z

Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

10.02.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 IWANEJKO MIKOŁAJ Przedszkole nr 84 2012 M 00:01:36
2 12 MAJCHRZAK JAN 2012 M 00:01:43
3 5 WIŚNIEWSKA MAJA PRZEDSZKOLE NR 10 LUBLIN 2012 K 00:01:46
4 6 WÓJCIK JULIA Przedszkole nr 72 2012 K 00:01:54
5 65 WHITE EWELINA Przedszkole Prywatne STRUMYK 2012 K 00:01:57
6 54 MAZUREK JULIA 2012 K 00:01:58
7 3 HAŁASA MATEUSZ 2013 M 00:02:03
8 19 OLESZCZUK ZUZANNA dzieciakibystrzaki.pl 2012 K 00:02:11
9 4 TOMCZYK HUBERT Przedszkole nr 78 Lublin 2012 M 00:02:14
10 62 PRÓCHNIEWICZ POLA 2013 K 00:02:27
11 14 ŻAK JULIA Przedszkole ABC 2013 K 00:02:36
12 15 ŻAK OLIWIA Żłobek Szczęśliwy Maluch 2015 K 00:03:49
13 11 MAJCHRZAK FILIP 2015 M 00:04:14
14 13 ŻURAWSKA ALICJA Ptysia Team 2016 K 00:06:16

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 IWANEJKO SZYMON SP 52 Lublin 2010 M 00:01:17
2 11 WÓJCICKI MAREK ,JAN SZKOŁA PODSTAWOWA W STARYCH BOISKACH 2010 M 00:01:21
3 12 WHITE MARSHALL ZS 12 Lublin 2010 M 00:01:29
4 71 PRÓCHNIEWICZ HANNA SP 50 2010 K 00:01:31
5 72 IWAŃCZUK MAJA SP Hrubieszów 2010 K 00:01:33
6 9 KONOPKA MICHAŁ Lubelska Grupa Triathlonu 2010 M 00:01:34
7 2 KOWALCZYK MAŁGOSIA 2011 K 00:01:45
8 67 MITURA MAKSYMILIAN Kamionka 2011 M 00:01:55
9 70 SURMA MALWINA Kamionka 2010 K 00:02:04

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 77 OLESZCZUK MACIEJ SP 48 Lublin 2009 M 00:02:44
2 78 ZGIERSKI TOMASZ SP 51 2009 M 00:02:51
3 67 MAZUREK DAGMARA 2009 K 00:02:52
4 79 KARLIKOWSKI ŁUKASZ 2009 M 00:03:07
5 68 MITURA OSKAR Kamionka 2008 M 00:03:15
6 1 ŚMIECHOWICZ KAJETAN Szkoła Podstawowa nr 44 Lublin 2009 M 00:03:24
7 2 PAWĘZKA ALICJA Stay Insane / Banda Grudnia 2009 K 00:03:31
8 3 KOWALCZYK AMELIA 2009 K 00:03:46
9 4 TOMCZYK IGA SP 30 Lublin 2009 K 00:04:15

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 70 MACKIEWICZ MAGDALENA Lekkoatletyka dla każdego 2005 K 00:05:46
2 73 ZGIERSKI ADAM LA dla Każdego 2006 M 00:06:25
3 3 WIŚNIEWSKI DANIEL SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 LUBLIN 2006 M 00:06:39
4 67 POJĘTA MAŁGORZATA Lekkoatletyka dla każdego 2006 K 00:06:39
5 9 BIELAK DOMINIKA SP 43 Lubli 2006 K 00:06:43
6 4 WÓJCIK WIKTORIA Sp. nr 28 Lublin 2007 K 00:06:47
7 6 WARYCH STANISŁAW Lubelska Grupa Triathlonu 2007 M 00:07:03
8 1 OLESZCZUK PIOTR Sp 48 2006 M 00:07:52

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 257 SITAREK WIKTOR AZS UMLS Lublin 2004 M 00:08:02
2 211 CYBULA SYLWESTER LUBELSKI BIEGACZ TEAM 2003 M 00:08:05
3 206 BUGAŁA MARTYNA 2002 K 00:08:06
4 205 OLESZCZUK MAJA Gim 18 2003 K 00:08:46
5 203 KOS JAKUB Sp 51 lublin 2004 M 00:08:48
6 204 WARYCH JAN Lubelska Grupa Triathlonu 2004 M 00:09:20
7 258 WEGIERA ALICJA Lekkoatletyka dla każdego 2004 K 00:09:55
8 210 SADKOWSKA GABI Sp 51 Lublin 2004 K 00:10:05
9 208 GORCZYCA KATARZYNA LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 2002 K 00:10:13

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni