z

Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6

07.03.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 DUTKIEWICZ OSKAR PRZEDSZKOLE NR 63 LUBLIN UL. SZMARAGDOWA 2014 M 00:01:10
2 17 ZUGAJ MICHAŁ Przedszkole nr 47 w Lublinie 2014 M 00:01:21
3 320 KOZŁOWSKA AGATA Przedszkole w Strzeszkowicach Dużych 2015 K 00:01:37
4 16 BŁAZIAK IGNACY Lublin 2014 M 00:01:38
5 7 KOŁTUNIEWICZ ZOFIA wieś tańczy i biega 2014 K 00:01:52
6 20 KSIĄŻEK IGOR 2015 M 00:01:54
7 13 LIPSKI MAKSYMILIAN Lipscy Wunderteam 2016 M 00:02:00
8 8 NOWAK AMELIA Przedszkole ABC 2015 K 00:02:08
9 18 TOŁYSZ TYMOTEUSZ Przedszkole nr 78, LUBLIN 2015 M 00:02:17
10 317 SUSZEK IGNACY 2015 M 00:02:25
11 3 BORKOWSKI KUBA Przedszkole ABC 2015 M 00:02:27
12 15 BŁAZIAK NATALIA Lublin 2016 K 00:02:29
13 5 GŁAZ HALSZKA Przedszkole nr 19 w Lublinie 2016 K 00:02:34
14 19 ŻURAWSKA ALICJA Ptysia Team 2016 K 00:02:40
15 23 NIECKARZ HELENA Kapibara 2016 K 00:02:40

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 WIECZERNIAK KUBA SP 32 w Lublinie 2012 M 00:01:02
2 16 KOZŁOWSKA MAJA SP Strzeszkowice Duże 2012 K 00:01:07
3 14 NIEDBALSKI FILIP 2013 M 00:01:15
4 12 LIPSKI TYMOTEUSZ Lipscy Wunderteam 2013 M 00:01:19
5 15 KSIĄŻEK HUBERT 2012 M 00:01:19
6 13 WÓJCIK JULIA Sp. 28 2012 K 00:01:22
7 262 DOLECKI WIKTOR 2013 M 00:01:28
8 271 CHOMICKI WOJCIECH SP Jastków 2012 M 00:01:29
9 4 NOWAK FRANCISZEK 2013 M 00:01:29
10 2 BORKOWSKA HANNA Przedszkole ABC 2013 K 00:01:30
11 7 WHITE EWELINKA zs12 w Lublinie 2012 K 00:01:33
12 270 PRÓCHNIEWICZ POLA 2013 K 00:01:36
13 1 BOGUSZ ALICJA Czterolistna Koniczynka 2013 K 00:01:54

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 BRZYSKA LAURA Lublin lekkoatletyka dla kazdego 2011 K 00:02:41
2 6 WHITE MARSHALL zs12 w Lublinie 2010 M 00:02:42
3 7 DUDKIEWICZ IGA 2010 K 00:02:50
4 105 PRÓCHNIEWICZ HANNA 2010 K 00:02:52
5 9 KOWALCZYK MAŁGOSIA 2011 K 00:03:05
6 11 KONOPKA MICHAŁ Szkoła Podstawowa nr 6 /Lubelska Grupa Triathlonu 2010 M 00:04:16

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 166 DENKA WIKTOR GÓRNIK ŁĘCZNA 2008 M 00:03:20
2 172 NIEZGODA ALEKSANDRA UKS 51 2007 K 00:03:26
3 5 KOŁTUNIEWICZ BARTŁOMIEJ wieś tańczy i biega 2008 M 00:03:31
4 7 GROŃSKA KORNELIA AZS UMCS Lublin 2007 K 00:03:35
5 173 MACIĄG HELENA AZS UMCS Lublin 2007 K 00:03:38
6 8 WÓJCIK WIKTORIA Sp. 28 2007 K 00:03:39
7 168 KUNA ALEKSANDRA AZS UMCS Lublin 2008 K 00:03:40
8 189 SZCZYPIŃSKI LEON 2009 M 00:03:53
9 193 WÓJCIK ROBERT 2007 M 00:04:09
10 4 BRZYSKA SANDRA Lublin lekkoatletyka dla kazdego 2008 K 00:04:19
11 1 PAWĘZKA ALICJA Stay Insane 2009 K 00:04:30
12 13 NIEDBALSKA JULIA 2007 K 00:04:33
13 17 KLAUTZSCH KONRAD 2009 M 00:04:40
14 6 ŚMIECHOWICZ KAJETAN Stay Insane 2009 M 00:04:46
15 10 TOMCZYK IGA NovemBeer Running Team 2009 K 00:05:42
16 12 KOWALCZYK AMELIA 2009 K 00:05:43

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 210 MASZKOWSKI JAKUB UKS 51 Lublin 2004 M 00:06:35
2 208 KOS JAKUB AZS UMCS Lublin 2004 M 00:06:44
3 342 SADOWSKI BARTOSZ AZS 2005 M 00:07:04
4 201 WAŁACH EMILIA Lekkoatletyka dla każdego 2004 K 00:07:58
5 341 KUNACH FILIP AZS UMCS LUBLIN 2005 M 00:08:00
6 209 NOWAKOWSKA ALICJA Lublin szkoła podstawowa 2005 K 00:08:02
7 331 POJĘTA MAŁGORZATA AZS UMCS LUBLIN 2006 K 00:08:11
8 204 OSTROWSKA DOMINIKA AZS UMCS LUBLIN 2006 K 00:08:46

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni