Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

11.01.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 KOŁTUNIEWICZ ZOFIA wieś tańczy i biega 2014 K 00:01:46
2 230 KOZŁOWSKA AGATA Przedszkole w Strzeszkowicach Dużych 2015 K 00:01:54
3 9 ŻAK OLIWIA Przedszkole ABC 2015 K 00:02:08
4 12 ŁUSZCZAK MAGDALENA Stay Insane 2016 K 00:02:10
5 15 BŁAZIAK NATALIA Lublin 2016 K 00:02:26
6 19 ŻURAWSKA ALICJA Ptysia Team 2016 K 00:02:33
7 1 HERNAS-SZEWCZYK ANASTAZJA Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST 2017 K 00:02:40
8 5 GŁAZ HALSZKA Przedszkole nr 19 w Lublinie 2016 K 00:03:16
9 10 SZUBA ALICJA Stay Insane 2016 K 00:03:52

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 16 KOZŁOWSKA MAJA SP Strzeszkowice Duże 2012 K 00:01:06
2 11 ONISZCZUK MICHALINA Szkoła Sióstr Urszulanek UR 2012 K 00:01:11
3 2 BORKOWSKA HANNA Przedszkole ABC 2013 K 00:01:30
4 202 PRÓCHNIEWICZ POLA 2013 K 00:01:36
5 5 ŻAK JULIA Przedszkole ABC 2013 K 00:01:37
6 7 WHITE EWELINKA zs12 w Lublinie 2012 K 00:01:45
7 1 BOGUSZ ALICJA Czterolistna Koniczynka 2013 K 00:01:55

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 126 BRZYSKA LAURA Lublin lekkoatletyka dla kazdego 2011 K 00:02:45
2 1 KAWALEC MAJA MARIA SP 43 Lublin 2010 K 00:02:45
3 127 PRÓCHNIEWICZ HANNA 2010 K 00:02:55
4 7 DUDKIEWICZ IGA 2010 K 00:02:56
5 9 KOWALCZYK MAŁGOSIA 2011 K 00:03:04

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 137 NIEZGODA ALEKSANDRA UKS 51 2007 K 00:03:35
2 7 GROŃSKA KORNELIA AZS UMCS Lublin 2007 K 00:03:40
3 8 WÓJCIK WIKTORIA Sp. 28 2007 K 00:03:44
4 133 KUNA ALEKSANDRA AZS UMCS Lublin 2008 K 00:03:46
5 4 BRZYSKA SANDRA Lublin lekkoatletyka dla kazdego 2008 K 00:04:09
6 18 CHUDY WIKTORIA Lublin 2008 K 00:04:33
7 12 KOWALCZYK AMELIA 2009 K 00:05:04

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 337 CZUPRYN AGATA AZS UMCS Lublin 2004 K 00:06:52
2 202 GAWDA HANNA Centrum Medyczne Orto-Optymist 2005 K 00:08:19
3 334 POJĘTA MAŁGORZATA AZS UMCS LUBLIN 2006 K 00:08:30
4 211 BIELAK DOMINIKA Lublin 2006 K 00:08:45
5 335 JARMOSZEWICZ KAROLINA 2006 K 00:09:18
6 204 OSTROWSKA DOMINIKA AZS UMCS LUBLIN 2006 K 00:09:32

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni