00:24:51
198 161 SZAFARCZYK EUGENIA Ochaby Małe RUNSZ-TEAM 1962 K50 00:24:04 00:24:51
199 138 BUGAJ GRZEGORZ Mysłowice TRAVOIS 1974 M40 00:24:07 00:24:57
200 118 KULIKÓW SŁAWOMIR Mysłowice 1978 M30 00:24:08 00:24:57
201 21 WOTA ZANETA Kraków PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 K30 00:24:12 00:25:02
202 125 WOSIEK PIOTR Katowice PROFI AUTO TEAM 1986 M30 00:24:13 00:25:04
203 495 DEPTA MARTYNA Mikołów 1993 K20 00:24:15 00:25:05
204 606 BARCHANOWSKI WOJCIECH Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1973 M40 00:24:17 00:25:08
205 654 MIKETA MAREK Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 1973 M40 00:24:18 00:26:49
206 570 NUSBAUM IRENEUSZ Jaworzno GRUPA DBK 1979 M30 00:24:18 00:26:51
207 237 ŻMIJEWSKI MACIEJ Zabrze TOMTOM SPORTS 1985 M30 00:24:19 00:26:52
208 542 BIESZCZAD DAWID Świętochłowice KLUB MORSÓW TERMOKLINA ŚWIĘTOCHŁOWICE 2000 M16 00:24:20 00:25:08
209 806 ROMANEK ANNA katowice NIGHT RUNNERS 1985 K30 00:24:20 00:25:11
210 792
627*
LAZAR GRAŻYNA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE CSC ADVENTURE ACADEMY 1974 K40 00:24:20 00:25:14
211 393 STRUMIEN JACEK Katowice 1962 M50 00:24:20 00:24:20
212 491 WLODKOWSKI KRZYSZTOF Tychy ARMADA 1979 M30 00:24:21 00:25:10
213 139 KANIA WIOLETTA Trzebinia 1975 K40 00:24:21 00:24:26
214 568 JĘDRUCH JACEK Katowice JJ PRODUCTION 1983 M30 00:24:21 00:25:08
215 261 GROMADZKI KAMIL Katowice 1986 M30 00:24:25 00:25:15
216 540 STAŃCZYK TOMASZ Kalety O CO BIEGA W KALETACH 1972 M40 00:24:27 00:25:12
217 218 ZIELIŃSKI MARCIN Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1977 M30 00:24:28 00:26:09
218 77 DZIAMSKI RYSZARD Chorzów FUNDACJA ISKIERKA - BIEGAM DLA MIRKI 1976 M40 00:24:28 00:26:01
219 794 MAŁEK KRZYSZTOF Katowice KOSTUCHNA BIEGA 1975 M40 00:24:28 00:25:21
220 202 DUDA RADOSŁAW Ożarowice GB GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 1990 M20 00:24:30 00:25:22
221 430 CHRZANOWSKI CZESŁAW SOSNOWIEC HDK PCK BASIA PRZY KWK MYSŁOWICE WESOŁA 1960 M50 00:24:30 00:26:06
222 90 ŁUKASZEWSKI PRZEMYSŁAW Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW 1975 M40 00:24:30 00:27:03
223 351 BOGUCKI JACEK Katowice 1991 M20 00:24:34 00:25:28
224 636 WOSK MATEUSZ Mysłowice 1987 M20 00:24:34 00:26:09
225 132 RYKALSKI DAMIAN Jaworzno EPKT SPOTTERS 1981 M30 00:24:36 00:25:23
226 277 HAŃCZUR JOZEF Bytom B T M RUNNERS 1961 M50 00:24:36 00:26:18
227 652 WITEK JACEK Gliwice OPEL ACTIVE TEAM 1977 M30 00:24:37 00:26:14
228 194 KOPIECKA JOANNA Zabrze NIGHT RUNNERS 1985 K30 00:24:38 00:26:12
229 67 BIENIEK ADAM Zabrze NIGHT RUNNERS 1979 M30 00:24:38 00:26:12
230 26 DELEWSKA DOROTA Zabrze NIGHT RUNNERS 1970 K40 00:24:39 00:26:13
231 319 JANDZIOŁ MARCIN Bytom 1982 M30 00:24:40 00:26:16
232 53 BRYŚ KRZYSZTOF Katowice 1986 M30 00:24:43 00:25:32
233 87 RONER PRZEMYSŁAW Siemianowice Śląskie 1979 M30 00:24:45 00:27:17
234 248 HORZELA ADAM Katowice 1986 M30 00:24:45 00:25:35
235 589 BRZDĘK SEBASTIAN Zawiercie 1982 M30 00:24:46 00:27:18
236 280 STELMASZYK SEBASTIAN Katowice RAIFFAISEN POLBANK 1979 M30 00:24:50 00:25:46
237 17 ADAMCZEWSKI DARIUSZ Chorzów 1988 M20 00:24:51 00:26:36
238 415 BULAK WITOLD Chorzów PARKRUN KATOWICE 1986 M30 00:24:51 00:26:25
239 470 HAAS NATALIA Zawiercie KS VICTORIA ZAWIERCIE 2000 K16 00:24:52 00:25:42
240 147 GAMZA-BŁASZCZYK BOGUSŁAWA Siemianowice Śl. 1978 K30 00:24:57 00:26:29
241 344 MROCZKA ANNA Katowice 1978 K30 00:24:58 00:26:30
242 777 JĘDRZEJEC KRZYSZTOF Katowice 1953 M60 00:24:58 00:25:48
243 575 POLAK KRZYSZTOF Ruda Śląska OPEL ACTIVE TEAM 1973 M40 00:24:59 00:26:37
244 737 MIKOLAJCZYK LUKASZ Czeladź 1982 M30 00:25:00 00:25:53
245 489 MAJDA TOMASZ Katowice LEROY MERLIN KATOWICE 1986 M30 00:25:02 00:25:06
246 385 WARSKA MARTA Katowice - 1984 K30 00:25:02 00:27:33
247 796 JANKOWSKA AGNIESZKA Katowice SOKÓŁ ŚLĄSK 1973 K40 00:25:07 00:26:53
248 644 SZCZEPONIK KLEMENTYNA Świętochłowice GALEN TEAM 1989 K20 00:25:08 00:26:43
249 302 WIECZOREK KRZYSZTOF Katowice TRUCHTACZ MYSŁOWICE 1968 M40 00:25:09 00:26:42
250 658 PIETRZYK BEATA Ruda Śląska 1986 K30 00:25:10 00:26:47
251 584 WAWOCZNY MONIKA Katowice GALEN TEAM 1988 K20 00:25:10 00:26:44
252 804 ŁYCZAK LUCJAN Siemianowice Śląskie 1980 M30 00:25:14 00:26:11
253 391 STARY MATEUSZ Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1997 M16 00:25:14 00:26:17
254 455 PUCEK TOMASZ Chorzów 1979 M30 00:25:15 00:26:51
255 460 SNOPEK KRZYSZTOF Sosnowiec DĘBÓWKA 1980 M30 00:25:15 00:26:03
256 443 BŁASZCZYK CZESŁAW Katowice 1955 M60 00:25:16 00:26:49
257 331 BĘDKOWSKA ANNA Sosnowiec KOSTUCHNA BIEGA 1972 K40 00:25:18 00:26:10
258 197 MALCZAK MATEUSZ Katowice THE PIRATE CAT 1982 M30 00:25:18 00:27:51
259 130 NIŹNIK MARCIN Siemianowice Śląskie 1985 M30 00:25:22 00:27:54
260 364 GAIM JACEK Katowice 1975 M40 00:25:27 00:27:08
261 407 MOCNY MICHAŁ Kraków DUROSKI 1987 M20 00:25:29 00:27:10
262 580 HERMAN ROBERT Sosnowiec 1988 M20 00:25:30 00:27:13
263 156 GRELA BOŻENA Katowice WURTH POLSKA 1978 K30 00:25:30 00:27:07
264 102 KUBICA DARIUSZ Mysłowice 1972 M40 00:25:31 00:26:22
265 746 BIEŃKOWSKI DAWID Bytom BTMRUNNERS 1984 M30 00:25:31 00:26:19
266 729 LENART ADRIAN Bytom BTM RUNNERS 1981 M30 00:25:31 00:26:19
267 111 DURA MAGDALENA siemianowice śląskie DUROSKI 1979 K30 00:25:32 00:27:12
268 112 KONARSKI MICHAŁ Piekary Śląskie 1982 M30 00:25:33 00:28:05
269 438 NOWAK ŁUKASZ Czeladź #CZELADZBIEGA 1986 M30 00:25:35 00:27:09
270 560 ZIĘBA ADAM Bytom 1974 M40 00:25:37 00:26:25
271 157 GRELA DARIUSZ Katowice WUJEK BIEGA 1977 M30 00:25:40 00:27:20
272 576 AUGUSTYN GRZEGORZ Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1978 M30 00:25:43 00:27:17
273 199 MAJER BŁAŻEJ Kietrz 1994 M20 00:25:44 00:27:22
274 178 KRZEMIEN BARTOSZ Katowice 1975 M40 00:25:49 00:27:34
275 62 PALENTA MAREK Katowice 1971 M40 00:25:50 00:27:32
276 660 SZEWERDA HANNA BYTOM BTM RUNNERS 1978 K30 00:25:50 00:27:26
277 167 WĘGOREK MONIKA Bytom BTM RUNNERS 1980 K30 00:25:51 00:27:27
278 152 BERESKA BARTŁOMIEJ Gliwice 1985 M30 00:25:51 00:27:24
279 205 POCIENNIK JUSTYNA Bieruń BRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWA 1972 K40 00:25:52 00:27:36
280 469 TERLIKOWSKI KACPER Będzin 1993 M20 00:25:53 00:28:34
281 702 KOWACZ MATEUSZ Sosnowiec 1984 M30 00:25:53 00:27:29
282 587 DĄBEK ARTUR Piła Kościelecka PARKRUN CHRZANÓW 1985 M30 00:26:04 00:26:54
283 767 GRUSZKA JAKUB Katowice 1984 M30 00:26:06 00:27:47
284 492 KAMALA SYLWIA Mysłowice 1980 K30 00:26:10 00:27:58
285 463 KOŚNIAK SŁAWOMIR Kalety O CO BIEGA W KALETACH 1984 M30 00:26:10 00:26:56
286 500 OBUCHOWSKI ROBERT Dąbrowa Górnicza WŚCIEKŁE KRÓLIKI 1972 M40 00:26:10 00:28:51
287 247 SOBSTEL PRZEMYSŁAW Siemianowice Slaskie 1982 M30 00:26:10 00:28:43
288 226 MADEJ NATALIA Tychy ADS MASNA KRYTYCZNA 1985 K30 00:26:11 00:27:16
289 490 BARCZYK ŁUKASZ Klucze ARMADA 1981 M30 00:26:12 00:27:45
290 680 BZDYK IWONA Katowice 1987 K20 00:26:17 00:27:52
291 513 JASIŃSKI JULIAN Mikołów 1970 M40 00:26:19 00:28:04
292 334 OSMULSKA ANNA Katowice 1986 K30 00:26:19 00:27:55
293 254 WILCZEK MONIKA KATOWICE MARSZALIKI&WILCZKI 1959 K50 00:26:20 00:27:09
294 209 PIGUŁA DARIA Siemianowice Śląskie 1979 K30 00:26:21 00:27:58
295 759 CZAJKA EDWARD Tarnowskie Góry NIGHT RUNNERS 1969 M40 00:26:23 00:27:59
296 186 MICHALCEWICZ KATARZYNA ZABRZE JA ICH NIE ZNAM 1989 K20 00:26:24 00:28:01
297 668 PYZIK TOMASZ Gliwice DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL 1975 M40 00:26:27 00:28:11
298 99 MORITZ KATARZYNA Katowice 1975 K40 00:26:27 00:28:00
299 607 SOBCZAK MARIUSZ Sosnowiec TFATFADRATFA 1974 M40 00:26:27 00:29:04
300 740 WINKLER AGNIESZKA Katowice NIGHT RUNNER ŚLĄSK 1981 K30 00:26:28 00:28:02
301 527 BALCAREK MICHAŁ Tychy GRUPA DBK 1984 M30 00:26:28 00:29:01
302 55 BUCHOWICZ AGNIESZKA JAWORZNO MK BIKE 1981 K30 00:26:28 00:28:08
303 272 KOTAS AREK Katowice 1975 M40 00:26:29 00:27:26
304 308 BADURA RYSZARD Katowice - 1959 M50 00:26:32 00:28:11
305 528 DZIUBDZIELA JAROSŁAW Katowice GALEN TEAM 1957 M50 00:26:33 00:28:08
306 81 TRZCIONKA MIROSŁAW Katowice PROFI AUTO TEAM 1986 M30 00:26:38 00:27:29
307 37 DZIERŻANOWSKA BLANKA Zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE 1990 K20 00:26:40 00:28:14
308 686 ŻAK ELŻBIETA Zabrze RAIFFEISEN POLBANK RUNNING TEAM 1982 K30 00:26:41 00:29:12
309 716 ŻELICHOWSKA IZABELA KĘTY KĘCKIE HARPAGANY 1972 K40 00:26:41 00:27:37
310 250 JĘDRULOK AGNIESZKA Chorzów 1994 K20 00:26:41 00:28:23
311 85 PAJĄCZEK DOMINIKA Tychy 1981 K30 00:26:43 00:28:16
312 640 GORUS ANNA zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE 1983 K30 00:26:49 00:28:24
313 754 WIESIOŁEK PAWEŁ Katowice 1981 M30 00:26:50 00:28:29
314 296 SIEJDA DANIEL Siemianowice Śląskie 1984 M30 00:26:51 00:29:26
315 306 PELCZAR BARBARA Sosnowiec 1994 K20 00:26:51 00:29:24
316 251 JASNOCH BOGUMIŁA MIKOŁÓW 1958 K50 00:26:51 00:26:58
317 108 PIEKOSZEWSKI JANUSZ Mysłowice 1975 M40 00:26:52 00:28:31
318 96 KOZIARZ ARTUR Katowice SILESIA SKATING 1983 M30 00:26:54 00:27:44
319 95 KOZIARZ MARTA Katowice 1983 K30 00:26:54 00:27:44
320 850
626*
HORA GRZEGORZ Ruda Śląska 1980 M30 00:26:54 00:28:39
321 478 LACHERA MARYSIA Zabrze NIGHT RUNNERS 1960 K50 00:26:55 00:28:32
322 173 CZEMPIEL MATEUSZ Piekary Śląskie PROMILKI Z PIEKAR 1989 M20 00:26:58 00:28:46
323 150 DONOCIK KRZYSZTOF Katowice 1982 M30 00:26:59 00:28:49
324 258 TIEBLER MARLENA Łaziska Górne STS BIEGATON MIKOŁÓW 1987 K20 00:26:59 00:28:36
325 534 SIARKA JAREK Ruda Śl. 1983 M30 00:27:02 00:28:44
326 43 PARCHENIAK JACEK Katowice ARMADA 1968 M40 00:27:04 00:28:38
327 134 NOCOŃ MAREK Zabrze NIGHT RUNNERS 1992 M20 00:27:05 00:28:47
328 692 MAJDA ROBERT ORZESZE ROMB 1976 M40 00:27:11 00:28:50
329 220 MATUNIN ALINA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1984 K30 00:27:15 00:28:55
330 624 MRACHACZ DOROTA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1969 K40 00:27:15 00:28:55
331 670 WYLEŻAŁEK IREK Kalety O CO BIEGA W KALETACH 1973 M40 00:27:16 00:28:03
332 600 DOMŻOŁ RADOSŁAW Mysłowice PPNBB 1995 M20 00:27:17 00:29:01
333 402 GRUSZKA EWA Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW 1978 K30 00:27:18 00:28:54
334 538 ROGALA KLAUDIA Zabrze 1979 K30 00:27:22 00:28:11
335 262 SNOCHOWSKA GABRIELA Katowice SKLEPBIEGACZA.PL 1988 K20 00:27:23 00:28:56
336 523 MÓL WIOLETTA Czeladź #CZELADŹ BIEGA 1971 K40 00:27:24 00:29:58
337 471 MĘTLAK MAŁGORZATA Zawiercie KS.VICTORIA ZAWIERCIE 2000 K16 00:27:27 00:28:16
338 273 KUREK BEATA Siemianowice Śląskie SILESIA RUNNERS CLUB 1981 K30 00:27:32 00:30:10
339 519 TURCZYK TOMASZ Katowice 1978 M30 00:27:35 00:29:19
340 706 LETOCHA-TERECH KAROLINA Radzionków 1983 K30 00:27:37 00:29:10
341 802 RODKO MARTA CZELADŹ SEKCJA PIASKI 1986 K30 00:27:38 00:29:15
342 424 SZAJBEL JOANNA KATOWICE PARKRUN KATOWICE 1979 K30 00:27:38 00:29:13
343 611 PIĘTOŃ PAWEŁ Katowice ROCKFIT 1988 M20 00:27:39 00:28:30
344 236 DZIUBEK-MATUSIK KATARZYNA Katowice BRAK 1984 K30 00:27:40 00:29:15
345 617 NIECZYPOR ROLAND Katowice 1956 M60 00:27:41 00:29:14
346 181 PIETRZYK MARCIN Tychy 1976 M40 00:27:43 00:30:22
347 315 KOWALSKI SŁAWOMIR Bytom BIEGAM OD WCZORAJ 1983 M30 00:27:45 00:29:18
348 444 MAJCHRZYK DOROTA Czeladz #CZELADZBIEGA 1978 K30 00:27:45 00:30:19
349 32 KRUPA-SZCZĘSNY IZABELA Czeladź #CZELADZBIEGA 1973 K40 00:27:46 00:30:20
350 213 ŻMUDA ROKSANA Jaworzno 1992 K20 00:27:48 00:29:20
351 113 DURA KAMIL Katowice DUROSKI 1986 M30 00:27:48 00:30:24
352 433 BARON ANIELA Gostyń 1964 K50 00:27:48 00:29:27
353 502 OBUCHOWSKA KINGA Dąbrowa Górnicza WŚCIEKŁE KRÓLIKI 1998 K16 00:27:50 00:30:30
354 807 SEGIET RENATA Bytom 1980 K30 00:27:56 00:30:28
355 554 BEDLICKA JOANNA Katowice TS SOKÓŁ ŚLĄSK 1973 K40 00:27:57 00:29:42
356 688 JANKOWSKA AGATA Imielin 1989 K20 00:28:00 00:29:44
357 84 SZELUGA JERZY Zabrze 1975 M40 00:28:03 00:29:45
358 256 JARASZ ALEKSANDER Zabrze 1977 M30 00:28:03 00:30:40
359 176 KUŚ MAŁGORZATA Katowice 1978 K30 00:28:03 00:30:45
360 341 ŻYŁKA AGNIESZKA Zabrze 1980 K30 00:28:04 00:29:53
361 735 SŁOWIK ANNA Katowice 1981 K30 00:28:09 00:29:47
362 39 KOZOK MAŁGORZATA Łaziska Górne STS BIEGATON MIKOŁÓW 1976 K40 00:28:12 00:29:48
363 86 RONER AGNIESZKA Siemianowice Śląskie 1979 K30 00:28:12 00:30:50
364 163 SZALA JANUSZ Łaziska Górne GŮRNY ŚLŮNSK 1952 M60 00:28:13 00:30:59
365 758 MALCZYK MARIUSZ Ruda Śląska GRUPA DBK 1991 M20 00:28:13 00:30:51
366 751 SZULC TOMASZ Siemianowice Śląskie 1979 M30 00:28:14 00:30:52
367 426 KUCHARCZYK KASIA Świętochłowice SILESIA RUNNERS CLUB 1983 K30 00:28:14 00:30:53
368 114 ŻERO DAGMARA Będzin WŚCIEKŁE KRÓLIKI 1985 K30 00:28:15 00:30:55
369 45 SITKO SYLWESTER Preczów 1972 M40 00:28:16 00:29:58
370 375 KUCHARCZYK ROBERT Chorzów SILESIA RUNNERS CLUB 1979 M30 00:28:16 00:30:55
371 44 ZYCH WIOLETA Preczów 1973 K40 00:28:17 00:29:59
372 284 KOS ŁUKASZ Katowice 1979 M30 00:28:22 00:30:57
373 388 LIPMAN WIEŃCZYSŁAW Katowice 1965 M50 00:28:23 00:29:58
374 476 LACHERA BOGUSŁAW Zabrze NIGHT RUNNERS 1959 M50 00:28:24 00:30:00
375 346 GRZELA KRZYSZTOF Siemianowice Śląskie NATIONALE NEDERLANDEN 1983 M30 00:28:24 00:30:10
376 19 GOŁĄBEK JOANNA Sosnowiec SAINT-GOBAIN SQUAD 1983 K30 00:28:25 00:30:57
377 720 STEFANI MAGDALENA Katowice 1976 K40 00:28:26 00:29:21
378 797 WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA KATOWICE 1980 K30 00:28:26 00:30:57
379 703 LIPIŃSKA DOROTA Dąbrowa Górnicza RAIFFEISEN POLBANK SPORT TEAM 1985 K30 00:28:37 00:31:08
380 521 WYDRA ANDRZEJ Katowice 1980 M30 00:28:39 00:31:24
381 719 RUBINIEC MARIAN Piekary Śląskie 1984 M30 00:28:45 00:30:28
382 721 MAŁECKA - SMYK BEATA Katowice 1984 K30 00:28:45 00:30:28
383 799 MRÓZ GABRIELA Jedlicze AZS PWSZ KROSNO 1993 K20 00:28:49 00:31:21
384 784 ANIOŁ ADAM ZABRZE 1985 M30 00:28:50 00:30:26
385 394 KUNYSZ MICHAŁ Łaziska Górne 1995 M20 00:28:50 00:31:23
386 360 KACAN SABINA Zabrze NIGHT RUNNERS 1977 K30 00:28:50 00:30:26
387 146 PILARSKI RADEK Katowice - 1976 M40 00:28:52 00:31:27
388 378 GRZYŚKA PIOTR Zabrze NIGHT RUNNERS 1982 M30 00:28:53 00:31:27
389 361 SZUSTER-KURZ EWA Katowice 1976 K40 00:28:54 00:30:41
390 421 JAKSIK MAGDALENA Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1990 K20 00:28:57 00:29:51
391 172 PAWELEC SEBASTIAN Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1973 M40 00:28:58 00:29:51
392 259 MARSZALIK ANNA KATOWICE MARSZALIKI&WILCZKI 1980 K30 00:28:58 00:29:48
393 763 DUDEK DONATA Chorzów 1982 K30 00:28:59 00:30:46
394 142 NAWIAS ALBIN Katowice 1961 M50 00:29:04 00:30:37
395 730 MALIK ALICJA Bełk 1999 K16 00:29:04 00:31:45
396 752 DĄBROWSKI ADRIAN Siemianowice Śląskie 1993 M20 00:29:05 00:31:41
397 772 HULOK MAGDA Ruda Śląska 1984 K30 00:29:06 00:30:43
398 89 ŁUKASZEWSKA AGNIESZKA Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW 1978 K30 00:29:06 00:30:42
399 508 BARTOSIK MONIKA Czeladź #CZELADŹBIEGA 1980 K30 00:29:07 00:29:12
400 124 BARAŃSKA ANNA Łazy RAIFFEISEN POLBANK SPORT TEAM 1977 K30 00:29:11 00:31:46
401 707 TUSIŃSKI MIROSŁAW Oświęcim 1974 M40 00:29:14 00:31:53
402 335 PIETREK EWELINA Ruda Sląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1985 K30 00:29:14 00:30:55
403 369 CZAPLA MATEUSZ Mysłowicw 1987 M20 00:29:15 00:31:55
404 435 KINEL AGNIESZKA Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1982 K30 00:29:16 00:30:56
405 798 STARZYK JOANNA Katowice SOKÓŁ ŚLĄSK 1972 K40 00:29:16 00:31:01
406 577 HALEMBA ANNA Siemianowice ŚLąskie GRUPA DBK 1984 K30 00:29:18 00:31:51
407 517 SMYK EWA Katowice 1971 K40 00:29:20 00:29:20
408 713 KUBZIAKOWSKA GABRIELA Sosnowiec 1984 K30 00:29:22 00:32:05
409 145 ORMANIEC ELZBIETA Pszczyna NIGHT RUNNERS ŚLONSK 1989 K20 00:29:22 00:31:00
410 451 NOWAK ŁUKASZ Katowice 1978 M30 00:29:28 00:32:05
411 379 BARDOSZ RENATA Zabrze NIGHT RUNNERS 1973 K40 00:29:30 00:31:06
412 493 POPIELEWICZ MAREK Katowice METAL SERWIS SPORT TEAM 1961 M50 00:29:32 00:32:17
413 204 MAKOWSKA LUCY Ruda Śląska SBRT 1983 K30 00:29:33 00:32:09
414 200 PAŁKA ALEKSANDRA Rzeszów 1992 K20 00:29:35 00:32:14
415 321 ŁUKASIK MAGDALENA Poręba 1984 K30 00:29:35 00:31:07
416 768 ZARZYCKA EWA Jastrzębie Zdrój 1980 K30 00:29:35 00:32:13
417 604 STARZYŃSKA BARBARA Czeladź #CZELADŹBIEGA 1982 K30 00:29:39 00:32:13
418 656 KORCZAK OLIWIA Czeladź #CZELADZBIEGA 1987 K20 00:29:39 00:32:12
419 215 NALEWAJKO JOANNA Katowice PARKRUN KATOWICE 1979 K30 00:29:39 00:32:16
420 110 KOZIOŁ KRZYSZTOF Siemianowice Śląskie MATNER RUNNING TEAM 1976 M40 00:29:40 00:32:12
421 741 TRZECIAK MAGDALENA Czeladź 1983 K30 00:29:40 00:32:15
422 382 CZARNY MARZENA Jaworzno JAWORZNOŁBC 1979 K30 00:29:41 00:32:13
423 381 CZARNY MARIUSZ Jaworzno JAWORZNO ŁBC 1978 M30 00:29:41 00:32:13
424 107 PARSZEWSKA ALEKSANDRA bytom BTM RUNNERS 1991 K20 00:29:42 00:31:18
425 546 STAWOWA AGNIESZKA Rybnik PIORUNY 1989 K20 00:29:43 00:32:14
426 547 STAWOWY KRZYSZTOF Rybnik PIORUNY 1989 M20 00:29:43 00:32:14
427 318 DYMANUS KAROLINA Mysłowice TIC 1988 K20 00:29:47 00:32:26
428 612 REDMAN GRZEGORZ Czeladź 1981 M30 00:29:47 00:31:33
429 404 CHRUŚCIŃSKI MACIEJ Świętochłowice 1987 M20 00:29:55 00:31:32
430 544 SOBCZYK AGNIESZKA rybnik GRUPA DBK 1978 K30 00:29:56 00:32:34
431 679 BOGUSZ DAMIAN Zabrze 1985 M30 00:29:58 00:32:41
432 447 GLINKA ANNA Sosnowiec 1985 K30 00:30:01 00:32:38
433 123 ŚLĘCZKA RADKA Jaworzno RAIFFEISEN POLBANK SPORT TEAM 1980 K30 00:30:05 00:32:41
434 599 MADEJ MARCIN Czeladź 1980 M30 00:30:07 00:32:48
435 405 TUCHOWSKI ROMAN Ruda Śląska 1973 M40 00:30:07 00:31:44
436 257 SYPUŁA DANUTA Mikołów 1960 K50 00:30:07 00:31:04
437 347 GORAUS-GŁOWANIA DARIA Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1990 K20 00:30:14 00:31:56
438 80 SOLARZ MARIOLA Katowice 1977 K30 00:30:18 00:33:01
439 543 KACZMAREK DAWID Jastrzębie Zdrój 1988 M20 00:30:22 00:33:08
440 755 SZEJA JOANNA Siemianowice Śląskie RAIFFEISEN POLBANK SPORT TEAM 1980 K30 00:30:25 00:33:01
441 76 BŁOŃSKA-POLAK EWA Tarnowskie Góry BTM RUNNERS 1978 K30 00:30:36 00:32:11
442 722 WALISZAK DAMIAN Malinowice 1975 M40 00:30:38 00:33:14
443 608 JANDA MICHAŁ Katowice 1980 M30 00:30:40 00:33:24
444 699 SKÓRA KAROLINA Katowice 1982 K30 00:30:58 00:32:40
445 591 BRZDĘK ANITA Zawiercie GRUPA JURA PL, ZAWIERCIE BIEGA 1980 K30 00:31:04 00:32:37
446 269 KAMROWSKI ŁUKASZ Katowice PAE GOGGLE TEAM 1978 M30 00:31:05 00:32:51
447 410 KOSMALA MARTYNA Swietochłowice 1991 K20 00:31:16 00:33:53
448 723 CETNAR-KLIMAS KATARZYNA Katowice 1979 K30 00:31:17 00:32:09
449 411 PIELOK WOJCIECH Chorzów 1981 M30 00:31:18 00:33:58
450 609 DETKO ANNA Czeladź #CZELADŹBIEGA 1979 K30 00:31:19 00:33:53
451 515 KURASZYŃSKA EWA Chorzów 1980 K30 00:31:20 00:32:16
452 787 JASKÓLSKI SZYMON Katowice 1990 M20 00:31:23 00:34:07
453 765 GOŁASZCZYK KRZYSZTOF Katowice 1980 M30 00:31:26 00:33:58
454 330 STRUZIK AGATA Sosnowiec 1974 K40 00:31:26 00:34:04
455 50 PAWLICZEK DAGMARA Jastrzębie-Zdrój 1981 K30 00:31:28 00:34:12
456 49 PAWLICZEK MARIUSZ Jastrzębie-Zdrój 1979 M30 00:31:30 00:34:13
457 696 OLESZEK MAGDALENA Czeladź 1985 K30 00:31:39 00:34:17
458 700 SUKIENIK BARTŁOMIEJ Radzionków 1983 M30 00:31:39 00:34:21
459 718 SOBIERAJ WOJCIECH Imielin STM32 1981 M30 00:31:43 00:34:15
460 526 KLIMASARA MAGDALENA Katowice 1976 K40 00:31:47 00:34:22
461 552 WINKLER AGNIESZKA Katowice 1973 K40 00:31:47 00:34:22
462 509 KUBICZEK DOMINIK Dąbrowa Górnicza W POGONI ZA DUCHEM 1982 M30 00:31:48 00:34:30
463 475 JÓZEF EDWARD Katowice RUNDOMATO 1954 M60 00:31:56 00:34:31
464 462 KOŚNIAK BEATA Kalety O CO BIEGA W KALETACH 1985 K30 00:32:04 00:34:41
465 432 BARON EUGENIUSZ Gostyń USNB 1964 M50 00:32:05 00:33:45
466 662 CHMIEL BEATA Bilcza NORDIC SCYZORYKI 1973 K40 00:32:05 00:34:40
467 778 ROSA AGNIESZKA Tychy 1978 K30 00:32:07 00:34:46
468 279 ŚLIWA GRZEGORZ Chorzów 1969 M40 00:32:09 00:34:45
469 456 SZABŁOWICZ PATRYCJA Jaworzno 1986 K30 00:32:09 00:34:48
470 25 SZWEDA MIRKA Katowice-Murcki 1959 K50 00:32:10 00:34:52
471 714 OLCZAK ANNA Ruda Śląska 1993 K20 00:32:11 00:34:48
472 372 GORAUS ANNA Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1986 K30 00:32:12 00:34:56
473 285 OMYŁA ANNA Siemianowice 1990 K20 00:32:15 00:34:57
474 56 NOWAK ZBIGNIEW JAWORZNO MK BIKE 1964 M50 00:32:26 00:35:03
475 565 NIEDZIELSKI MICHAŁ Łaziska Górne 1974 M40 00:32:27 00:35:08
476 781 KUREK EDWARD KATOWICE 1939 M60 00:32:28 00:35:10
477 715 RUDNIK KLAUDIA Piekary Śląskie 1993 K20 00:32:31 00:34:18
478 789 KASPERCZYK EMILIA RUDA ŚLĄSKA GRUPA DBK 2000 K16 00:32:32 00:35:10
479 749 KASPERCZYK MICHAŁ RUDA ŚLĄSKA GRUPA DBK 1979 M30 00:32:33 00:35:10
480 164 PÓŹNIEWSKA MAGDALENA Łomża 1993 K20 00:32:38 00:34:28
481 779 SZCZYGIEŁ WERONIKA CHORZÓW 1985 K30 00:32:38 00:33:29
482 309 HELBIN JAKUB Dąbrowa górnicza MACROLOGIC RUNTIME 1982 M30 00:32:38 00:35:10
483 305 KRUMPHOLZ LAURA Dąbrowa Górnicza 1994 K20 00:32:38 00:35:11
484 643 KUSZKA KATARZYNA Kołobrzeg GALEN TEAM 1992 K20 00:32:50 00:35:24
485 234 PAŁYS ŁUKASZ Katowice 1983 M30 00:32:52 00:35:36
486 739 WAŚCIŃSKI RAFAŁ Mikołów GRUPA DBK 1992 M20 00:32:56 00:35:35
487 569 WAŚCIŃSKA DOMINIKA Ruda Śląska GRUPA DBK 1984 K30 00:32:56 00:35:35
488 671 SIEWNIAK MARCIN Katowice GRUPA DBK 1976 M40 00:32:57 00:35:35
489 769 ZIĘBA DOMINIKA Świętochłowice 1998 K16 00:33:04 00:33:55
490 450 NOWAK MONIKA Katowice 1976 K40 00:33:07 00:35:42
491 206 PINKAWA AGNIESZKA Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1980 K30 00:33:07 00:35:43
492 499 ZYCH KATARZYNA Preczów 1995 K20 00:33:08 00:34:50
493 520 WYDRA BOGUMIŁA Katowice 1981 K30 00:33:23 00:36:08
494 748 MARCINKOWSKA BEATA Czeladź #CZELADZBIEGA 1970 K40 00:33:25 00:36:00
495 803 JAWORSKI JANUSZ tychy 1969 M40 00:33:26 00:36:10
496 417 SCHUSTER IWONA Katowice 1995 K20 00:33:44 00:36:25
497 541 GAŁĄZKA JOANNA Świętochłowice 1987 K20 00:33:47 00:36:33
498 655 LOSSA WOJCIECH Tychy 1982 M30 00:33:49 00:36:29
499 790 BUJAK-KAPA DOROTA CZELADŹ #CZELADZBIEGA 1981 K30 00:33:53 00:33:53
500 744 KURAŚ DAMIAN KATOWICE ADS MASNA KRYTYCZNA 1972 M40 00:33:59 00:35:40
501 743 CZAJKOWSKA AGNIESZKA Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1977 K30 00:34:07 00:35:47
502 300 MAŁEK ALEKSANDRA Katowice KOSTUCHNA BIEGA 1974 K40 00:34:12 00:36:54
503 650 CICHY AGNIESZKA Ruda Śląska 1983 K30 00:34:37 00:37:10
504 380 KOTOWICZ-GRZYŚKA MAŁGORZATA Zabrze NIGHT RUNNERS 1984 K30 00:34:37 00:37:10
505 34 SZWEDA LESZEK Katowice-Murcki 1958 M50 00:34:40 00:37:22
506 674 KŁOS PATRYCJA Zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE 1999 K16 00:35:52 00:36:44
507 673 PYTEL KLAUDIA Zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE 1974 K40 00:35:52 00:36:44
508 121 MOCNY AGNIESZKA Katowice DUROSKI 1993 K20 00:35:59 00:37:41
509 750 KRZYKAWSKI ARKADIUSZ Malinowce 1979 M30 00:36:01 00:38:37
510 48 MAŁAGA JAROSŁAW Katowice 1966 M50 00:36:01 00:38:37
511 594 BORZĘCKA ANNA Katowice PPNBB 1996 K20 00:36:07 00:38:49
512 682 SZCZOTKA AGNIESZKA Bytom TAXERKI 1981 K30 00:36:21 00:38:58
513 616 JANICZEK TADEUSZ Bytom-Łagiewniki TKKF MOSIR CZELADŹ 1940 M60 00:36:35 00:39:21
514 265 WABNIC KLAUDIA Zabrze NIGHT RUNNERS 1994 K20 00:36:51 00:38:37
515 264 MACHAJSKA PATRYCJA Katowice 1995 K20 00:36:57 00:39:42
516 208 KMIECIAK MIROSŁAW Łódź 8 GZ "DZIELNE ORZEŁKI"/ 87 DH "MROCZNA PUSZCZ 1962 M50 00:36:57 00:39:42
517 127 RADZIEJEWSKI ZENON Jaworzno 1971 M40 00:37:03 00:39:43
518 246 SZCZYPKA SABINA Katowice KOSTUCHNA BIEGA 1988 K20 00:37:13 00:39:56
519 324 DZIERKA ALEKSANDRA Zabrze 1981 K30 00:37:16 00:39:07
520 168 WOJEWODA DOMINIKA Bytom 1985 K30 00:37:48 00:40:27
521 605 BARCHANOWSKA LUCYNA Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1973 K40 00:39:46 00:42:41
522 615 THOMALLA BOGDAN Zabrze OBR TOMCHEM, ZABRZE 1942 M60 00:39:59 00:42:43
523 207 SZOŁTYS KAROLINA Katowice 8GZ DZIELNE ORZEŁKI/87 DH MROCZNA PUSZCZA 1975 K40 00:41:17 00:44:00
524 770 STARY NATALIA Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1979 K30 00:42:29 00:44:09
525 268 GĘBSKA ELŻBIETA Będzin KSR TKKF OMEGA 1959 K50 00:43:02 00:45:46
526 338 KADŁUBEK MAGDALENA Chorzów 1974 K40 00:43:15 00:46:02
527 693 KAWULAK KAZIMIERZ Jaworzno MKBIKE KAZ 1963 M50 00:44:45 00:47:22
528 579 MLECZKO URSZULA Zabrze 1964 K50 00:45:29 00:48:25
529 582 WILCZEK KRYSTYNA Wieszowa 1964 K50 00:45:29 00:48:25

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni