Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

10.11.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 11 GRYGLICKA NATALIA Przedszkole Kogucik Lublin 2014 K 00:01:30
2 241 KULAWIAK AMELIA 2015 K 00:01:36
3 203 WAŚKOWICZ MAGDA Przedszkole nr 43 2014 K 00:01:37
4 7 KOŁTUNIEWICZ ZOFIA wieś tańczy i biega 2014 K 00:01:55
5 231 KAWIAK ALICJA 2015 K 00:02:01
6 12 ŁUSZCZAK MAGDALENA Stay Insane 2016 K 00:02:13
7 8 NOWAK AMELIA Przedszkole ABC 2015 K 00:02:20
8 21 KOZAKOWSKA MARYSIA 2016 K 00:02:29
9 230 NIECKARZ HELENA Kapibara 2016 K 00:02:37
10 1 HERNAS-SZEWCZYK ANASTAZJA Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST 2017 K 00:02:48
11 19 ŻURAWSKA ALICJA Ptysia Team 2016 K 00:03:06
12 239 SZANTYKA LENA 2017 K 00:03:47
13 9 ŻAK OLIWIA Przedszkole ABC 2015 K 00:03:57
14 10 SZUBA ALICJA Stay Insane 2016 K 00:04:26

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 16 KOZŁOWSKA MAJA SP Strzeszkowice Duże 2012 K 00:01:12
2 11 ONISZCZUK MICHALINA Szkoła Sióstr Urszulanek UR 2012 K 00:01:14
3 13 WÓJCIK JULIA Sp. 28 2012 K 00:01:24
4 219 SZAROTA AMELIA 2013 K 00:01:27
5 215 SZANTYKA JULIA 2012 K 00:01:34
6 209 KAWIAK ZUZANNA SP 1 Lublin 2012 K 00:01:43
7 5 ŻAK JULIA Przedszkole ABC 2013 K 00:01:43
8 2 BORKOWSKA HANNA Przedszkole ABC 2013 K 00:01:44

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 BRZYSKA LAURA Lublin lekkoatletyka dla kazdego 2011 K 00:02:31
2 12 FORNALSKA HANIA Szkoła Podstawowa nr 1 w Krasnymstawie 2010 K 00:02:33
3 1 KAWALEC MAJA MARIA SP 43 Lublin 2010 K 00:02:35
4 7 DUDKIEWICZ IGA 2010 K 00:02:38
5 111 KĘCKA AMELIA Szkoła 38 lublin 2010 K 00:02:47
6 9 KOWALCZYK MAŁGOSIA 2011 K 00:02:49
7 107 BEDNARCZYK WIKTORIA Szkoła 2011 K 00:03:35

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 162 NIEZGODA ALEKSANDRA UKS 51 2007 K 00:03:32
2 163 KUNA ALEKSANDRA AZS UMCS Lublin 2008 K 00:03:47
3 7 GROŃSKA KORNELIA AZS UMCS Lublin 2007 K 00:03:54
4 156 WAŚKOWICZ MAŁGORZATA AZS UMCS 2007 K 00:03:58
5 8 WÓJCIK WIKTORIA Sp. 28 2007 K 00:03:59
6 167 MACIĄG HELENA AZS UMCS Lublin 2007 K 00:04:00
7 164 MIŁOSZEWICZ WIKTORIA Lublin szkoła podstawowa nr 40 2009 K 00:04:04
8 4 BRZYSKA SANDRA Lublin lekkoatletyka dla kazdego 2008 K 00:04:07
9 157 MARCINEK NATALIA SP 46 2008 K 00:04:17
10 18 CHUDY WIKTORIA Lublin 2008 K 00:04:21
11 19 FRANCZAK DOMINIKA SP 5 Świdnik 2007 K 00:04:31
12 13 NIEDBALSKA JULIA 2007 K 00:04:36
13 1 PAWĘZKA ALICJA Stay Insane 2009 K 00:04:48
14 12 KOWALCZYK AMELIA 2009 K 00:05:06
15 10 TOMCZYK IGA NovemBeer Running Team 2009 K 00:05:40

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 201 WAŁACH EMILIA Lekkoatletyka dla każdego 2004 K 00:07:37
2 202 GAWDA HANNA Centrum Medyczne Orto-Optymist 2005 K 00:07:56
3 318 MICHELSON WIKTORIA LO V 2004 K 00:08:31
4 211 BIELAK DOMINIKA Lublin 2006 K 00:08:53
5 317 POJĘTA MAŁGORZATA AZS UMCS LUBLIN 2006 K 00:09:09
6 203 BIELECKA HONORATA SP 32 2005 K 00:09:47
7 314 JARMOSZEWICZ KAROLINA 2006 K 00:09:54
8 204 OSTROWSKA DOMINIKA AZS UMCS LUBLIN 2006 K 00:09:54

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni