Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

19.10.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 CHUDY KACPER 2014 M 00:01:14
2 6 DUTKIEWICZ OSKAR PRZEDSZKOLE NR 63 LUBLIN UL. SZMARAGDOWA 2014 M 00:01:15
3 17 ZUGAJ MICHAŁ Przedszkole nr 47 w Lublinie 2014 M 00:01:23
4 240 ZGIERSKI JACEK 2015 M 00:01:31
5 16 BŁAZIAK IGNACY Lublin 2014 M 00:01:39
6 238 ZAJĄC IGNACY Łęczna 2014 M 00:01:49
7 242 KSIĄŻEK IGOR 2015 M 00:01:51
8 13 LIPSKI MAKSYMILIAN Lipscy Wunderteam 2016 M 00:01:51
9 3 BORKOWSKI KUBA Przedszkole ABC 2015 M 00:01:54
10 18 TOŁYSZ TYMOTEUSZ Przedszkole nr 78, LUBLIN 2015 M 00:02:18
11 243 BEDNARCZYK FILIP Przedszkole 2016 M 00:02:22
12 244 ZAWIŚLAK IGOR 2017 M 00:02:59
13 2 BOGUSZ DAWID Czterolistna Koniczynka 2016 M 00:03:24
14 246 KOZAKOWSKI JAŚ 2018 M 00:04:00

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 WIECZERNIAK KUBA SP 32 w Lublinie 2012 M 00:01:07
2 232 ZGIERSKI MICHAŁ 2012 M 00:01:13
3 14 NIEDBALSKI FILIP 2013 M 00:01:18
4 12 LIPSKI TYMOTEUSZ Lipscy Wunderteam 2013 M 00:01:20
5 231 DRAS KACPER 2013 M 00:01:23
6 236 CHOMICKI WOJCIECH SP Jastków 2012 M 00:01:24
7 10 ŁUSZCZAK MATEUSZ Stay Insane 2012 M 00:01:29
8 234 KSIĄŻEK HUBERT 2012 M 00:01:29
9 4 NOWAK FRANCISZEK 2013 M 00:01:34
10 8 CIESIELSKI ALEKSANDER Przedszkole ABC 2013 M 00:01:34
11 9 IRACKI MIŁOSZ 2013 M 00:01:41

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 SZAFRANIEC JAKUB lublin SP Nr 6 2010 M 00:02:23
2 6 WHITE MARSHALL zs12 w Lublinie 2010 M 00:02:34
3 8 GRYGLICKI KAROL SP 48 Lublin 2011 M 00:02:34
4 3 IWANEJKO SZYMON SP 52 2010 M 00:02:35
5 134 KOŚCIOŁEK FRANCISZEK Szkoły Katolickie Stanislaum w Płock 2011 M 00:02:42
6 127 MAŃKO BORYS 2010 M 00:03:23

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 144 JARMOSZEWICZ JAN 2008 M 00:03:12
2 141 MASZKOWSKI MATEUSZ SP Jadwiga Lublin 2007 M 00:03:22
3 16 RAFALSKI PIOTR SP nr 51 w Lublinie 2007 M 00:03:38
4 3 WOCH TRISTAN Lublin 2008 M 00:03:39
5 147 SYMBOR REMIGIUSZ 2008 M 00:03:40
6 15 NOWAKOWSKI MARCIN SP 42 2007 M 00:03:46
7 6 ŚMIECHOWICZ KAJETAN Stay Insane 2009 M 00:04:16
8 139 KLAUTZSCH KONRAD 2009 M 00:04:55

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 315 POLSKI MATEUSZ Uks 51 2004 M 00:06:58
2 311 SITAREK WIKTOR AZS UMCS LUBLIN 2004 M 00:06:59
3 319 MASZKOWSKI JAKUB UKS 51 Lublin 2004 M 00:06:59
4 316 WASILEWSKI MATEUSZ Lublin AZS 2005 M 00:07:00
5 205 WARYCH JAN XIX LO Lublin/AZS UMCS 2004 M 00:07:03
6 318 SADOWSKI BARTOSZ AZS 2005 M 00:07:21
7 317 KOS JAKUB AZS UMCS Lublin 2004 M 00:07:24
8 320 KUNACH FILIP AZS UMCS LUBLIN 2005 M 00:07:33
9 313 ZGIERSKI ADAM 2006 M 00:07:37
10 314 KOŚCIOŁEK BENEDYKT SP 21 Płock 2005 M 00:07:59
11 206 NOWAKOWSKI MACIEJ SP 57 2006 M 00:08:01

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni