Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

11.01.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 DUTKIEWICZ OSKAR PRZEDSZKOLE NR 63 LUBLIN UL. SZMARAGDOWA 2014 M 00:01:16
2 4 CHUDY KACPER 2014 M 00:01:23
3 16 BŁAZIAK IGNACY Lublin 2014 M 00:01:38
4 3 BORKOWSKI KUBA Przedszkole ABC 2015 M 00:02:00
5 13 LIPSKI MAKSYMILIAN Lipscy Wunderteam 2016 M 00:02:04
6 20 KSIĄŻEK IGOR 2015 M 00:02:04
7 231 SUSZEK IGNACY 2015 M 00:02:31
8 18 TOŁYSZ TYMOTEUSZ Przedszkole nr 78, LUBLIN 2015 M 00:02:43
9 2 BOGUSZ DAWID Czterolistna Koniczynka 2016 M 00:03:53

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 WIECZERNIAK KUBA SP 32 w Lublinie 2012 M 00:01:04
2 12 LIPSKI TYMOTEUSZ Lipscy Wunderteam 2013 M 00:01:26
3 15 KSIĄŻEK HUBERT 2012 M 00:01:27
4 229 CHOMICKI WOJCIECH SP Jastków 2012 M 00:01:33
5 10 ŁUSZCZAK MATEUSZ Stay Insane 2012 M 00:01:47
6 8 CIESIELSKI ALEKSANDER Przedszkole ABC 2013 M 00:01:52

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 SZAFRANIEC JAKUB lublin SP Nr 6 2010 M 00:02:34
2 6 WHITE MARSHALL zs12 w Lublinie 2010 M 00:02:38
3 11 KONOPKA MICHAŁ Szkoła Podstawowa nr 6 /Lubelska Grupa Triathlonu 2010 M 00:03:24

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 125 JARMOSZEWICZ JAN 2008 M 00:03:15
2 5 KOŁTUNIEWICZ BARTŁOMIEJ wieś tańczy i biega 2008 M 00:03:37
3 6 ŚMIECHOWICZ KAJETAN Stay Insane 2009 M 00:04:48
4 17 KLAUTZSCH KONRAD 2009 M 00:04:51

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 342 SZCZEKALA OLIWIER 2004 M 00:06:32
2 340 WASILEWSKI MATEUSZ AZS UMCS LUBLIN 2005 M 00:06:33
3 343 POLSKI MATEUSZ Uks 51 2004 M 00:06:42
4 338 MAJ PAWEŁ AZS Lublin 2004 M 00:06:45
5 332 SITAREK WIKTOR AZS UMCS LUBLIN 2004 M 00:06:45
6 341 SADOWSKI BARTOSZ AZS 2005 M 00:07:07
7 317 SKOCZEK JULIUSZ AZS UMCS LUBLIN 2005 M 00:07:09

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni