Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

11.12.2021 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 SZEWCZUK BRUNO 2018 M 00:01:18
2 14 ŻURAWSKA ALICJA Ptysia Team 2016 K 00:01:36
3 24 WOJNO ALAN Akademia Przedszkolaczka 2016 M 00:01:42
4 12 BŁAZIAK NATALIA Insane Runners 2016 K 00:01:43
5 20 SIKORA SZYMON Akademia Przedszkolaczka 2017 M 00:01:46
6 18 ZDEB OLIWIER P78 2016 M 00:01:47
7 19 KUCZYŃSKA JULIA 2017 K 00:01:50
8 6 NIECKARZ HELENA Kapibara Studio 2016 K 00:01:55
9 1 STPICZYŃSKA HANNA Przedszkole nr 18 w Lublinie 2016 K 00:01:57
10 7 LICHMAN NADIA Przedszkole Mali Odkrywcy w Łęcznej 2016 K 00:02:03
11 2 STPICZYŃSKA JULIA Przedszkole nr 18 w Lublinie 2017 K 00:02:04
12 26 GŁAZ HALSZKA Leśna Baza Basia 2016 K 00:02:15
13 23 ŚLUSARZ TYMOTEUSZ Bajkowy dworek 2019 M 00:03:18
14 101 SZCZĘSNY KACPER 2017 M 00:03:18
15 21 GRAJ ZOFIA Biegający Świdnik 2019 K 00:03:27
16 25 NIECKARZ RADOMIR Kapibara 2019 M 00:03:30
17 22 GRUDZIEŃ KRZESIMIR Banda Grudnia 2019 M 00:03:37

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 14 BUBIŃSKI KACPER Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu 2014 M 00:01:03
2 12 GUSTAW OSKAR SP NR 58 2014 M 00:01:06
3 5 BURY LEON P 36 Lublin 2015 M 00:01:17
4 9 KULAWIAK AMELIA 2015 K 00:01:18
5 104 ŻAK OLIWIA 2015 K 00:01:22
6 10 MAJERSKA MARIA Przedszkole nr. 16 2015 K 00:01:23
7 101 KWIATKOWSKI KONSTANTY Przedszkole Zacisze 2015 M 00:01:26
8 15 MALINOWSKI FILIP 2015 M 00:01:27
9 3 TOŁYSZ TYMOTEUSZ Przedszkole nr 78 2015 M 00:01:43

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 106 RZĘDZIAN BŁAŻEJ Łeczna Biega 2013 M 00:02:25
2 17 BUBIŃSKI FILIP Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu 2012 M 00:02:25
3 2 LICHMAN KAROL SP 2 w Łęcznej 2013 M 00:02:27
4 18 MATYJASZCZYK WOJCIECH ŁĘCZNA BIEGA 2013 M 00:02:27
5 107 RZĘDZIAN MIŁOSZ Łeczna Biega 2013 M 00:02:36
6 105 RZĘDZIAN IGNACY SP 10 2012 M 00:02:44
7 5 BURY ERYK SP 38 lublin 2012 M 00:02:52
8 109 RAKOWSKI WITEK Sp 6 2012 M 00:02:55
9 13 WÓJCIK JULIA SP.28 LUBLIN 2012 K 00:02:58
10 14 GRUDZIEŃ KONSTANTY Banda Grudnia 2013 M 00:03:00
11 11 GOŁĘBIOWSKA GABRIELA Zwinne koty 2012 K 00:03:03

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 OGRODNIK BORYS SP nr 50 w Lublinie 2010 M 00:05:43
2 2 WYRWISZ ŁUKASZ SP 16 w Lublinie 2011 M 00:05:51
3 9 SZAFRANIEC JAKUB Sp 6 Lublin 2010 M 00:05:57
4 103 RAKOWSKI GUSTAW Żegluj Lublin 2010 M 00:06:07
5 8 KLAUTZSCH KONRAD 2009 M 00:07:43

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 201 NOWAKOWSKI MACIEJ Nowakowscy 2006 M 00:07:06
2 206 SOKOŁOWSKI MACIEJ 9 LO im.Mikołaja Kopernika w Lublinie 2006 M 00:07:07
3 210 GOŚCIŃSKI JAKUB UKS 51 2007 M 00:07:08
4 204 MAZUR JACEK Szkoła Podstawowa nr 51 w Lublinie 2008 M 00:07:09
5 207 DYBOWSKI ADAM UKS 51 2007 M 00:07:48
6 301 WAŚKOWICZ MAŁGORZATA KS Olimpia Lublin 2007 K 00:08:10
7 211 KUNA ALEKSANDRA AZS UMCS 2008 K 00:08:22
8 208 WÓJCIK WIKTORIA SP.28 LUBLIN 2007 K 00:09:24

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni