Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

10.11.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 CHUDY KACPER 2014 M 00:01:23
2 247 DĘBIŃSKI NIKODEM Przedszkole Nr 12 w Lublinie 2015 M 00:01:35
3 20 KSIĄŻEK IGOR 2015 M 00:01:55
4 13 LIPSKI MAKSYMILIAN Lipscy Wunderteam 2016 M 00:01:58
5 3 BORKOWSKI KUBA Przedszkole ABC 2015 M 00:02:14
6 235 BEDNARCZYK FILIP Przedszkole 2016 M 00:02:43
7 18 TOŁYSZ TYMOTEUSZ Przedszkole nr 78, LUBLIN 2015 M 00:02:52
8 22 KOZAKOWSKI JAŚ 2018 M 00:04:23

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 WIECZERNIAK KUBA SP 32 w Lublinie 2012 M 00:01:05
2 224 DĘBIŃSKI LEON Przedszkole Nr 12 w Lublinie 2013 M 00:01:21
3 12 LIPSKI TYMOTEUSZ Lipscy Wunderteam 2013 M 00:01:25
4 203 ŻMINDA NIKODEM Lublin 2012 M 00:01:28
5 4 NOWAK FRANCISZEK 2013 M 00:01:30
6 226 CHOMICKI WOJCIECH SP Jastków 2012 M 00:01:31
7 15 KSIĄŻEK HUBERT 2012 M 00:01:37
8 8 CIESIELSKI ALEKSANDER Przedszkole ABC 2013 M 00:01:39
9 10 ŁUSZCZAK MATEUSZ Stay Insane 2012 M 00:01:54
10 9 IRACKI MIŁOSZ 2013 M 00:02:12
PK 14 NIEDBALSKI FILIP 2013 M 00:03:23

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 SZAFRANIEC JAKUB lublin SP Nr 6 2010 M 00:02:24
2 3 IWANEJKO SZYMON SP 52 2010 M 00:02:32
3 8 GRYGLICKI KAROL SP 48 Lublin 2011 M 00:02:36

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 159 JARMOSZEWICZ JAN 2008 M 00:03:27
2 5 KOŁTUNIEWICZ BARTŁOMIEJ wieś tańczy i biega 2008 M 00:03:33
3 166 MASZKOWSKI MATEUSZ SP Jadwiga Lublin 2007 M 00:03:36
4 15 NOWAKOWSKI MARCIN SP 42 2007 M 00:03:46
5 16 RAFALSKI PIOTR SP nr 51 w Lublinie 2007 M 00:03:53
6 2 KARLIKOWSKI ŁUKASZ Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej 2009 M 00:04:13
7 158 KULAWIAK ALEKSANDER 2009 M 00:04:20
8 6 ŚMIECHOWICZ KAJETAN Stay Insane 2009 M 00:04:27
9 17 KLAUTZSCH KONRAD 2009 M 00:05:02

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 301 POLSKI MATEUSZ Uks 51 2004 M 00:06:43
2 210 MASZKOWSKI JAKUB UKS 51 Lublin 2004 M 00:06:44
3 310 WASILEWSKI MATEUSZ AZS UMCS LUBLIN 2005 M 00:06:50
4 305 SADOWSKI BARTOSZ AZS 2005 M 00:07:10
5 208 KOS JAKUB AZS UMCS Lublin 2004 M 00:07:26
6 206 NOWAKOWSKI MACIEJ SP 57 2006 M 00:08:49

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni