z

Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

19.10.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 CHUDY KACPER 2014 M 00:01:14
2 6 DUTKIEWICZ OSKAR PRZEDSZKOLE NR 63 LUBLIN UL. SZMARAGDOWA 2014 M 00:01:15
3 11 GRYGLICKA NATALIA Przedszkole Kogucik Lublin 2014 K 00:01:20
4 17 ZUGAJ MICHAŁ Przedszkole nr 47 w Lublinie 2014 M 00:01:23
5 240 ZGIERSKI JACEK 2015 M 00:01:31
6 16 BŁAZIAK IGNACY Lublin 2014 M 00:01:39
7 239 KAWIAK ALICJA 2015 K 00:01:41
8 238 ZAJĄC IGNACY Łęczna 2014 M 00:01:49
9 242 KSIĄŻEK IGOR 2015 M 00:01:51
10 13 LIPSKI MAKSYMILIAN Lipscy Wunderteam 2016 M 00:01:51
11 3 BORKOWSKI KUBA Przedszkole ABC 2015 M 00:01:54
12 237 KOZAKOWSKA MARYSIA 2016 K 00:02:02
13 241 DYŚ GABRYSIA Motylek 2015 K 00:02:03
14 12 ŁUSZCZAK MAGDALENA Stay Insane 2016 K 00:02:14
15 18 TOŁYSZ TYMOTEUSZ Przedszkole nr 78, LUBLIN 2015 M 00:02:18
16 9 ŻAK OLIWIA Przedszkole ABC 2015 K 00:02:19
17 8 NOWAK AMELIA Przedszkole ABC 2015 K 00:02:20
18 15 BŁAZIAK NATALIA Lublin 2016 K 00:02:21
19 243 BEDNARCZYK FILIP Przedszkole 2016 M 00:02:22
20 10 SZUBA ALICJA Stay Insane 2016 K 00:02:34
21 1 HERNAS-SZEWCZYK ANASTAZJA Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST 2017 K 00:02:36
22 236 NIECKARZ HELENA Kapibara 2016 K 00:02:37
23 5 GŁAZ HALSZKA Przedszkole nr 19 w Lublinie 2016 K 00:02:53
24 245 ŻURAWSKA ALICJA Ptysia Team 2016 K 00:02:54
25 244 ZAWIŚLAK IGOR 2017 M 00:02:59
26 2 BOGUSZ DAWID Czterolistna Koniczynka 2016 M 00:03:24
27 246 KOZAKOWSKI JAŚ 2018 M 00:04:00

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 WIECZERNIAK KUBA SP 32 w Lublinie 2012 M 00:01:07
2 229 KOZŁOWSKA MAJA SP Strzeszkowice Duże 2012 K 00:01:07
3 11 ONISZCZUK MICHALINA Szkoła Sióstr Urszulanek UR 2012 K 00:01:10
4 13 WÓJCIK JULIA Sp. 28 2012 K 00:01:12
5 5 ŻAK JULIA Przedszkole ABC 2013 K 00:01:13
6 232 ZGIERSKI MICHAŁ 2012 M 00:01:13
7 14 NIEDBALSKI FILIP 2013 M 00:01:18
8 12 LIPSKI TYMOTEUSZ Lipscy Wunderteam 2013 M 00:01:20
9 235 PRÓCHNIEWICZ POLA 2013 K 00:01:22
10 239 KAWIAK ZUZANNA SP 1 Lublin 2012 K 00:01:23
11 231 DRAS KACPER 2013 M 00:01:23
12 236 CHOMICKI WOJCIECH SP Jastków 2012 M 00:01:24
13 230 MAŃKO NATALIA 2012 K 00:01:25
14 2 BORKOWSKA HANNA Przedszkole ABC 2013 K 00:01:25
15 233 KOŚCIOŁEK ALICJA SP Staroźreby 2013 K 00:01:26
16 10 ŁUSZCZAK MATEUSZ Stay Insane 2012 M 00:01:29
17 234 KSIĄŻEK HUBERT 2012 M 00:01:29
18 4 NOWAK FRANCISZEK 2013 M 00:01:34
19 8 CIESIELSKI ALEKSANDER Przedszkole ABC 2013 M 00:01:34
20 7 WHITE EWELINKA zs12 w Lublinie 2012 K 00:01:35
21 9 IRACKI MIŁOSZ 2013 M 00:01:41
22 1 BOGUSZ ALICJA Czterolistna Koniczynka 2013 K 00:01:47

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 SZAFRANIEC JAKUB lublin SP Nr 6 2010 M 00:02:23
2 5 BRZYSKA LAURA Lublin lekkoatletyka dla kazdego 2011 K 00:02:26
3 1 KAWALEC MAJA MARIA SP 43 Lublin 2010 K 00:02:31
4 6 WHITE MARSHALL zs12 w Lublinie 2010 M 00:02:34
5 8 GRYGLICKI KAROL SP 48 Lublin 2011 M 00:02:34
6 3 IWANEJKO SZYMON SP 52 2010 M 00:02:35
7 134 KOŚCIOŁEK FRANCISZEK Szkoły Katolickie Stanislaum w Płock 2011 M 00:02:42
8 7 DUDKIEWICZ IGA 2010 K 00:02:42
9 9 KOWALCZYK MAŁGOSIA 2011 K 00:02:43
10 135 PRÓCHNIEWICZ HANNA 2010 K 00:02:55
11 4 WOCH SARA Lublin 2011 K 00:03:04
12 127 MAŃKO BORYS 2010 M 00:03:23
13 136 BEDNARCZYK WIKTORIA Szkoła 2011 K 00:03:29
14 137 KOŁODZIEJCZYK ADRIANNA Szkoła Podstawowa Nr 46 w Lublinie 2010 K 00:03:44

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 144 JARMOSZEWICZ JAN 2008 M 00:03:12
2 141 MASZKOWSKI MATEUSZ SP Jadwiga Lublin 2007 M 00:03:22
3 16 RAFALSKI PIOTR SP nr 51 w Lublinie 2007 M 00:03:38
4 3 WOCH TRISTAN Lublin 2008 M 00:03:39
5 140 KUNA ALEKSANDRA AZS UMCS Lublin 2008 K 00:03:40
6 147 SYMBOR REMIGIUSZ 2008 M 00:03:40
7 8 WÓJCIK WIKTORIA Sp. 28 2007 K 00:03:44
8 15 NOWAKOWSKI MARCIN SP 42 2007 M 00:03:46
9 143 MIŁOSZEWICZ WIKTORIA Lublin szkoła podstawowa nr 40 2009 K 00:03:47
10 11 KOWALIK LIWIA AZS UMCS 2009 K 00:03:53
11 7 GROŃSKA KORNELIA AZS UMCS Lublin 2007 K 00:03:56
12 4 BRZYSKA SANDRA Lublin lekkoatletyka dla kazdego 2008 K 00:03:57
13 1 PAWĘZKA ALICJA Stay Insane 2009 K 00:04:14
14 13 NIEDBALSKA JULIA 2007 K 00:04:15
15 138 CHUDY WIKTORIA Lublin 2008 K 00:04:16
16 6 ŚMIECHOWICZ KAJETAN Stay Insane 2009 M 00:04:16
17 9 CIEĆKO ZUZANNA Zatkało Kakało 2007 K 00:04:34
18 12 KOWALCZYK AMELIA 2009 K 00:04:38
19 139 KLAUTZSCH KONRAD 2009 M 00:04:55
20 10 TOMCZYK IGA NovemBeer Running Team 2009 K 00:04:59
21 146 SZCZEPANIAK POLA 2009 K 00:05:10

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 315 POLSKI MATEUSZ Uks 51 2004 M 00:06:58
2 311 SITAREK WIKTOR AZS UMCS LUBLIN 2004 M 00:06:59
3 319 MASZKOWSKI JAKUB UKS 51 Lublin 2004 M 00:06:59
4 316 WASILEWSKI MATEUSZ Lublin AZS 2005 M 00:07:00
5 205 WARYCH JAN XIX LO Lublin/AZS UMCS 2004 M 00:07:03
6 318 SADOWSKI BARTOSZ AZS 2005 M 00:07:21
7 317 KOS JAKUB AZS UMCS Lublin 2004 M 00:07:24
8 301 CZUPRYN AGATA AZS UMCS Lublin 2004 K 00:07:29
9 320 KUNACH FILIP AZS UMCS LUBLIN 2005 M 00:07:33
10 201 WAŁACH EMILIA Lekkoatletyka dla każdego 2004 K 00:07:35
11 313 ZGIERSKI ADAM 2006 M 00:07:37
12 202 GAWDA HANNA Centrum Medyczne Orto-Optymist 2005 K 00:07:45
13 314 KOŚCIOŁEK BENEDYKT SP 21 Płock 2005 M 00:07:59
14 206 NOWAKOWSKI MACIEJ SP 57 2006 M 00:08:01
15 321 BIELAK DOMINIKA Lublin 2006 K 00:08:48
16 312 POJĘTA MAŁGORZATA AZS UMCS LUBLIN 2006 K 00:08:49
17 203 BIELECKA HONORATA SP 32 2005 K 00:09:12
18 304 NOWAKOWSKA ALICJA Lublin szkoła podstawowa 2005 K 00:09:31
19 322 JARMOSZEWICZ KAROLINA 2006 K 00:09:33
20 204 OSTROWSKA DOMINIKA AZS UMCS LUBLIN 2006 K 00:09:33

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni