z

Katowice

Wyniki

Bieg 3

03.12.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1044 DROŻDŻ DAMIAN Rybnik 1987 M30 00:17:14 00:17:16
2 3 WŁOSTOWSKI MATEUSZ Bytom TEAM PASEK 1995 M20 00:17:41 00:17:43
3 214 MUTWIL OLIWIER Wodzislaw slaski FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ ODWAŻNIE 1999 M16 00:18:07 00:18:09
4 181 BUKAŁA DAWID Bieruń SPLA TYCHY 1994 M20 00:18:27 00:18:29
5 217 KUKOWKA ADAM Kalety BYLE DO PRZODU 1982 M30 00:18:28 00:18:31
6 353 ROSIŃSKI ARTUR Ruda Śląska PARKRUN KATOWICE 1993 M20 00:18:32 00:18:34
7 315 SZMAJDUCH MARIUSZ mysłowice NIGHT RUNNERS - SUPERBOHATEROWIE 1986 M30 00:18:39 00:18:40
8 11 ŚLĘZAK SYLWIA Częstochowa CKS BUDOWLANI/ 1 SECOND TEAM 1995 K20 00:18:44 00:18:47
9 182 GORTEL-MACIUK AGNIESZKA Chorzów NIEWYMIĘKACZE 1977 K40 00:18:55 00:18:55
10 429 GOŚCINIEWICZ PAWEŁ Katowice ZIEMOWIT TEAM 1975 M40 00:18:57 00:18:58
11 7 KUCIŃSKI BENJAMIN Katowice NIGHT RUNNERS SUPERBOHATEROWIE 1982 M30 00:19:09 00:19:10
12 1165 ODRÓBKA STANISŁAW Siemianowice Śląskie CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 1979 M30 00:19:11 00:19:14
13 226 RYSZKA KAROL Katowice CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 1987 M30 00:19:15 00:19:18
14 313 GRUSZCZYŃSKI ARTUR Katowice 1977 M40 00:19:16 00:19:19
15 53 WAWOCZNY MATEUSZ Bieruń GALEN TEAM 1992 M20 00:19:16 00:19:20
16 493 WIŚNIEWSKI MATEUSZ ŁAZISKA GÓRNE MOSIR ŁAZISKA GÓRNE 1997 M20 00:19:23 00:19:24
17 271 GAJDA MARCIN Tychy 1978 M30 00:19:23 00:19:25
18 244 PSTRAŚ LESZEK Katowice PARKRUN KATOWICE 1983 M30 00:19:44 00:19:47
19 1163 BERENCZ RADOSŁAW Katowice GALEN TEAM 1991 M20 00:19:50 00:19:51
20 1181 WIŚNIEWSKA-ULFIK DOMINIKA Zabrze ALPIN SPORT TEAM/SKB KRAŚNIK 1986 K30 00:20:01 00:20:03
21 1152 KLIMAS KAMIL Katowice 1982 M30 00:20:00 00:20:05
22 461
135*
ADAMSKI ROBERT Bieruń BRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWA 1985 M30 00:20:01 00:20:05
23 1172 LAMPARSKI ŁUKASZ Gorki Wielkie NIGHT RUNNERS - SUPERBOHATEROWIE 1988 M20 00:20:03 00:20:07
24 1020 FROŚ KAROL Żarki Letnisko 1983 M30 00:20:08 00:20:11
25 1075 RZEPKA PIOTR Świętochłowice PARKRUN KATOWICE 1993 M20 00:20:12 00:20:17
26 1149 GOLBA KASIA Mielec 1 SECOND TEAM 1989 K20 00:20:18 00:20:18
27 317 MATYL PIOTR KATOWICE 1965 M50 00:20:18 00:20:21
28 1151 ŻELIŃSKI MICHAŁ Chorzów CSC ADVENTURE ACADEMY 1998 M16 00:20:19 00:20:23
29 1102 ZIELONKA ROMAN Dąbrowa Górnicza BREMBO 1973 M40 00:20:22 00:20:26
30 462 MAKSYMIAK MATEUSZ BYTOM PASEK TEAM 1990 M20 00:20:32 00:20:38
31 81 LIGOCKI MICHAŁ Siemianowice Śląskie CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 1978 M30 00:20:52 00:20:55
32 1036 MENCEWICZ PAWEŁ Gołkowice FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 1972 M40 00:20:54 00:20:56
33 1046 JARCZOK ZDZICHU Pszczyna WKURW_TEAM 1987 M30 00:21:05 00:21:10
34 436 CZERNIK ARTUR BIERUŃ 1986 M30 00:21:13 00:21:17
35 176 BOREK BOGUSŁAW Strzebiń O CO BIEGA W KALETACH/BYLE DO PRZODU 1975 M40 00:21:15 00:21:19
36 137 IWANYSZYN TOMASZ Katowice PARKRUN KATOWICE 1982 M30 00:21:20 00:21:23
37 439 PYTEL JANUSZ Sosnowiec SOKÓŁ ZAKOPANE 1958 M50 00:21:22 00:21:26
38 92 ŻUK ANDRZEJ KATOWICE 1970 M40 00:21:23 00:21:27
39 479 SZEWCZUK JACEK Katowice 1980 M30 00:21:25 00:21:28
40 500 STACHOWIAK KAMIL Katowice 1999 M16 00:21:26 00:21:34
41 107 GOLF KRYSTIAN Chorzów NIEZRZESZONY 1986 M30 00:21:43 00:21:49
42 490 ZWOLAK TOMASZ Zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE 1978 M30 00:22:01 00:22:07
43 1109 ŚWIĘDRYCH MAREK CZERMNA BREMBO 1987 M30 00:22:03 00:22:10
44 50 DZIDA TOMASZ Ruda Śląska BIEG Z CHRYSTUSEM 1975 M40 00:22:10 00:22:17
45 1052 BEDNARSKI MARIUSZ Toporowice OSTRA GÓRA 351 1976 M40 00:22:13 00:22:20
46 307 KAPELA MARIUSZ Bytom CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 1977 M40 00:22:23 00:22:27
47 41 GORCZYCKI ARKADIUSZ Chorzów MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1984 M30 00:21:22 00:22:29
48 370 ŻOK FILIP Siemianowice Śląskie 1987 M30 00:22:26 00:22:31
49 1121 STACHOWIAK SEBASTIAN Katowice 1971 M40 00:22:26 00:22:32
50 133 PRAWDZIC MICHAŁ Katowice LEROY MERLIN KATOWICE 1974 M40 00:22:36 00:22:43
51 62 NITKA ARTUR Ruda Ruda 1980 M30 00:22:39 00:22:45
52 1023 LEŚNIAK TOMASZ Dąbrowa Górnicza THE FLASH IS COMING 1984 M30 00:22:39 00:22:43
53 488 NOSZCZYK SEBASTIAN Tychy 1978 M30 00:22:39 00:23:48
54 1180 BUJOCZEK WOJCIECH Orzech 1979 M30 00:22:45 00:22:55
55 492 MENDECKA DARIA Łaziska Górne MOSIR ŁAZISKA GÓRNE 1990 K20 00:22:47 00:22:49
56 111 WOLNY MIROSŁAW Katowice 1976 M40 00:22:50 00:23:58
57 219 LECZKOWSKI SYLWESTER Katowice LEROY MERLIN KATOWICE 1979 M30 00:22:54 00:22:59
58 478 KOTAS ADAM Katowice PARKRUN KATOWICE 1989 M20 00:22:56 00:23:04
59 1048 KRAWCZYK ŁUKASZ Będzin 1979 M30 00:23:01 00:24:10
60 151 TRACZ KONRAD Katowice LEROY MERLIN KATOWICE 1986 M30 00:23:02 00:23:09
61 303 KURCZYNA PRZEMYSŁAW Dąbrowa Górnicza 1982 M30 00:23:04 00:24:11
62 287 GAGAT BARTŁOMIEJ Chorzów 1999 M16 00:23:04 00:24:12
63 1178 RATAJ ARTUR Katowice 1979 M30 00:23:06 00:24:13
64 363 FERDEK IGOR Chorzów 2001 M16 00:23:06 00:23:12
65 399 BŁASZCZYK DOMINIK Kalety NIGHT RUNNERS - SUPERBOHATEROWIE 1988 M20 00:23:07 00:23:13
66 129 SZAFARCZYK KINGA Ochaby Małe RUNSZ-TEAM 1992 K20 00:23:07 00:24:15
67 220 PISZCZEK KRZYSZTOF Katowice KOCHAMTOROBIC 1980 M30 00:23:08 00:24:16
68 142 WYSOTA MICHAŁ Sosnowiec GALEN TEAM 1978 M30 00:23:10 00:24:19
69 209 FIGIEL HENRYK katowice 1965 M50 00:23:10 00:24:18
70 249 ŻYCHOŃ KRZYSZTOF Katowice KOCHAMTOROBIĆ 1985 M30 00:23:12 00:24:21
71 1032 LECH PAWEŁ Zabrze 1983 M30 00:23:12 00:24:20
72 230 MOĆKOWSKI ADAM Chełmek 1976 M40 00:23:12 00:24:22
73 469 BIEDROŃ DARIUSZ Paniówki BYLE DO PRZODU 1978 M30 00:23:16 00:23:24
74 131 BZDYK KATARZYNA Katowice PARKRUN KATOWICE 1984 K30 00:23:18 00:23:24
75 125 ĆMIEL ADAM Siemianowice Śląskie PROFIAUTOTEAM 1972 M40 00:23:21 00:23:26
76 113 OLEKSY KRZYSZTOF Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1970 M40 00:23:22 00:26:24
77 1034 PIETRZAK FILIP Ożarów Mazowiecki 1995 M20 00:23:23 00:23:28
78 258 SZYDŁO MACIEJ Katowice OPEL ACTIVE TEAM 1973 M40 00:23:24 00:24:34
79 49 DULIAN MICHAŁ RUDA ŚLĄSKA BIEG Z CHRYSTUSEM 1982 M30 00:23:25 00:23:31
80 1005 HORA GRZEGORZ Ruda Śląska 1980 M30 00:23:25 00:23:33
81 1159 KURZ MAREK Katowice 1976 M40 00:23:32 00:25:34
82 1095 SUSKA ANNA Bielsko-Biała 1978 K30 00:23:33 00:24:42
83 126 CEBULA MARIUSZ Ruda Śląska LEROY MERLIN KATOWICE 1973 M40 00:23:33 00:23:38
84 1119 POTOCZNY MIROSŁAW JAWORZNO TRAIL RUNNERS JAWORZNO 1974 M40 00:23:35 00:23:43
85 1084 KOENIG KRZYSZTOF Katowice PROFIAUTOTEAM 1983 M30 00:23:35 00:23:40
86 1110 WILK RAFAŁ Częstochowa BREMBO 1978 M30 00:23:35 00:23:40
87 366 KORUS PIOTR Piekary Śląskie CIDRY LOTAJOM 1985 M30 00:23:40 00:24:50
88 1111 STACCHETTI LUCA Siewierz BREMBO 1975 M40 00:23:40 00:23:46
89 241 ZIELIŃSKA MALWINA Katowice 1994 K20 00:23:42 00:23:46
90 270 JARAWKA NATALIA Sosnowiec 1986 K30 00:23:44 00:23:50
91 102 SITARZ GRZEGORZ Ostrów Wielkopolski LEROY MERLIN KATOWICE 1986 M30 00:23:45 00:23:52
92 235 KUCZYK SZYMON SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 1977 M40 00:23:47 00:23:52
93 401 GAJOWSKI MAREK Katowice 1986 M30 00:23:49 00:23:51
94 1037 DZWINCZYK ZBIGNIEW Ruda Śląska 1972 M40 00:23:49 00:24:57
95 1078 SKOMOROWSKI PAWEŁ Katowice 1980 M30 00:23:53 00:25:02
96 52 KORUS KARINA Piekary Śląskie CIDRY LOTAJOM 1984 K30 00:23:53 00:25:03
97 167 PANEK PAWEŁ Dąbrowa Górnicza GRUPA DBK WROCŁAW 1979 M30 00:23:57 00:24:04
98 109 BUJOK TOMASZ SOSNOWIEC 1986 M30 00:23:58 00:24:04
99 160 HUMPA FILIP Katowice GALEN TEAM 1986 M30 00:24:04 00:24:07
100 498 STRĄG WOJCIECH LEICESTER LE3 5EQ FOSSE ROAD NORTH 1987 M30 00:24:11 00:25:20
101 499 FAMUŁA TOMASZ Katowice FUTURE PROCESSING RUNNING TEAM 1986 M30 00:24:12 00:25:24
102 467 GARDYŃSKI PAWEŁ Będzin MIRAZ RACE TEAM 2000 M16 00:24:14 00:25:21
103 210 SZCZYGIEŁ DAMIAN Katowice PROFIAUTOTEAM 1986 M30 00:24:16 00:25:26
104 128 SZAFARCZYK EUGENIA Ochaby Małe RUNSZ-TEAM 1962 K50 00:24:20 00:25:27
105 1144 LASKA RAFAŁ Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1975 M40 00:24:21 00:26:24
106 1003 MAREK FRANCISZEK Katowice ENERGOPROJEKT KATOWICE 1982 M30 00:24:22 00:24:28
107 158 KĘSICKI ROBERT Katowice NIGHT RUNNERS SUPERBOHATEROWIE 1982 M30 00:24:22 00:25:41
108 82 TOMCZYK KRZYSZTOF Łaziska Górne SHADOW DREAM 1983 M30 00:24:27 00:25:36
109 1115 BOGACZ MONIKA Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1988 K20 00:24:31 00:25:41
110 1130 CHWILA TOMASZ GASZOWICE PRIVATE 1973 M40 00:24:33 00:25:41
111 27 KRASKA WIESŁAW KATOWICE CALIFORNICATION TEAM 1982 M30 00:24:34 00:25:43
112 250 JANDZIOŁ MARCIN Bytom 1982 M30 00:24:35 00:25:43
113 1066 STĘPIEŃ GRZEGORZ Opole 1977 M40 00:24:35 00:25:47
114 1073 KRZESIAK MICHAŁ Katowice 3SOFT S.A. 1977 M40 00:24:36 00:25:48
115 1050 KACZMAREK LUKASZ Katowice 1976 M40 00:24:36 00:25:47
116 451 WYWIAŁ ŁUKASZ Wojkowice PARKRUN KATOWICE 1984 M30 00:24:37 00:25:49
117 414 BEDNARSKI IGOR Toporowice OSTRA GÓRA 351 2001 M16 00:24:46 00:25:56
118 106 NUSBAUM IRENEUSZ Jaworzno GRUPA DBK KATOWICE 1979 M30 00:24:47 00:25:57
119 1077 FRANKIEWICZ MARIUSZ Katowice BYLE DO PRZODU 1980 M30 00:24:49 00:26:02
120 375 RIM MARCIN Łaziska Górne BBL MIKOŁÓW 1985 M30 00:24:54 00:26:05
121 290 DANIELCZUK DOMINIK LUBLIN DOMAN 1984 M30 00:24:56 00:26:05
122 100 HAWEŁKA EDWARD Kończyce Małe RUNSZ-TEAM 1971 M40 00:24:57 00:26:06
123 144 HERMAN ANNA Siemianowice Śląskie RUNONLINE TEAM 1976 K40 00:24:58 00:25:04
124 96 ŻERO SEBASTIAN Będzin GHOSTBIKERS 1981 M30 00:25:02 00:26:09
125 169 LNIANY BENIAMIN Ruda Śląska POBIEGALNIANY 1975 M40 00:25:03 00:26:15
126 45 GAŁĄZKA ADRIAN Świętochłowice 1984 M30 00:25:05 00:26:16
127 1019 BĄK TADEUSZ bieruń SAMOTNY BIEGACZ 1955 M60 00:25:07 00:26:16
128 247 KUCHARCZYK ROBERT Chorzów SILESIA RUNNERS CLUB 1979 M30 00:25:15 00:27:22
129 1107 ZIELONKA KAROLINA Dąbrowa Górnicza BREMBO 1999 K16 00:25:21 00:26:29
130 124 PIWOWAR JAROSŁAW Sosnowiec PARKRUN KATOWICE 1985 M30 00:25:24 00:26:33
131 164 PINKAWA GRZEGORZ Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1979 M30 00:25:25 00:27:28
132 416 KOWAL LESZEK Zabrze 1966 M50 00:25:25 00:27:29
133 1098 PAJDA DARIUSZ DĄBROWA GÓRNICZA BREMBO 1966 M50 00:25:26 00:27:32
134 93 SZCZYGIEŁ JULIA Zawiercie 2000 K16 00:25:26 00:26:33
135 1008 BRYŚ KRZYSZTOF Katowice 1986 M30 00:25:28 00:26:39
136 71 WILCZEK BOGUSŁAWA Mikołów BBL MIKOŁÓW 1966 K50 00:25:30 00:25:32
137 46 GAŁĄZKA MAREK Świętochłowice 1961 M50 00:25:31 00:27:34
138 1133 WIECZOREK KRZYSZTOF Katowice TRUCHTACZ MYSŁOWICE 1968 M40 00:25:31 00:27:37
139 26 TRZCIONKA MIROSŁAW Katowice KOCHAMTOROBIĆ 1986 M30 00:25:38 00:27:43
140 1103 HAŁADUS MARCIN Miłość BREMBO 1981 M30 00:25:39 00:26:47
141 1148 GALANT DARIA Chorzów NIEWYMIĘKACZE 1985 K30 00:25:45 00:25:52
142 487 NYKIEL ARTUR Mysłowice SOCIOS SILESIA 1987 M30 00:25:45 00:26:55
143 6 DZIUBDZIELA MARCIN Katowice 1981 M30 00:25:46 00:27:50
144 79 ADAMCZEWSKI DARIUSZ Chorzów 1988 M20 00:25:49 00:27:02
145 463 JAGLARZ JAROSŁAW Bobrowniki VILAMALIA 1964 M50 00:25:51 00:28:53
146 484 KANIA GRZEGORZ Katowice 1972 M40 00:25:53 00:28:05
147 159 BALCAREK MICHAŁ Tychy GRUPA DBK KATOWICE 1984 M30 00:25:53 00:28:04
148 405 MAGIERA ADAM Imielin 1982 M30 00:25:54 00:27:08
149 85 KOŁAJEWICZ PATRYK Zabrze 1992 M20 00:25:58 00:28:05
150 154 ZOBER MAREK Siemianowice Śląskie CHOP ŻE ZELAZA TRI TEAM 1985 M30 00:26:03 00:27:15
151 305 MUTWIL WIKTORIA Wodzisław Śląski FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ ODWAŻNIE 1999 K16 00:26:07 00:26:15
152 1136 KASPRZYK BARBARA Czerwionka-Leszczyny GRUPA DBK KATOWICE 1986 K30 00:26:09 00:28:16
153 215 MUTWIL OLIWIA Wodzisław Śląski FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ ODWAŻNIE 1997 K20 00:26:09 00:26:15
154 475 URBANEK PIOTR Lędziny 1985 M30 00:26:10 00:28:17
155 1179 SUŚLIK SOBIESŁAW Mysłowice 1974 M40 00:26:10 00:28:16
156 442 REKIEĆ KAJA Dąbrowa Górnicza 1993 K20 00:26:14 00:26:19
157 1158 STRUMIEN JACEK Katowice 1962 M50 00:26:16 00:27:26
158 403 URBAŃSKI DAWID Chorzów CSC ADVENTURE ACADEMY 1998 M16 00:26:20 00:26:25
159 1067 STĘPIEŃ KAMILA Opole 1987 K30 00:26:28 00:27:39
160 266 WIESIOŁEK PAWEŁ Katowice BAGNO 1981 M30 00:26:28 00:28:38
161 1097 MIERZEJEWSKI MAREK Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK 1960 M50 00:26:30 00:28:34
162 485 GŁOS MAREK Oświęcim 1985 M30 00:26:32 00:28:39
163 491 PŁOTEK ANGELIKA Bieruń 1993 K20 00:26:37 00:28:47
164 449 CZEMPAS ARTUR Bieruń 1976 M40 00:26:37 00:28:47
165 1132 CHWILA BARTOSZ GASZOWICE PRIVATE 2000 M16 00:26:39 00:28:43
166 1170 RYBAK REMIGIUSZ Ruda Śląśka 1985 M30 00:26:41 00:29:45
167 1004 KONARSKI MICHAŁ Piekary Śląskie TARNOGÓRSKI KLUB TATERNICTWA JASKINIOWEGO 1982 M30 00:26:43 00:27:55
168 1024 ĆWIKLIŃSKI JAKUB Sosnowiec 1977 M40 00:26:45 00:27:59
169 364 JURECZKO MONIKA Katowice PARKRUN KATOWICE 1977 K40 00:26:46 00:28:50
170 1108 PAJDA ARLETA Dąbrowa Górnicza BREMBO 1988 K20 00:26:46 00:28:51
171 1026 KANDORA PIOTR Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1972 M40 00:26:48 00:28:57
172 411 KOŁODZIEJ JACEK Gliwice NIGHT RUNNERS 1973 M40 00:26:51 00:28:09
173 103 MICHALSKA GOSIA Katowice 1989 K20 00:26:52 00:29:56
174 1131 CHWILA IWONA GASZOWICE PRIVATE 1975 K40 00:26:53 00:28:57
175 1070 OLSZENKO ANDRZEJ Będzin ABB 1983 M30 00:26:54 00:28:59
176 1120 SCHMIDT MARIUSZ SOSNOWIEC POWER SILESIA 1972 M40 00:26:57 00:29:06
177 1134 ŻELIŃSKI MAREK Chorzów 8 PIĘTRO 1968 M40 00:27:00 00:29:11
178 277 IWASZKIEWICZ DOMINIK Katowice GALEN TEAM 1995 M20 00:27:00 00:29:06
179 264 CZERNIEWSKI GRZEGORZ Sosnowiec WAKE ZONE STAWIKI 1974 M40 00:27:02 00:28:14
180 83 HAJNRICH MACIEJ Katowice 1981 M30 00:27:03 00:29:07
181 362 ĆWIĘKAŁA ARTUR Katowice 1980 M30 00:27:04 00:29:08
182 1099 WOJDYŁO DOMINIK Dąbrowa Górnicza BREMBO 1978 M30 00:27:09 00:29:14
183 443 DZIUBDZIELA JAROSŁAW Katowice GALEN TEAM 1957 M60 00:27:09 00:29:14
184 465 ŁUKAJCZYK KAMIL Jaworzno 1992 M20 00:27:13 00:29:21
185 208 BOROŃ TOMASZ Czeladź LEROY MERLIN KATOWICE 1973 M40 00:27:14 00:27:21
186 1175 POWROŹNA MARIOLA Katowice NIGHT RUNNERS ŚLĄSK 1981 K30 00:27:21 00:29:25
187 116 KOZIARZ MARTA Katowice 1983 K30 00:27:21 00:28:29
188 1117 KRAWCZYK KAMIL Tychy 1989 M20 00:27:23 00:29:30
189 236 BERESZKO WALDEMAR Sosnowiec TKKF SATURN CZELADŹ 1952 M60 00:27:23 00:29:33
190 1118 MARKOWICZ EWELINA Katowice 1993 K20 00:27:27 00:29:31
191 91 KUMÓR JADWIGA KATOWICE 1973 K40 00:27:31 00:29:36
192 1083 ZORYCHTA PATRYK Bytom 1988 M20 00:27:33 00:29:40
193 496 MRÓZ TOMASZ Sławków 1984 M30 00:27:35 00:30:40
194 381 ZARĘBA AGNIESZKA Mysłowice 1977 K40 00:27:39 00:30:42
195 1137 CZAJKA EDWARD Tarnowskie Góry NIGHT RUNNERS 1969 M40 00:27:41 00:30:46
196 69 BOJARSKI KRZYSZTOF Tychy BBL MIKOŁÓW 1962 M50 00:27:41 00:29:44
197 1087 SITKO SYLWESTER Preczów 1972 M40 00:27:46 00:29:56
198 227 PYTEL MAREK Katowice 1975 M40 00:27:48 00:30:00
199 468 STACHURSKA ANNA Katowice PARKRUN KATOWICE 1993 K20 00:27:51 00:29:57
200 359 CHMIELNICKI PATRYK Mikołów NIEZRZESZONY 1993 M20 00:27:51 00:27:55
201 138 PIĄTEK JACEK Katowice GRUPA DBK KATOWICE 1976 M40 00:27:53 00:31:00
202 489 WĄTROBA TOMASZ Jaworzno 1992 M20 00:27:56 00:30:05
203 316 POCIENNIK JUSTYNA Bieruń BRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWA 1972 K40 00:27:57 00:30:08
204 1100 KOS ŁUKASZ Katowice KTW // KOS.AC 1979 M30 00:28:02 00:30:10
205 450 MALCZYK MARIUSZ Ruda Śląska GRUPA DBK 1991 M20 00:28:04 00:31:10
206 56 HAAS NATALIA Zawiercie 2000 K16 00:28:05 00:29:12
207 196 HERMAN ROBERT Sosnowiec 1988 M20 00:28:06 00:29:19
208 173 BUGAJ GRZEGORZ Mysłowice TRAVOIS 1974 M40 00:28:08 00:30:17
209 1086 ZYCH WIOLETA Preczów 1973 K40 00:28:09 00:30:19
210 175 POPIELEWICZ KAROLINA Mikołów METAL SERWIS SPORT TEAM 2000 K16 00:28:12 00:31:17
211 211 MENCEL ADRIAN Baborów 1996 M20 00:28:12 00:30:17
212 497
434*
KOSZELA PIOTR Katowice 1978 M30 00:28:14 00:31:21
213 483 GAIM JACEK Sosnowiec 1975 M40 00:28:17 00:30:27
214 1035 BADURA RYSZARD Katowice - 1959 M50 00:28:20 00:30:32
215 298 JURASZCZYK DOMINIKA Żory SKLEP BIEGACZA 1993 K20 00:28:23 00:31:26
216 174 POPIELEWICZ MAREK Katowice METAL SERWIS SPORT TEAM 1961 M50 00:28:24 00:31:28
217 459 BZDYK IWONA Katowice PARKRUN KATOWICE 1987 K30 00:28:27 00:30:33
218 37 WILCZEK MONIKA KATOWICE PARKRUN 1959 K50 00:28:36 00:29:47
219 480 JAROSZ WOJCIECH Tychy GRUPA DBK WROCŁAW 1983 M30 00:28:38 00:31:48
220 42 SIEJDA DANIEL Siemianowice Śląskie 1984 M30 00:28:39 00:31:48
221 360 SYLWESTER-CZAPLA ANNA Kleszczów 1983 K30 00:28:48 00:31:00
222 1094 KUBICA DARIUSZ Mysłowice 1972 M40 00:28:55 00:30:08
223 1069 BIAŁECKI ALEKSANDER Mysłowice 1975 M40 00:28:59 00:32:11
224 47 RADZIEJEWSKI ZENON Jaworzno 1971 M40 00:28:59 00:32:04
225 197 PASZEK PIOTR Katowice BBL 1966 M50 00:29:07 00:31:15
226 240 ZAREMBA WOJCIECH JAWORZNO GRUPA DBK KATOWICE 1990 M20 00:29:15 00:32:21
227 207 MAJDA TOMASZ Katowice LEROY MERLIN KATOWICE 1986 M30 00:29:15 00:29:21
228 1142 BARANOWICZ ARKADIUSZ Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1969 M40 00:29:22 00:31:30
229 1014 WIRKUS ŁUKASZ Zabrze PROFIAUTOTEAM 1980 M30 00:29:23 00:31:29
230 1088 POPCZYK EWELINA Sosnowiec PROFIAUTOTEAM 1976 K40 00:29:24 00:31:30
231 279 SZAJBEL JOANNA KATOWICE PARKRUN KATOWICE 1979 K30 00:29:26 00:31:33
232 257 WOJTYCZKA TOMASZ Jaworzno 1984 M30 00:29:28 00:31:37
233 17 KOPIECKA JOANNA Zabrze NIGHT RUNNERS - SUPERBOHATEROWIE 1985 K30 00:29:28 00:32:33
234 1043 URBAN WIKTOR Zabrze NIGHT RUNNERS - SUPERBOHATEROWIE 1988 M20 00:29:29 00:32:34
235 1166 SNOCHOWSKA GABRIELA Katowice SKLEPBIEGACZA.PL 1988 K20 00:29:30 00:31:40
236 355 SZALA JANUSZ Łaziska Górne GŮRNY ŚLŮNSK 1952 M60 00:29:31 00:32:40
237 198 ZAMOJSKA IWONA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1978 K30 00:29:33 00:32:36
238 139 KUREK BEATA Siemianowice Śląskie SILESIA RUNNERS CLUB 1981 K30 00:29:46 00:32:57
239 1058 DUDEK DONATA Chorzów NIEWYMIĘKACZE / UKS ORZEŁ KATOWICE 1982 K30 00:29:47 00:31:00
240 23 MICHALIK MARCIN Katowice 1977 M40 00:29:49 00:31:55
241 268 WAŚ TOMASZ Świętochłowice GRUPA DBK KATOWICE 1991 M20 00:29:51 00:33:00
242 59 MARSZALIK ANNA KATOWICE PARKRUN 1980 K30 00:29:52 00:31:56
243 425 BRODZKA AGNIESZKA Sosnowiec 1977 K40 00:30:01 00:30:06
244 76 KUBISTY ANNA Oświęcim PARKRUN 1970 K40 00:30:06 00:32:10
245 112 PAWEŁEK KRZYSZTOF Świętochłowice 1972 M40 00:30:06 00:33:09
246 95 ŻERO DAGMARA Będzin GHOSTBIKERS 1985 K30 00:30:08 00:32:15
247 1124 GARNEK ANDRZEJ Dąbrowa Górnicza BREMBO 1980 M30 00:30:12 00:32:17
248 1060 MAZUREK GRZEGORZ Ustroń 1977 M40 00:30:14 00:32:25
249 234 STRUZIK AGATA Sosnowiec 1974 K40 00:30:15 00:32:27
250 222 KOWALSKA EWELINA Czeladź LEROY MERLIN KATOWICE 1992 K20 00:30:15 00:32:27
251 1135 DAMPS MARIA Katowice KIRIBATI 1982 K30 00:30:17 00:32:29
252 351 JURASZCZYK KATARZYNA Żory 1971 K40 00:30:29 00:33:35
253 412 HANF ANNA Bieruń 1987 K30 00:30:29 00:33:33
254 486 KONIECZKO TOMASZ Dobieszowice 1980 M30 00:30:31 00:32:35
255 1176 SOBCZAK JACEK Katowice 1978 M30 00:30:33 00:33:40
256 357 JARUBAS BARTOSZ Sosnowiec LEROY MERLIN KATOWICE 1989 M20 00:30:40 00:32:51
257 1063 ZACHER DOMINIK Zabrze NIGHT RUNNERS 1983 M30 00:30:41 00:33:45
258 1096 ŻYREK DANIEL Babice GRUPA DBK KATOWICE 1985 M30 00:30:41 00:33:51
259 1071 TOKARSKA-SOBSTEL AGNIESZKA Siemianowice śląskie 1985 K30 00:30:52 00:33:05
260 178 ŚWIĄTEK EDYTA Katowice 1984 K30 00:30:56 00:33:58
261 1101 KOS MAGDALENA Katowice KOS.AC 1985 K30 00:30:57 00:34:01
262 404 MAGIERA EWELINA Imielin 1982 K30 00:31:01 00:34:07
263 238 KORCZAK OLIWIA Czeladź #CZELADZBIEGA 1987 K30 00:31:05 00:34:11
264 1160 HERDUŚ LUCYNA Jastrzębie-Zdrój --- 1987 K30 00:31:06 00:33:16
265 245 WAŻNA MAGDALENA katowice 1982 K30 00:31:08 00:34:17
266 75 SOLARZ MARIOLA KATOWICE 1977 K40 00:31:17 00:34:24
267 110 KAPUŚCIK BEATA katowice 1969 K40 00:31:17 00:34:24
268 123 WITMAN EWA Katowice NIGHT RUNNERS 1975 K40 00:31:17 00:34:22
269 1059 TATUŚ SEBASTIAN Chorzów 1972 M40 00:31:19 00:34:25
270 1113 BĄK GRZEGORZ Jaworzno 1988 M20 00:31:26 00:34:38
271 295 WARCHALA JOANNA Jaworzno FIT STORY 1988 K20 00:31:37 00:34:40
272 204 ODROBINA PATRYCJA Sosnowiec FIT STORY 1989 K20 00:31:43 00:34:47
273 168 RUDY MALWINA Łazy GALEN TEAM 1986 K30 00:31:47 00:34:53
274 150 WILK AGNIESZKA Łazy GALEN TEAM 1986 K30 00:31:47 00:34:54
275 177 STAWOWCZYK AGNIESZKA Czechowice-Dziedzice DO PORZYGU - OCR TEAM 1991 K20 00:31:49 00:35:01
276 433 JASKÓLSKI SZYMON Katowice BRAK 1990 M20 00:31:50 00:34:56
277 1129 GNIZA MARCIN Czechowice-Dziedzice DO PORZYGU OCR TEAM 1984 M30 00:31:51 00:35:01
278 309 BIAŁOŃ MACIEJ Rybnik 1978 M30 00:31:56 00:35:03
279 152 KAMROWSKI ŁUKASZ Katowice PAE GOGGLE TEAM 1978 M30 00:31:57 00:34:05
280 292 WAŚCIŃSKA DOMINIKA Ruda Śląska GRUPA DBK KATOWICE 1984 K30 00:31:58 00:35:06
281 1065 WÓJCIK BARTŁOMIEJ Katowice 1976 M40 00:32:00 00:34:08
282 1016 RUBINIEC MARIAN Piekary Śląskie 1984 M30 00:32:01 00:35:14
283 1122 MAŁECKA - SMYK BEATA Katowice 1984 K30 00:32:01 00:35:14
284 382 KRUPA AGNIESZKA Katowice 1977 K40 00:32:02 00:35:07
285 101 NOWAK MAGDALENA Czeladź 1982 K30 00:32:03 00:34:11
286 225 BERESKA DAWID Naklo sl LEROY MERLIN KATOWICE 1984 M30 00:32:04 00:32:10
287 1177 FROSZTEGA ARTUR Katowice UKS JUDO MYSŁOWICE 1976 M40 00:32:05 00:33:18
288 1030 SZWEDA LESZEK Katowice-Murcki 1958 M50 00:32:09 00:35:18
289 280 LOSSA AGATA Tychy 1980 K30 00:32:21 00:35:27
290 248 LOSSA WOJCIECH Tychy 1982 M30 00:32:21 00:35:27
291 161 PILARSKI RADEK Katowice - 1976 M40 00:32:23 00:35:33
292 140 RUDNIK KLAUDIA Piekary Śląskie PROMILKI 1993 K20 00:32:41 00:33:51
293 67 NOWAK ZBIGNIEW JAWORZNO MK BIKE 1964 M50 00:32:44 00:35:54
294 304 WITKOWSKA MARIA Katowice KLUB KRÓLIKA STEFANA 1953 K60 00:32:49 00:36:02
295 1033 LECH MARTA Zabrze 1988 K20 00:33:15 00:36:17
296 1157 PASZEK BARBARA Katowice BBL MIKOŁÓW 1967 K50 00:33:18 00:35:26
297 1006 ORMANIEC ELZBIETA Gilowice PWC SDC KATOWICE 1989 K20 00:33:20 00:35:29
298 1156 KOŚCIELNIAK ANIA Sosnowiec 1980 K30 00:33:21 00:36:28
299 20 MALCZYK ANNA Sosnowiec 1977 K40 00:33:22 00:36:33
300 1155 KOŚCIELNIAK ARTUR Sosnowiec 1978 M30 00:33:22 00:36:30
301 472 BRODA MARCIN Siemianowice śląskie HAZOKI 1983 M30 00:33:44 00:36:59
302 203 MACKIEWICZ MARTYNA Sosnowiec FIT STORY 1988 K20 00:33:46 00:36:50
303 454 CZECH KAROLINA Jaworzno FIT STORY 1994 K20 00:33:48 00:36:51
304 301 KUREK EDWARD Katowice M0SIR CZELADZ 1939 M60 00:33:50 00:36:57
305 108 KAWULAK KAZIMIERZ Jaworzno MK BIKE 1963 M50 00:33:52 00:37:02
306 89 JAROMIN JOANNA JAWORZNO 1980 K30 00:33:52 00:37:02
307 43 KUREK ADAM Siemianowice Śląskie 1982 M30 00:33:57 00:37:10
308 88 HALEMBA ANNA Siemianowice ŚLąskie GRUPA DBK KATOWICE 1984 K30 00:34:16 00:37:22
309 428 FERTAKOWSKI ZDZISŁAW KATOWICE GISZOWIEC 1937 M60 00:34:23 00:37:29
310 378 SZCZYGIEŁ AGNIESZKA Katowice 1980 K30 00:34:24 00:36:28
311 1029 SZWEDA MIRKA Katowice-Murcki 1959 K50 00:34:26 00:37:36
312 1027 WOŁUJEWICZ PAWEŁ Mysłowice 1988 M20 00:34:28 00:37:35
313 146 MARCINKOWSKA BEATA Czeladź #CZELADZBIEGA 1970 K40 00:34:39 00:37:45
314 145 SZCZĘŚNIAK MAŁGORZATA CZELADŹ #CZELADZBIEGA 1975 K40 00:34:40 00:37:46
315 1146 GOROL MAREK Mysłowice TRAVOIS 1959 M50 00:34:45 00:37:56
316 114 PAWEŁEK BARBARA Świętochłowice 1972 K40 00:34:51 00:37:55
317 1173 SPORYSZ DARIUSZ Świętochłowice 8 PIĘTRO 1984 M30 00:35:13 00:38:26
318 379 WÓJCIAK MAGDA Katowice 1980 K30 00:35:14 00:37:18
319 261 JANIKOWSKA ALEKSANDRA Katowice 1968 K40 00:35:16 00:38:26
320 367 KNOL AGNIESZKA Sosnowiec 1973 K40 00:35:32 00:38:49
321 262 GAJEK JUSTYNA Sosnowiec WAKE ZONE STAWIKI 1974 K40 00:35:33 00:38:48
322 265 DERELA MONIKA Sosnowiec 1974 K40 00:35:35 00:38:50
323 420 WYJADŁOWSKA ANNA Sosnowiec 1973 K40 00:35:39 00:38:53
324 224 DWORACZYK DOMINIKA Chorzów GRUPA DBK KATOWICE 1994 K20 00:35:42 00:38:50
325 187 JÓZEF EDWARD Katowice RUNDOMATO 1954 M60 00:36:09 00:39:20
326 73 ŁUCZKIEWICZ EWA Sosnowiec GRUPA DBK KATOWICE 1976 K40 00:36:10 00:39:19
327 1138 UCIAKIEWICZ MAGDALENA Mysłowice 1988 K20 00:36:45 00:39:53
328 213 LASKA IZABELA Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1979 K30 00:36:50 00:39:54
329 193 SEKTA SYLWIA Siemianowice Śląskie 1983 K30 00:36:54 00:40:07
330 1139 CZARNY WERONIKA Mysłowice 1985 K30 00:36:58 00:40:06
331 274 JAWORSKI JANUSZ tychy PALESTYNA 1969 M40 00:37:16 00:40:23
332 310 BIAŁOŃ JULIA Rybnik GRUPA DBK KATOWICE 2001 K16 00:37:37 00:40:45
333 132 POLAKOWICZ ALEKSANDRA Chorzów 1977 K40 00:37:48 00:40:56
334 507
1127*
STACHYRA MARZENA Sosnowiec 1988 K20 00:38:27 00:41:41
335 482 GRZYWOCZ IRENA Bytom 1951 K60 00:38:43 00:41:56
336 1009 MAŁEK ALEKSANDRA Katowice KOSTUCHNA BIEGA 1974 K40 00:38:47 00:41:59
337 60 AUGUSTYN ANNA Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1981 K30 00:40:02 00:43:17
338 1051 KRYSTEK BOŻENA Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1973 K40 00:40:21 00:43:25
339 1049 GRABOWSKA - MYNARSKA SYLWIA Katowice UKS ORZEŁ KATOWICE 1985 K30 00:40:55 00:42:08
340 300 SIMKA ŁUKASZ Chorzów PROMILKI 1979 M30 00:40:56 00:42:07
341 155 SEGET MONIKA Piekary Śląskie PROMILKI 1992 K20 00:40:57 00:42:07
342 162 PINKAWA AGNIESZKA Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1980 K30 00:42:22 00:45:37
343 1047 SŁODKIEWICZ GRZEGORZ Gliwice 1975 M40 00:44:32 00:47:47
344 501 MAZURCZAK MARCIN ŚWIĘTOCHŁOWICE 1977 M40 00:45:02 00:48:12
345 334 MAZURCZAK ŁUKASZ Chorzów GERDA BROKER 1987 M30 00:45:02 00:48:12
346 243 SZĘDZIELORZ KRYSTIAN Siemianowice Śląskie SILESIA RUNNERS CLUB 1982 M30 00:45:37 00:48:53
347 78 POLACZEK MARTA Dąbrowa Górnicza 1977 K40 00:46:22 00:49:38
348 1054 SZOŁTYS KAROLINA Katowice BLOK AKTYWNI RAZEM/87 DH MROCZNA PUSZCZA 1975 K40 00:49:19 00:52:36
349 1116 KMIECIAK MIROSŁAW Łódź 87 DRUŻYNA HARCERSKA MROCZNA PUSZCZA 1962 M50 00:49:21 00:52:38
350 495 BRODA ANETA Sosnowiec GRUPA DBK WROCŁAW 1978 K30 00:52:20 00:55:32
351 494 SEKUŁA AGATA Będzin DBK WROCŁAW 1984 K30 00:52:21 00:55:33
352 147 GĘBSKA ELŻBIETA Będzin #CZELADZBIEGA 1959 K50 00:54:54 00:58:07

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni