z

Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

08.12.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 227 BERWERTZ KSAWERY PRZEDSZKOLE 36 2013 M 00:01:27
2 6 HAŁASA MATEUSZ przedszkole nr 10 2013 M 00:01:41
3 2 SZAROTA AMELIA 2013 K 00:01:42
4 12 GRYGLICKA NATALIA Przedszkole Kogucik 2014 K 00:01:48
5 3 ŻAK JULIA Przedszkole ABC 2013 K 00:01:52
6 220 NOWAK FRANEK Przedszkole ABC 2013 M 00:01:57
7 222 BORKOWSKA HANNA Przedszkole ABC 2013 K 00:02:07
8 10 KOŁTUNIEWICZ ZOFIA wieś tańczy i biega 2014 K 00:02:22
9 21 SZEWCZUK GABRIEL 2015 M 00:02:27
10 226 BORKOWSKI KUBA Przedszkole ABC 2015 M 00:02:33
11 4 ŻAK OLIWIA Przedszkole ABC 2015 K 00:03:01
12 205 NOWAK AMELKA Przedszkole ABC 2015 K 00:03:04
13 7 HAŁASA MARTYNA 2016 K 00:03:35
14 15 TOŁYSZ TYMOTEUSZ Przedszkole 78 Lublin 2015 M 00:03:36
15 8 ŻURAWSKA ALICJA Ptysia Team 2016 K 00:03:46
16 5 GŁAZ HALSZKA 2016 K 00:04:24
17 204 SZUBA ALICJA Stay Insane Junior 2016 K 00:04:27

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 GRYGLICKI KAROL Szkoła Podstawowa nr 48 w Lublinie 2011 M 00:01:13
2 5 WÓJCIK JULIA Przedszkole nr. 72 2012 K 00:01:29
3 1 WHITE EWELINKA Przedszkole prywatne STRUMYK 2012 K 00:01:37

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 9 KARLIKOWSKI ŁUKASZ Łęczna Biega 2009 M 00:02:27
2 7 KUNIEWICZ HUBERT Szkoła Podstawowa nr 43 2009 M 00:02:33
3 10 WÓJCICKI MAREK ,JAN SZKOŁA PODSTAWOWA W STARYCH BOISKACH 2010 M 00:02:38
4 3 ŚMIECHOWICZ KAJETAN Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi 2009 M 00:02:54
5 1 WHITE MARSHALL ZS 12 w Lublinie 2010 M 00:03:09
6 8 PAWĘZKA ALICJA Stay Insane 2009 K 00:03:11

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 14 ANTOŃCZAK BARTOSZ Szkoła podstawowa nr 4 Łęczna 2007 M 00:05:14
2 110 MASZKOWSKI MATEUSZ UKS 51 2007 M 00:05:15
3 101 NIEZGODA ALEKSANDRA UKS 51 2007 K 00:05:26
4 5 KOŁTUNIEWICZ BARTŁOMIEJ wieś tańczy i biega 2008 M 00:05:37
5 8 POJĘTA MAŁGORZATA Lekkoatletyka dla każdego 2006 K 00:06:01
6 4 WÓJCIK WIKTORIA SP.28 2007 K 00:06:08
7 7 GROŃSKA KORNELIA AZS UMCS Lublin 2007 K 00:06:14
8 105 CHOMA BARTOSZ 2007 M 00:06:39
9 111 KURUS WIKTOR sp nr 57 w Lublinie 2006 M 00:07:31
10 109 FRANCZAK DOMINIKA Biegający Świdnik 2007 K 00:07:36

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 302 SITAREK WIKTOR lekkoatletyka dla każdego lublin 2004 M 00:07:55
2 312 KAMIŃSKI MIKOŁAJ LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO 2003 M 00:07:56
3 205 GROŃSKI OSKAR AZS UMCS Lublin 2003 M 00:07:59
4 204 KOS JAKUB Lekkoatletyka dla każdego 2004 M 00:08:04
5 315 TOMASZEWSKI OLAF LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO 2005 M 00:08:06
6 317 BIELECKI WOJCIECH SP 18 Lublin 2005 M 00:08:20
7 211 OLESZCZUK MAJA SP 18 2003 K 00:08:21
8 203 GAWDA HANNA Szkoła im. Klonowica/Centrum Medyczne ORTO-OPTYMIST 2005 K 00:08:26
9 314 CZARECKA JULIA Lekkoatletyka dla Każdego Lublin 2004 K 00:09:14

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni