Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

11.11.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 3 ŻAK JULIA Przedszkole ABC 2013 K 00:01:27
2 2 SZAROTA AMELIA 2013 K 00:01:35
3 19 JÓŹWIAK ALICJA Przedszkole 48 2013 K 00:01:38
4 245 SIWIEC ALICJA 2013 K 00:01:39
5 244 OSTAPIUK OLGA 2014 K 00:01:42
6 240 PRÓCHNIEWICZ POLA 2013 K 00:01:44
7 17 KOŚCIOŁEK ALICJA Przedszkole Św. Franciszka z Asyżu w Lublinie 2013 K 00:01:44
8 249 BORKOWSKA HANNA Przedszkole ABC 2013 K 00:01:46
9 12 GRYGLICKA NATALIA Przedszkole Kogucik 2014 K 00:01:49
10 253 SUWAŁA TOLA 2013 K 00:01:50
11 248 STAROBRAT BARBARA Przedszkole nr 37 2013 K 00:01:56
12 258 ADASZEK HANNA Przedszkole nr 32 2013 K 00:02:05
13 242 NOWAK AMELKA Przedszkole ABC 2015 K 00:02:08
14 243 PIETRAS LENA Przedszkole Ziarenko 2013 K 00:02:13
15 10 KOŁTUNIEWICZ ZOFIA wieś tańczy i biega 2014 K 00:02:22
16 4 ŻAK OLIWIA Przedszkole ABC 2015 K 00:02:52
17 8 ŻURAWSKA ALICJA Ptysia Team 2016 K 00:02:54
18 5 GŁAZ HALSZKA 2016 K 00:03:00
19 7 HAŁASA MARTYNA 2016 K 00:03:28
20 14 HERNAS-SZEWCZYK ANASTAZJA 2017 K 00:04:25

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 253 ADASZEK GUSTAW SP nr 30 2011 K 00:01:11
2 3 KOWALCZYK MAŁGORZATA 2011 K 00:01:16
3 11 JÓŹWIAK JULIA Przedszkole 48 2012 K 00:01:17
4 250 OLESZCZUK ZUZANNA Dzieciaki Bystrzaki 2012 K 00:01:25
5 249 WILKOŁASKA KLARA SP 28 Lublin 2012 K 00:01:27
6 1 WHITE EWELINKA Przedszkole prywatne STRUMYK 2012 K 00:01:29
7 9 MAZUREK JULIA 2012 K 00:01:31

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 11 MIŁOSZEWICZ WIKTORIA Lekkoatletyka dla każdego - Lublin 2009 K 00:02:17
2 15 MAZUREK DAGMARA Lekkoatletyka dla kazdego - Lublin 2009 K 00:02:30
3 2 KAWALEC MAJA MARIA SP43 2010 K 00:02:42
4 13 DUDKIEWICZ IGA 2010 K 00:02:49
5 134 WOŹNIAK JAGODA 2010 K 00:02:54
6 132 PRÓCHNIEWICZ HANIA Sp 50 2010 K 00:02:58
7 137 WILKOŁASKA IWONA SP 28 Lublin 2009 K 00:03:03
8 5 TOMCZYK IGA NovemBeer Running Team 2009 K 00:03:04
9 6 KOWALCZYK AMELIA 2009 K 00:03:06
10 139 PAŁKA MARIA Wolność Endorfinom 2010 K 00:03:10
11 8 PAWĘZKA ALICJA Stay Insane 2009 K 00:05:22

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 KUNIEWICZ ANITA Szkoła Podstawowa nr 43 2006 K 00:05:14
2 154 NIEZGODA ALEKSANDRA UKS 51 2007 K 00:05:17
3 146 WOJTYSIAK WIKTORIA AZS UMCS Lublin 2007 K 00:05:36
4 8 POJĘTA MAŁGORZATA Lekkoatletyka dla każdego 2006 K 00:05:44
5 149 NOWAKOWSKA ALICJA lekkoatletyka dla kazdego 2005 K 00:05:45
6 4 WÓJCIK WIKTORIA SP.28 2007 K 00:06:04
7 11 JAROSZ HANNA Adwokaci Lublin 2007 K 00:06:05
8 7 GROŃSKA KORNELIA AZS UMCS Lublin 2007 K 00:06:06
9 159 WĄSIK MATYLDA Lekkoatletyka dla każdego 2007 K 00:06:49
10 158 FRANCZAK DOMINIKA Biegający Świdnik 2007 K 00:07:10
11 10 KOŚCIOŁEK ANTONINA SP 57 2008 K 00:07:23
12 328 SZCZĘSNA IZABELLA Gloria Victis 2006 K 00:07:42

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 325 CZUPRYN AGATA Lekkoatletyka Dla Każdego 2004 K 00:07:47
2 211 OLESZCZUK MAJA SP 18 2003 K 00:07:55
3 203 GAWDA HANNA Szkoła im. Klonowica/Centrum Medyczne ORTO-OPTYMIST 2005 K 00:08:11
4 207 MACKIEWICZ MAGDALENA Lekkoatletyka dla każdego- SP46 2005 K 00:09:26
5 322 CZERWONKA ANETA LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO 2003 K 00:09:36
6 326 PAŁKA WERONIKA 2003 K 00:10:00
7 330 WOŹNIAK MAJA 2005 K 00:10:57
8 202 RZOSIŃSKA WERONIKA Szkoła podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Jastkowie 2004 K 00:10:59
9 331 PIETRZOWSKA ZOFIA SP 30 2004 K 00:11:08
10 321 WÓJTOWICZ EMILIA LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO 2003 K 00:11:33
11 210 KOŚCIOŁEK ŁUCJA Gim. Śródziemnomorskie 2003 K 00:13:03

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni