z

Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

11.01.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 DUTKIEWICZ OSKAR PRZEDSZKOLE NR 63 LUBLIN UL. SZMARAGDOWA 2014 M 00:01:16
2 4 CHUDY KACPER 2014 M 00:01:23
3 16 BŁAZIAK IGNACY Lublin 2014 M 00:01:38
4 7 KOŁTUNIEWICZ ZOFIA wieś tańczy i biega 2014 K 00:01:46
5 230 KOZŁOWSKA AGATA Przedszkole w Strzeszkowicach Dużych 2015 K 00:01:54
6 3 BORKOWSKI KUBA Przedszkole ABC 2015 M 00:02:00
7 13 LIPSKI MAKSYMILIAN Lipscy Wunderteam 2016 M 00:02:04
8 20 KSIĄŻEK IGOR 2015 M 00:02:04
9 9 ŻAK OLIWIA Przedszkole ABC 2015 K 00:02:08
10 12 ŁUSZCZAK MAGDALENA Stay Insane 2016 K 00:02:10
11 15 BŁAZIAK NATALIA Lublin 2016 K 00:02:26
12 231 SUSZEK IGNACY 2015 M 00:02:31
13 19 ŻURAWSKA ALICJA Ptysia Team 2016 K 00:02:33
14 1 HERNAS-SZEWCZYK ANASTAZJA Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST 2017 K 00:02:40
15 18 TOŁYSZ TYMOTEUSZ Przedszkole nr 78, LUBLIN 2015 M 00:02:43
16 5 GŁAZ HALSZKA Przedszkole nr 19 w Lublinie 2016 K 00:03:16
17 10 SZUBA ALICJA Stay Insane 2016 K 00:03:52
18 2 BOGUSZ DAWID Czterolistna Koniczynka 2016 M 00:03:53

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 WIECZERNIAK KUBA SP 32 w Lublinie 2012 M 00:01:04
2 16 KOZŁOWSKA MAJA SP Strzeszkowice Duże 2012 K 00:01:06
3 11 ONISZCZUK MICHALINA Szkoła Sióstr Urszulanek UR 2012 K 00:01:11
4 12 LIPSKI TYMOTEUSZ Lipscy Wunderteam 2013 M 00:01:26
5 15 KSIĄŻEK HUBERT 2012 M 00:01:27
6 2 BORKOWSKA HANNA Przedszkole ABC 2013 K 00:01:30
7 229 CHOMICKI WOJCIECH SP Jastków 2012 M 00:01:33
8 202 PRÓCHNIEWICZ POLA 2013 K 00:01:36
9 5 ŻAK JULIA Przedszkole ABC 2013 K 00:01:37
10 7 WHITE EWELINKA zs12 w Lublinie 2012 K 00:01:45
11 10 ŁUSZCZAK MATEUSZ Stay Insane 2012 M 00:01:47
12 8 CIESIELSKI ALEKSANDER Przedszkole ABC 2013 M 00:01:52
13 1 BOGUSZ ALICJA Czterolistna Koniczynka 2013 K 00:01:55

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 SZAFRANIEC JAKUB lublin SP Nr 6 2010 M 00:02:34
2 6 WHITE MARSHALL zs12 w Lublinie 2010 M 00:02:38
3 126 BRZYSKA LAURA Lublin lekkoatletyka dla kazdego 2011 K 00:02:45
4 1 KAWALEC MAJA MARIA SP 43 Lublin 2010 K 00:02:45
5 127 PRÓCHNIEWICZ HANNA 2010 K 00:02:55
6 7 DUDKIEWICZ IGA 2010 K 00:02:56
7 9 KOWALCZYK MAŁGOSIA 2011 K 00:03:04
8 11 KONOPKA MICHAŁ Szkoła Podstawowa nr 6 /Lubelska Grupa Triathlonu 2010 M 00:03:24

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 125 JARMOSZEWICZ JAN 2008 M 00:03:15
2 137 NIEZGODA ALEKSANDRA UKS 51 2007 K 00:03:35
3 5 KOŁTUNIEWICZ BARTŁOMIEJ wieś tańczy i biega 2008 M 00:03:37
4 7 GROŃSKA KORNELIA AZS UMCS Lublin 2007 K 00:03:40
5 8 WÓJCIK WIKTORIA Sp. 28 2007 K 00:03:44
6 133 KUNA ALEKSANDRA AZS UMCS Lublin 2008 K 00:03:46
7 4 BRZYSKA SANDRA Lublin lekkoatletyka dla kazdego 2008 K 00:04:09
8 18 CHUDY WIKTORIA Lublin 2008 K 00:04:33
9 6 ŚMIECHOWICZ KAJETAN Stay Insane 2009 M 00:04:48
10 17 KLAUTZSCH KONRAD 2009 M 00:04:51
11 12 KOWALCZYK AMELIA 2009 K 00:05:04

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 342 SZCZEKALA OLIWIER 2004 M 00:06:32
2 340 WASILEWSKI MATEUSZ AZS UMCS LUBLIN 2005 M 00:06:33
3 343 POLSKI MATEUSZ Uks 51 2004 M 00:06:42
4 338 MAJ PAWEŁ AZS Lublin 2004 M 00:06:45
5 332 SITAREK WIKTOR AZS UMCS LUBLIN 2004 M 00:06:45
6 337 CZUPRYN AGATA AZS UMCS Lublin 2004 K 00:06:52
7 341 SADOWSKI BARTOSZ AZS 2005 M 00:07:07
8 317 SKOCZEK JULIUSZ AZS UMCS LUBLIN 2005 M 00:07:09
9 202 GAWDA HANNA Centrum Medyczne Orto-Optymist 2005 K 00:08:19
10 334 POJĘTA MAŁGORZATA AZS UMCS LUBLIN 2006 K 00:08:30
11 211 BIELAK DOMINIKA Lublin 2006 K 00:08:45
12 335 JARMOSZEWICZ KAROLINA 2006 K 00:09:18
13 204 OSTROWSKA DOMINIKA AZS UMCS LUBLIN 2006 K 00:09:32

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni