z

Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

11.11.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 246 BERWERTZ KSAWERY PRZEDSZKOLE 36 2013 M 00:01:21
2 3 ŻAK JULIA Przedszkole ABC 2013 K 00:01:27
3 6 HAŁASA MATEUSZ przedszkole nr 10 2013 M 00:01:30
4 254 ANDRZEJEWSKI KONRAD 2013 M 00:01:31
5 2 SZAROTA AMELIA 2013 K 00:01:35
6 19 JÓŹWIAK ALICJA Przedszkole 48 2013 K 00:01:38
7 13 ZUGAJ MICHAŁ Przedszkole nr 47 w Lublinie 2014 M 00:01:38
8 245 SIWIEC ALICJA 2013 K 00:01:39
9 241 NOWAK FRANEK Przedszkole ABC 2013 M 00:01:41
10 244 OSTAPIUK OLGA 2014 K 00:01:42
11 240 PRÓCHNIEWICZ POLA 2013 K 00:01:44
12 17 KOŚCIOŁEK ALICJA Przedszkole Św. Franciszka z Asyżu w Lublinie 2013 K 00:01:44
13 249 BORKOWSKA HANNA Przedszkole ABC 2013 K 00:01:46
14 12 GRYGLICKA NATALIA Przedszkole Kogucik 2014 K 00:01:49
15 253 SUWAŁA TOLA 2013 K 00:01:50
16 248 STAROBRAT BARBARA Przedszkole nr 37 2013 K 00:01:56
17 255 SKOWROŃSKI KRYSTIAN ABC Lublin 2013 M 00:02:04
18 252 ZGIERSKI JACEK 2015 M 00:02:05
19 258 ADASZEK HANNA Przedszkole nr 32 2013 K 00:02:05
20 9 LATO KRZYSZTOF Lublin Biega 2014 M 00:02:07
21 242 NOWAK AMELKA Przedszkole ABC 2015 K 00:02:08
22 11 IRACKI MIŁOSZ 2013 M 00:02:10
23 243 PIETRAS LENA Przedszkole Ziarenko 2013 K 00:02:13
24 16 KWIATKOWSKI KONSTANTY Przedszkole Zacisze 2015 M 00:02:20
25 1 KAWALEC ADAM Przedszkole nr 37 Lublin 2014 M 00:02:21
26 10 KOŁTUNIEWICZ ZOFIA wieś tańczy i biega 2014 K 00:02:22
27 251 BORKOWSKI KUBA Przedszkole ABC 2015 M 00:02:24
28 21 SZEWCZUK GABRIEL 2015 M 00:02:28
29 259 PIESIAK TOMASZ 2013 M 00:02:30
30 4 ŻAK OLIWIA Przedszkole ABC 2015 K 00:02:52
31 8 ŻURAWSKA ALICJA Ptysia Team 2016 K 00:02:54
32 5 GŁAZ HALSZKA 2016 K 00:03:00
33 15 TOŁYSZ TYMOTEUSZ Przedszkole 78 Lublin 2015 M 00:03:03
34 7 HAŁASA MARTYNA 2016 K 00:03:28
35 14 HERNAS-SZEWCZYK ANASTAZJA 2017 K 00:04:25

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 GRYGLICKI KAROL Szkoła Podstawowa nr 48 w Lublinie 2011 M 00:01:08
2 253 ADASZEK GUSTAW SP nr 30 2011 K 00:01:11
3 4 KAWKA BARTOSZ Gloria Victis 2011 M 00:01:12
4 231 BARTOSZCZE BARTŁOMIEJ Lekkoatletyka dla każdego 2011 M 00:01:13
5 10 KOŚCIOŁEK FRANCISZEK SP 57 2011 M 00:01:16
6 3 KOWALCZYK MAŁGORZATA 2011 K 00:01:16
7 11 JÓŹWIAK JULIA Przedszkole 48 2012 K 00:01:17
8 252 PIESIAK WOJCIECH 2012 M 00:01:18
9 12 LITKOWSKI RAFAŁ Chatka Puchatka II 2012 M 00:01:20
10 251 ZGIERSKI MICHAŁ Przedszkole nr 31 2012 M 00:01:21
11 250 OLESZCZUK ZUZANNA Dzieciaki Bystrzaki 2012 K 00:01:25
12 249 WILKOŁASKA KLARA SP 28 Lublin 2012 K 00:01:27
13 1 WHITE EWELINKA Przedszkole prywatne STRUMYK 2012 K 00:01:29
14 9 MAZUREK JULIA 2012 K 00:01:31
15 2 TOMCZYK HUBERT NovemBeer Running Team 2012 M 00:01:31

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 KUNIEWICZ HUBERT Szkoła Podstawowa nr 43 2009 M 00:02:11
2 17 OLESZCZUK MACIEJ SP 48 2009 M 00:02:12
3 11 MIŁOSZEWICZ WIKTORIA Lekkoatletyka dla każdego - Lublin 2009 K 00:02:17
4 9 KARLIKOWSKI ŁUKASZ Łęczna Biega 2009 M 00:02:26
5 15 MAZUREK DAGMARA Lekkoatletyka dla kazdego - Lublin 2009 K 00:02:30
6 10 WÓJCICKI MAREK ,JAN SZKOŁA PODSTAWOWA W STARYCH BOISKACH 2010 M 00:02:33
7 19 SZAFRANIEC JAKUB Sp 6 w Lublinie 2010 M 00:02:34
8 141 LICEWICZ DAWID SP 38 Lublin 2009 M 00:02:36
9 140 KOŁKOWICZ REMIGIUSZ Yoda biega 2010 M 00:02:40
10 2 KAWALEC MAJA MARIA SP43 2010 K 00:02:42
11 136 STAROBRAT ADAM szkoła podstawowa nr 16 im Fryderyka Chopina w Lublinie 2010 M 00:02:47
12 13 DUDKIEWICZ IGA 2010 K 00:02:49
13 14 KWIATKOWSKI TYMOTEUSZ Szkoła Podstawowa nr 6 2010 M 00:02:52
14 142 ŁUKANTY ANTEK 2009 M 00:02:53
15 134 WOŹNIAK JAGODA 2010 K 00:02:54
16 1 WHITE MARSHALL ZS 12 w Lublinie 2010 M 00:02:57
17 132 PRÓCHNIEWICZ HANIA Sp 50 2010 K 00:02:58
18 16 KONOPKA MICHAŁ LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 2010 M 00:02:59
19 137 WILKOŁASKA IWONA SP 28 Lublin 2009 K 00:03:03
20 5 TOMCZYK IGA NovemBeer Running Team 2009 K 00:03:04
21 138 LISIECKI PAWEŁ 2010 M 00:03:05
22 6 KOWALCZYK AMELIA 2009 K 00:03:06
23 139 PAŁKA MARIA Wolność Endorfinom 2010 K 00:03:10
24 20 KURSA MATEUSZ Szkoła Podstawowa w Nałęczowie 2009 M 00:03:17
25 135 OSTAPIUK BARTŁOMIEJ 2010 M 00:03:20
26 8 PAWĘZKA ALICJA Stay Insane 2009 K 00:05:22

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 14 ANTOŃCZAK BARTOSZ Szkoła podstawowa nr 4 Łęczna 2007 M 00:05:08
2 1 KUNIEWICZ ANITA Szkoła Podstawowa nr 43 2006 K 00:05:14
3 154 NIEZGODA ALEKSANDRA UKS 51 2007 K 00:05:17
4 157 MASZKOWSKI MATEUSZ UKS 51 2007 M 00:05:20
5 151 ZGIERSKI ADAM Lekkoatletyka dla każdego 2006 M 00:05:25
6 146 WOJTYSIAK WIKTORIA AZS UMCS Lublin 2007 K 00:05:36
7 152 MANIARA JAN Lekko atletyka dla każdego Lublin 2006 M 00:05:41
8 147 MOŁDACH SZYMON Lekkoatletyka dla Każdego 2008 M 00:05:42
9 160 KRUSIŃSKI BRYAN Grupa Bury 2006 M 00:05:43
10 8 POJĘTA MAŁGORZATA Lekkoatletyka dla każdego 2006 K 00:05:44
11 149 NOWAKOWSKA ALICJA lekkoatletyka dla kazdego 2005 K 00:05:45
12 12 KUNACH KAROL SP nr 4 2007 M 00:05:48
13 148 PAŁKA FRANCISZEK Wolność Endorfinom 2006 M 00:05:48
14 156 CHOMA BARTOSZ 2007 M 00:05:50
15 4 WÓJCIK WIKTORIA SP.28 2007 K 00:06:04
16 11 JAROSZ HANNA Adwokaci Lublin 2007 K 00:06:05
17 7 GROŃSKA KORNELIA AZS UMCS Lublin 2007 K 00:06:06
18 145 BARTOSZCZE RADOSŁAW Lekkoatletyka dla każdego 2007 M 00:06:08
19 13 KOZYRA MAREK SP nr16 Lublin 2006 M 00:06:13
20 161 KRUSIŃSKI TYMON Grupa Bury 2008 M 00:06:17
21 159 WĄSIK MATYLDA Lekkoatletyka dla każdego 2007 K 00:06:49
22 158 FRANCZAK DOMINIKA Biegający Świdnik 2007 K 00:07:10
23 10 KOŚCIOŁEK ANTONINA SP 57 2008 K 00:07:23
24 162 KURUS WIKTOR sp nr 57 w Lublinie 2006 M 00:07:34
25 328 SZCZĘSNA IZABELLA Gloria Victis 2006 K 00:07:42

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 324 MAJ PAWEŁ LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO 2004 M 00:07:45
2 329 KAMIŃSKI MIKOŁAJ LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO 2003 M 00:07:47
3 325 CZUPRYN AGATA Lekkoatletyka Dla Każdego 2004 K 00:07:47
4 323 SITAREK WIKTOR lekkoatletyka dla każdego lublin 2004 M 00:07:53
5 211 OLESZCZUK MAJA SP 18 2003 K 00:07:55
6 201 WARYCH JAN SP 50 Lublin / Lubelska Grupa Triathlonu 2004 M 00:07:56
7 332 MASZKOWSKI JAKUB UKS 51 2004 M 00:07:58
8 205 GROŃSKI OSKAR AZS UMCS Lublin 2003 M 00:08:09
9 203 GAWDA HANNA Szkoła im. Klonowica/Centrum Medyczne ORTO-OPTYMIST 2005 K 00:08:11
10 204 KOS JAKUB Lekkoatletyka dla każdego 2004 M 00:08:17
11 333 BIELECKI WOJCIECH SP 18 Lublin 2005 M 00:08:41
12 212 KUNACH FILIP lekkoatletyka dla każdego 2005 M 00:09:03
13 207 MACKIEWICZ MAGDALENA Lekkoatletyka dla każdego- SP46 2005 K 00:09:26
14 208 BIESZCZ JAKUB 2003 M 00:09:32
15 322 CZERWONKA ANETA LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO 2003 K 00:09:36
16 320 SZUMSKI MACIEJ lekkoatletyka dla każdego 2004 M 00:09:39
17 326 PAŁKA WERONIKA 2003 K 00:10:00
18 330 WOŹNIAK MAJA 2005 K 00:10:57
19 202 RZOSIŃSKA WERONIKA Szkoła podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Jastkowie 2004 K 00:10:59
20 331 PIETRZOWSKA ZOFIA SP 30 2004 K 00:11:08
21 321 WÓJTOWICZ EMILIA LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO 2003 K 00:11:33
22 210 KOŚCIOŁEK ŁUCJA Gim. Śródziemnomorskie 2003 K 00:13:03

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni