z

Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

20.10.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 222 BERWERTZ KSAWERY PRZEDSZKOLE 36 2013 M 00:01:15
2 6 HAŁASA MATEUSZ przedszkole nr 10 2013 M 00:01:28
3 13 ZUGAJ MICHAŁ Przedszkole nr 47 w Lublinie 2014 M 00:01:32
4 3 ŻAK JULIA Przedszkole ABC 2013 K 00:01:33
5 2 SZAROTA AMELIA 2013 K 00:01:38
6 17 KOŚCIOŁEK ALICJA Przedszkole Św. Franciszka z Asyżu w Lublinie 2013 K 00:01:38
7 217 OSTAPIUK OLGA 2014 K 00:01:43
8 12 GRYGLICKA NATALIA Przedszkole Kogucik 2014 K 00:01:43
9 219 PRÓCHNIEWICZ POLA 2013 K 00:01:44
10 223 SIWIEC ALICJA 2013 K 00:01:45
11 229 SUWAŁA TOLA 2013 K 00:01:50
12 224 BADACH WOJCIECH 2015 M 00:01:51
13 16 KWIATKOWSKI KONSTANTY Przedszkole Zacisze 2015 M 00:01:54
14 227 BORKOWSKA HANNA Przedszkole ABC 2013 K 00:01:58
15 10 KOŁTUNIEWICZ ZOFIA wieś tańczy i biega 2014 K 00:01:59
16 205 STAROBRAT BARBARA 2013 K 00:02:01
17 9 LATO KRZYSZTOF Lublin Biega 2014 M 00:02:02
18 11 IRACKI MIŁOSZ 2013 M 00:02:13
19 231 BOGUSZ ALICJA Czterolistna Koniczynka 2013 K 00:02:18
20 220 SZEWCZUK GABRIEL 2015 M 00:02:27
21 18 BIERNAT JERZY Klub Biegaczy JYSK 2015 M 00:02:37
22 4 ŻAK OLIWIA Przedszkole ABC 2015 K 00:02:43
23 228 BORKOWSKI KUBA Przedszkole ABC 2015 M 00:02:49
24 15 TOŁYSZ TYMOTEUSZ Przedszkole 78 Lublin 2015 M 00:02:52
25 232 TOKARCZYK ALEKSANDRA 2015 K 00:03:17
26 8 ŻURAWSKA ALICJA Ptysia Team 2016 K 00:03:36
27 7 HAŁASA MARTYNA 2016 K 00:03:41
28 14 HERNAS-SZEWCZYK ANASTAZJA 2017 K 00:03:52
29 226 KERN ALEKSANDRA 2017 K 00:03:57
30 225 KERN PIOTR 2014 M 00:03:58

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 KAWKA BARTOSZ Gloria Victis 2011 M 00:01:07
2 8 CARYK MIKOŁAJ 2011 M 00:01:08
3 201 WIECZERNIAK KUBA SP 32 2012 M 00:01:08
4 10 KOŚCIOŁEK FRANCISZEK SP 57 2011 M 00:01:11
5 208 BADACH ANTONI 2011 M 00:01:13
6 6 GRYGLICKI KAROL Szkoła Podstawowa nr 48 w Lublinie 2011 M 00:01:14
7 5 WÓJCIK JULIA Przedszkole nr. 72 2012 K 00:01:16
8 3 KOWALCZYK MAŁGORZATA 2011 K 00:01:17
9 7 BIERNAT WIKTORIA Klub Biegaczy JYSK 2011 K 00:01:28
10 2 TOMCZYK HUBERT NovemBeer Running Team 2012 M 00:01:30
11 1 WHITE EWELINKA Przedszkole prywatne STRUMYK 2012 K 00:01:31

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 17 OLESZCZUK MACIEJ SP 48 2009 M 00:02:11
2 7 KUNIEWICZ HUBERT Szkoła Podstawowa nr 43 2009 M 00:02:20
3 11 MIŁOSZEWICZ WIKTORIA Lekkoatletyka dla każdego - Lublin 2009 K 00:02:21
4 9 KARLIKOWSKI ŁUKASZ Łęczna Biega 2009 M 00:02:29
5 2 KAWALEC MAJA MARIA SP43 2010 K 00:02:34
6 10 WÓJCICKI MAREK ,JAN SZKOŁA PODSTAWOWA W STARYCH BOISKACH 2010 M 00:02:36
7 106 SZAFRANIEC JAKUB Sp 6 w Lublinie 2010 M 00:02:38
8 8 PAWĘZKA ALICJA Stay Insane 2009 K 00:02:43
9 3 ŚMIECHOWICZ KAJETAN Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi 2009 M 00:02:43
10 13 DUDKIEWICZ IGA 2010 K 00:02:44
11 14 KWIATKOWSKI TYMOTEUSZ Szkoła Podstawowa nr 6 2010 M 00:02:49
12 101 STAROBRAT ADAM szkoła podstawowa nr 16 im Fryderyka Chopina w Lublinie 2010 M 00:02:51
13 1 WHITE MARSHALL ZS 12 w Lublinie 2010 M 00:02:54
14 5 TOMCZYK IGA NovemBeer Running Team 2009 K 00:02:59
15 16 KONOPKA MICHAŁ LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 2010 M 00:03:00
16 103 PRÓCHNIEWICZ HANIA Sp 50 2010 K 00:03:00
17 6 KOWALCZYK AMELIA 2009 K 00:03:00
18 105 KAWALEC BARBARA Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna w Lublinie 2009 K 00:03:10

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 KOŁTUNIEWICZ BARTŁOMIEJ wieś tańczy i biega 2008 M 00:05:22
2 1 KUNIEWICZ ANITA Szkoła Podstawowa nr 43 2006 K 00:05:46
3 8 POJĘTA MAŁGORZATA Lekkoatletyka dla każdego 2006 K 00:05:51
4 108 KUNACH KAROL SP nr 4 2007 M 00:06:01
5 106 KOZYRA MAREK SP nr16 Lublin 2006 M 00:06:03
6 4 WÓJCIK WIKTORIA SP.28 2007 K 00:06:04
7 7 GROŃSKA KORNELIA AZS UMCS Lublin 2007 K 00:06:07
8 101 BARTOSZCZE RADOSŁAW Lekkoatletyka dla każdego 2007 M 00:06:12
9 109 CHOMA BARTOSZ 2007 M 00:06:16
10 2 KAWKA NORBERT Gloria Victis 2006 M 00:06:45
11 110 WĄSIK MATYLDA Lekkoatletyka dla każdego 2007 K 00:06:51
12 9 BIESZCZ DAWID 2007 M 00:06:59
13 105 SZCZĘSNA IZABELLA Gloria Victis 2006 K 00:07:25

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 301 SITAREK WIKTOR lekkoatletyka dla każdego lublin 2004 M 00:08:00
2 204 KOS JAKUB Lekkoatletyka dla każdego 2004 M 00:08:05
3 205 GROŃSKI OSKAR AZS UMCS Lublin 2003 M 00:08:28
4 302 CZUPRYN AGATA Lekkoatletyka Dla Każdego 2004 K 00:08:30
5 203 GAWDA HANNA Szkoła im. Klonowica/Centrum Medyczne ORTO-OPTYMIST 2005 K 00:08:31
6 308 KUNACH FILIP lekkoatletyka dla każdego 2005 M 00:09:03
7 208 BIESZCZ JAKUB 2003 M 00:09:14
8 305 CZARECKA JULIA Lekkoatletyka dla Każdego Lublin 2004 K 00:09:20
9 209 KOŚCIOŁEK BENEDYKT SP 57 2005 M 00:09:36
10 307 SADKOWSKA GABRIELA LDK Lublin 2004 K 00:10:14
11 306 PEŁKA MARTYNA Lekkoatletyka dla Każdego Lublin 2003 K 00:11:11
12 210 KOŚCIOŁEK ŁUCJA Gim. Śródziemnomorskie 2003 K 00:13:10

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni