Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

06.11.2021 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 11 WÓJTOWICZ JEREMI Promyczki Lublin 2016 M 00:01:24
2 14 ŻURAWSKA ALICJA Ptysia Team 2016 K 00:01:35
3 1 STPICZYŃSKA HANNA Przedszkole nr 18 w Lublinie 2016 K 00:01:35
4 24 WOJNO ALAN Akademia Przedszkolaczka 2016 M 00:01:36
5 18 ZDEB OLIWIER P78 2016 M 00:01:36
6 19 KUCZYŃSKA JULIA 2017 K 00:01:41
7 9 GĘBAL MICHAŁ Przedszkole nr 58 2016 M 00:01:42
8 3 HERNAS-SZEWCZYK ANASTAZJA 2017 K 00:01:43
9 101 SZUMILAK BLANKA TulepelaKonlaPapaya 2017 K 00:01:45
10 12 BŁAZIAK NATALIA Insane Runners 2016 K 00:01:49
11 7 LICHMAN NADIA Przedszkole Mali Odkrywcy w Łęcznej 2016 K 00:01:49
12 2 STPICZYŃSKA JULIA Przedszkole nr 18 w Lublinie 2017 K 00:01:51
13 20 SIKORA SZYMON Akademia Przedszkolaczka 2017 M 00:01:54
14 15 MAJERSKA HANNA Przedszkole nr. 16 2018 K 00:01:56
15 103 GŁAZ HALSZKA Leśna Baza Basia 2016 K 00:02:06
16 8 SZEWCZUK BRUNO 2018 M 00:02:07
17 13 BOGUSZ DAWID 2017 M 00:02:21
18 102 HALINIAK LAURA Przedszkole Samorządowe Cyców 2016 K 00:02:25
19 10 CHARIASZ NATALIA 2017 K 00:02:28
20 23 ŚLUSARZ TYMOTEUSZ Bajkowy dworek 2019 M 00:03:00
21 22 GRUDZIEŃ KRZESIMIR Banda Grudnia 2019 M 00:03:43
22 21 GRAJ ZOFIA Biegający Świdnik 2019 K 00:03:53

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 GUSTAW OSKAR SP NR 58 2014 M 00:01:03
2 14 BUBIŃSKI KACPER Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu 2014 M 00:01:07
3 102 KRZYŻANOWSKI SZYMON SP 39 Lublin 2014 M 00:01:09
4 9 KULAWIAK AMELIA 2015 K 00:01:12
5 8 BŁAZIAK IGNACY Insane Runners 2014 M 00:01:13
6 10 MAJERSKA MARIA Przedszkole nr. 16 2015 K 00:01:23
7 5 BURY LEON P 36 Lublin 2015 M 00:01:24
8 103 MALINOWSKI FILIP 2015 M 00:01:25
9 101 KWIATKOWSKI KONSTANTY Przedszkole Zacisze 2015 M 00:01:25
10 104 WÓJCIK NIKODEM 2015 M 00:01:27
11 7 TUROWSKI WOJTEK Widok Lublin 2015 M 00:01:29
12 4 CHARIASZ WOJCIECH 2015 M 00:01:32
13 13 BODZIAK KAROL Przedszkole 78 2015 M 00:01:36
14 6 KUNDYS JAKUB PSP 30 2015 M 00:01:37
15 2 SZEWCZUK GABRIEL 2015 M 00:01:39
16 3 TOŁYSZ TYMOTEUSZ Przedszkole nr 78 2015 M 00:02:13

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 LICHMAN KAROL SP 2 w Łęcznej 2013 M 00:02:25
2 101 RZĘDZIAN BŁAŻEJ Łeczna Biega 2013 M 00:02:26
3 102 RZĘDZIAN MIŁOSZ Łeczna Biega 2013 M 00:02:27
4 4 PIESIAK WOJCIECH SP 51 2012 M 00:02:31
5 103 MATYJASZCZYK WOJCIECH ŁĘCZNA BIEGA 2013 M 00:02:34
6 6 WÓJTOWICZ BRYGIDA OSM I i Ii stopnia im. K. Lipińskiego w Lublinie 2012 K 00:02:37
7 17 BUBIŃSKI FILIP Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu 2012 M 00:02:42
8 104 RAKOWSKI WITEK Żegluj Lublin 2012 M 00:02:43
9 7 POŁEĆ IGOR SP 11 2012 M 00:02:47
10 14 GRUDZIEŃ KONSTANTY Banda Grudnia 2013 M 00:02:49
11 5 BURY ERYK SP 38 lublin 2012 M 00:02:51
12 11 GOŁĘBIOWSKA GABRIELA Zwinne koty 2012 K 00:02:53
13 16 DOMACIUK WIKTOR SP 2 Lublin 2013 M 00:02:57
14 15 BORKOWSKA HANIA SP58 2013 K 00:02:57
15 13 WÓJCIK JULIA SP.28 LUBLIN 2012 K 00:03:03
16 3 PIESIAK TOMASZ SP 51 2013 M 00:03:10
17 12 KOLASA FILIP 2013 M 00:03:50
18 10 BOGUSZ ALICJA 2013 K 00:04:09

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 OGRODNIK BORYS SP nr 50 w Lublinie 2010 M 00:03:59
2 11 FORNALSKA HANIA Szkoła Podstawowa nr 1 Krasnystaw 2010 K 00:04:03
3 6 TUROWSKA LENA SP 42 2009 K 00:04:06
4 101 DAJAS HANNA Sz. P. nr 51 2009 K 00:04:07
5 102 RAKOWSKI GUSTAW Żegluj Lublin 2010 M 00:04:20
6 5 ŚMIECHOWICZ KAJETAN Stay Insane 2009 M 00:04:26
7 10 GRUDZIEŃ KARINA Banda Grudnia 2010 K 00:04:32
8 3 BURY IGA SP 38 Lublin 2009 K 00:04:33
9 8 KLAUTZSCH KONRAD 2009 M 00:05:26

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 203 MASZKOWSKI MATEUSZ Medisept Mayday Team 2007 M 00:07:11
2 201 NOWAKOWSKI MACIEJ Nowakowscy 2006 M 00:07:18
3 204 MAZUR JACEK Szkoła Podstawowa nr 51 w Lublinie 2008 M 00:07:19
4 202 NOWAKOWSKI MARCIN Nowakowscy 2007 M 00:07:20
5 207 DYBOWSKI ADAM UKS 51 2007 M 00:07:35
6 205 OSTROWSKA MONIKA Szkoła Podstawowa nr 10 2008 K 00:08:05
7 301 WAŚKOWICZ MAŁGORZATA KS Olimpia Lublin 2007 K 00:08:15
8 208 WÓJCIK WIKTORIA SP.28 LUBLIN 2007 K 00:09:04
9 209 BIELAK DOMINIKA I LO Lublin 2006 K 00:09:19

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni