z

Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

16.02.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 HAŁASA MATEUSZ przedszkole nr 10 2013 M 00:01:33
2 2 SZAROTA AMELIA 2013 K 00:01:40
3 12 GRYGLICKA NATALIA Przedszkole Kogucik 2014 K 00:01:48
4 3 ŻAK JULIA Przedszkole ABC 2013 K 00:01:49
5 231 NOWAK FRANEK Przedszkole ABC 2013 M 00:01:50
6 13 ZUGAJ MICHAŁ Przedszkole nr 47 w Lublinie 2014 M 00:01:52
7 205 BORKOWSKA HANNA Przedszkole ABC 2013 K 00:02:09
8 10 KOŁTUNIEWICZ ZOFIA wieś tańczy i biega 2014 K 00:02:14
9 236 LATO KRZYSZTOF Lublin Biega 2014 M 00:02:15
10 232 BYSTREK TYMOTEUSZ Biegający Świdnik 2014 M 00:02:17
11 11 IRACKI MIŁOSZ 2013 M 00:02:18
12 240 BOGUSZ ALICJA Czterolistna Koniczynka 2013 K 00:02:21
13 228 BORKOWSKI KUBA Przedszkole ABC 2015 M 00:02:27
14 4 ŻAK OLIWIA Przedszkole ABC 2015 K 00:02:51
15 229 NOWAK AMELKA Przedszkole ABC 2015 K 00:03:29
16 14 HERNAS-SZEWCZYK ANASTAZJA 2017 K 00:03:30
17 8 ŻURAWSKA ALICJA Ptysia Team 2016 K 00:03:37
18 5 GŁAZ HALSZKA 2016 K 00:03:41
19 7 HAŁASA MARTYNA 2016 K 00:03:52

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 GRYGLICKI KAROL Szkoła Podstawowa nr 48 w Lublinie 2011 M 00:01:15
2 3 KOWALCZYK MAŁGORZATA 2011 K 00:01:24
3 203 OLESZCZUK ZUZANNA Dzieciaki Bystrzaki 2012 K 00:01:31
4 5 WÓJCIK JULIA Przedszkole nr. 72 2012 K 00:01:31
5 1 WHITE EWELINKA Przedszkole prywatne STRUMYK 2012 K 00:01:40

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 17 OLESZCZUK MACIEJ SP 48 2009 M 00:02:18
2 7 KUNIEWICZ HUBERT Szkoła Podstawowa nr 43 2009 M 00:02:31
3 9 KARLIKOWSKI ŁUKASZ Łęczna Biega 2009 M 00:02:43
4 10 WÓJCICKI MAREK ,JAN SZKOŁA PODSTAWOWA W STARYCH BOISKACH 2010 M 00:02:47
5 106 FORNALSKA HANIA Szkoła Podstawowa Nr.1 w Krasnymstawie 2010 K 00:02:49
6 1 WHITE MARSHALL ZS 12 w Lublinie 2010 M 00:02:52
7 13 DUDKIEWICZ IGA 2010 K 00:03:04
8 6 KOWALCZYK AMELIA 2009 K 00:03:15
9 5 TOMCZYK IGA NovemBeer Running Team 2009 K 00:03:16
10 19 SZAFRANIEC JAKUB Sp 6 w Lublinie 2010 M 00:03:18
11 8 PAWĘZKA ALICJA Stay Insane 2009 K 00:03:26

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 14 ANTOŃCZAK BARTOSZ Szkoła podstawowa nr 4 Łęczna 2007 M 00:05:18
2 1 KUNIEWICZ ANITA Szkoła Podstawowa nr 43 2006 K 00:05:19
3 5 KOŁTUNIEWICZ BARTŁOMIEJ wieś tańczy i biega 2008 M 00:05:22
4 109 NIEZGODA ALEKSANDRA UKS 51 2007 K 00:05:29
5 105 BARAN IGOR 2006 M 00:05:42
6 8 POJĘTA MAŁGORZATA Lekkoatletyka dla każdego 2006 K 00:06:01
7 11 JAROSZ HANNA Adwokaci Lublin 2007 K 00:06:03
8 4 WÓJCIK WIKTORIA SP.28 2007 K 00:06:06
9 3 WARYCH STANISŁAW SP 50 Lublin / Lubelska Grupa Triathlonu 2007 M 00:06:31
10 12 KUNACH KAROL SP nr 4 2007 M 00:06:32
11 101 FRANCZAK DOMINIKA Biegający Świdnik 2007 K 00:06:49
12 113 CHOMA BARTOSZ 2007 M 00:07:01

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 201 WARYCH JAN SP 50 Lublin / Lubelska Grupa Triathlonu 2004 M 00:08:16
2 211 OLESZCZUK MAJA SP 18 2003 K 00:08:44
3 312 MACIĄG KATARZYNA Szkoła Podstawowa nr 50 Dom Malowany 2005 K 00:09:06
4 212 KUNACH FILIP lekkoatletyka dla każdego 2005 M 00:09:13

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni