z

Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6

17.03.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 PIESIAK WOJCIECH PRZEDSZKOLE 63 LUBLIN 2012 M 00:02:29
2 1 PIESIAK TOMASZ PRZEDSZKOLE 63 LUBLIN 2013 M 00:02:32
3 6 WÓJCIK JULIA Przedszkole nr 72 2012 K 00:02:40
4 19 OLESZCZUK ZUZANNA dzieciakibystrzaki.pl 2012 K 00:03:07
5 81 WHITE EWELINA Przedszkole Prywatne STRUMYK 2012 K 00:03:12
6 4 TOMCZYK HUBERT Przedszkole nr 78 Lublin 2012 M 00:03:38
7 14 ŻAK JULIA Przedszkole ABC 2013 K 00:03:39
8 80 GRYGLICKA NATALIA 2014 K 00:04:02
9 75 RUSINEK WITOLD 2013 M 00:04:25
10 8 KOŁTUNIEWICZ ZOFIA Przedszkole nr 52 2014 K 00:04:26
11 13 ŻURAWSKA ALICJA Ptysia Team 2016 K 00:05:06
12 15 ŻAK OLIWIA Żłobek Szczęśliwy Maluch 2015 K 00:05:07
13 22 MAZUREK JULIA 2012 K 00:05:10

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 11 WÓJCICKI MAREK ,JAN SZKOŁA PODSTAWOWA W STARYCH BOISKACH 2010 M 00:01:47
2 80 PRÓCHNIEWICZ HANNA SP 50 2010 K 00:01:57
3 12 WHITE MARSHALL ZS 12 Lublin 2010 M 00:02:27
4 81 GRYGLICKI KAROL 2011 M 00:04:33

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 KOŁTUNIEWICZ BARTŁOMIEJ SP 23 2008 M 00:03:22
2 8 KUNIEWICZ HUBERT Szkoła Podstawowa nr 43 2009 M 00:03:29
3 92 ZGIERSKI TOMASZ SP 51 2009 M 00:03:33
4 90 OLESZCZUK MACIEJ SP 48 Lublin 2009 M 00:03:34
5 93 KARLIKOWSKI ŁUKASZ 2009 M 00:04:08
6 2 PAWĘZKA ALICJA Stay Insane / Banda Grudnia 2009 K 00:04:14
7 9 MAZUREK DAGMARA 2009 K 00:04:46
8 4 TOMCZYK IGA SP 30 Lublin 2009 K 00:05:41

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 95 ZGIERSKI ADAM LA dla Każdego 2006 M 00:06:47
2 96 MACKIEWICZ MAGDALENA Lekkoatletyka dla każdego 2005 K 00:06:49
3 98 NIEZGODA ALEKSANDRA UKS 51 Lublin 2007 K 00:07:06
4 97 WÓJCIK WIKTORIA Sp. nr 28 Lublin 2007 K 00:07:14
5 9 BIELAK DOMINIKA SP 43 Lubli 2006 K 00:07:20
6 90 POJĘTA MAŁGORZATA Lekkoatletyka dla każdego 2006 K 00:08:14
7 1 OLESZCZUK PIOTR Sp 48 2006 M 00:08:24
8 99 WĄSIK MATYLDA Lekkoatletyka dla każdego - Lublin 2007 K 00:08:38
9 12 GAWDA HANNA CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 2005 K 00:12:45

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 296 WRONA KUBA AZS UMCS Lublin 2003 M 00:10:29
2 291 SITAREK WIKTOR AZS UMLS Lublin 2004 M 00:10:47
3 210 SADKOWSKA GABI Sp 51 Lublin 2004 K 00:14:02
4 293 TUSTANOWSKA MARTYNA Lekkoatletyka dla Każdego Lublin 2004 K 00:16:10
5 295 WEGIERA ALICJA Lekkoatletyka dla każdego 2004 K 00:16:11

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni