Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

08.01.2022 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 11 WÓJTOWICZ JEREMI Promyczki Lublin 2016 M 00:01:18
2 5 LIPSKI MAKSYMILIAN Lipscy WunderTeam 2016 M 00:01:24
3 24 WOJNO ALAN Akademia Przedszkolaczka 2016 M 00:01:46
4 20 SIKORA SZYMON Akademia Przedszkolaczka 2017 M 00:01:49
5 13 BOGUSZ DAWID 2017 M 00:02:27
6 103 SZCZĘSNY KACPER 2017 M 00:02:32
7 102 BUJNOWSKI SEBASTIAN Przedszkole 340 im. Kasztanowego Ludka 2018 M 00:02:39
8 23 ŚLUSARZ TYMOTEUSZ Bajkowy dworek 2019 M 00:02:46
9 22 GRUDZIEŃ KRZESIMIR Banda Grudnia 2019 M 00:03:17
10 25 NIECKARZ RADOMIR Kapibara 2019 M 00:04:36

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 14 BUBIŃSKI KACPER Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu 2014 M 00:01:05
2 12 GUSTAW OSKAR SP NR 58 2014 M 00:01:05
3 8 BŁAZIAK IGNACY Insane Runners 2014 M 00:01:12
4 5 BURY LEON P 36 Lublin 2015 M 00:01:16
5 7 TUROWSKI WOJTEK Widok Lublin 2015 M 00:01:33
6 15 MALINOWSKI FILIP 2015 M 00:01:36
7 3 TOŁYSZ TYMOTEUSZ Przedszkole nr 78 2015 M 00:01:46
8 6 KUNDYS JAKUB PSP 30 2015 M 00:05:02

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 LICHMAN KAROL SP 2 w Łęcznej 2013 M 00:02:24
2 18 MATYJASZCZYK WOJCIECH ŁĘCZNA BIEGA 2013 M 00:02:27
3 105 RUDZKI KACPER Lekkoatletyka dla każdego 2013 M 00:02:29
4 106 RZĘDZIAN BŁAŻEJ Łeczna Biega 2013 M 00:02:30
5 17 BUBIŃSKI FILIP Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu 2012 M 00:02:30
6 113 RZĘDZIAN IGNACY 2012 M 00:02:39
7 107 RZĘDZIAN MIŁOSZ Łeczna Biega 2013 M 00:02:42
8 14 GRUDZIEŃ KONSTANTY Banda Grudnia 2013 M 00:02:51
9 109 LIPSKI TYMOTEUSZ Lipscy WunderTeam 2013 M 00:02:52
10 112 BUDZYŃSKI ŁUKASZ SP 44 2013 M 00:03:06

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 105 WASILEWSKI OSKAR AGROS ZAMOŚĆ 2010 M 00:03:41
2 4 OGRODNIK BORYS SP nr 50 w Lublinie 2010 M 00:03:46
3 107 ADAMCZYK KUBA 2010 M 00:04:06
4 5 ŚMIECHOWICZ KAJETAN Stay Insane 2009 M 00:04:18
5 9 SZAFRANIEC JAKUB Sp 6 Lublin 2010 M 00:04:35
6 1 NOWAKOWSKI IGNACY Nowakowscy 2011 M 00:07:56

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 210 GOŚCIŃSKI JAKUB UKS 51 2007 M 00:07:33
2 204 MAZUR JACEK Szkoła Podstawowa nr 51 w Lublinie 2008 M 00:07:35
3 207 DYBOWSKI ADAM UKS 51 2007 M 00:07:47

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni