z

Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

11.11.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 PIESIAK WOJCIECH PRZEDSZKOLE 63 LUBLIN 2012 M 00:01:21
2 7 IWANEJKO MIKOŁAJ Przedszkole nr 84 2012 M 00:01:24
3 12 MAJCHRZAK JAN 2012 M 00:01:36
4 1 PIESIAK TOMASZ PRZEDSZKOLE 63 LUBLIN 2013 M 00:01:55
5 54 JĘCZMIONKA JULIAN 2013 M 00:01:56
6 4 TOMCZYK HUBERT Przedszkole nr 78 Lublin 2012 M 00:01:56
7 66 KAWALEC ADAM Żłobek nr 7 Lublin 2014 M 00:02:17
8 10 LATO KRZYSZTOF Lublin Biega 2014 M 00:02:20
9 62 DĘBIŃSKI LEON Przedszkole Nr 12 w Lublinie 2013 M 00:02:26
10 63 DĘBIŃSKI NIKODEM Żłobek Lublin Wolska 2015 M 00:02:41
11 11 MAJCHRZAK FILIP 2015 M 00:04:12
12 18 TOŁYSZ TYMOTEUSZ Żłobek nr 3 2015 M 00:04:48

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 11 WÓJCICKI MAREK ,JAN SZKOŁA PODSTAWOWA W STARYCH BOISKACH 2010 M 00:01:09
2 4 IWANEJKO SZYMON SP 52 Lublin 2010 M 00:01:11
3 66 SOLA GABRIEL Bełżyce i okolice biegają 2011 M 00:01:14
4 65 WHITE MARSHALL ZS 12 Lublin 2010 M 00:01:20
5 68 GRYGLICKI KAROL 2011 M 00:01:21
6 60 BADACH ANTONI Przedszkole nr 87 2011 M 00:01:22
7 8 JONIK JAKUB SP nr 31 w Lublinie 2010 M 00:01:26
8 10 PRZYCHODZEŃ OSKAR Europejczyk 2010 M 00:01:38

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 67 OLESZCZUK MACIEJ SP 48 Lublin 2009 M 00:02:27
2 6 KOŁTUNIEWICZ BARTŁOMIEJ SP 23 2008 M 00:02:31
3 8 KUNIEWICZ HUBERT Szkoła Podstawowa nr 43 2009 M 00:02:36
4 65 BUREK MAURYCY 2008 M 00:02:40
5 62 CZERNIAWSKI PIOTR SP 27 2009 M 00:02:44
6 63 KARLIKOWSKI ŁUKASZ 2009 M 00:02:47
7 57 TOMCZYK WIKTOR Szkoła Podstawowa 2009 M 00:03:07
8 66 HAŁASA MATEUSZ 2013 M 00:04:01

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 DUŃSKI JAKUB SP 21 LUBLIN 2006 M 00:05:32
2 1 OLESZCZUK PIOTR Sp 48 2006 M 00:06:03
3 84 ZGIERSKI ADAM LA dla Każdego 2006 M 00:06:11
4 8 RAPA OSKAR SP 51 Lublin 2007 M 00:06:13
5 76 JĘCZMIONKA JAN LA dla Każdego 2006 M 00:06:17
6 79 OLESZEK JAN SP Niedrzewica Duża 2007 M 00:06:18
7 3 WIŚNIEWSKI DANIEL SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 LUBLIN 2006 M 00:06:29
8 68 BARTOSZCZEK RADOSŁAW SP 57 Lublin 2007 M 00:06:44
9 5 HETMAN MACIEJ Budowlani Lublin 2005 M 00:06:48
10 87 HARTFIL JAKUB AZS AWF Warszawa 2005 M 00:07:16
DNF 73 BUGAJSKI PATRYK SP nr 48 2005 M 00:00:00
DNF 73 BUGAJSKI PATRYK SP nr 48 2005 M 00:00:00

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 266 SITAREK WIKTOR AZS UMLS Lublin 2004 M 00:08:03
2 277 CYBULA SYLWESTER LUBELSKI BIEGACZ TEAM 2003 M 00:08:07
3 203 KOS JAKUB Sp 51 lublin 2004 M 00:08:37
4 269 MAJ PAWEŁ 2004 M 00:08:58
5 275 WYSOK PATRYK Społeczne Gimnazjum ul Przyjaźni 20 lublin 2003 M 00:09:01
6 273 PŁECHA MATEUSZ Lekkoatletyka dla każdego - Lublin 2003 M 00:09:10
7 267 HINEK KACPER AZS UMLS Lublin 2004 M 00:09:45

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni