z

Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

12.01.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 GRYGLICKA NATALIA Przedszkole Kogucik 2014 K 00:01:57
2 205 PRÓCHNIEWICZ POLA 2013 K 00:02:04
3 13 ZUGAJ MICHAŁ Przedszkole nr 47 w Lublinie 2014 M 00:02:09
4 222 LATO KRZYSZTOF Lublin Biega 2014 M 00:02:32
5 220 BOGUSZ ALICJA Czterolistna Koniczynka 2013 K 00:02:36
6 16 KWIATKOWSKI KONSTANTY Przedszkole Zacisze 2015 M 00:02:38
7 8 ŻURAWSKA ALICJA Ptysia Team 2016 K 00:03:36
8 15 TOŁYSZ TYMOTEUSZ Przedszkole 78 Lublin 2015 M 00:03:46
9 5 GŁAZ HALSZKA 2016 K 00:04:31
10 226 SZUBA ALICJA Stay Insane Junior 2016 K 00:04:47

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 GRYGLICKI KAROL Szkoła Podstawowa nr 48 w Lublinie 2011 M 00:01:20
2 203 OLESZCZUK ZUZANNA Dzieciaki Bystrzaki 2012 K 00:01:35
3 5 WÓJCIK JULIA Przedszkole nr. 72 2012 K 00:01:40
4 1 WHITE EWELINKA Przedszkole prywatne STRUMYK 2012 K 00:01:48

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 KUNIEWICZ HUBERT Szkoła Podstawowa nr 43 2009 M 00:02:33
2 17 OLESZCZUK MACIEJ SP 48 2009 M 00:02:35
3 9 KARLIKOWSKI ŁUKASZ Łęczna Biega 2009 M 00:02:43
4 3 ŚMIECHOWICZ KAJETAN Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi 2009 M 00:02:51
5 2 KAWALEC MAJA MARIA SP43 2010 K 00:03:01
6 19 SZAFRANIEC JAKUB Sp 6 w Lublinie 2010 M 00:03:06
7 13 DUDKIEWICZ IGA 2010 K 00:03:13
8 8 PAWĘZKA ALICJA Stay Insane 2009 K 00:03:14
9 14 KWIATKOWSKI TYMOTEUSZ Szkoła Podstawowa nr 6 2010 M 00:03:19
10 1 WHITE MARSHALL ZS 12 w Lublinie 2010 M 00:03:20
11 106 FORNALSKA HANIA Szkoła Podstawowa Nr.1 w Krasnymstawie 2010 K 00:03:22
12 104 PRÓCHNIEWICZ HANIA Sp 50 2010 K 00:03:29
13 16 KONOPKA MICHAŁ LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 2010 M 00:03:35

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 14 ANTOŃCZAK BARTOSZ Szkoła podstawowa nr 4 Łęczna 2007 M 00:05:44
2 1 KUNIEWICZ ANITA Szkoła Podstawowa nr 43 2006 K 00:05:46
3 109 MASZKOWSKI MATEUSZ UKS 51 2007 M 00:05:52
4 101 NIEZGODA ALEKSANDRA UKS 51 2007 K 00:06:10
5 111 JAROSZ HANNA Adwokaci Lublin 2007 K 00:06:36
6 8 POJĘTA MAŁGORZATA Lekkoatletyka dla każdego 2006 K 00:06:40
7 105 CHOMA BARTOSZ 2007 M 00:06:54
8 4 WÓJCIK WIKTORIA SP.28 2007 K 00:06:55
9 7 GROŃSKA KORNELIA AZS UMCS Lublin 2007 K 00:06:55
10 3 WARYCH STANISŁAW SP 50 Lublin / Lubelska Grupa Triathlonu 2007 M 00:07:11
11 110 WĄSIK MATYLDA Lekkoatletyka dla każdego 2007 K 00:07:23
12 113 FRANCZAK DOMINIKA Biegający Świdnik 2007 K 00:07:48

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 323 MAJ PAWEŁ LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO 2004 M 00:08:17
2 314 SITAREK WIKTOR lekkoatletyka dla każdego lublin 2004 M 00:08:28
3 312 KAMIŃSKI MIKOŁAJ LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO 2003 M 00:08:34
4 322 TOMASZEWSKI OLAF LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO 2005 M 00:08:38
5 201 WARYCH JAN SP 50 Lublin / Lubelska Grupa Triathlonu 2004 M 00:08:41
6 204 KOS JAKUB Lekkoatletyka dla każdego 2004 M 00:08:44
7 205 GROŃSKI OSKAR AZS UMCS Lublin 2003 M 00:08:48
8 211 OLESZCZUK MAJA SP 18 2003 K 00:09:30
9 324 CZARECKA JULIA Lekkoatletyka dla Każdego Lublin 2004 K 00:09:54
10 207 MACKIEWICZ MAGDALENA Lekkoatletyka dla każdego- SP46 2005 K 00:09:56
11 321 CZUPRYN AGATA Lekkoatletyka Dla Każdego 2004 K 00:10:14
12 303 ROBAK ALEKSANDRA SP 21 2004 K 00:14:50

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni