z

Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

10.11.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 CHUDY KACPER 2014 M 00:01:23
2 11 GRYGLICKA NATALIA Przedszkole Kogucik Lublin 2014 K 00:01:30
3 247 DĘBIŃSKI NIKODEM Przedszkole Nr 12 w Lublinie 2015 M 00:01:35
4 241 KULAWIAK AMELIA 2015 K 00:01:36
5 203 WAŚKOWICZ MAGDA Przedszkole nr 43 2014 K 00:01:37
6 7 KOŁTUNIEWICZ ZOFIA wieś tańczy i biega 2014 K 00:01:55
7 20 KSIĄŻEK IGOR 2015 M 00:01:55
8 13 LIPSKI MAKSYMILIAN Lipscy Wunderteam 2016 M 00:01:58
9 231 KAWIAK ALICJA 2015 K 00:02:01
10 12 ŁUSZCZAK MAGDALENA Stay Insane 2016 K 00:02:13
11 3 BORKOWSKI KUBA Przedszkole ABC 2015 M 00:02:14
12 8 NOWAK AMELIA Przedszkole ABC 2015 K 00:02:20
13 21 KOZAKOWSKA MARYSIA 2016 K 00:02:29
14 230 NIECKARZ HELENA Kapibara 2016 K 00:02:37
15 235 BEDNARCZYK FILIP Przedszkole 2016 M 00:02:43
16 1 HERNAS-SZEWCZYK ANASTAZJA Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST 2017 K 00:02:48
17 18 TOŁYSZ TYMOTEUSZ Przedszkole nr 78, LUBLIN 2015 M 00:02:52
18 19 ŻURAWSKA ALICJA Ptysia Team 2016 K 00:03:06
19 239 SZANTYKA LENA 2017 K 00:03:47
20 9 ŻAK OLIWIA Przedszkole ABC 2015 K 00:03:57
21 22 KOZAKOWSKI JAŚ 2018 M 00:04:23
22 10 SZUBA ALICJA Stay Insane 2016 K 00:04:26

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 WIECZERNIAK KUBA SP 32 w Lublinie 2012 M 00:01:05
2 16 KOZŁOWSKA MAJA SP Strzeszkowice Duże 2012 K 00:01:12
3 11 ONISZCZUK MICHALINA Szkoła Sióstr Urszulanek UR 2012 K 00:01:14
4 224 DĘBIŃSKI LEON Przedszkole Nr 12 w Lublinie 2013 M 00:01:21
5 13 WÓJCIK JULIA Sp. 28 2012 K 00:01:24
6 12 LIPSKI TYMOTEUSZ Lipscy Wunderteam 2013 M 00:01:25
7 219 SZAROTA AMELIA 2013 K 00:01:27
8 203 ŻMINDA NIKODEM Lublin 2012 M 00:01:28
9 4 NOWAK FRANCISZEK 2013 M 00:01:30
10 226 CHOMICKI WOJCIECH SP Jastków 2012 M 00:01:31
11 215 SZANTYKA JULIA 2012 K 00:01:34
12 15 KSIĄŻEK HUBERT 2012 M 00:01:37
13 8 CIESIELSKI ALEKSANDER Przedszkole ABC 2013 M 00:01:39
14 209 KAWIAK ZUZANNA SP 1 Lublin 2012 K 00:01:43
15 5 ŻAK JULIA Przedszkole ABC 2013 K 00:01:43
16 2 BORKOWSKA HANNA Przedszkole ABC 2013 K 00:01:44
17 10 ŁUSZCZAK MATEUSZ Stay Insane 2012 M 00:01:54
18 9 IRACKI MIŁOSZ 2013 M 00:02:12
PK 14 NIEDBALSKI FILIP 2013 M 00:03:23

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 SZAFRANIEC JAKUB lublin SP Nr 6 2010 M 00:02:24
2 5 BRZYSKA LAURA Lublin lekkoatletyka dla kazdego 2011 K 00:02:31
3 3 IWANEJKO SZYMON SP 52 2010 M 00:02:32
4 12 FORNALSKA HANIA Szkoła Podstawowa nr 1 w Krasnymstawie 2010 K 00:02:33
5 1 KAWALEC MAJA MARIA SP 43 Lublin 2010 K 00:02:35
6 8 GRYGLICKI KAROL SP 48 Lublin 2011 M 00:02:36
7 7 DUDKIEWICZ IGA 2010 K 00:02:38
8 111 KĘCKA AMELIA Szkoła 38 lublin 2010 K 00:02:47
9 9 KOWALCZYK MAŁGOSIA 2011 K 00:02:49
10 107 BEDNARCZYK WIKTORIA Szkoła 2011 K 00:03:35

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 159 JARMOSZEWICZ JAN 2008 M 00:03:27
2 162 NIEZGODA ALEKSANDRA UKS 51 2007 K 00:03:32
3 5 KOŁTUNIEWICZ BARTŁOMIEJ wieś tańczy i biega 2008 M 00:03:33
4 166 MASZKOWSKI MATEUSZ SP Jadwiga Lublin 2007 M 00:03:36
5 15 NOWAKOWSKI MARCIN SP 42 2007 M 00:03:46
6 163 KUNA ALEKSANDRA AZS UMCS Lublin 2008 K 00:03:47
7 16 RAFALSKI PIOTR SP nr 51 w Lublinie 2007 M 00:03:53
8 7 GROŃSKA KORNELIA AZS UMCS Lublin 2007 K 00:03:54
9 156 WAŚKOWICZ MAŁGORZATA AZS UMCS 2007 K 00:03:58
10 8 WÓJCIK WIKTORIA Sp. 28 2007 K 00:03:59
11 167 MACIĄG HELENA AZS UMCS Lublin 2007 K 00:04:00
12 164 MIŁOSZEWICZ WIKTORIA Lublin szkoła podstawowa nr 40 2009 K 00:04:04
13 4 BRZYSKA SANDRA Lublin lekkoatletyka dla kazdego 2008 K 00:04:07
14 2 KARLIKOWSKI ŁUKASZ Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej 2009 M 00:04:13
15 157 MARCINEK NATALIA SP 46 2008 K 00:04:17
16 158 KULAWIAK ALEKSANDER 2009 M 00:04:20
17 18 CHUDY WIKTORIA Lublin 2008 K 00:04:21
18 6 ŚMIECHOWICZ KAJETAN Stay Insane 2009 M 00:04:27
19 19 FRANCZAK DOMINIKA SP 5 Świdnik 2007 K 00:04:31
20 13 NIEDBALSKA JULIA 2007 K 00:04:36
21 1 PAWĘZKA ALICJA Stay Insane 2009 K 00:04:48
22 17 KLAUTZSCH KONRAD 2009 M 00:05:02
23 12 KOWALCZYK AMELIA 2009 K 00:05:06
24 10 TOMCZYK IGA NovemBeer Running Team 2009 K 00:05:40

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 301 POLSKI MATEUSZ Uks 51 2004 M 00:06:43
2 210 MASZKOWSKI JAKUB UKS 51 Lublin 2004 M 00:06:44
3 310 WASILEWSKI MATEUSZ AZS UMCS LUBLIN 2005 M 00:06:50
4 305 SADOWSKI BARTOSZ AZS 2005 M 00:07:10
5 208 KOS JAKUB AZS UMCS Lublin 2004 M 00:07:26
6 201 WAŁACH EMILIA Lekkoatletyka dla każdego 2004 K 00:07:37
7 202 GAWDA HANNA Centrum Medyczne Orto-Optymist 2005 K 00:07:56
8 318 MICHELSON WIKTORIA LO V 2004 K 00:08:31
9 206 NOWAKOWSKI MACIEJ SP 57 2006 M 00:08:49
10 211 BIELAK DOMINIKA Lublin 2006 K 00:08:53
11 317 POJĘTA MAŁGORZATA AZS UMCS LUBLIN 2006 K 00:09:09
12 203 BIELECKA HONORATA SP 32 2005 K 00:09:47
13 314 JARMOSZEWICZ KAROLINA 2006 K 00:09:54
14 204 OSTROWSKA DOMINIKA AZS UMCS LUBLIN 2006 K 00:09:54

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni