Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

05.03.2022 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 14 ŻURAWSKA ALICJA Ptysia Team 2016 K 00:01:31
2 24 WOJNO ALAN Akademia Przedszkolaczka 2016 M 00:01:38
3 7 LICHMAN NADIA Przedszkole Mali Odkrywcy w Łęcznej 2016 K 00:01:39
4 17 ZWIJACZ JUSTYNA Przedszkole Nr 5 2016 K 00:01:40
5 19 KUCZYŃSKA JULIA 2017 K 00:01:40
6 12 BŁAZIAK NATALIA Insane Runners 2016 K 00:01:41
7 1 STPICZYŃSKA HANNA Przedszkole nr 18 w Lublinie 2016 K 00:01:44
8 6 NIECKARZ HELENA Kapibara Studio 2016 K 00:01:48
9 15 MAJERSKA HANNA Przedszkole nr. 16 2018 K 00:02:01
10 16 ZWIJACZ HELENA Przedszkole Nr 5 2017 K 00:02:41
11 2 STPICZYŃSKA JULIA Przedszkole nr 18 w Lublinie 2017 K 00:02:44
12 25 NIECKARZ RADOMIR Kapibara 2019 M 00:02:47
13 20 SIKORA SZYMON Akademia Przedszkolaczka 2017 M 00:03:25

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 GUSTAW OSKAR SP NR 58 2014 M 00:01:00
2 14 BUBIŃSKI KACPER Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu 2014 M 00:01:00
3 101 PRADIUCH OLGA 2014 K 00:01:11
4 5 BURY LEON P 36 Lublin 2015 M 00:01:13
5 8 BŁAZIAK IGNACY Insane Runners 2014 M 00:01:14
6 107 KWIATKOWSKI KONSTANTY Przedszkole Zacisze 2015 M 00:01:16
7 9 KULAWIAK AMELIA 2015 K 00:01:16
8 10 MAJERSKA MARIA Przedszkole nr. 16 2015 K 00:01:27
9 108 ŻAK OLIWIA 2015 K 00:01:28
10 13 BODZIAK KAROL Przedszkole 78 2015 M 00:01:32
11 6 KUNDYS JAKUB PSP 30 2015 M 00:01:38

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 106 RUDZKI KACPER Lekkoatletyka dla każdego 2013 M 00:02:18
2 107 RZĘDZIAN MIŁOSZ Łeczna Biega 2013 M 00:02:22
3 18 MATYJASZCZYK WOJCIECH ŁĘCZNA BIEGA 2013 M 00:02:24
4 2 LICHMAN KAROL SP 2 w Łęcznej 2013 M 00:02:29
5 110 RZĘDZIAN BŁAŻEJ Łeczna Biega 2013 M 00:02:29
6 114 POŁEĆ IGOR SP 11 2012 M 00:02:38
7 17 BUBIŃSKI FILIP Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu 2012 M 00:02:46
8 13 WÓJCIK JULIA SP.28 LUBLIN 2012 K 00:02:52
9 105 ŻAK JULIA Sp 58 2013 K 00:02:54
10 5 BURY ERYK SP 38 lublin 2012 M 00:03:00
11 113 RZĘDZIAN IGNACY 2012 M 00:03:01
12 11 GOŁĘBIOWSKA GABRIELA Zwinne koty 2012 K 00:03:07
13 111 PRÓCHNIEWICZ POLA Sp 58 2013 K 00:03:18

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 103 WASILEWSKI OSKAR AGROS ZAMOŚĆ 2010 M 00:04:01
2 4 OGRODNIK BORYS SP nr 50 w Lublinie 2010 M 00:04:13
3 105 RUDZKA ZUZANNA Lekkoatletyka dla każdego 2010 K 00:04:16
4 104 RUDZKA LILIANNA Lekkoatletyka dla każdego 2010 K 00:04:25
5 5 ŚMIECHOWICZ KAJETAN Stay Insane 2009 M 00:04:31
6 9 SZAFRANIEC JAKUB Sp 6 Lublin 2010 M 00:04:36
7 7 POŁEĆ SZYMON SP 11 2010 M 00:04:45
8 6 TUROWSKA LENA SP 42 2009 K 00:05:50
9 8 KLAUTZSCH KONRAD 2009 M 00:05:55
10 106 PRÓCHNIEWICZ HANNA 2010 K 00:06:57

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 201 NOWAKOWSKI MACIEJ Nowakowscy 2006 M 00:06:51
2 206 SOKOŁOWSKI MACIEJ 9 LO im.Mikołaja Kopernika w Lublinie 2006 M 00:06:53
3 204 MAZUR JACEK Szkoła Podstawowa nr 51 w Lublinie 2008 M 00:06:53
4 210 GOŚCIŃSKI JAKUB UKS 51 2007 M 00:06:54
5 202 NOWAKOWSKI MARCIN Nowakowscy 2007 M 00:07:08
6 211 KUNA ALEKSANDRA AZS UMCS 2008 K 00:07:10
7 301 SZCZYGIELSKA MAJA AGROS ZAMOŚĆ 2006 K 00:07:36
8 208 WÓJCIK WIKTORIA SP.28 LUBLIN 2007 K 00:08:02

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni