z

Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6

23.03.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 274 BERWERTZ KSAWERY PRZEDSZKOLE 36 2013 M 00:01:15
2 6 HAŁASA MATEUSZ przedszkole nr 10 2013 M 00:01:28
3 3 ŻAK JULIA Przedszkole ABC 2013 K 00:01:31
4 269 PRÓCHNIEWICZ POLA 2013 K 00:01:36
5 258 BORKOWSKA HANNA Przedszkole ABC 2013 K 00:01:40
6 276 SIWIEC ALICJA 2013 K 00:01:43
7 272 FILOZOF HELENA 2014 K 00:01:48
8 271 NOWAK FRANEK Przedszkole ABC 2013 M 00:01:49
9 252 MAZUREK ALEKSANDRA Szybkie Nóżki 2014 K 00:01:50
10 12 GRYGLICKA NATALIA Przedszkole Kogucik 2014 K 00:01:51
11 268 STAROBRAT BARBARA Przedszkole nr 37 2013 K 00:01:52
12 16 KWIATKOWSKI KONSTANTY Przedszkole Zacisze 2015 M 00:01:56
13 11 IRACKI MIŁOSZ 2013 M 00:01:57
14 267 BORKOWSKI KUBA Przedszkole ABC 2015 M 00:02:03
15 275 BOGUSZ ALICJA Czterolistna Koniczynka 2013 K 00:02:12
16 21 SZEWCZUK GABRIEL 2015 M 00:02:26
17 273 FILOZOF LEON 2016 M 00:03:06
18 15 TOŁYSZ TYMOTEUSZ Przedszkole 78 Lublin 2015 M 00:03:13
19 5 GŁAZ HALSZKA 2016 K 00:03:30
20 14 HERNAS-SZEWCZYK ANASTAZJA 2017 K 00:03:37
21 7 HAŁASA MARTYNA 2016 K 00:03:47
22 8 ŻURAWSKA ALICJA Ptysia Team 2016 K 00:04:02
23 270 NOWAK AMELKA Przedszkole ABC 2015 K 00:04:03

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 GRYGLICKI KAROL Szkoła Podstawowa nr 48 w Lublinie 2011 M 00:01:07
2 8 CARYK MIKOŁAJ 2011 M 00:01:09
3 3 KOWALCZYK MAŁGORZATA 2011 K 00:01:14
4 5 WÓJCIK JULIA Przedszkole nr. 72 2012 K 00:01:18
5 259 OLESZCZUK ZUZANNA 2012 K 00:01:26
6 1 WHITE EWELINKA Przedszkole prywatne STRUMYK 2012 K 00:01:29

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 11 MIŁOSZEWICZ WIKTORIA Lekkoatletyka dla każdego - Lublin 2009 K 00:02:20
2 9 KARLIKOWSKI ŁUKASZ Łęczna Biega 2009 M 00:02:22
3 3 ŚMIECHOWICZ KAJETAN Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi 2009 M 00:02:34
4 2 KAWALEC MAJA MARIA SP43 2010 K 00:02:35
5 158 FORNALSKA HANIA Szkoła Podstawowa Nr.1 w Krasnymstawie 2010 K 00:02:41
6 1 WHITE MARSHALL ZS 12 w Lublinie 2010 M 00:02:43
7 19 SZAFRANIEC JAKUB Sp 6 w Lublinie 2010 M 00:02:45
8 155 STAROBRAT ADAM szkoła podstawowa nr 16 im Fryderyka Chopina w Lublinie 2010 M 00:02:47
9 13 DUDKIEWICZ IGA 2010 K 00:02:50
10 14 KWIATKOWSKI TYMOTEUSZ Szkoła Podstawowa nr 6 2010 M 00:02:51
11 156 PRÓCHNIEWICZ HANIA Sp 50 2010 K 00:02:53
12 18 KAWALEC BARBARA Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna w Lublinie 2009 K 00:02:57
13 8 PAWĘZKA ALICJA Stay Insane 2009 K 00:03:01
14 5 TOMCZYK IGA NovemBeer Running Team 2009 K 00:03:03
15 16 KONOPKA MICHAŁ LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 2010 M 00:03:04
16 6 KOWALCZYK AMELIA 2009 K 00:03:07
17 154 MAZUREK ZUZANNA Szybkie Nóżki 2009 K 00:03:45

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 144 MASZKOWSKI MATEUSZ UKS 51 2007 M 00:05:24
2 5 KOŁTUNIEWICZ BARTŁOMIEJ wieś tańczy i biega 2008 M 00:05:30
3 158 BARAN IGOR 2006 M 00:05:43
4 11 JAROSZ HANNA Adwokaci Lublin 2007 K 00:05:48
5 7 GROŃSKA KORNELIA AZS UMCS Lublin 2007 K 00:05:51
6 4 WÓJCIK WIKTORIA SP.28 2007 K 00:06:00
7 146 CHOMA BARTOSZ 2007 M 00:06:14
8 3 WARYCH STANISŁAW SP 50 Lublin / Lubelska Grupa Triathlonu 2007 M 00:06:23
9 12 KUNACH KAROL SP nr 4 2007 M 00:06:28
10 8 POJĘTA MAŁGORZATA Lekkoatletyka dla każdego 2006 K 00:06:32

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 365 CYBULA SYLWESTER Lebelski Biegacz Team 2003 M 00:07:20
2 359 SITAREK WIKTOR lekkoatletyka dla każdego lublin 2004 M 00:07:26
3 358 KAMIŃSKI MIKOŁAJ LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO 2003 M 00:07:33
4 205 GROŃSKI OSKAR AZS UMCS Lublin 2003 M 00:07:39
5 201 WARYCH JAN AZS UMCS Lublin / SP50 Lublin 2004 M 00:07:47
6 356 WAŁACH EMILIA Lekkoatletyka dla każdego 2004 K 00:07:53
7 363 GAWDA HANNA Szkoła im. Klonowica/Centrum Medyczne ORTO-OPTYMIST 2005 K 00:08:01
8 360 CZARECKA JULIA Lekkoatletyka dla Każdego Lublin 2004 K 00:08:37
9 362 CZUPRYN AGATA Lekkoatletyka Dla Każdego 2004 K 00:08:43
10 357 BIELECKA HONORATA 2005 K 00:10:51
11 361 ROBAK ALEKSANDRA SP 21 2004 K 00:14:59

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni