z

Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

20.01.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 IWANEJKO MIKOŁAJ Przedszkole nr 84 2012 M 00:01:36
2 12 MAJCHRZAK JAN 2012 M 00:01:44
3 6 WÓJCIK JULIA Przedszkole nr 72 2012 K 00:01:47
4 3 HAŁASA MATEUSZ 2013 M 00:01:50
5 5 WIŚNIEWSKA MAJA PRZEDSZKOLE NR 10 LUBLIN 2012 K 00:01:55
6 53 GRYGLICKA NATALIA 2014 K 00:02:48
7 58 KAWALEC ADAM Żłobek nr 7 Lublin 2014 M 00:03:14
8 11 MAJCHRZAK FILIP 2015 M 00:04:23
9 18 TOŁYSZ TYMOTEUSZ Żłobek nr 3 2015 M 00:04:37
10 66 HAŁASA MARTYNA 2016 K 00:05:08

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 IWANEJKO SZYMON SP 52 Lublin 2010 M 00:01:15
2 1 KAWALEC MAJA SP nr 43 2010 K 00:01:18
3 9 KONOPKA MICHAŁ Lubelska Grupa Triathlonu 2010 M 00:01:26
4 12 WHITE MARSHALL ZS 12 Lublin 2010 M 00:01:27
5 63 GRYGLICKI KAROL 2011 M 00:01:37
6 2 KOWALCZYK MAŁGOSIA 2011 K 00:02:05

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 KOŁTUNIEWICZ BARTŁOMIEJ SP 23 2008 M 00:02:33
2 70 ZGIERSKI TOMASZ SP 51 2009 M 00:02:36
3 3 KOWALCZYK AMELIA 2009 K 00:03:14

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 GAWDA HANNA CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 2005 K 00:05:28
2 73 MACKIEWICZ MAGDALENA Lekkoatletyka dla każdego 2005 K 00:05:33
3 7 DUŃSKI JAKUB SP 21 LUBLIN 2006 M 00:06:00
4 9 BIELAK DOMINIKA SP 43 Lubli 2006 K 00:06:06
5 77 NIEZGODA ALEKSANDRA UKS 51 Lublin 2007 K 00:06:11
6 3 WIŚNIEWSKI DANIEL SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 LUBLIN 2006 M 00:06:36
7 64 POJĘTA MAŁGORZATA Lekkoatletyka dla każdego 2006 K 00:06:38
8 6 WARYCH STANISŁAW Lubelska Grupa Triathlonu 2007 M 00:06:58
9 76 BIELECKA HONORATA Mirmiłowo 2005 K 00:07:07
10 75 WĄSIK MATYLDA Lekkoatletyka dla każdego - Lublin 2007 K 00:07:38
11 74 OBARA EWELINA 2005 K 00:08:27

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 211 CYBULA SYLWESTER LUBELSKI BIEGACZ TEAM 2003 M 00:08:29
2 205 OLESZCZUK MAJA Gim 18 2003 K 00:08:36
3 206 BUGAŁA MARTYNA 2002 K 00:08:40
4 203 KOS JAKUB Sp 51 lublin 2004 M 00:08:53
5 208 GORCZYCA KATARZYNA LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 2002 K 00:10:34
6 210 SADKOWSKA GABI Sp 51 Lublin 2004 K 00:11:07

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni