Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

08.01.2022 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 11 WÓJTOWICZ JEREMI Promyczki Lublin 2016 M 00:01:18
2 5 LIPSKI MAKSYMILIAN Lipscy WunderTeam 2016 M 00:01:24
3 14 ŻURAWSKA ALICJA Ptysia Team 2016 K 00:01:32
4 7 LICHMAN NADIA Przedszkole Mali Odkrywcy w Łęcznej 2016 K 00:01:36
5 24 WOJNO ALAN Akademia Przedszkolaczka 2016 M 00:01:46
6 17 ZWIJACZ JUSTYNA Przedszkole Nr 5 2016 K 00:01:47
7 12 BŁAZIAK NATALIA Insane Runners 2016 K 00:01:48
8 20 SIKORA SZYMON Akademia Przedszkolaczka 2017 M 00:01:49
9 1 STPICZYŃSKA HANNA Przedszkole nr 18 w Lublinie 2016 K 00:01:50
10 6 NIECKARZ HELENA Kapibara Studio 2016 K 00:01:51
11 2 STPICZYŃSKA JULIA Przedszkole nr 18 w Lublinie 2017 K 00:01:58
12 3 HERNAS-SZEWCZYK ANASTAZJA 2017 K 00:02:01
13 15 MAJERSKA HANNA Przedszkole nr. 16 2018 K 00:02:03
14 13 BOGUSZ DAWID 2017 M 00:02:27
15 103 SZCZĘSNY KACPER 2017 M 00:02:32
16 16 ZWIJACZ HELENA Przedszkole Nr 5 2017 K 00:02:33
17 102 BUJNOWSKI SEBASTIAN Przedszkole 340 im. Kasztanowego Ludka 2018 M 00:02:39
18 23 ŚLUSARZ TYMOTEUSZ Bajkowy dworek 2019 M 00:02:46
19 22 GRUDZIEŃ KRZESIMIR Banda Grudnia 2019 M 00:03:17
20 21 GRAJ ZOFIA Biegający Świdnik 2019 K 00:03:46
21 25 NIECKARZ RADOMIR Kapibara 2019 M 00:04:36

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 14 BUBIŃSKI KACPER Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu 2014 M 00:01:05
2 12 GUSTAW OSKAR SP NR 58 2014 M 00:01:05
3 8 BŁAZIAK IGNACY Insane Runners 2014 M 00:01:12
4 101 PRADIUCH OLGA 2014 K 00:01:14
5 5 BURY LEON P 36 Lublin 2015 M 00:01:16
6 107 ŻAK OLIWIA 2015 K 00:01:17
7 9 KULAWIAK AMELIA 2015 K 00:01:17
8 10 MAJERSKA MARIA Przedszkole nr. 16 2015 K 00:01:26
9 1 MALEC IGA 2014 K 00:01:28
10 7 TUROWSKI WOJTEK Widok Lublin 2015 M 00:01:33
11 15 MALINOWSKI FILIP 2015 M 00:01:36
12 3 TOŁYSZ TYMOTEUSZ Przedszkole nr 78 2015 M 00:01:46
13 6 KUNDYS JAKUB PSP 30 2015 M 00:05:02

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 LICHMAN KAROL SP 2 w Łęcznej 2013 M 00:02:24
2 18 MATYJASZCZYK WOJCIECH ŁĘCZNA BIEGA 2013 M 00:02:27
3 105 RUDZKI KACPER Lekkoatletyka dla każdego 2013 M 00:02:29
4 106 RZĘDZIAN BŁAŻEJ Łeczna Biega 2013 M 00:02:30
5 17 BUBIŃSKI FILIP Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu 2012 M 00:02:30
6 113 RZĘDZIAN IGNACY 2012 M 00:02:39
7 107 RZĘDZIAN MIŁOSZ Łeczna Biega 2013 M 00:02:42
8 6 WÓJTOWICZ BRYGIDA OSM I i Ii stopnia im. K. Lipińskiego w Lublinie 2012 K 00:02:44
9 14 GRUDZIEŃ KONSTANTY Banda Grudnia 2013 M 00:02:51
10 109 LIPSKI TYMOTEUSZ Lipscy WunderTeam 2013 M 00:02:52
11 13 WÓJCIK JULIA SP.28 LUBLIN 2012 K 00:03:02
12 110 ŻAK JULIA Sp 58 2013 K 00:03:03
13 15 BORKOWSKA HANIA SP58 2013 K 00:03:03
14 111 PRÓCHNIEWICZ POLA Sp 58 2013 K 00:03:06
15 112 BUDZYŃSKI ŁUKASZ SP 44 2013 M 00:03:06
16 11 GOŁĘBIOWSKA GABRIELA Zwinne koty 2012 K 00:03:07
17 10 BOGUSZ ALICJA 2013 K 00:04:01

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 105 WASILEWSKI OSKAR AGROS ZAMOŚĆ 2010 M 00:03:41
2 4 OGRODNIK BORYS SP nr 50 w Lublinie 2010 M 00:03:46
3 11 FORNALSKA HANIA Szkoła Podstawowa nr 1 Krasnystaw 2010 K 00:04:04
4 107 ADAMCZYK KUBA 2010 M 00:04:06
5 103 RUDZKA LILIANNA Lekkoatletyka dla każdego 2010 K 00:04:06
6 104 RUDZKA ZUZANNA Lekkoatletyka dla każdego 2010 K 00:04:08
7 108 DAJAS HANNA Sz. P. nr 51 2009 K 00:04:11
8 5 ŚMIECHOWICZ KAJETAN Stay Insane 2009 M 00:04:18
9 6 TUROWSKA LENA SP 42 2009 K 00:04:23
10 9 SZAFRANIEC JAKUB Sp 6 Lublin 2010 M 00:04:35
11 10 GRUDZIEŃ KARINA Banda Grudnia 2010 K 00:05:07
12 106 PRÓCHNIEWICZ HANNA 2010 K 00:05:08
13 1 NOWAKOWSKI IGNACY Nowakowscy 2011 M 00:07:56

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 210 GOŚCIŃSKI JAKUB UKS 51 2007 M 00:07:33
2 204 MAZUR JACEK Szkoła Podstawowa nr 51 w Lublinie 2008 M 00:07:35
3 207 DYBOWSKI ADAM UKS 51 2007 M 00:07:47
4 211 KUNA ALEKSANDRA AZS UMCS 2008 K 00:07:59
5 302 WAŚKOWICZ MAŁGORZATA KS Olimpia Lublin 2007 K 00:08:02
6 301 SZCZYGIELSKA MAJA AGROS ZAMOŚĆ 2006 K 00:08:44
7 208 WÓJCIK WIKTORIA SP.28 LUBLIN 2007 K 00:09:11

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni