z

Katowice

Wyniki

Bieg 6

17.03.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 178 SZELEST BARBARA Mysłowice ZAPIEKATO TEAM 1978 K40 00:20:45 00:21:32
2 285 LASKOWSKA KATARZYNA Gliwice INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1976 K40 00:20:58 00:21:03
3 84 ADAMCZYK-NOWAK BEATA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1974 K40 00:21:15 00:22:01
4 1005 HERMAN ANNA Siemianowice Śląskie RUNONLINE TEAM 1976 K40 00:22:35 00:22:42
5 484 GĄGOL ANNA Dąbrowa Górnicza 1971 K40 00:24:06 00:24:54
6 1054 SUSKA ANNA Bielsko-Biała 1978 K40 00:24:21 00:25:10
7 76 MRACHACZ DOROTA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1969 K40 00:25:31 00:27:08
8 275 NYKIEL MAŁGORZATA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1973 K40 00:25:32 00:27:09
9 250 MADEJA ALEKSANDRA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1976 K40 00:26:42 00:28:20
10 1007 POPCZYK EWELINA Sosnowiec PROFIAUTOTEAM 1976 K40 00:26:45 00:27:41
11 103 KUMÓR JADWIGA KATOWICE 1973 K40 00:26:58 00:28:31
12 419 ZAMOJSKA IWONA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1978 K40 00:27:39 00:29:12
13 1021 MORITZ KATARZYNA Katowice 1975 K40 00:27:51 00:30:12
14 1059 ZYCH WIOLETA Preczów ZIMNOKRWIŚCI 1973 K40 00:27:59 00:28:55
15 41 WYSOCKA MONIKA Katowice 1976 K40 00:28:05 00:29:38
16 168 ZARĘBA AGNIESZKA Mysłowice 1977 K40 00:28:13 00:29:52
17 282 SMYŁĄ KASIA Siemianowice 1978 K40 00:28:54 00:30:27
18 1196 MIECZNIKOWSKA AGNIESZKA Katowice 1973 K40 00:28:55 00:30:34
19 79 SOLARZ MARIOLA Katowice 1977 K40 00:29:14 00:31:38
20 175 KANIA WIOLETTA Trzebinia 1975 K40 00:29:16 00:29:23
21 143 PICH JANETA Rybnik I-SPORT 1978 K40 00:29:24 00:31:47
22 234 KRUPA AGNIESZKA Katowice 1977 K40 00:29:26 00:31:09
23 261 MUTWIL TERESA Wodzisław Śląski MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ ODWAŻNIE 1974 K40 00:29:32 00:31:14
24 252 STOLAREK MAŁGORZATA Bytom STREFA BYKÓW BYTOM 1978 K40 00:29:40 00:31:18
25 48 STRUZIK AGATA Sosnowiec 1974 K40 00:30:15 00:31:51
26 1140 SZUSTER-KURZ EWA Katowice 1976 K40 00:30:19 00:32:39
27 492 KAŁUS JOANNA Rybnik 1975 K40 00:30:57 00:32:43
28 1207 PUZOŃ ALEKSANDRA Rudzica DO PORZYGU OCR TEAM 1977 K40 00:31:00 00:32:50
29 77 KLUKOWSKA IWONA Katowice 1973 K40 00:31:30 00:33:03
30 1167 PASTUSZKA MAŁGORZATA Mysłowice 1978 K40 00:31:49 00:33:34
31 1162 PAJĄK ANNA Katowice 1978 K40 00:31:55 00:33:40
32 1119 SOBCZYK AGNIESZKA rybnik GRUPA DBK KATOWICE 1978 K40 00:32:03 00:33:51
33 37 WITMAN EWA Katowice NIGHT RUNNERS 1975 K40 00:32:08 00:34:29
34 191 LATA BEATA Siemianowice Śląskie 1973 K40 00:33:06 00:35:36
35 171 JANUKOWICZ EWA KATOWICE 1972 K40 00:34:15 00:35:49
36 1028 KNAPIK BEATA Sosnowiec BIEGAJĄCE MARUDY 1974 K40 00:34:55 00:36:33
37 1208 SEMENIUK EDYTA Czechowice-Dziedzice DO PORZYGU OCR TEAM 1977 K40 00:35:12 00:37:32
38 1153 KONARSKA EWA Piekary Śląskie LECYMY DURŚ, TARNOGÓRSKI KLUB TATERNICTWA JASKINIOWEGO 1977 K40 00:35:22 00:37:53
39 277 GOŚCINIEWICZ ANNA Katowice ZIEMOWIT TEAM 1978 K40 00:35:49 00:38:12
40 31 POLAKOWICZ ALEKSANDRA Chorzów 1977 K40 00:37:38 00:40:07
41 1084 ŁUCZKIEWICZ EWA Sosnowiec GRUPA DBK KATOWICE 1976 K40 00:38:18 00:40:43
42 101 KRYSTEK BOŻENA Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1973 K40 00:43:53 00:46:23
43 1024 SZOŁTYS KAROLINA Katowice BLOK AKTYWNI RAZEM/87 DH MROCZNA PUSZCZA 1975 K40 00:44:38 00:47:11

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni