Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

20.10.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 222 BERWERTZ KSAWERY PRZEDSZKOLE 36 2013 M 00:01:15
2 6 HAŁASA MATEUSZ przedszkole nr 10 2013 M 00:01:28
3 13 ZUGAJ MICHAŁ Przedszkole nr 47 w Lublinie 2014 M 00:01:32
4 224 BADACH WOJCIECH 2015 M 00:01:51
5 16 KWIATKOWSKI KONSTANTY Przedszkole Zacisze 2015 M 00:01:54
6 9 LATO KRZYSZTOF Lublin Biega 2014 M 00:02:02
7 11 IRACKI MIŁOSZ 2013 M 00:02:13
8 220 SZEWCZUK GABRIEL 2015 M 00:02:27
9 18 BIERNAT JERZY Klub Biegaczy JYSK 2015 M 00:02:37
10 228 BORKOWSKI KUBA Przedszkole ABC 2015 M 00:02:49
11 15 TOŁYSZ TYMOTEUSZ Przedszkole 78 Lublin 2015 M 00:02:52
12 225 KERN PIOTR 2014 M 00:03:58

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 KAWKA BARTOSZ Gloria Victis 2011 M 00:01:07
2 8 CARYK MIKOŁAJ 2011 M 00:01:08
3 201 WIECZERNIAK KUBA SP 32 2012 M 00:01:08
4 10 KOŚCIOŁEK FRANCISZEK SP 57 2011 M 00:01:11
5 208 BADACH ANTONI 2011 M 00:01:13
6 6 GRYGLICKI KAROL Szkoła Podstawowa nr 48 w Lublinie 2011 M 00:01:14
7 2 TOMCZYK HUBERT NovemBeer Running Team 2012 M 00:01:30

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 17 OLESZCZUK MACIEJ SP 48 2009 M 00:02:11
2 7 KUNIEWICZ HUBERT Szkoła Podstawowa nr 43 2009 M 00:02:20
3 9 KARLIKOWSKI ŁUKASZ Łęczna Biega 2009 M 00:02:29
4 10 WÓJCICKI MAREK ,JAN SZKOŁA PODSTAWOWA W STARYCH BOISKACH 2010 M 00:02:36
5 106 SZAFRANIEC JAKUB Sp 6 w Lublinie 2010 M 00:02:38
6 3 ŚMIECHOWICZ KAJETAN Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi 2009 M 00:02:43
7 14 KWIATKOWSKI TYMOTEUSZ Szkoła Podstawowa nr 6 2010 M 00:02:49
8 101 STAROBRAT ADAM szkoła podstawowa nr 16 im Fryderyka Chopina w Lublinie 2010 M 00:02:51
9 1 WHITE MARSHALL ZS 12 w Lublinie 2010 M 00:02:54
10 16 KONOPKA MICHAŁ LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 2010 M 00:03:00

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 KOŁTUNIEWICZ BARTŁOMIEJ wieś tańczy i biega 2008 M 00:05:22
2 108 KUNACH KAROL SP nr 4 2007 M 00:06:01
3 106 KOZYRA MAREK SP nr16 Lublin 2006 M 00:06:03
4 101 BARTOSZCZE RADOSŁAW Lekkoatletyka dla każdego 2007 M 00:06:12
5 109 CHOMA BARTOSZ 2007 M 00:06:16
6 2 KAWKA NORBERT Gloria Victis 2006 M 00:06:45
7 9 BIESZCZ DAWID 2007 M 00:06:59

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 301 SITAREK WIKTOR lekkoatletyka dla każdego lublin 2004 M 00:08:00
2 204 KOS JAKUB Lekkoatletyka dla każdego 2004 M 00:08:05
3 205 GROŃSKI OSKAR AZS UMCS Lublin 2003 M 00:08:28
4 308 KUNACH FILIP lekkoatletyka dla każdego 2005 M 00:09:03
5 208 BIESZCZ JAKUB 2003 M 00:09:14
6 209 KOŚCIOŁEK BENEDYKT SP 57 2005 M 00:09:36

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni