Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

20.10.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 3 ŻAK JULIA Przedszkole ABC 2013 K 00:01:33
2 2 SZAROTA AMELIA 2013 K 00:01:38
3 17 KOŚCIOŁEK ALICJA Przedszkole Św. Franciszka z Asyżu w Lublinie 2013 K 00:01:38
4 217 OSTAPIUK OLGA 2014 K 00:01:43
5 12 GRYGLICKA NATALIA Przedszkole Kogucik 2014 K 00:01:43
6 219 PRÓCHNIEWICZ POLA 2013 K 00:01:44
7 223 SIWIEC ALICJA 2013 K 00:01:45
8 229 SUWAŁA TOLA 2013 K 00:01:50
9 227 BORKOWSKA HANNA Przedszkole ABC 2013 K 00:01:58
10 10 KOŁTUNIEWICZ ZOFIA wieś tańczy i biega 2014 K 00:01:59
11 205 STAROBRAT BARBARA 2013 K 00:02:01
12 231 BOGUSZ ALICJA Czterolistna Koniczynka 2013 K 00:02:18
13 4 ŻAK OLIWIA Przedszkole ABC 2015 K 00:02:43
14 232 TOKARCZYK ALEKSANDRA 2015 K 00:03:17
15 8 ŻURAWSKA ALICJA Ptysia Team 2016 K 00:03:36
16 7 HAŁASA MARTYNA 2016 K 00:03:41
17 14 HERNAS-SZEWCZYK ANASTAZJA 2017 K 00:03:52
18 226 KERN ALEKSANDRA 2017 K 00:03:57

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 WÓJCIK JULIA Przedszkole nr. 72 2012 K 00:01:16
2 3 KOWALCZYK MAŁGORZATA 2011 K 00:01:17
3 7 BIERNAT WIKTORIA Klub Biegaczy JYSK 2011 K 00:01:28
4 1 WHITE EWELINKA Przedszkole prywatne STRUMYK 2012 K 00:01:31

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 11 MIŁOSZEWICZ WIKTORIA Lekkoatletyka dla każdego - Lublin 2009 K 00:02:21
2 2 KAWALEC MAJA MARIA SP43 2010 K 00:02:34
3 8 PAWĘZKA ALICJA Stay Insane 2009 K 00:02:43
4 13 DUDKIEWICZ IGA 2010 K 00:02:44
5 5 TOMCZYK IGA NovemBeer Running Team 2009 K 00:02:59
6 103 PRÓCHNIEWICZ HANIA Sp 50 2010 K 00:03:00
7 6 KOWALCZYK AMELIA 2009 K 00:03:00
8 105 KAWALEC BARBARA Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna w Lublinie 2009 K 00:03:10

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 KUNIEWICZ ANITA Szkoła Podstawowa nr 43 2006 K 00:05:46
2 8 POJĘTA MAŁGORZATA Lekkoatletyka dla każdego 2006 K 00:05:51
3 4 WÓJCIK WIKTORIA SP.28 2007 K 00:06:04
4 7 GROŃSKA KORNELIA AZS UMCS Lublin 2007 K 00:06:07
5 110 WĄSIK MATYLDA Lekkoatletyka dla każdego 2007 K 00:06:51
6 105 SZCZĘSNA IZABELLA Gloria Victis 2006 K 00:07:25

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 302 CZUPRYN AGATA Lekkoatletyka Dla Każdego 2004 K 00:08:30
2 203 GAWDA HANNA Szkoła im. Klonowica/Centrum Medyczne ORTO-OPTYMIST 2005 K 00:08:31
3 305 CZARECKA JULIA Lekkoatletyka dla Każdego Lublin 2004 K 00:09:20
4 307 SADKOWSKA GABRIELA LDK Lublin 2004 K 00:10:14
5 306 PEŁKA MARTYNA Lekkoatletyka dla Każdego Lublin 2003 K 00:11:11
6 210 KOŚCIOŁEK ŁUCJA Gim. Śródziemnomorskie 2003 K 00:13:10

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni