z

Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

14.12.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 DUTKIEWICZ OSKAR PRZEDSZKOLE NR 63 LUBLIN UL. SZMARAGDOWA 2014 M 00:01:15
2 11 GRYGLICKA NATALIA Przedszkole Kogucik Lublin 2014 K 00:01:28
3 4 CHUDY KACPER 2014 M 00:01:30
4 222 OSTAPIUK OLGA 2014 K 00:01:30
5 16 BŁAZIAK IGNACY Lublin 2014 M 00:01:33
6 203 KOZŁOWSKA AGATA Przedszkole w Strzeszkowicach Dużych 2015 K 00:01:41
7 7 KOŁTUNIEWICZ ZOFIA wieś tańczy i biega 2014 K 00:01:47
8 20 KSIĄŻEK IGOR 2015 M 00:02:05
9 9 ŻAK OLIWIA Przedszkole ABC 2015 K 00:02:07
10 15 BŁAZIAK NATALIA Lublin 2016 K 00:02:15
11 3 BORKOWSKI KUBA Przedszkole ABC 2015 M 00:02:17
12 8 NOWAK AMELIA Przedszkole ABC 2015 K 00:02:22
13 12 ŁUSZCZAK MAGDALENA Stay Insane 2016 K 00:02:23
14 220 SUSZEK IGNACY 2015 M 00:02:27
15 1 HERNAS-SZEWCZYK ANASTAZJA Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST 2017 K 00:02:31
16 19 ŻURAWSKA ALICJA Ptysia Team 2016 K 00:02:39
17 23 NIECKARZ HELENA Kapibara 2016 K 00:02:49
18 5 GŁAZ HALSZKA Przedszkole nr 19 w Lublinie 2016 K 00:03:01
19 10 SZUBA ALICJA Stay Insane 2016 K 00:03:21
20 2 BOGUSZ DAWID Czterolistna Koniczynka 2016 M 00:03:29

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 16 KOZŁOWSKA MAJA SP Strzeszkowice Duże 2012 K 00:01:06
2 6 WIECZERNIAK KUBA SP 32 w Lublinie 2012 M 00:01:06
3 11 ONISZCZUK MICHALINA Szkoła Sióstr Urszulanek UR 2012 K 00:01:07
4 14 NIEDBALSKI FILIP 2013 M 00:01:16
5 13 WÓJCIK JULIA Sp. 28 2012 K 00:01:22
6 204 CHOMICKI WOJCIECH SP Jastków 2012 M 00:01:23
7 4 NOWAK FRANCISZEK 2013 M 00:01:28
8 5 ŻAK JULIA Przedszkole ABC 2013 K 00:01:29
9 15 KSIĄŻEK HUBERT 2012 M 00:01:33
10 2 BORKOWSKA HANNA Przedszkole ABC 2013 K 00:01:40
11 8 CIESIELSKI ALEKSANDER Przedszkole ABC 2013 M 00:01:43
12 7 WHITE EWELINKA zs12 w Lublinie 2012 K 00:01:44
13 1 BOGUSZ ALICJA Czterolistna Koniczynka 2013 K 00:01:48
14 10 ŁUSZCZAK MATEUSZ Stay Insane 2012 M 00:01:51
15 9 IRACKI MIŁOSZ 2013 M 00:01:54

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 SZAFRANIEC JAKUB lublin SP Nr 6 2010 M 00:02:24
2 5 BRZYSKA LAURA Lublin lekkoatletyka dla kazdego 2011 K 00:02:26
3 6 WHITE MARSHALL zs12 w Lublinie 2010 M 00:02:34
4 7 DUDKIEWICZ IGA 2010 K 00:02:38
5 1 KAWALEC MAJA MARIA SP 43 Lublin 2010 K 00:02:41
6 8 GRYGLICKI KAROL SP 48 Lublin 2011 M 00:02:49
7 107 OSTAPIUK BARTŁOMIEJ 2010 M 00:03:10
8 11 KONOPKA MICHAŁ Szkoła Podstawowa nr 6 /Lubelska Grupa Triathlonu 2010 M 00:03:18

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 90 MASZKOWSKI MATEUSZ SP Jadwiga Lublin 2007 M 00:03:25
2 8 WÓJCIK WIKTORIA Sp. 28 2007 K 00:03:31
3 125 KUNA ALEKSANDRA AZS UMCS Lublin 2008 K 00:03:32
4 7 GROŃSKA KORNELIA AZS UMCS Lublin 2007 K 00:03:35
5 128 MACIĄG HELENA AZS UMCS Lublin 2007 K 00:03:41
6 11 KOWALIK LIWIA AZS UMCS 2009 K 00:03:41
7 4 BRZYSKA SANDRA Lublin lekkoatletyka dla kazdego 2008 K 00:03:57
8 2 KARLIKOWSKI ŁUKASZ Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej 2009 M 00:04:09
9 13 NIEDBALSKA JULIA 2007 K 00:04:18
10 1 PAWĘZKA ALICJA Stay Insane 2009 K 00:04:51
11 17 KLAUTZSCH KONRAD 2009 M 00:04:54

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 329 POLSKI MATEUSZ Uks 51 2004 M 00:06:26
2 210 MASZKOWSKI JAKUB UKS 51 Lublin 2004 M 00:06:40
3 325 SITAREK WIKTOR AZS UMCS LUBLIN 2004 M 00:06:46
4 322 CZUPRYN AGATA AZS UMCS Lublin 2004 K 00:06:46
5 331 SADOWSKI BARTOSZ AZS 2005 M 00:06:47
6 302 SKOCZEK JULIUSZ AZS UMCS LUBLIN 2005 M 00:06:50
7 332 ZGIERSKI ADAM 2006 M 00:07:32
8 201 WAŁACH EMILIA Lekkoatletyka dla każdego 2004 K 00:07:59
9 330 KUNACH FILIP AZS UMCS LUBLIN 2005 M 00:08:04
10 206 NOWAKOWSKI MACIEJ SP 57 2006 M 00:08:06
11 211 BIELAK DOMINIKA Lublin 2006 K 00:08:32
12 317 POJĘTA MAŁGORZATA AZS UMCS LUBLIN 2006 K 00:08:56
13 204 OSTROWSKA DOMINIKA AZS UMCS LUBLIN 2006 K 00:10:07
14 328 DANILUK MONIKA 1991 K 00:13:00

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni