Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

19.10.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 11 GRYGLICKA NATALIA Przedszkole Kogucik Lublin 2014 K 00:01:20
2 239 KAWIAK ALICJA 2015 K 00:01:41
3 237 KOZAKOWSKA MARYSIA 2016 K 00:02:02
4 241 DYŚ GABRYSIA Motylek 2015 K 00:02:03
5 12 ŁUSZCZAK MAGDALENA Stay Insane 2016 K 00:02:14
6 9 ŻAK OLIWIA Przedszkole ABC 2015 K 00:02:19
7 8 NOWAK AMELIA Przedszkole ABC 2015 K 00:02:20
8 15 BŁAZIAK NATALIA Lublin 2016 K 00:02:21
9 10 SZUBA ALICJA Stay Insane 2016 K 00:02:34
10 1 HERNAS-SZEWCZYK ANASTAZJA Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST 2017 K 00:02:36
11 236 NIECKARZ HELENA Kapibara 2016 K 00:02:37
12 5 GŁAZ HALSZKA Przedszkole nr 19 w Lublinie 2016 K 00:02:53
13 245 ŻURAWSKA ALICJA Ptysia Team 2016 K 00:02:54

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 229 KOZŁOWSKA MAJA SP Strzeszkowice Duże 2012 K 00:01:07
2 11 ONISZCZUK MICHALINA Szkoła Sióstr Urszulanek UR 2012 K 00:01:10
3 13 WÓJCIK JULIA Sp. 28 2012 K 00:01:12
4 5 ŻAK JULIA Przedszkole ABC 2013 K 00:01:13
5 235 PRÓCHNIEWICZ POLA 2013 K 00:01:22
6 239 KAWIAK ZUZANNA SP 1 Lublin 2012 K 00:01:23
7 230 MAŃKO NATALIA 2012 K 00:01:25
8 2 BORKOWSKA HANNA Przedszkole ABC 2013 K 00:01:25
9 233 KOŚCIOŁEK ALICJA SP Staroźreby 2013 K 00:01:26
10 7 WHITE EWELINKA zs12 w Lublinie 2012 K 00:01:35
11 1 BOGUSZ ALICJA Czterolistna Koniczynka 2013 K 00:01:47

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 BRZYSKA LAURA Lublin lekkoatletyka dla kazdego 2011 K 00:02:26
2 1 KAWALEC MAJA MARIA SP 43 Lublin 2010 K 00:02:31
3 7 DUDKIEWICZ IGA 2010 K 00:02:42
4 9 KOWALCZYK MAŁGOSIA 2011 K 00:02:43
5 135 PRÓCHNIEWICZ HANNA 2010 K 00:02:55
6 4 WOCH SARA Lublin 2011 K 00:03:04
7 136 BEDNARCZYK WIKTORIA Szkoła 2011 K 00:03:29
8 137 KOŁODZIEJCZYK ADRIANNA Szkoła Podstawowa Nr 46 w Lublinie 2010 K 00:03:44

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 140 KUNA ALEKSANDRA AZS UMCS Lublin 2008 K 00:03:40
2 8 WÓJCIK WIKTORIA Sp. 28 2007 K 00:03:44
3 143 MIŁOSZEWICZ WIKTORIA Lublin szkoła podstawowa nr 40 2009 K 00:03:47
4 11 KOWALIK LIWIA AZS UMCS 2009 K 00:03:53
5 7 GROŃSKA KORNELIA AZS UMCS Lublin 2007 K 00:03:56
6 4 BRZYSKA SANDRA Lublin lekkoatletyka dla kazdego 2008 K 00:03:57
7 1 PAWĘZKA ALICJA Stay Insane 2009 K 00:04:14
8 13 NIEDBALSKA JULIA 2007 K 00:04:15
9 138 CHUDY WIKTORIA Lublin 2008 K 00:04:16
10 9 CIEĆKO ZUZANNA Zatkało Kakało 2007 K 00:04:34
11 12 KOWALCZYK AMELIA 2009 K 00:04:38
12 10 TOMCZYK IGA NovemBeer Running Team 2009 K 00:04:59
13 146 SZCZEPANIAK POLA 2009 K 00:05:10

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 301 CZUPRYN AGATA AZS UMCS Lublin 2004 K 00:07:29
2 201 WAŁACH EMILIA Lekkoatletyka dla każdego 2004 K 00:07:35
3 202 GAWDA HANNA Centrum Medyczne Orto-Optymist 2005 K 00:07:45
4 321 BIELAK DOMINIKA Lublin 2006 K 00:08:48
5 312 POJĘTA MAŁGORZATA AZS UMCS LUBLIN 2006 K 00:08:49
6 203 BIELECKA HONORATA SP 32 2005 K 00:09:12
7 304 NOWAKOWSKA ALICJA Lublin szkoła podstawowa 2005 K 00:09:31
8 322 JARMOSZEWICZ KAROLINA 2006 K 00:09:33
9 204 OSTROWSKA DOMINIKA AZS UMCS LUBLIN 2006 K 00:09:33

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni