z

Katowice

Wyniki

Bieg 2

18.11.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1 MALINA DAWID Rybnik INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1991 M20 00:15:39 00:15:39
2 85 TOPOLNICKI SZYMON Tychy AZS-AWF KATOWICE 1994 M20 00:15:40 00:15:40
3 403 CZAPLA KAMIL Rybnik INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1989 M20 00:16:06 00:16:06
4 2 MUTWIL OLIWIER Wodzisław Śląski FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ ODWAŻNIE 1999 M16 00:16:17 00:16:17
5 128 MRACHACZ PIOTR Bytom INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1997 M20 00:16:40 00:16:40
6 416 KOŻDOŃ JAREK Żory INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1984 M30 00:16:53 00:16:54
7 436 KASPRZAK RADOSŁAW Rybnik INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1991 M20 00:16:56 00:16:56
8 3 DROŻDŻ DAMIAN Rybnik 1987 M30 00:17:03 00:17:04
9 421 SEWERYN JACEK Mysłowice LIGA NIEZWYKŁYCH DŻENTELMENÓW 1978 M40 00:17:45 00:17:46
10 7 KUCIŃSKI BENJAMIN Katowice COJABIEGNE.PL TEAM 1982 M30 00:17:50 00:17:50
11 1087 SZYMAŃSKI BARTOSZ Katowice NIEWYMIĘKACZE 1981 M30 00:17:55 00:17:56
12 260 GAJDA MARCIN Tychy 1978 M40 00:17:58 00:18:01
13 427 SNOCHOWSKI RAFAŁ Katowice RETRO RUNNERS 1983 M30 00:18:02 00:18:02
14 129 DORIGHI WOJCIECH Żory HRMAX ŻORY / NIEWYBIEGANI 1987 M30 00:18:01 00:18:02
15 1148 PSTRAŚ LESZEK Katowice PARKRUN KATOWICE 1983 M30 00:18:04 00:18:05
16 398 KULESZA ŁUKASZ Rybnik 1985 M30 00:18:00 00:18:06
17 276 GOŚCINIEWICZ PAWEŁ Katowice ZIEMOWIT TEAM 1975 M40 00:18:07 00:18:08
18 211 KOWOLIK MACIEJ Katowice 1989 M20 00:18:13 00:18:16
19 449 PORĘBA GRZEGORZ Żory NIEWYBIEGANI 1983 M30 00:18:16 00:18:18
20 1124 MROWIEC KACPER Żywiec 1997 M20 00:18:22 00:18:22
21 90 SKWORC GRZEGORZ Siemianowice COJABIEGNE.PL TEAM 1987 M30 00:18:24 00:18:24
22 433 AMBORSKI RAFAŁ Katowice RATEL TRI TEAM 1989 M20 00:18:27 00:18:28
23 235 SŁONKA PIOTR Czernica UKS 5 PLUS RYDUŁTOWY 1999 M16 00:18:29 00:18:29
24 417 GŁOWIAK LECH Katowice DOLINIARZE.COM 1985 M30 00:18:28 00:18:31
25 120 WALCZYŃSKI MARIUSZ Żory NIEWYBIEGANI 1981 M30 00:18:34 00:18:36
26 1064 KUKOWKA ADAM Kalety BYLE DO PRZODU 1982 M30 00:18:42 00:18:43
27 1154 KLIMAS KAMIL Katowice 1982 M30 00:18:47 00:18:49
28 407 KROSNY SEBASTIAN Mikołów LEŚNA SZARAŃCZA TEAM Z STS BIEGATON MIKOŁÓW 1982 M30 00:18:47 00:18:51
29 137 STARZYCKI PRZEMEK Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1990 M20 00:18:51 00:18:52
30 117 SZAFRON ŁUKASZ Chorzów RETRO RUNNERS 1988 M30 00:18:53 00:18:54
31 1182 MIKOŁAJCZYK RAFAŁ Siemianowice PARKRUN KATOWICE 1981 M30 00:18:56 00:19:00
32 1173 URBAN WIKTOR Zabrze ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 1988 M30 00:19:09 00:19:09
33 291 PASEK DAMIAN Bytom ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH 1985 M30 00:19:11 00:19:14
34 239 DZIUBAŃSKI GRZEGORZ Pyskowice INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1981 M30 00:19:17 00:19:18
35 366 BUCHTA ADAM Katowice 1981 M30 00:19:16 00:19:19
36 67 GORCZYCKI ARKADIUSZ Chorzów MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1984 M30 00:19:25 00:19:27
37 1116 BAZYL ADAM Dąbrowa Górnicza BREMBO 1983 M30 00:19:25 00:19:30
38 454 JODŁOWIEC CZESŁAW imielin 1965 M50 00:19:31 00:19:33
39 385 LECH MIŁOSZ Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1982 M30 00:19:34 00:19:36
40 301 NIEDZIELA STEFAN Knurów ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE. 1959 M50 00:19:35 00:19:37
41 209 SURWIŁO SANDRO Tychy TRIASS TYCHY 1985 M30 00:19:39 00:19:44
42 237 IDZIKOWSKI ADAM Świętochłowice ZAPIEKATO TEAM 1990 M20 00:19:44 00:19:48
43 246 THAMM MARIUSZ KATOWICE 5M 1976 M40 00:19:47 00:19:51
44 458 BIENIOK JAROSŁAW KATOWICE NATURA BIEGU 1965 M50 00:20:04 00:20:06
45 28 BŁASZCZYK DOMINIK Kalety COJABIEGNE.PL TEAM 1988 M30 00:20:02 00:20:07
46 43 ZWOLAK TOMASZ Zabrze ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 1978 M40 00:20:04 00:20:08
47 141 BEZUCH PAWEŁ Wodzisław Śląski 1996 M20 00:20:06 00:20:12
48 107 MAŁECKI KACPER Kobylec CITYTRAIL TEAM 1999 M16 00:19:30 00:20:25
49 21 ŻELIŃSKI MICHAŁ Chorzów CSC ADVENTURE ACADEMY 1998 M20 00:19:44 00:20:40
50 1177 SARAT TOMASZ Katowice PARKRUN KATOWICE 1989 M20 00:20:12 00:20:13
51 66 DUDZIK ZENON katowice NIEZRZESZONY 1962 M50 00:20:14 00:20:17
52 349 PASTERNOK MARIAN ZABRZE ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 1978 M40 00:20:16 00:20:22
53 452 ADAMCZYK MARCIN Dąbrowa Górnicza 1976 M40 00:20:22 00:20:24
54 201 BLUS MARCIN Zabrze 1978 M40 00:20:22 00:20:26
55 159 SZEWCZUK JACEK Chorzów PROFIAUTOTEAM 1980 M30 00:20:23 00:20:27
56 1201 BURZYŃSKI KONRAD Tarnowskie Góry 1979 M30 00:20:23 00:20:28
57 347 IMBOR WOJCIECH Sosnowiec TKKF CZELADZ 1982 M30 00:20:32 00:20:35
58 1114 ZIELONKA ROMAN Dąbrowa Górnicza BREMBO 1973 M40 00:20:33 00:20:38
59 1101 WYPYSIŃSKI DANIEL Dąbrowa Górnicza BREMBO 1986 M30 00:20:34 00:20:38
60 391 KAPA TOMASZ Czeladź #CZELADZBIEGA 1981 M30 00:20:38 00:20:43
61 102 ŻUK ANDRZEJ KATOWICE 1970 M40 00:20:39 00:20:46
62 374 WINIARSKI PRZEMEK Bytom SCOTTDEALER.COM /BODYFACTORY.TRENER 1991 M20 00:20:40 00:20:44
63 1077 STASIERSKI MACIEJ Katowice 1983 M30 00:20:40 00:20:44
64 83 NAPIÓRKOWSKI ADAM Gliwice BYLE DO PRZODU 1982 M30 00:20:41 00:20:45
65 396 BRZEZINKA MICHAŁ Rybnik 1996 M20 00:20:42 00:20:48
66 474
1217*
MRÓZ GRZEGORZ Tychy WARSZTAT FORMY 1977 M40 00:20:43 00:20:46
67 1034 JANDZIOŁ MARCIN Bytom 1982 M30 00:20:44 00:20:54
68 58 OCHOT BŁAŻEJ Mysłowice 1983 M30 00:20:57 00:21:01
69 176 TRACZ SZYMON Katowice 1988 M30 00:20:57 00:21:02
70 182 TYMIEC PRZEMYSŁAW Katowice ZAPIEKATO TEAM 1981 M30 00:20:58 00:21:01
71 457
312*
CZAPIEWSKI JANUSZ Bieruń PRZENOSIMY GÓRY 1962 M50 00:21:03 00:21:05
72 431 BROL MARCIN Katowice INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1984 M30 00:21:06 00:21:10
73 399 CZERNIK ARTUR Bieruń CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 1986 M30 00:21:08 00:21:15
74 400 ŁYCZAK ARTUR Knurów 1971 M40 00:21:09 00:21:17
75 414 MAY-MAJEWSKI MICHAŁ Katowice 1984 M30 00:21:10 00:21:16
76 1193 MACHOWIAK ADAM Katowice 1984 M30 00:21:10 00:21:16
77 405 MAZUREK PATRYK KATOWICE BIKE ATELIER TEAM 1982 M30 00:21:10 00:21:13
78 451 JODŁOWIEC MARCIN IMIELIN 2002 M16 00:21:11 00:21:18
79 459 MOUNIER FREDERIC olsztyn 1972 M40 00:21:14 00:21:18
80 1058 BIEDROŃ DARIUSZ Paniówki BYLE DO PRZODU 1978 M40 00:21:15 00:21:20
81 81 PODLEJSKI TADUSZ Olkusz 1977 M40 00:21:16 00:22:12
82 1009 LECH PAWEŁ Zabrze 1983 M30 00:21:17 00:21:20
83 49 OLEKSY KRZYSZTOF Katowice ADS MASNA 1970 M40 00:21:21 00:22:32
84 1110 DOBKOWSKI MARTIN Chorzów KUŹNIA TRIATHLONU / LUBIĘ BURPEESY 1992 M20 00:21:29 00:22:26
85 206 IMIOLCZYK JAREK Bytom 1978 M40 00:21:29 00:21:33
86 248 BARSKI RAFAŁ MYSŁOWICE ZAPIEKATO TEAM 1977 M40 00:21:29 00:21:39
87 251 PIWOWARCZYK ADAM Mysłowice ZAPIEKATO TEAM 1974 M40 00:21:30 00:21:40
88 271 GAGAT BARTŁOMIEJ Chorzów CSC ADVENTURE ACADEMY 1999 M16 00:21:31 00:22:27
89 412 KUBUSZOK MAREK Świętochłowice BIKE ATELIER TEAM 1966 M50 00:21:39 00:21:42
90 267 GÓRSKI MARIUSZ Tychy 1982 M30 00:21:40 00:21:46
91 1118 KAZEK SEBASTIAN Katowice DRUŻYNA PIERSI I CIENIA. 1980 M30 00:21:40 00:22:34
92 146 BUJOK TOMASZ SOSNOWIEC DRUŻYNA PIERSI I CIENIA 1986 M30 00:21:42 00:22:38
93 1076 MAJDA TOMASZ Katowice LEROY MERLIN KATOWICE 1986 M30 00:21:45 00:21:55
94 1156 MARCOLA ŁUKASZ Bytom 1977 M40 00:21:48 00:22:45
95 238 JANOCHA PIOTR Żarki Letnisko LIBERO MYSZKÓW 1979 M30 00:21:50 00:21:53
96 1117 RATAJ ARTUR Katowice 1979 M30 00:21:50 00:22:44
97 51 KĘPA KRZYSZTOF Ruda Śląska ADS MASNA 1970 M40 00:21:52 00:22:47
98 1079 WOLNY MIROSŁAW Katowice 1976 M40 00:21:52 00:22:48
99 158 GROCKI MIROSŁAW Chorzów HAZOKI 1988 M30 00:21:53 00:22:51
100 450 KAŁUŻA ARKADIUSZ Bierun INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1973 M40 00:21:55 00:22:03
101 1018 FIREK RAFAŁ Brzezinka 1975 M40 00:21:56 00:22:51
102 381 WYWIAŁ ŁUKASZ Wojkowice SAINT-GOBAIN SQUAD 1984 M30 00:22:03 00:22:09
103 1025 HORA GRZEGORZ Ruda Śląska 1980 M30 00:22:04 00:22:12
104 126 BORYCZKA DAWID Gliwice SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1995 M20 00:22:06 00:23:04
105 306 TABIŚ-HUBKA RAFAŁ Zabrze ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 1978 M40 00:22:06 00:22:16
106 188 SITARZ GRZEGORZ Ostrów Wielkopolski LEROY MERLIN KATOWICE 1986 M30 00:22:09 00:22:16
107 133 WIĘCZKOWSKI PIOTR Katowice PARKRUN KATOWICE / W POGONI ZA DUCHEM 1978 M40 00:22:12 00:23:10
108 265 SZYDŁO MACIEJ Katowice OPEL ACTIVE TEAM 1973 M40 00:22:13 00:23:11
109 1067 ZIELIŃSKI MACIEJ Bielsko-Biała DO PORZYGU OCR TEAM 1984 M30 00:22:15 00:23:56
110 223 KULESZA ŁUKASZ Mikołów 1981 M30 00:22:15 00:23:11
111 1096 BULA DANIEL Świętochłowice RKG NOCEK/WPR KATOWICE/KWK SOŚNICA 1982 M30 00:22:17 00:22:19
112 264 MARSZAŁKOWSKI ADAM Gorzyce K.S. FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 1979 M30 00:22:19 00:22:21
113 69 GAŁĄZKA ADRIAN Świętochłowice 1984 M30 00:22:19 00:23:17
114 375 WAŁOWSKI SZYMON Sosnowiec 1984 M30 00:22:20 00:24:00
115 455 KUCZYK SZYMON SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 1977 M40 00:22:24 00:22:31
116 341 ŚWIERCZEK ŁUKASZ Sosnowiec GALEN TEAM 1977 M40 00:22:32 00:23:32
117 1015 SCHMIDT MARIUSZ SOSNOWIEC ORANGE POLSKA 1972 M40 00:22:32 00:23:28
118 180 CEBULA MARIUSZ Ruda Śląska LEROY MERLIN KATOWICE 1973 M40 00:22:34 00:22:43
119 184 LECZKOWSKI SYLWESTER Katowice LEROY MERLIN KATOWICE 1979 M30 00:22:35 00:22:43
120 1104 SZCZYGIEŁ DAMIAN Katowice PROFIAUTOTEAM 1986 M30 00:22:38 00:24:18
121 1103 HOROWSKI TOMASZ Tychy RUNHOGS TYCHY 1972 M40 00:22:39 00:24:23
122 59 KOSTRZEWSKI MARCIN Zabrze NIGHT RUNNERS 1981 M30 00:22:42 00:22:56
123 1139 KURZ MAREK Katowice 1976 M40 00:22:42 00:24:24
124 1094 WILK TOMASZ Mikołów MOMNATOCAŁEŻYCIE 1978 M40 00:22:47 00:22:52
125 442 PATRYAS IGOR KATOWICE 2002 M16 00:22:49 00:23:47
126 1078 KRUPA ŁUKASZ Katowice FC CWANIAKI 1988 M30 00:22:49 00:23:45
127 54 FIGIEL HENRYK katowice 1965 M50 00:22:49 00:23:44
128 1050 STANASZEK WOJCIECH Mikołów INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1989 M20 00:22:51 00:23:00
129 34 ŁUKAJCZYK KAMIL Jaworzno KPRM INFRASTRUKTURA. 1992 M20 00:22:59 00:23:56
130 290 DZIANO ŁUKASZ SIEMIANOWICE MK TEAM 1983 M30 00:23:00 00:24:02
131 243 SIKORA ARKADIUSZ Chorzów 1976 M40 00:23:00 00:23:58
132 110 KOZAK ADAM Siemianowice KUŹNIA TRIATHLONU 1964 M50 00:23:01 00:24:40
133 1027 TOMCZYK KRZYSZTOF Łaziska Górne AVIA TEAM 1983 M30 00:23:05 00:24:06
134 1195 MIECZNIKOWSKI JACEK Katowice 1973 M40 00:23:12 00:23:22
135 132 WOSK MATEUSZ Mysłowice 1987 M30 00:23:13 00:24:13
136 1040 SZYMCZAK ARKADIUSZ Siemianowice Śląskie 1992 M20 00:23:13 00:23:14
137 441 PATRYAS AREK Katowice 1970 M40 00:23:14 00:24:13
138 1100 SOPATA PATRYK Sosnowiec BREMBO 1989 M20 00:23:14 00:25:41
139 60 HAWEŁKA EDWARD Kończyce Małe RUNSZ-TEAM 1971 M40 00:23:16 00:24:17
140 420 LIS MARIUSZ Sosnowiec MAGNETI MARELLI POLAND 1974 M40 00:23:17 00:23:27
141 253 UZARSKI ARTUR Rybnik 1983 M30 00:23:19 00:24:20
142 415 JANKOWICZ JERZY Jaworzno SAINT-GOBAIN SQUAD 1986 M30 00:23:22 00:25:48
143 29 ZAPART SEBASTIAN Katowice 1986 M30 00:23:22 00:24:17
144 97 KOWALCZYK DAMIAN Tychy DZIECIĘCY ŚWIAT MARZEŃ TYCHY 1974 M40 00:23:24 00:24:21
145 1090 SANDBERG DAWID Bytom 1989 M20 00:23:27 00:24:27
146 1052 FRANKIEWICZ MARIUSZ Katowice 1980 M30 00:23:28 00:24:26
147 199 KOWALCZYK JORDAN Zabrze 1986 M30 00:23:32 00:24:30
148 1211 SALOSTOWICZ ADAM Piekary Śląskie BIKEATELIER TEAM 1977 M40 00:23:32 00:23:36
149 145 NUSBAUM IRENEUSZ Jaworzno GRUPA DBK KATOWICE 1979 M30 00:23:33 00:27:10
150 401 KOCUR PATRYK Katowice 1978 M40 00:23:40 00:24:35
151 446 GÓRNY TOMASZ KATOWICE 1979 M30 00:23:49 00:24:44
152 1170 SUŚLIK SOBIESŁAW Mysłowice 1974 M40 00:23:53 00:25:34
153 46 GAŁĄZKA MAREK Świętochłowice 1961 M50 00:23:55 00:26:20
154 1132 WOJDYŁO PATRYK Chorzów PROFI AUTO 1986 M30 00:23:55 00:25:40
155 1210 BĄK TADEUSZ bieruń SAMOTNY BIEGACZ 1955 M60 00:23:56 00:24:09
156 131 KOWAL LESZEK Zabrze 1966 M50 00:24:00 00:25:42
157 160 TRZCIONKA MIROSŁAW Katowice PROFIAUTOTEAM 1986 M30 00:24:01 00:25:46
158 111 TRACZ KONRAD Katowice LEROY MERLIN KATOWICE 1986 M30 00:24:03 00:24:11
159 1006 ŻELIŃSKI MAREK Chorzów 1968 M50 00:24:04 00:25:45
160 356 BERESZKO WALDEMAR Sosnowiec TKKF SATURN CZELADŹ 1952 M60 00:24:06 00:25:07
161 1020 KOENIG KRZYSZTOF Katowice PROFIAUTOTEAM 1983 M30 00:24:08 00:25:50
162 1026 KNAPIK PIOTR Sosnowiec BIEGAJĄCE MARUDY 1973 M40 00:24:10 00:25:53
163 428 SZOBAK RAFAŁ Katowice 1988 M30 00:24:11 00:25:12
164 409 PRZYŁUDZKI JANUSZ Mikołów 1952 M60 00:24:11 00:25:09
165 439 STRZELCZYK ANDRZEJ PYSKOWICE 1951 M60 00:24:12 00:24:23
166 1115 STRUMIEN JACEK Katowice 1962 M50 00:24:13 00:25:54
167 1175 WIECZOREK KRZYSZTOF Katowice TRUCHTACZ MYSŁOWICE 1968 M50 00:24:18 00:25:59
168 222 JEDLIŃSKI ŁUKASZ Katowice 1974 M40 00:24:18 00:26:00
169 1143 GNIZA MARCIN Czechowice-Dziedzice DO PORZYGU OCR TEAM 1984 M30 00:24:19 00:25:18
170 1010 MERTAS DOMINIK Babice I-SPORT 1977 M40 00:24:22 00:25:25
171 1002 KRASKA WIESŁAW KATOWICE CALIFORNICATION TEAM 1982 M30 00:24:25 00:25:19
172 1157 GUT MARIUSZ Bielsko-Biała SUPERMARIO42195 1979 M30 00:24:25 00:26:54
173 1199 PIĘTKA RADOSŁAW Sosnowiec 1983 M30 00:24:26 00:26:07
174 1161 SYGUŁA ADAM Katowice 1978 M40 00:24:28 00:25:26
175 1213 SKOMOROWSKI PAWEŁ Katowice 1980 M30 00:24:31 00:26:13
176 163 PINKAWA GRZEGORZ Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1979 M30 00:24:31 00:26:11
177 1181 CZAJKA EDWARD Tarnowskie Góry NIGHT RUNNERS 1969 M40 00:24:38 00:27:07
178 422 DZIUBDZIELA MARCIN Katowice 1981 M30 00:24:39 00:25:41
179 287 BALCAREK MICHAŁ Tychy GRUPA DBK KATOWICE 1984 M30 00:24:43 00:28:02
180 373 KOŁODZIEJCZYK ADAM Będzin #CZELADZBIEGA 1980 M30 00:24:44 00:24:51
181 35 ADAMCZEWSKI DARIUSZ Chorzów 1988 M30 00:24:46 00:26:32
182 408 DYBOWSKI SEWERYN Chorzów 1977 M40 00:24:48 00:27:14
183 87 MERTA GRZEGORZ Ruda Slaska MANDACIK 1986 M30 00:24:48 00:25:48
184 104 PYTEL MAREK Katowice 1975 M40 00:24:55 00:28:06
185 259 CZYLOK TOMASZ Kaniów CZECHOWICKA BIEGA 1973 M40 00:24:56 00:26:00
186 472 WĄTROBA TOMASZ Jaworzno 1992 M20 00:24:59 00:25:57
187 389 ANTOLAK EDWARD Katowice TKKF SATURN CZELADŹ 1951 M60 00:25:00 00:26:01
188 20 KOZIARZ ARTUR Katowice SILESIA SKATING 1983 M30 00:25:00 00:25:59
189 426 HERMAN ROBERT Sosnowiec 1988 M30 00:25:05 00:26:49
190 179 KLUKOWSKI MAREK Katowice 1973 M40 00:25:09 00:27:36
191 1159 ĆWIKLIŃSKI JAKUB Sosnowiec 1977 M40 00:25:10 00:27:41
192 392 SZULC ROBERT KATOWICE 1978 M40 00:25:11 00:26:06
193 91 SZUSTAK MAREK Chorzów NIGHT RUNNERS 1983 M30 00:25:13 00:27:41
194 80 GRYGLEWSKI MATEUSZ Katowice 2002 M16 00:25:15 00:26:17
195 1147 RUBINIEC MARIAN Piekary Śląskie A-TEAM 1984 M30 00:25:18 00:28:33
196 1194 RYCHLIK SEBASTIAN Klucze LISY PUSTYNI 1977 M40 00:25:20 00:26:15
197 1004 DOMAN ŁUKASZ Ruda Śląska SOCIOS SILESIA 1979 M30 00:25:22 00:27:03
198 1142 CZERNIEWSKI GRZEGORZ Sosnowiec WAKE ZONE STAWIKI 1974 M40 00:25:22 00:27:06
199 1216 KUCZEK KRZYSZTOF Mikołów MOMNATOCAŁEŻYCIE 1969 M40 00:25:26 00:25:30
200 467 BOROŃ TOMASZ Czeladź TKKF MOSIR SATURN CZELADŹ 1973 M40 00:25:26 00:25:33
201 438 BEDNARZ PAWEŁ Katowice 1984 M30 00:25:27 00:26:21
202 1001 WIRKUS ŁUKASZ Zabrze PROFIAUTOTEAM 1980 M30 00:25:30 00:27:12
203 367 HERMAN JAROSŁAW Siemianowice Śląskie 1969 M40 00:25:30 00:27:56
204 154 PAJAK DAMIAN Katowice PROFIAUTOTEAM 1979 M30 00:25:30 00:27:16
205 24 ĆMIEL ADAM Siemianowice Śląskie PROFIAUTOTEAM 1972 M40 00:25:31 00:27:17
206 254 NAWRAT WALDEMAR Katowice 1956 M60 00:25:33 00:26:30
207 1145 PAJDA DARIUSZ DĄBROWA GÓRNICZA BREMBO 1966 M50 00:25:34 00:28:02
208 1120 WOJDYŁO DOMINIK Dąbrowa Górnicza BREMBO 1978 M40 00:25:35 00:28:02
209 1169 ŻYLAK MARCIN Woźnik BYLE DO PRZODU 1982 M30 00:25:35 00:28:01
210 1146 OLSZENKO ANDRZEJ Będzin ABB 1983 M30 00:25:37 00:28:10
211 56 FORYŚ PIOTR Siemianowice śląskie 1981 M30 00:25:38 00:27:21
212 1011 BRYŚ KRZYSZTOF Katowice 1986 M30 00:25:41 00:26:40
213 410 BUGAJ GRZEGORZ Mysłowice TRAVOIS 1974 M40 00:25:43 00:28:16
214 352 OPIELA KRZYSZTOF RUDA SLASKA ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 1964 M50 00:25:44 00:26:42
215 130 FRĄCZEK MARIUSZ Myszków 1977 M40 00:25:44 00:28:12
216 453 ZWOLAK RAFAŁ Zabrze ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 1986 M30 00:25:52 00:26:52
217 418 ZAMOJSKI BARTOSZ Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1976 M40 00:25:53 00:26:51
218 1081 BOJAR MAREK Bytom 1974 M40 00:25:56 00:29:11
219 323 MACHULEC RAFAŁ Będzin GRUPA DBK KATOWICE 1987 M30 00:25:57 00:29:18
220 1133 SŁODKIEWICZ GRZEGORZ Gliwice 1975 M40 00:26:00 00:27:41
221 465 BOCHEŃSKI MATEUSZ TYCHY 1989 M20 00:26:03 00:29:22
222 1085 MAZUREK GRZEGORZ Ustroń 1977 M40 00:26:04 00:27:46
223 1080 SZALA JANUSZ Łaziska Górne GŮRNY ŚLŮNSK 1952 M60 00:26:04 00:29:16
224 1106 KRZEMIEN BARTOSZ Katowice 1975 M40 00:26:09 00:28:40
225 1125 BĄK KRZYSZTOF Mysłowice POLSAT NEWS 1980 M30 00:26:10 00:29:22
226 1127 KAMIENIAK MILOSZ Zabrze NIGHT RUNNERS/MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 1986 M30 00:26:13 00:29:24
227 1086 PŁONKA MIKOŁAJ Sosnowiec 1992 M20 00:26:18 00:28:52
228 63 NEC GRZEGORZ Mysłowice 1980 M30 00:26:19 00:27:19
229 1060 SITKO SYLWESTER Preczów ZIMNOKRWIŚCI 1972 M40 00:26:23 00:28:07
230 423 DZIUBDZIELA JAROSŁAW Katowice GALEN TEAM 1957 M60 00:26:24 00:27:24
231 1171 ZOBER MAREK Ruda Śląska CHOP ŻE ZELAZA TRI TEAM 1985 M30 00:26:30 00:27:26
232 444 MACIUK BRONISŁAW KATOWICE STADION ŚLĄSKI 1947 M60 00:26:31 00:29:02
233 74 BOGUSZ DAMIAN Zabrze NIGHT RUNNERS 1985 M30 00:26:34 00:27:36
234 245 JAROS PRZEMYSLAW Sosnowiec 1985 M30 00:26:35 00:27:31
235 1039 ORZECHOWSKI BARTŁOMIEJ Połomia 1986 M30 00:26:41 00:27:40
236 357 SZCZEPAŃSKI KRZYSZTOF Będzin 1978 M40 00:26:49 00:28:29
237 404 SIARKA JAREK Ruda Śl. 1983 M30 00:26:57 00:27:57
238 1053 KUBERA ANDRZEJ Katowice BIEGAMY DALEJ KATOWICE 1968 M50 00:26:57 00:28:38
239 1023 BADURA RYSZARD Katowice - 1959 M50 00:27:02 00:28:44
240 429 KUCZYŃSKI DAMIAN Katowice 1981 M30 00:27:10 00:30:26
241 1214 FROSZTEGA ARTUR Katowice UKS JUDO MYSŁOWICE 1976 M40 00:27:15 00:28:59
242 1112 NIECZYPOR ROLAND Katowice LAID-BACK 1956 M60 00:27:22 00:30:36
243 45 JARASZ ALEKSANDER Zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE 1977 M40 00:27:28 00:30:41
244 469 SOBSTEL PRZEMYSŁAW Zawiercie ACTIVE JURA 1982 M30 00:27:30 00:29:59
245 25 TUSIŃSKI MIROSŁAW Oświęcim 1974 M40 00:27:30 00:29:14
246 1203 BĄK GRZEGORZ Jaworzno 1988 M30 00:27:41 00:28:42
247 172 JANUKOWICZ DARIUSZ KATOWICE 1973 M40 00:27:41 00:30:08
248 377 WIDERA MICHAŁ Zabrze 1989 M20 00:27:43 00:30:56
249 61 NOWAK ŁUKASZ Katowice PORAŻENI SPORTEM 1978 M40 00:27:53 00:31:09
250 1108 FRANKIEWICZ WOJTEK Katowice 1983 M30 00:27:53 00:30:29
251 358 BUKOWSKI RAFAŁ Zabrze 1989 M20 00:27:57 00:31:09
252 318 HRYNDIO JERZY katowice FABRIKANORDIKA 1955 M60 00:28:04 00:30:31
253 262 PETRYK JAKUB Katowice 1982 M30 00:28:15 00:30:54
254 213 PAWŁUSZEK LESZEK Przyłęk 1951 M60 00:28:19 00:30:52
255 1033 NAWIAS ALBIN Katowice 1961 M50 00:28:29 00:30:12
256 283 FRĄSZCZAK WOJCIECH Katowice 1988 M30 00:28:55 00:31:22
257 65 ŁABA MIROSŁAW Bytom #KAMRATY 1978 M40 00:29:01 00:30:02
258 473 POPIELEWICZ TOMASZ Katowice METAL SERWIS SPORT TEAM 1954 M60 00:29:08 00:32:34
259 1197 POPIELEWICZ MAREK Katowice METAL SERWIS SPORT TEAM 1961 M50 00:29:11 00:32:32
260 1165 PAMUŁA JAKUB Katowice 1991 M20 00:29:22 00:31:02
261 393 KOŁODZIEJCZYK PIOTR Sosnowiec PIOKO 1980 M30 00:29:40 00:32:55
262 1044 WYDRA ANDRZEJ Katowice 1980 M30 00:29:50 00:33:07
263 1047 BARANOWICZ MATEUSZ Ruda Śląska ADS MASNA 2002 M16 00:29:54 00:32:19
264 42 WYSOCKI PIOTR Katowice 1969 M40 00:30:03 00:32:31
265 30 SZYMAŃSKI KAMIL Chorzów 1989 M20 00:30:05 00:33:22
266 324
543*
WIESIOŁEK PAWEŁ Katowice BAGNO 1981 M30 00:30:05 00:33:20
267 363 MAZUR KAMIL Sosnowiec 1988 M30 00:30:16 00:32:49
268 140 NIEWIŃSKI MICHAŁ Ruda Śląska GRUPA DBK KATOWICE 1992 M20 00:30:18 00:33:39
269 1095 MATULA REMIGIUSZ Ruda Śląska GRUPA DBK KATOWICE 1982 M30 00:30:20 00:33:48
270 1041 LOSSA WOJCIECH Tychy 1982 M30 00:30:25 00:33:01
271 1032 KOTAS AREK Katowice 8 PIĘTRO 1975 M40 00:30:39 00:33:49
272 424 GOROL MAREK Mysłowice TRAVOIS 1959 M50 00:30:43 00:33:17
273 1215 SIEWNIAK MARCIN Katowice GRUPA DBK KATOWICE 1976 M40 00:30:45 00:34:10
274 1189 ŻYREK DANIEL Tychy GRUPA DBK KATOWICE 1985 M30 00:30:45 00:34:10
275 351 CHOLEWA SŁAWOMIR Katowice BRAK 1983 M30 00:30:49 00:34:04
276 258 PAWELEC SEBASTIAN Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1973 M40 00:31:09 00:34:22
277 1138 SOWA MATEUSZ Chorzów 1997 M20 00:31:24 00:34:42
278 33 KUREK ADAM Siemianowice Śląskie 1982 M30 00:31:25 00:34:38
279 89 NOWAK ADAM Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1975 M40 00:31:35 00:34:57
280 1055 BANAŚ DAWID Bytom TROPICIELE PRZYGODY 1984 M30 00:31:41 00:34:54
281 456 AUGUSTYN GRZEGORZ Katowice BLOK AKTYWNI RAZEM 1978 M40 00:31:44 00:32:43
282 1014 SZWEDA LESZEK Katowice-Murcki 1958 M60 00:32:02 00:35:16
283 166 NOWAK ZBIGNIEW JAWORZNO 1964 M50 00:32:09 00:35:02
284 395 SZYMCZAK IREK Siemianowice Śl. 1970 M40 00:32:12 00:35:33
285 106 SZULC TOMASZ Siemianowice Śląskie INNOTEAM 1979 M30 00:32:19 00:35:36
286 147 SOBIESKI JACEK Tychy GRUPA DBK KATOWICE 1974 M40 00:32:46 00:36:08
287 402 RATAJ ŁUKASZ Mysłowice 1983 M30 00:32:54 00:36:09
288 27 PIELOK WOJCIECH Chorzów 1981 M30 00:33:35 00:36:51
289 187 KAWULAK KAZIMIERZ Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1963 M50 00:34:06 00:35:51
290 437 KUREK EDWARD KATOWICE 1939 M60 00:34:37 00:37:09
291 217 WITOR MAREK SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE MK TEAM 1989 M20 00:35:20 00:38:37
292 1083 POLAK TOMASZ Będzin GRUPA DBK KATOWICE 1980 M30 00:35:53 00:39:16
293 463 CHOCOLAAD STEFFEN TARNOWSKIE GÓRY 1976 M40 00:36:45 00:39:12
294 149 JAWORSKI JANUSZ tychy PALESTYNA 1969 M40 00:37:05 00:40:20
295 448 ŚCIBOSZ BOGDAN SOSNOWIEC TKKF CZELADŹ 1943 M60 00:37:07 00:39:36
296 471 GRUCHEL DAMIAN RUDA ŚLĄSKA GRUPA DBK KATOWICE 1991 M20 00:40:17 00:43:41
297 200 SUCHY DAREK Chorzów GRUPA DBK KATOWICE 1990 M20 00:40:19 00:43:40
298 1155 GÓRSZCZYK ARTUR Bytom GRUPA DBK KATOWICE 1983 M30 00:42:32 00:45:52
299 1066 KMIECIAK MIROSŁAW Łódź 87 DRUŻYNA HARCERSKA MROCZNA PUSZCZA 1962 M50 00:42:55 00:46:24

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni