Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

11.11.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 246 BERWERTZ KSAWERY PRZEDSZKOLE 36 2013 M 00:01:21
2 6 HAŁASA MATEUSZ przedszkole nr 10 2013 M 00:01:30
3 254 ANDRZEJEWSKI KONRAD 2013 M 00:01:31
4 13 ZUGAJ MICHAŁ Przedszkole nr 47 w Lublinie 2014 M 00:01:38
5 241 NOWAK FRANEK Przedszkole ABC 2013 M 00:01:41
6 255 SKOWROŃSKI KRYSTIAN ABC Lublin 2013 M 00:02:04
7 252 ZGIERSKI JACEK 2015 M 00:02:05
8 9 LATO KRZYSZTOF Lublin Biega 2014 M 00:02:07
9 11 IRACKI MIŁOSZ 2013 M 00:02:10
10 16 KWIATKOWSKI KONSTANTY Przedszkole Zacisze 2015 M 00:02:20
11 1 KAWALEC ADAM Przedszkole nr 37 Lublin 2014 M 00:02:21
12 251 BORKOWSKI KUBA Przedszkole ABC 2015 M 00:02:24
13 21 SZEWCZUK GABRIEL 2015 M 00:02:28
14 259 PIESIAK TOMASZ 2013 M 00:02:30
15 15 TOŁYSZ TYMOTEUSZ Przedszkole 78 Lublin 2015 M 00:03:03

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 GRYGLICKI KAROL Szkoła Podstawowa nr 48 w Lublinie 2011 M 00:01:08
2 4 KAWKA BARTOSZ Gloria Victis 2011 M 00:01:12
3 231 BARTOSZCZE BARTŁOMIEJ Lekkoatletyka dla każdego 2011 M 00:01:13
4 10 KOŚCIOŁEK FRANCISZEK SP 57 2011 M 00:01:16
5 252 PIESIAK WOJCIECH 2012 M 00:01:18
6 12 LITKOWSKI RAFAŁ Chatka Puchatka II 2012 M 00:01:20
7 251 ZGIERSKI MICHAŁ Przedszkole nr 31 2012 M 00:01:21
8 2 TOMCZYK HUBERT NovemBeer Running Team 2012 M 00:01:31

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 KUNIEWICZ HUBERT Szkoła Podstawowa nr 43 2009 M 00:02:11
2 17 OLESZCZUK MACIEJ SP 48 2009 M 00:02:12
3 9 KARLIKOWSKI ŁUKASZ Łęczna Biega 2009 M 00:02:26
4 10 WÓJCICKI MAREK ,JAN SZKOŁA PODSTAWOWA W STARYCH BOISKACH 2010 M 00:02:33
5 19 SZAFRANIEC JAKUB Sp 6 w Lublinie 2010 M 00:02:34
6 141 LICEWICZ DAWID SP 38 Lublin 2009 M 00:02:36
7 140 KOŁKOWICZ REMIGIUSZ Yoda biega 2010 M 00:02:40
8 136 STAROBRAT ADAM szkoła podstawowa nr 16 im Fryderyka Chopina w Lublinie 2010 M 00:02:47
9 14 KWIATKOWSKI TYMOTEUSZ Szkoła Podstawowa nr 6 2010 M 00:02:52
10 142 ŁUKANTY ANTEK 2009 M 00:02:53
11 1 WHITE MARSHALL ZS 12 w Lublinie 2010 M 00:02:57
12 16 KONOPKA MICHAŁ LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 2010 M 00:02:59
13 138 LISIECKI PAWEŁ 2010 M 00:03:05
14 20 KURSA MATEUSZ Szkoła Podstawowa w Nałęczowie 2009 M 00:03:17
15 135 OSTAPIUK BARTŁOMIEJ 2010 M 00:03:20

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 14 ANTOŃCZAK BARTOSZ Szkoła podstawowa nr 4 Łęczna 2007 M 00:05:08
2 157 MASZKOWSKI MATEUSZ UKS 51 2007 M 00:05:20
3 151 ZGIERSKI ADAM Lekkoatletyka dla każdego 2006 M 00:05:25
4 152 MANIARA JAN Lekko atletyka dla każdego Lublin 2006 M 00:05:41
5 147 MOŁDACH SZYMON Lekkoatletyka dla Każdego 2008 M 00:05:42
6 160 KRUSIŃSKI BRYAN Grupa Bury 2006 M 00:05:43
7 12 KUNACH KAROL SP nr 4 2007 M 00:05:48
8 148 PAŁKA FRANCISZEK Wolność Endorfinom 2006 M 00:05:48
9 156 CHOMA BARTOSZ 2007 M 00:05:50
10 145 BARTOSZCZE RADOSŁAW Lekkoatletyka dla każdego 2007 M 00:06:08
11 13 KOZYRA MAREK SP nr16 Lublin 2006 M 00:06:13
12 161 KRUSIŃSKI TYMON Grupa Bury 2008 M 00:06:17
13 162 KURUS WIKTOR sp nr 57 w Lublinie 2006 M 00:07:34

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 324 MAJ PAWEŁ LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO 2004 M 00:07:45
2 329 KAMIŃSKI MIKOŁAJ LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO 2003 M 00:07:47
3 323 SITAREK WIKTOR lekkoatletyka dla każdego lublin 2004 M 00:07:53
4 201 WARYCH JAN SP 50 Lublin / Lubelska Grupa Triathlonu 2004 M 00:07:56
5 332 MASZKOWSKI JAKUB UKS 51 2004 M 00:07:58
6 205 GROŃSKI OSKAR AZS UMCS Lublin 2003 M 00:08:09
7 204 KOS JAKUB Lekkoatletyka dla każdego 2004 M 00:08:17
8 333 BIELECKI WOJCIECH SP 18 Lublin 2005 M 00:08:41
9 212 KUNACH FILIP lekkoatletyka dla każdego 2005 M 00:09:03
10 208 BIESZCZ JAKUB 2003 M 00:09:32
11 320 SZUMSKI MACIEJ lekkoatletyka dla każdego 2004 M 00:09:39

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni