z

Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

09.12.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 PIESIAK WOJCIECH PRZEDSZKOLE 63 LUBLIN 2012 M 00:01:21
2 5 WIŚNIEWSKA MAJA PRZEDSZKOLE NR 10 LUBLIN 2012 K 00:01:38
3 1 PIESIAK TOMASZ PRZEDSZKOLE 63 LUBLIN 2013 M 00:01:39
4 51 RAKOWSKI WITOLD Żegluj Lublin/Lublin Biega 2012 M 00:01:49
5 3 HAŁASA MATEUSZ 2013 M 00:01:55
6 59 PRÓCHNIEWICZ POLA 2013 K 00:02:13
7 57 LATO KRZYSZTOF Lublin Biega 2014 M 00:02:20
8 58 GRYGLICKA NATALIA 2014 K 00:02:36
9 8 KOŁTUNIEWICZ ZOFIA Przedszkole nr 52 2014 K 00:02:56
10 52 KAWALEC ADAM Żłobek nr 7 Lublin 2014 M 00:02:57
11 53 BADACH WOJCIECH Żłobek nr 8 2015 M 00:03:27
12 18 TOŁYSZ TYMOTEUSZ Żłobek nr 3 2015 M 00:04:41
13 13 ŻURAWSKA ALICJA Ptysia Team 2016 K 00:04:58

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 IWANEJKO SZYMON SP 52 Lublin 2010 M 00:01:07
2 11 WÓJCICKI MAREK ,JAN SZKOŁA PODSTAWOWA W STARYCH BOISKACH 2010 M 00:01:10
3 1 KAWALEC MAJA SP nr 43 2010 K 00:01:15
4 12 WHITE MARSHALL ZS 12 Lublin 2010 M 00:01:19
5 9 KONOPKA MICHAŁ Lubelska Grupa Triathlonu 2010 M 00:01:19
6 57 BADACH ANTONI Przedszkole nr 87 2011 M 00:01:24
7 55 RAKOWSKI GUSTAW Żegluj Lublin/Lublin Biega 2010 M 00:01:27
8 8 JONIK JAKUB SP nr 31 w Lublinie 2010 M 00:01:28
9 59 PRÓCHNIEWICZ HANNA SP 50 2010 K 00:01:29
10 58 GRYGLICKI KAROL 2011 M 00:01:30
11 2 KOWALCZYK MAŁGOSIA 2011 K 00:01:41

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 KOŁTUNIEWICZ BARTŁOMIEJ SP 23 2008 M 00:02:20
2 56 ZGIERSKI TOMASZ SP 51 2009 M 00:02:27
3 8 KUNIEWICZ HUBERT Szkoła Podstawowa nr 43 2009 M 00:02:30
4 59 KARLIKOWSKI ŁUKASZ 2009 M 00:02:32
5 10 BUREK MAURYCY 2008 M 00:02:38
6 2 PAWĘZKA ALICJA Stay Insane / Banda Grudnia 2009 K 00:03:07
7 55 HARTFIL JULIA Szkoła Podstawowa nr 14 2008 K 00:03:14
8 3 KOWALCZYK AMELIA 2009 K 00:03:15

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 61 MACKIEWICZ MAGDALENA Lekkoatletyka dla każdego 2005 K 00:05:18
2 7 DUŃSKI JAKUB SP 21 LUBLIN 2006 M 00:05:25
3 13 GRABOWSKI BARTOSZ Endorświnki 2005 M 00:05:27
4 67 ZGIERSKI ADAM LA dla Każdego 2006 M 00:05:28
5 68 NIEZGODA ALEKSANDRA UKS 51 Lublin 2007 K 00:05:44
6 9 BIELAK DOMINIKA SP 43 Lubli 2006 K 00:05:57
7 64 STANEK JULIA Lekkoatletyka Dla Każdego 2006 K 00:06:03
8 63 POJĘTA MAŁGORZATA Lekkoatletyka dla każdego 2006 K 00:06:10
9 66 CHOMA BARTOSZ 2007 M 00:06:15
10 3 WIŚNIEWSKI DANIEL SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 LUBLIN 2006 M 00:06:19
11 4 WÓJCIK WIKTORIA Sp. nr 28 Lublin 2007 K 00:06:26
12 6 WARYCH STANISŁAW Lubelska Grupa Triathlonu 2007 M 00:06:42
13 69 WĄSIK MATYLDA Lekkoatletyka dla każdego - Lublin 2007 K 00:07:09
14 65 HARTFIL JAKUB AZS AWF Warszawa 2005 M 00:07:39
15 59 OBARA EWELINA 2005 K 00:07:40

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 211 CYBULA SYLWESTER LUBELSKI BIEGACZ TEAM 2003 M 00:08:02
2 258 SITAREK WIKTOR AZS UMLS Lublin 2004 M 00:08:03
3 255 MAJ PAWEŁ 2004 M 00:08:04
4 204 WARYCH JAN Lubelska Grupa Triathlonu 2004 M 00:08:13
5 203 KOS JAKUB Sp 51 lublin 2004 M 00:08:20
6 257 TUSTANOWSKA MARTYNA Lekkoatletyka dla Każdego Lublin 2004 K 00:09:34
7 208 GORCZYCA KATARZYNA LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 2002 K 00:09:53
8 259 KIEŁBANIA KAJA AZS UMLS Lublin 2003 K 00:10:41
9 260 WEGIERA ALICJA Lekkoatletyka dla każdego 2004 K 00:10:56

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni