Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

14.12.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 11 GRYGLICKA NATALIA Przedszkole Kogucik Lublin 2014 K 00:01:28
2 222 OSTAPIUK OLGA 2014 K 00:01:30
3 203 KOZŁOWSKA AGATA Przedszkole w Strzeszkowicach Dużych 2015 K 00:01:41
4 7 KOŁTUNIEWICZ ZOFIA wieś tańczy i biega 2014 K 00:01:47
5 9 ŻAK OLIWIA Przedszkole ABC 2015 K 00:02:07
6 15 BŁAZIAK NATALIA Lublin 2016 K 00:02:15
7 8 NOWAK AMELIA Przedszkole ABC 2015 K 00:02:22
8 12 ŁUSZCZAK MAGDALENA Stay Insane 2016 K 00:02:23
9 1 HERNAS-SZEWCZYK ANASTAZJA Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST 2017 K 00:02:31
10 19 ŻURAWSKA ALICJA Ptysia Team 2016 K 00:02:39
11 23 NIECKARZ HELENA Kapibara 2016 K 00:02:49
12 5 GŁAZ HALSZKA Przedszkole nr 19 w Lublinie 2016 K 00:03:01
13 10 SZUBA ALICJA Stay Insane 2016 K 00:03:21

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 16 KOZŁOWSKA MAJA SP Strzeszkowice Duże 2012 K 00:01:06
2 11 ONISZCZUK MICHALINA Szkoła Sióstr Urszulanek UR 2012 K 00:01:07
3 13 WÓJCIK JULIA Sp. 28 2012 K 00:01:22
4 5 ŻAK JULIA Przedszkole ABC 2013 K 00:01:29
5 2 BORKOWSKA HANNA Przedszkole ABC 2013 K 00:01:40
6 7 WHITE EWELINKA zs12 w Lublinie 2012 K 00:01:44
7 1 BOGUSZ ALICJA Czterolistna Koniczynka 2013 K 00:01:48

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 BRZYSKA LAURA Lublin lekkoatletyka dla kazdego 2011 K 00:02:26
2 7 DUDKIEWICZ IGA 2010 K 00:02:38
3 1 KAWALEC MAJA MARIA SP 43 Lublin 2010 K 00:02:41

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 WÓJCIK WIKTORIA Sp. 28 2007 K 00:03:31
2 125 KUNA ALEKSANDRA AZS UMCS Lublin 2008 K 00:03:32
3 7 GROŃSKA KORNELIA AZS UMCS Lublin 2007 K 00:03:35
4 128 MACIĄG HELENA AZS UMCS Lublin 2007 K 00:03:41
5 11 KOWALIK LIWIA AZS UMCS 2009 K 00:03:41
6 4 BRZYSKA SANDRA Lublin lekkoatletyka dla kazdego 2008 K 00:03:57
7 13 NIEDBALSKA JULIA 2007 K 00:04:18
8 1 PAWĘZKA ALICJA Stay Insane 2009 K 00:04:51

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 322 CZUPRYN AGATA AZS UMCS Lublin 2004 K 00:06:46
2 201 WAŁACH EMILIA Lekkoatletyka dla każdego 2004 K 00:07:59
3 211 BIELAK DOMINIKA Lublin 2006 K 00:08:32
4 317 POJĘTA MAŁGORZATA AZS UMCS LUBLIN 2006 K 00:08:56
5 204 OSTROWSKA DOMINIKA AZS UMCS LUBLIN 2006 K 00:10:07
6 328 DANILUK MONIKA 1991 K 00:13:00

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni