z

Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

CITY TRAIL onTour

19.07.2021 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 32 LIPSKI MAKSYMILIAN Lipscy Team 2016 M 00:01:24
2 39 KWIATKOWSKI KONSTANTY Przedszkole Zacisze 2015 M 00:01:26
3 27 GĘBAL MICHAŁ Przedszkole nr 58 2016 M 00:01:29
4 37 ZWIJACZ JUSTYNA 2016 K 00:01:37
5 45 NIECKA HELENA 2016 K 00:01:38
6 38 HERNAS - SZEWCZYK ANASTAZJA 2017 K 00:01:44
7 42 MAZIARCZYK BARTOSZ Centrum Malucha Gadu-Gadu 2016 M 00:01:45
8 48 PABLA MONIKA 2017 K 00:01:51
9 21 KASZYŃSKI MIKOŁAJ 2017 M 00:02:01
10 40 KERN ALEKSANDRA Przedszkole nr 2 Hrubieszów 2017 K 00:02:01
11 33 ŚLIWIŃSKA MARCELINA Przedszkole 43 Kielce 2017 K 00:02:03
12 28 CHARIASZ NATALIA 2017 K 00:02:12
13 22 GŁAZ HALSZKA Leśna Baza Basia 2016 K 00:02:15
14 30 STĘPNIAK MICHALINA Przedszkole Gadu Gadu 2017 K 00:02:18
15 24 LICHMAN NADIA Przedszkole Mali Odkrywcy w Łęcznej 2016 K 00:02:19
16 26 KRÓL WIKTOR 2018 M 00:02:22
17 36 ZWIJACZ HELENA 2017 K 00:02:26
18 43 ŚLIWIŃSKI ALEKSANDER 2018 M 00:02:36
19 25 MALEC SARA 2018 K 00:02:39
20 31 JANKOWSKA ALEKSANDRA 2018 K 00:02:40
21 35 ARMACIŃSKI SZYMON 2019 M 00:03:12
22 46 CIESIELSKA KATARZYNA 2019 K 00:03:26
23 23 GŁAZ GAJA 2019 K 00:03:34
24 44 NIECKA RADOMIR 2019 M 00:03:39
25 29 KORGUL MIKOŁAJ lubelskibiegacz.pl TEAM 2016 M 00:03:41
26 41 JANOWSKA ALICJA Łęczna Biega 2019 K 00:03:44

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 122 KRZYŻANOWSKI SZYMON 2014 M 00:01:12
2 135 ŻAK OLIWIA SP58 Lublin 2015 K 00:01:14
3 137 REWIŃSKA HANNA Dwujęzyczne ABC w Lublinie 2015 K 00:01:16
4 126 ŚLIWIŃSKI ANTONI Przedszkole 43 Kielce 2015 M 00:01:18
5 119 MALEC IGA 2014 K 00:01:20
6 136 PILAT LILIANA 2014 K 00:01:22
7 130 KUSZYK FRANCISZEK 2015 M 00:01:22
8 128 NOWAK AMELIA 2015 K 00:01:22
9 121 LELORRAIN GABRIEL 2014 M 00:01:23
10 134 BORKOWSKI KUBA 2015 M 00:01:25
11 125 CHARIASZ WOJCIECH 2015 M 00:01:29
12 127 TOŁYSZ TYMOTEUSZ Przedszkole nr 78 2015 M 00:01:32
13 124 KRÓL KACPER Przedszkole nr 78 Lublin 2015 M 00:01:32
14 131 KOLASA ZOFIA 2014 K 00:01:33
15 120 ANTOSZ KACPER 2015 M 00:01:34
16 117 ZAJĄC IGNACY 2014 M 00:01:34
17 132 JANOWSKI PIOTRUŚ Fabryka Ogólnego Rozwoju 2015 M 00:01:36
18 123 TOKARCZYK ALEKSANDRA 2015 K 00:01:40
19 138 KSIĄŻEK IGOR 2015 M 00:01:40
20 129 CAR LENKA Przedszkole Mały europejczyk 2014 K 00:01:42
21 118 SUSZEK IGNACY Przedzkole 66 lublin 2015 K 00:02:36

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 35 PIESIAK WOJCIECH SP 51 2012 M 00:02:29
2 24 LICHMAN KAROL SP nr 2 w Łęcznej 2013 M 00:02:37
3 45 POŁEĆ IGOR SP 11 2012 M 00:02:37
4 31 HORSZCZARUK MAJA SP45 Lublin 2013 K 00:02:39
5 26 RZĘDZIAN MIŁOSZ Szkoła podstawowa nr 2 Łęczna 2013 M 00:02:45
6 42 PILAT JULIAN 2012 M 00:02:48
7 25 RZĘDZIAN BŁAŻEJ Szkoła podstawowa nr 2 Łęczna 2013 M 00:02:53
8 37 PIESIAK TOMASZ 2013 M 00:02:53
9 40 ŻAK JULIA SP58 Lublin 2013 K 00:02:55
10 33 NOWAK FRANCISZEK 2013 M 00:02:57
11 41 ADAMCZAK BARTEK 2013 M 00:02:57
12 47 WÓJCIK JULIA SP.28 LUBLIN 2012 K 00:03:00
13 30 LIPSKI TYMOTEUSZ Lipscy Team 2013 M 00:03:03
14 39 BORKOWSKA HANIA 2013 K 00:03:07
15 27 LELORRAIN JULIA 2012 K 00:03:08
16 28 STANEK STANISŁAW Szkoła Podstawowa 2013 M 00:03:08
17 48 SZAROTA AMELIA Sp. nr 2 w Łęcznej 2013 K 00:03:11
18 46 CHOMICKI WOJTEK Szkoła Podstawowa w Jastkowie 2012 M 00:03:14
19 32 MAZUR HANNA SP2 2013 K 00:03:18
20 29 NIEDBALSKI FILIP 2013 M 00:03:21
21 34 ŻYTAR LILINA 2013 K 00:03:24
22 44 KSIĄŻEK HUBERT 2012 M 00:03:31
23 43 CIESIELSKI ALEKSANDER SP. 58 2013 M 00:03:37
24 38 KOLASA FILIP 2013 M 00:03:42

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 18 HORSZCZARUK MATEUSZ SP45 Lublin 2009 M 00:03:46
2 21 SZMYRGAŁA LENA SP 5 Kraśnik 2009 K 00:03:50
3 19 DAJAS HANNA Szkoła Podstawowa nr 51 w Lublinie 2009 K 00:03:57
4 17 BRZYSKA LAURA Azs umsce Lulin 2011 K 00:03:59
5 22 KRYWKO URSZULA Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna w Lublinie 2009 K 00:04:44
6 20 NOWAKOWSKI IGNACY Nowakowscy 2011 M 00:07:23

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 119 SOKOŁOWSKI MACIEJ Szkoła Podstawowa nr.42 w Lublinie 2006 M 00:07:11
2 117 NOWAKOWSKI MACIEJ Nowakowscy 2006 M 00:07:15
3 118 NOWAKOWSKI MARCIN Nowakowscy 2007 M 00:07:18
4 115 KUNA ALEKSANDRA 2008 K 00:07:37
5 116 WÓJCIK WIKTORIA SP.28 LUBLIN 2007 K 00:08:51
6 113 BRZYSKA SANDRA AZS UMCS lublin 2008 K 00:09:57
7 114 NIEDBALSKA JULIA 2007 K 00:11:03

Kategoria Kat

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 0 00:00:00

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni