z

Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

01.02.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 DUTKIEWICZ OSKAR PRZEDSZKOLE NR 63 LUBLIN UL. SZMARAGDOWA 2014 M 00:01:16
2 11 GRYGLICKA NATALIA Przedszkole Kogucik Lublin 2014 K 00:01:26
3 16 BŁAZIAK IGNACY Lublin 2014 M 00:01:34
4 7 KOŁTUNIEWICZ ZOFIA wieś tańczy i biega 2014 K 00:01:51
5 231 KOZŁOWSKA AGATA Przedszkole w Strzeszkowicach Dużych 2015 K 00:01:52
6 8 NOWAK AMELIA Przedszkole ABC 2015 K 00:02:07
7 13 LIPSKI MAKSYMILIAN Lipscy Wunderteam 2016 M 00:02:14
8 204 SUSZEK IGNACY 2015 M 00:02:24
9 15 BŁAZIAK NATALIA Lublin 2016 K 00:02:31
10 236 NIECKARZ HELENA Kapibara 2016 K 00:02:35
11 5 GŁAZ HALSZKA Przedszkole nr 19 w Lublinie 2016 K 00:02:40
12 10 SZUBA ALICJA Stay Insane 2016 K 00:03:08

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 16 KOZŁOWSKA MAJA SP Strzeszkowice Duże 2012 K 00:01:04
2 14 NIEDBALSKI FILIP 2013 M 00:01:15
3 12 LIPSKI TYMOTEUSZ Lipscy Wunderteam 2013 M 00:01:21
4 13 WÓJCIK JULIA Sp. 28 2012 K 00:01:23
5 229 CHOMICKI WOJCIECH SP Jastków 2012 M 00:01:25
6 7 WHITE EWELINKA zs12 w Lublinie 2012 K 00:01:29
7 4 NOWAK FRANCISZEK 2013 M 00:01:33
8 202 PRÓCHNIEWICZ POLA 2013 K 00:01:35

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 SZAFRANIEC JAKUB lublin SP Nr 6 2010 M 00:02:31
2 8 GRYGLICKI KAROL SP 48 Lublin 2011 M 00:02:36
3 6 WHITE MARSHALL zs12 w Lublinie 2010 M 00:02:38
4 5 BRZYSKA LAURA Lublin lekkoatletyka dla kazdego 2011 K 00:02:44
5 153 KONOPNICKA JUDYTA 2011 K 00:02:46
6 1 KAWALEC MAJA MARIA SP 43 Lublin 2010 K 00:02:48
7 7 DUDKIEWICZ IGA 2010 K 00:02:58
8 151 PRÓCHNIEWICZ HANNA 2010 K 00:02:59
9 4 WOCH SARA Lublin 2011 K 00:03:07
10 156 KONOPKA MICHAŁ Szkoła Podstawowa nr 6 /Lubelska Grupa Triathlonu 2010 M 00:03:19

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 145 JARMOSZEWICZ JAN 2008 M 00:03:15
2 90 MASZKOWSKI MATEUSZ SP Jadwiga Lublin 2007 M 00:03:20
3 159 NIEZGODA ALEKSANDRA UKS 51 2007 K 00:03:32
4 5 KOŁTUNIEWICZ BARTŁOMIEJ wieś tańczy i biega 2008 M 00:03:35
5 8 WÓJCIK WIKTORIA Sp. 28 2007 K 00:03:37
6 3 WOCH TRISTAN Lublin 2008 M 00:03:38
7 163 KUNA ALEKSANDRA AZS UMCS Lublin 2008 K 00:03:39
8 165 GROŃSKA KORNELIA AZS UMCS Lublin 2007 K 00:03:40
9 158 MACIĄG HELENA AZS UMCS Lublin 2007 K 00:03:52
10 4 BRZYSKA SANDRA Lublin lekkoatletyka dla kazdego 2008 K 00:04:00
11 11 KOWALIK LIWIA AZS UMCS 2009 K 00:04:17
12 13 NIEDBALSKA JULIA 2007 K 00:04:31
13 6 ŚMIECHOWICZ KAJETAN Stay Insane 2009 M 00:04:42
14 17 KLAUTZSCH KONRAD 2009 M 00:04:50
15 1 PAWĘZKA ALICJA Stay Insane 2009 K 00:05:14
16 10 TOMCZYK IGA NovemBeer Running Team 2009 K 00:05:46

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 337 POLSKI MATEUSZ Uks 51 2004 M 00:06:18
2 335 WASILEWSKI MATEUSZ AZS UMCS LUBLIN 2005 M 00:06:23
3 339 SZCZEKALA OLIWIER 2004 M 00:06:35
4 210 MASZKOWSKI JAKUB UKS 51 Lublin 2004 M 00:06:36
5 331 CZUPRYN AGATA AZS UMCS Lublin 2004 K 00:06:39
6 330 SKOCZEK JULIUSZ AZS UMCS LUBLIN 2005 M 00:06:46
7 202 GAWDA HANNA Centrum Medyczne Orto-Optymist 2005 K 00:08:23
8 209 NOWAKOWSKA ALICJA Lublin szkoła podstawowa 2005 K 00:08:45
9 334 JARMOSZEWICZ KAROLINA 2006 K 00:09:04
10 204 OSTROWSKA DOMINIKA AZS UMCS LUBLIN 2006 K 00:09:06
DNF 201 WAŁACH EMILIA Lekkoatletyka dla każdego 2004 K 00:00:00

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni