Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

05.02.2022 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 11 WÓJTOWICZ JEREMI Promyczki Lublin 2016 M 00:01:30
2 14 ŻURAWSKA ALICJA Ptysia Team 2016 K 00:01:40
3 19 KUCZYŃSKA JULIA 2017 K 00:01:48
4 12 BŁAZIAK NATALIA Insane Runners 2016 K 00:01:49
5 7 LICHMAN NADIA Przedszkole Mali Odkrywcy w Łęcznej 2016 K 00:01:51
6 3 HERNAS-SZEWCZYK ANASTAZJA 2017 K 00:01:54
7 20 SIKORA SZYMON Akademia Przedszkolaczka 2017 M 00:01:54
8 1 STPICZYŃSKA HANNA Przedszkole nr 18 w Lublinie 2016 K 00:01:55
9 18 ZDEB OLIWIER P78 2016 M 00:01:56
10 17 ZWIJACZ JUSTYNA Przedszkole Nr 5 2016 K 00:01:57
11 2 STPICZYŃSKA JULIA Przedszkole nr 18 w Lublinie 2017 K 00:02:00
12 26 GŁAZ HALSZKA Leśna Baza Basia 2016 K 00:02:15
13 15 MAJERSKA HANNA Przedszkole nr. 16 2018 K 00:02:29
14 13 BOGUSZ DAWID 2017 M 00:02:31
15 16 ZWIJACZ HELENA Przedszkole Nr 5 2017 K 00:03:12

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 GUSTAW OSKAR SP NR 58 2014 M 00:01:04
2 101 PRADIUCH OLGA 2014 K 00:01:14
3 8 BŁAZIAK IGNACY Insane Runners 2014 M 00:01:17
4 5 BURY LEON P 36 Lublin 2015 M 00:01:19
5 9 KULAWIAK AMELIA 2015 K 00:01:26
6 108 KWIATKOWSKI KONSTANTY Przedszkole Zacisze 2015 M 00:01:26
7 10 MAJERSKA MARIA Przedszkole nr. 16 2015 K 00:01:27
8 107 ŻAK OLIWIA 2015 K 00:01:34
9 7 TUROWSKI WOJTEK Widok Lublin 2015 M 00:01:36
10 13 BODZIAK KAROL Przedszkole 78 2015 M 00:01:37
11 6 KUNDYS JAKUB PSP 30 2015 M 00:01:48

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 106 RUDZKI KACPER Lekkoatletyka dla każdego 2013 M 00:02:22
2 2 LICHMAN KAROL SP 2 w Łęcznej 2013 M 00:02:33
3 18 MATYJASZCZYK WOJCIECH ŁĘCZNA BIEGA 2013 M 00:02:38
4 6 WÓJTOWICZ BRYGIDA OSM I i Ii stopnia im. K. Lipińskiego w Lublinie 2012 K 00:02:41
5 107 RZĘDZIAN MIŁOSZ Łeczna Biega 2013 M 00:02:43
6 110 RZĘDZIAN BŁAŻEJ Łeczna Biega 2013 M 00:02:44
7 113 RZĘDZIAN IGNACY 2012 M 00:02:45
8 13 WÓJCIK JULIA SP.28 LUBLIN 2012 K 00:03:05
9 5 BURY ERYK SP 38 lublin 2012 M 00:03:10
10 11 GOŁĘBIOWSKA GABRIELA Zwinne koty 2012 K 00:03:13
11 15 BORKOWSKA HANIA SP58 2013 K 00:03:23
12 111 PRÓCHNIEWICZ POLA Sp 58 2013 K 00:03:24
13 105 ŻAK JULIA Sp 58 2013 K 00:03:25
14 10 BOGUSZ ALICJA 2013 K 00:04:48

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 105 WASILEWSKI OSKAR AGROS ZAMOŚĆ 2010 M 00:04:53
2 111 FORNALSKA HANIA Szkoła Podstawowa nr 1 Krasnystaw 2010 K 00:05:08
3 112 BORYSKI MIŁOSZ 2009 M 00:05:08
4 107 ADAMCZYK KUBA 2010 M 00:05:11
5 104 RUDZKA ZUZANNA Lekkoatletyka dla każdego 2010 K 00:05:21
6 103 RUDZKA LILIANNA Lekkoatletyka dla każdego 2010 K 00:05:21
7 109 DAJAS HANNA Sz. P. nr 51 2009 K 00:05:26
8 110 RAKOWSKI GUSTAW Żegluj Lublin 2010 M 00:05:31
9 5 ŚMIECHOWICZ KAJETAN Stay Insane 2009 M 00:05:32
10 6 TUROWSKA LENA SP 42 2009 K 00:05:49
11 3 BURY IGA SP 38 Lublin 2009 K 00:06:07
12 10 GRUDZIEŃ KARINA Banda Grudnia 2010 K 00:06:12
13 106 PRÓCHNIEWICZ HANNA 2010 K 00:07:03
14 8 KLAUTZSCH KONRAD 2009 M 00:07:26

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 210 GOŚCIŃSKI JAKUB UKS 51 2007 M 00:06:13
2 204 MAZUR JACEK Szkoła Podstawowa nr 51 w Lublinie 2008 M 00:06:15
3 201 NOWAKOWSKI MACIEJ Nowakowscy 2006 M 00:06:15
4 202 NOWAKOWSKI MARCIN Nowakowscy 2007 M 00:06:40
5 211 KUNA ALEKSANDRA AZS UMCS 2008 K 00:07:28
6 302 SZCZYGIELSKA MAJA AGROS ZAMOŚĆ 2006 K 00:07:42
7 208 WÓJCIK WIKTORIA SP.28 LUBLIN 2007 K 00:09:30
8 206 SOKOŁOWSKI MACIEJ 9 LO im.Mikołaja Kopernika w Lublinie 2006 M 00:09:40

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni