z

Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

11.11.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 PIESIAK WOJCIECH PRZEDSZKOLE 63 LUBLIN 2012 M 00:01:21
2 7 IWANEJKO MIKOŁAJ Przedszkole nr 84 2012 M 00:01:24
3 5 WIŚNIEWSKA MAJA PRZEDSZKOLE NR 10 LUBLIN 2012 K 00:01:25
4 12 MAJCHRZAK JAN 2012 M 00:01:36
5 19 OLESZCZUK ZUZANNA dzieciakibystrzaki.pl 2012 K 00:01:38
6 6 WÓJCIK JULIA Przedszkole nr 72 2012 K 00:01:41
7 22 MAZUREK JULIA 2012 K 00:01:48
8 1 PIESIAK TOMASZ PRZEDSZKOLE 63 LUBLIN 2013 M 00:01:55
9 54 JĘCZMIONKA JULIAN 2013 M 00:01:56
10 4 TOMCZYK HUBERT Przedszkole nr 78 Lublin 2012 M 00:01:56
11 57 WHITE EWELINA Przedszkole Prywatne STRUMYK 2012 K 00:02:03
12 64 PRÓCHNIEWICZ POLA 2013 K 00:02:06
13 61 GRYGLICKA NATALIA 2014 K 00:02:15
14 66 KAWALEC ADAM Żłobek nr 7 Lublin 2014 M 00:02:17
15 14 ŻAK JULIA Przedszkole ABC 2013 K 00:02:19
16 10 LATO KRZYSZTOF Lublin Biega 2014 M 00:02:20
17 62 DĘBIŃSKI LEON Przedszkole Nr 12 w Lublinie 2013 M 00:02:26
18 8 KOŁTUNIEWICZ ZOFIA Przedszkole nr 52 2014 K 00:02:36
19 63 DĘBIŃSKI NIKODEM Żłobek Lublin Wolska 2015 M 00:02:41
20 56 PLICH WIKTORIA 2014 K 00:03:48
21 11 MAJCHRZAK FILIP 2015 M 00:04:12
22 18 TOŁYSZ TYMOTEUSZ Żłobek nr 3 2015 M 00:04:48
23 15 ŻAK OLIWIA Żłobek Szczęśliwy Maluch 2015 K 00:04:55
24 13 ŻURAWSKA ALICJA Ptysia Team 2016 K 00:05:02

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 11 WÓJCICKI MAREK ,JAN SZKOŁA PODSTAWOWA W STARYCH BOISKACH 2010 M 00:01:09
2 4 IWANEJKO SZYMON SP 52 Lublin 2010 M 00:01:11
3 1 KAWALEC MAJA SP nr 43 2010 K 00:01:12
4 66 SOLA GABRIEL Bełżyce i okolice biegają 2011 M 00:01:14
5 65 WHITE MARSHALL ZS 12 Lublin 2010 M 00:01:20
6 64 PRÓCHNIEWICZ HANNA SP 50 2010 K 00:01:21
7 68 GRYGLICKI KAROL 2011 M 00:01:21
8 62 OLESZEK MAJA Przedszkole Niedrzwica Duża 2010 K 00:01:22
9 60 BADACH ANTONI Przedszkole nr 87 2011 M 00:01:22
10 8 JONIK JAKUB SP nr 31 w Lublinie 2010 M 00:01:26
11 10 PRZYCHODZEŃ OSKAR Europejczyk 2010 M 00:01:38

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 67 OLESZCZUK MACIEJ SP 48 Lublin 2009 M 00:02:27
2 6 KOŁTUNIEWICZ BARTŁOMIEJ SP 23 2008 M 00:02:31
3 8 KUNIEWICZ HUBERT Szkoła Podstawowa nr 43 2009 M 00:02:36
4 9 MAZUREK DAGMARA 2009 K 00:02:40
5 65 BUREK MAURYCY 2008 M 00:02:40
6 62 CZERNIAWSKI PIOTR SP 27 2009 M 00:02:44
7 63 KARLIKOWSKI ŁUKASZ 2009 M 00:02:47
8 55 SOLA NATALIA Bełżyce i okolice biegają 2008 K 00:03:00
9 57 TOMCZYK WIKTOR Szkoła Podstawowa 2009 M 00:03:07
10 56 BUGAJSKA AGATKA SP nr 48 2009 K 00:03:08
11 2 PAWĘZKA ALICJA Stay Insane / Banda Grudnia 2009 K 00:03:13
12 5 DOBROWOLSKA WIKTORIA SP21 2009 K 00:03:13
13 64 POSTURZYŃSKA JAGODA SP 38 Lublin 2009 K 00:03:25
14 4 TOMCZYK IGA SP 30 Lublin 2009 K 00:03:42
15 66 HAŁASA MATEUSZ 2013 M 00:04:01

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 54 MACKIEWICZ MAGDALENA Lekkoatletyka dla każdego 2005 K 00:05:25
2 7 DUŃSKI JAKUB SP 21 LUBLIN 2006 M 00:05:32
3 12 GAWDA HANNA CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 2005 K 00:05:34
4 86 NIEZGODA ALEKSANDRA UKS 51 Lublin 2007 K 00:05:44
5 80 POJĘTA MAŁGORZATA Lekkoatletyka dla każdego 2006 K 00:06:00
6 74 POPIS WIKTORIA Szkoła Podstawowa Izbica 2005 K 00:06:00
7 83 STANEK JULIA Lekkoatletyka Dla Każdego 2006 K 00:06:02
8 75 WAŚKOWICZ MAŁGORZATA SP 21 Lublin Lekkoatletyka dla Każdego 2007 K 00:06:02
9 1 OLESZCZUK PIOTR Sp 48 2006 M 00:06:03
10 84 ZGIERSKI ADAM LA dla Każdego 2006 M 00:06:11
11 8 RAPA OSKAR SP 51 Lublin 2007 M 00:06:13
12 76 JĘCZMIONKA JAN LA dla Każdego 2006 M 00:06:17
13 79 OLESZEK JAN SP Niedrzewica Duża 2007 M 00:06:18
14 4 WÓJCIK WIKTORIA Sp. nr 28 Lublin 2007 K 00:06:27
15 70 KRAMEK ALEKSANDRA SP 51 Lublin Lekkoatletyka dla Każdego 2006 K 00:06:29
16 3 WIŚNIEWSKI DANIEL SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 LUBLIN 2006 M 00:06:29
17 68 BARTOSZCZEK RADOSŁAW SP 57 Lublin 2007 M 00:06:44
18 5 HETMAN MACIEJ Budowlani Lublin 2005 M 00:06:48
19 88 WĄSIK MATYLDA Lekkoatletyka dla każdego - Lublin 2007 K 00:06:52
20 82 DESSAUER ALICJA Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie 2007 K 00:07:00
21 67 SŁUPCZYŃSKA MILENA SP 51 Lublin 2006 K 00:07:02
22 81 POŻAK KARINA SP 3 Lubartów 2007 K 00:07:11
23 85 MATUSZEWSKA MARIA SP 38 LA dla Każdego 2007 K 00:07:15
24 87 HARTFIL JAKUB AZS AWF Warszawa 2005 M 00:07:16
25 78 OBARA EWELINA 2005 K 00:08:14
DNF 73 BUGAJSKI PATRYK SP nr 48 2005 M 00:00:00
DNF 73 BUGAJSKI PATRYK SP nr 48 2005 M 00:00:00

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 206 BUGAŁA MARTYNA 2002 K 00:07:59
2 266 SITAREK WIKTOR AZS UMLS Lublin 2004 M 00:08:03
3 277 CYBULA SYLWESTER LUBELSKI BIEGACZ TEAM 2003 M 00:08:07
4 205 OLESZCZUK MAJA Gim 18 2003 K 00:08:22
5 203 KOS JAKUB Sp 51 lublin 2004 M 00:08:37
6 269 MAJ PAWEŁ 2004 M 00:08:58
7 275 WYSOK PATRYK Społeczne Gimnazjum ul Przyjaźni 20 lublin 2003 M 00:09:01
8 273 PŁECHA MATEUSZ Lekkoatletyka dla każdego - Lublin 2003 M 00:09:10
9 208 GORCZYCA KATARZYNA LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 2002 K 00:09:43
10 267 HINEK KACPER AZS UMLS Lublin 2004 M 00:09:45
11 201 TARASIŃSKA PATRYCJA SP 40 Lublin 2004 K 00:10:25
12 274 TUSTANOWSKA MARTYNA Lekkoatletyka dla Każdego Lublin 2004 K 00:10:28
13 276 WEGIERA ALICJA Lekkoatletyka dla każdego 2004 K 00:10:36
14 210 SADKOWSKA GABI Sp 51 Lublin 2004 K 00:10:54
15 270 WÓJTOWICZ EMILIA LA dla Każdego 2003 K 00:11:07
16 278 KIEŁBANIA KAJA AZS UMLS Lublin 2003 K 00:11:13

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni